Як використовувати електронні гроші Webmoney

  1. Загальний опис електронних грошей і Webmoney
  2. Як встановити, налаштувати і використовувати
  3. Трохи більше практики з гаманцями
  4. Пробуємо переказувати кошти
  5. Післямова

Все частіше приходять листи з проханнями написати статті по системам електронних грошей, мовляв що, навіщо, з чим їх їдять і тд.

Все частіше приходять листи з проханнями написати статті по системам електронних грошей, мовляв що, навіщо, з чим їх їдять і тд

"Чому б і ні?", - подумав я і вирішив зробити цілий цикл статей, щоб максимально докладно розібрати найпопулярніші з них.
Милості прошу ознайомиться;)

Загальний опис електронних грошей і Webmoney

Власне, в чому суть?

Суть в тому, що Ви вибираєте одну з платіжний систем (Яндекс.Деньги, Weboney та ін.) Електронних грошей, завантажуєте якусь програму або використовуєте веб-інтерфейс, яка (ий) присвоює Вам якийсь номер (номер гаманця), куди Ви можете складати грошики реальну. Далі за допомогою цієї програми \ інтерфейсу Ви керуєте своїми коштами.

Способи зарахування реальної грошики самі різні і зручні, починаючи від використання платіжних терміналів (де Ви кладете гроші на телефон) і закінчуючи використанням кредиток, банківських переказів і інших радощів життя. Скориставшись одним з цих способів після зарахування Ви побачите цю саму грошики в електронних цифрах у себе на гаманці. Це і є електронна валюта :) Назва електронної валюти залежить від платіжної системи, але прив'язка до валют все одно зберігається.

Що до способів зарахування, конкретно для Webmoney, який розглядається в цій статті, способи зарахування наступні:

Далі.
Чим електронні гроші зручні?

По-перше, ними можна розплачуватися майже за що завгодно і не виходячи з дому. Тобто захотіли Ви, припустимо, кинути грошики на телефон \ інтернет або ж зовсім заплатити за квартиру - взяли і кинули, не встаючи зі стільця. Захотіли купити продуктів? Зайдіть на сайт, накидайте їх в корзину, оплатіть, дочекайтеся доставки. Потрібні квитки в театр? Вперед. Купити фільм \ програми \ музику? Немає проблем. Заплатити за платне телебачення? Легко! Заплатити в магазин за кордон? Елементарно! .. І інше інше інше. Майже повний список того за що можна заплатити дивіться тут в розділі "На що можна витратити?". Список далеко не самий повний бо ще дуже багато сайтів в інтернеті приймає Webmoney.

По-друге, безпеку. Підробити цю грошики неможливо в принципі :) Знову ж в общем-то досить проблемно вкрасти її, так би мовити, з Вашої кишені, якщо тільки ви не запустили комп'ютер настільки, що там мешкає десятка два-три вірусів. Та й то, в таких випадках тех.підтримка протягом деякого часу здатна встановити факт крадіжки і повернути Вам втрачені гроші.

По-третє, - це можливість перекладу іншим користувачам. Немає ніяких перешкод для того, щоб поділитися грошиками з родичами \ друзями \ іншими особистостями бо стирається поняття відстані як такого, а отже більше немає очікування поки грошик дійде або довгих переїздів, щоб віддати її особисто в руки. До слова, так само зникає можливість втратити грошики в дорозі (пам'ятаєте тижневі поштові перекази, де листоноша "втратив" грошики? Ні? А бувало й таке) і знову ж таки не треба стояти ні в яких чергах в банках \ поштою \ десь ще .

Ну і, само собою, цю грошики завжди можна вивести назад в реальну.

Єдина заковика в цьому всьому - це комісія. Як за переклади, так і за введення \ виведення з системи вилучається якась комісія, яка начебто не велика, але береться то тут, то там .. того гляди мільйона і немає :)

до змісту ↑

Як встановити, налаштувати і використовувати

У webmoney є кілька типів програм для роботи з гаманцями, починаючи від класичної програмної версії і закінчуючи мобільною версією. Я таки рекомендую користуватися повноцінної офіційною програмою під назвою Keeper Classic , А тому опишу саме її процес установки і реєстрації. Завантажити ону Ви можете натиснувши на її назву або ж по цьому посиланню .

Установка гранично проста - запустіть завантажений файл і тисніть скрізь "Далі", попутно вибравши потрібний Вам каталог установки.
На пропозицію встановити сертифікат дайте згоду. Двічі.

Після установки, для початку, нам треба отримати реєстраційний код. Зробити це можна перейшовши на сайт реєстрації і вибравши там тип нашої програми, а саме Keeper Classic.

На сторінці, заповніть всі необхідні поля і пройдіть реєстрацію. Увага, дуже важливо, щоб Ви вказували реальні дані про себе - в майбутньому це дуже стане в нагоді при роботі з платіжними терміналами, відновленні паролів, безпеки та інших корисних штуках. Після цього поверніться до вікна програми і в вікні, що з'явилося тиснемо кнопочку "Реєстрація".

Дотримуючись інструкцій програми завершите реєстрацію.

Після реєстрації і запуску Ви побачите основне вікно програми де нам необхідно буде створити файли гаманців:

Після реєстрації і запуску Ви побачите основне вікно програми де нам необхідно буде створити файли гаманців:

Натисніть на відповідну ссилочку (см.скріншот вище), щоб створити оні. Є кілька типів гаманців для різних валют. Створіть гаманці з необхідними конкретно Вам валютами. Назви гаманцях можете давати будь-які зручні Вам.

Власне, все.
Базова установка і реєстрація готова, Вам залишається тільки поповнити свій рахунок в потрібній валюті одним з перерахованих вище способів і користуватися користуватися користуватися.

Маленьке примітка:

Для можливості поповнення R-гаманця через автомати і платіжні термінали (повний список дивіться на, як і для більшості операцій з R-гаманцями потрібно їх авторизація. Авторизація гаманця - це Вашу згоду з «Договором ПРОДАЖУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ». Так як договір не може бути підписаний анонімним учасником, потрібна наявність у Вас формального (або вище) атестата.

Вам потрібно послідовно зробити дві дії.

Отримати формальний атестат.
Це робиться за посиланням
https://passport.webmoney.ru/asp/aProcess.asp?
Атестат видається безкоштовно і в режимі онлайн, після того як Ви введете всі необхідні дані.

Авторизувати R-гаманець
Для авторизації гаманця Вам треба зайти на
https://banking.guarantee.ru/RUPursesList.aspx
Натиснути «авторизувати» напроти потрібного гаманця в списку і погодитися з представленим договором.

В общем-то нічого складного там немає.
Для виведення електронних засобів в готівку потрібен трохи більше "товстий" атестат, а саме доведеться з'їздити в один офісів і надати паспортні дані.

до змісту ↑

Трохи більше практики з гаманцями

Щоб зберегти свої гаманці в цілості й схоронності я настійно рекомендую виконати наступне:

Відкрийте "Інструменти" - "Параметри програми".
Перейдіть на вкладку "Додаткові" і подивіться на шлях, який вказаний в графі "Файл гаманців". Далі запустіть "Мій комп'ютер", пройдіть по цьому шляху, знайдіть файл гаманців і скопіюйте його на зовнішній носій (флешку, дискету або щось ще).
Далі зайдіть на вкладку "Безпека" та натисніть на кнопочку "Зберегти ключі в файл". Введіть з'явилися цифри, а потім під сплив вікні виберіть шлях для збереження (знову ж на зовнішній носій) і обов'язково встановіть власний пароль (пароль) до ключів.

Після цих дій Ви не загубите доступ до своїх гаманців навіть при збої комп'ютера (справа в тому, що webmoney прив'язується до операційної системи і в разі, якщо Ви загубили файл гаманців і ключі, відновити потім аккаунт буде дещо проблематично).

до змісту ↑

Пробуємо переказувати кошти

До слова, випробувати роботу Webmoney Ви можете перерахувавши мені якусь зручну Вам суму :)

Для цього натисніть Меню - Передати Webmoney, виберіть з якого гаманця Ви хочете передати гроші і введіть один з моїх гаманців у відповідній Вашій валюті:

  • Рублевий: R674154538203
  • Доларовий: Z303632228217
  • Євровий: E205518809463
  • Гривневий: U175438370815

А так же суму, яку Ви хочете перевести.
Код протекції встановлювати не треба.

У примітці можете написати що-небудь добре або хоча б, що Ви з sonikelf.ru;)

до змісту ↑

Післямова

Ось приблизно таке чудо вдають із себе електронні гроші і система webmoney зокрема.

Відповіді на інші виникають у Вас питання по роботі з webmoney Ви можете знайти на сторінці поширених запитань або ж запитати у мене по засобом коментарів, форуму або форми зворотного зв'язку .

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram

Чому б і ні?
Чим електронні гроші зручні?
Захотіли купити продуктів?
Потрібні квитки в театр?
Купити фільм \ програми \ музику?
Заплатити за платне телебачення?
Заплатити в магазин за кордон?
Пам'ятаєте тижневі поштові перекази, де листоноша "втратив" грошики?
Ні?
Asp?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: