Як відновити Вебмані гаманець якщо забув або втратив пароль

  1. Етапи відновлення пароля або рахунки

Різноманітні електронні грошові системи міцно увійшли в життя багатьох людей, що активно працюють в Інтернеті. Практично будь-яка віддалена угода супроводжується оплатою через електронні системи, адже саме віртуальні гроші дозволяють швидко розрахуватися між виконавцем і замовником (плюси і мінуси платіжних систем зібрані в цьому матеріалe ).

Найбільшою довірою і популярністю користується система Вебмані, адже її можливості істотно полегшують життя користувачів.

Будь-яка людина може завести кілька електронних гаманців в різній валюті, що полегшує розрахунок по операціях за межами країни проживання.

Різноманітні електронні грошові системи міцно увійшли в життя багатьох людей, що активно працюють в Інтернеті

Створення гаманців для різної валюти.

Крім того, електронні гроші завжди можна перетворити в реальні, скориставшись одним із способів виведення коштів із застосуванням різних форм доступу і додаткового пароля. Та й оплатити послуги через гаманець досить просто (наприклад, поповнити рахунок мобільного оператора ), Адже система Вебмані дозволяє не тільки скористатися фіксованим списком послуг, але і проводить розрахунок за виставленими рахунками.

Деякий жах може охопити користувача, коли при спробі увійти в систему виникає розуміння, що він забув власний пароль. Вхід в систему стає неможливим, і починається пошук можливостей відновити загублені дані або отримати новий доступ до гаманців.

Вхід в систему стає неможливим, і починається пошук можливостей відновити загублені дані або отримати новий доступ до гаманців

Пароль Ви забули або втратили.

Ще однією проблемою може стати перевстановлення операційної системи без збереження основного файлу гаманців. В цьому випадку потрібно не просто відновлення доступу, але і пошук втрачених рахунків.

При втраті пароля або файлу гаманців необхідно пройти процедуру відновлення, яка може виконуватися автоматично або в ручному режимі.

Етапи відновлення пароля або рахунки

Отже, в залежності від використовуваної системи відновити доступ до свого гаманця можна простим автоматичним шляхом або складним ручним.

Якщо клієнт системи раніше користувався спрощеною версією програмного забезпечення WM Keeper, то дізнатися новий пароль можна, заповнивши спеціальну форму.

На електронну скриньку або на телефон прийде повідомлення, що містить новий пароль. В результаті відновлення доступу до рахунку не зажадає великої кількості часу і зусиль.

В результаті відновлення доступу до рахунку не зажадає великої кількості часу і зусиль

Процедура відновлення.

Якщо ж забув пароль або код від файлу з ключами власник розширеної версії програмного забезпечення WM Keeper Classic або Light, йому доведеться трохи попрацювати, щоб повернути можливість користуватися власним гаманцем.

Відновленню підлягає наступна інформація, необхідна для роботи з рахунком:

  • пароль доступу до облікового запису;
  • файл з ключами;
  • код доступу до ключів.

Яку б інформацію ні забув користувач, йому доведеться пройти однакову процедуру. Для початку в спеціальній формі потрібно вказати свій номер рахунку, він же WMID, після чого з'явиться запит на дату народження або номер паспорта в залежності від отриманого раніше атестата.

Для початку в спеціальній формі потрібно вказати свій номер рахунку, він же WMID, після чого з'явиться запит на дату народження або номер паспорта в залежності від отриманого раніше атестата

Процедура отримання доступу до WMID.

Спрощена процедура можлива тільки при виконанні деяких умов:

  • на рахунку немає великої суми грошей;
  • при первинній реєстрації в системі був введений телефонний номер, до якого є повний доступ;
  • володар гаманця знає відповідь на секретне питання.

Слід дотримуватися всіх трьох пунктів, інакше доведеться забути про простою схемою відновлення. На сторінці відновлення спочатку буде запитано код, присланий на телефонний номер. Потім в наступному вікні потрібно буде відповісти на перевірки питання.

Якщо система прийме введені дані як правильні, то для версії Classic буде висланий новий збірник ключів у файлі, паролем до якого і до входу в систему послужить отриманий в повідомленні код.

Для полегшеної версії програми на пошту буде скинута посилання на сторінку генерації нового сертифіката, паролем до цього дійства послужить все той же код з СМС.

Більш складну процедуру доведеться пройти господареві рахунки з пристойним грошовим залишком. Крім заповнення розширеної анкети потрібно відправка сканованих копій паспорта, перевірку яких здійснює адміністратор центру.

Вам може бути це цікаво:

Якщо копії паспорта визнані відповідними, анкета перевіряється автоматично. При збігу переважної більшості відповідей система може відновити доступ до рахунку. В результаті клієнт отримує поштою файл ключів або посилання для генерації атестата.

При наявності програми генерації ключів E-Num процедура значно спрощується.

У будь-якому випадку слід уважно ставитися до даних, що дозволяє управляти своїм рахунком в системі Вебмані. Номер гаманця, всі паролі і ключі найкраще зберігати на окремому безпечному носії, тоді і перевстановлення операційної системи не позбавить користувача доступу до його грошей. Ознайомтеся зі способами захисту облікового запису за посиланням .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: