Як відкрити гаманець в системі Webmoney? - Підтримка сайту - Оптимізація і автоматизація молодого малого бізнесу - Seomix

Як відкрити гаманець в системі Webmoney?

Система електронних платежів при наявності у вас персонального гаманця дозволяє конвертувати реальні гроші в електронні і робити зворотну операцію - конвертувати електронні гроші, отримані від участі в різних проектах (наприклад за авторство статей на сайті Пелюсток конвертувати бали) в реальні гроші. Для цього необхідно завести або відкрити гаманець в системі Webmoney. При наявності гаманця ви можете вносити на нього реальні кошти і навіть оплачувати послуги Укртелекому або перераховувати комунальні платежі (за допомогою офіційних сайтів комунальних підприємств в вашому місті, де формуються автоматичні звіти про стан ваших поточних рахунків і заборгованостей за комунальні послуги). Можна здійснювати покупки в інтернет-магазинах. А можна виводити накопичені на рахунку електронні засоби з гаманця на свій банківський рахунок, на свою пластикову картку або готівкою в пунктах обміну Webmoney в будь-якому місті, де вони є.

Тепер про те, як створити свій гаманець в системі Webmoney. Гаманців у вас може бути кілька і називатися вони можуть по-різному. Наприклад, гаманець wmu (U - гаманець) - призначений для переказу коштів по Україні, гаманець wmr (R-гаманець) - по Росії, гаманець WMZ (Z - гаманець) - для перекладу в будь-які країни. Встановлювати гаманець рекомендується на своєму домашньому комп'ютері, який крім вас не зможе використовувати хтось сторонній. Отримання гаманця проходить в два етапи: перший - скачування файлу програмного забезпечення і установки гаманця на свій комп'ютер, другий - реєстрація вас як власника гаманця в системі Webmoney. Ось докладна інструкція як створити гаманець.

Завантаження і установка гаманця

Щоб завести гаманець треба завантажити спеціальне програмне забезпечення на офіційному сайті системи Webmoney http://webmoney.ru . Див. На малюнку виділено червоним.

На малюнку виділено червоним

 1. Скачуваний файл має назву wmk_ru.exe, за замовчуванням він зберігається на жорсткому диску вашого комп'ютера.
 2. Після скачування файлу програми WM Keeper Classic його необхідно знайти на диску і запустити установку програми гаманця. Для цього клікаєте по wmk_ru.exe і починається установка, в якій Майстер Установки (він російською мовою) вимагає проставити всі угоди, зводячи галочки навпроти відповідних пропозицій.
 3. Будьте уважні: по ходу угод на певному етапі у вас програма запросить адреса «Виберіть каталог для установки програми» - диск і директорію (папку), куди ви побажаєте зберегти гаманець. Поруч буде кнопочка «Обзор». Через неї ви можете знайти папку на диску (спеціально створену вами) для зберігання, наприклад, C: \ Webmoney або C: \ Program Files \ Webmoney. Якщо шлях ви не вкажіть в цьому діалоговому вікні, то гаманець буде створений на диску C: \, де крім нього є ще маса різних файлів і знайти вам його буде складно. Проходьте Майстер Установки до кінця, погоджуючись з усіма інструкціями і натискаючи на кнопки «Далі» поки не з'явиться кнопочка «Готово». Натискаєте - все! Гаманець встановлений.
 4. Тепер, щоб ваш гаманець активувався вам необхідно зареєструватися в сервісі Webmoney.
 5. Після установки гаманця на свій комп'ютер, в меню «Пуск» - «Програми» з'явиться нова закладка Web Money Keeper, а на робочому столі - ярлик гаманця у вигляді жовтого мурашки. Тепер, якщо ви втомилися, можете перекусити або перекурити, а потім приступити до реєстрації в системі свого гаманця.

Реєстрація в системі Webmoney вас як власника гаманця

 • Для реєстрації вас в системі запускаєте встановлену програму гаманця з іконки на робочому столі або через кнопку «Пуск» - «Програми» - Webmoney - Webmoney Kiper Classik.
 • У віконці, що з'явилося встановлюєте точку навпроти «Зареєструватися в WebMoney» і тиснете кнопку «Ок». Реєстрацію можна зробити і на самому сайті, натиснувши на кнопку «Безкоштовна реєстрація», але гаманець все-одно у вас зажадають запустити. Звикайте, тепер щоб користуватися ним вам доведеться запускати його часто.
 • З'являється нова форма - називається вона "Реєстрація в системі Web Money Transfer", яку вам необхідно чесно заповнити - там потрібно ввести всі ваші персональні дані, аж від імені, прізвища та по батькові, дати народження. Вводите всі реальні дані - видихніть глибоко і повільно, розслабтеся, за вами ніхто не стежить. Але якщо ваш гаманець раптом заблокують (що трапляється вкрай рідко), для його відновлення можуть знадобитися документальні докази ваших введених даних, як персонального власника. А що краще паспорта зможе підтвердити ваше ім'я і прописку?
 • Попутно приймаєте всі угоди і вводите всі каптчі - цифрові коди в потрібні поля, коли про це просить Майстер Реєстрації. Заповнюйте уважно, але не бздить - перевірте чи прапорці та галочки ви звели в поточному вікні заповнюється форми, а потім уже тисніть кнопочку внизу «Продовжити».
 • У наступному вікні ви побачите всі введені ваші персональні дані - система показує вам їх для того, щоб ви ще раз все перевірили ще раз і навіть надає дві кнопки нижче: «повернутися» і «продовжити». Вибираючи «повернутися», ви зможете відредагувати свої дані і виправити допущені помилки. Вводите діючий e-mail адресу і перевірте зайвий раз номер мобільного телефону - на них в процесі реєстрації вам будуть приходити перевірочні коди. Вибираючи «продовжити» ви відправляєте інформацію, а у відповідь очікуєте підтвердження реєстрації, яке приходить від системи у вигляді повідомлення на зазначені вами e-mail і мобільний телефон.
 • У повідомленні надісланому на ваш e-mail з підтвердженням вашої реєстрації в системі WebMoney приходить посилання і секретний код. Пройдіть по посиланню (або скопіюйте її з пошти в браузер) і у вікні на сайті введіть отриманий в листі секретний код. А після введення коду натиснути кнопку «продовжити».
 • Далі з'явиться вікно з посиланням для завантаження та встановлення програми гаманця, але ми вже провели цю процедуру в своєму порядку (див. Підзаголовок вище Завантаження та установка гаманця - це було воно).
 • Запускаємо програму гаманця, якщо ви його встигли закрити, з іконки на робочому столі або з меню «Пуск» - «Програми» - Webmoney - Webmoney Kiper Classi.
 • Програма попросить вас ввести пароль для входу в гаманець. Придумуєте хороший пароль, який ви завжди будете використовувати при вході в гаманець. Запам'ятайте, а краще запишіть відразу придуманий пароль десь і сховайте, але так, щоб ви самі могли його згадати або знайти. Після введення пароля натискаєте кнопку «Далі».
 • На моніторі перед вами з'явиться вікно, що містить дивне побажання: на ньому буде написана прохання «Випадковим чином за допомогою клавіш клавіатури і переміщайте мишу». Не думайте довго, а робіть саме те, про що вас просить це вікон. Однією рукою тиснете кнопки клавіатури, іншою рукою обертає миша. Поки ви це робите, система генерує ваш особистий WM-ідентифікатор (WMID) або логін. WM-ідентифікатор (WMID) складається з 12 цифр і його теж необхідно записати на папері, там же де ви записали пароль. Ваш WM-ідентифікатор (WMID) є логіном для входу в гаманець. Після отримання та запам'ятовування ідентифікатора (записавши його на папері) тиснете кнопку «Далі».
 • У вікні програма запропонує вказати диск і директорію (папку на диску), куди зберегти файл ключів (за цим файлом полюють погані люди, щоб відвести у вас гаманець). Прописуєте шлях до папки - диск і назва папки. Ключі рекомендується зберігати на знімному диску, наприклад, флешці, яку більше ви ніде не використовуєте, щоб ніхто не дізнався і ви самі не заразили її вірусом. Ключі вам можуть знадобитися, якщо ви будете встановлювати гаманець на іншому комп'ютері або встановлювати заново операційну систему на своєму комп'ютері, яка має тенденцію іноді «падати». Дуже важливо запам'ятати ключі і зберегти в надійному місці. Зберігши ключі на вибраному диску (флешці) в передостанній раз тиснете кнопку «Далі», з'являється віконце, в якому треба ввести останній код активації, який був надісланий на пошту. Перевірте пошту.
 • На ящик приходить повідомлення з проханням активувати ваш логін, який в системі називається WMID. Вам висланий код, що складається з цифр. Копіюєте цифри і вводите в вікно програми. В останній раз тиснете «Далі», і в новому вікні натискаєте «Готово».
 • Вітаємо! У вас запускається ваш особистий зареєстрований в системі гаманець, на який ви можете переводити зароблені або покласти свої кошти.

У вас запускається ваш особистий зареєстрований в системі гаманець, на який ви можете переводити зароблені або покласти свої кошти

 • У самому верхньому лівому кутку є кнопка «Меню», натиснувши на яку вибираєте закладку «Вихід» і програма закриється. Крім того, в гаманці є 4 вкладки: «Кореспонденти», «Гаманці», «Вхідні» і «Мої Webmoney». Наведіть мишку на вкладку «Гаманці» і клікніть правою кнопкою мишки по ній. Оберіть закладку «Створити новий» - можете створити будь-який, який вам потрібен. R гаманець служить для WM рублів, Z гаманець для WM доларів, Е гаманець для WM євро, U гаманець аналог гривні. При нарахуванні та виведення бонусів у вкладці «Вхідні» будуть відображатися повідомлення про прихід, клікнувши по яким ви приймаєте перекази коштів. У вкладці «Гаманці» буде відображатися баланс на кожному зі створених вами гаманців - Z, R, U, E і які завгодно.

У вкладці «Гаманці» буде відображатися баланс на кожному зі створених вами гаманців - Z, R, U, E і які завгодно

Як вибрати систему управління контентом на сайті

Послуги просування сайтів

Послуги написання контенту

Як купувати посилання в sape / сапі?

послуги

Як грамотний замовлення дозволяє збільшити прибуток магазину

Всі, хто займається торгівлею, обов'язково робить замовлення постачальникам. Але не кожен знає, що складання замовлення - це дуже відповідальний етап у торговельній діяльності. Хтось сотавляет замовлення в розумі чи на папері, а хтось - за допомогою програми обліку, що, на перший погляд, дуже вже складно.

Автоматизація торгівлі. Облік в магазині, на складі

Представляємо вашій увазі інтерв'ю з співзасновником компанії Seomix, яке репрезентує нову послугу для по автоматизації торгівлі і / або виробництва підприємців Харкова та області - власників оптово-роздрібних магазинів, ларьків, складів, павільйонів і цехів.

Послуги для шукачів заробіток в мережі

Купівля-продаж статей і майстер-класів з кулінарії, рукоділлю, садівництва і квітникарства. Нові можливості підробити в мережі інтернет і заробити реально 400 $ в місяць (а для особливо метких - цілком вірогідні і більш високі доходи).

Оп і в ТОП!

В даний момент послуги просування сайтів в ТОП-10 пошукових систем я не надаю, консультацій не даю, на листи з пропозиціями про просування сайтів не відповідаю. Немає часу, все, що я вмію робити, знаю і роблю, я вкладаю у власні проекти. Слідкуйте за інформацією на цьому сайті, аналізуйте мою роботу.

Як відкрити гаманець в системі Webmoney?
А що краще паспорта зможе підтвердити ваше ім'я і прописку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: