Як використовувати Webmoney

 1. Навіщо мені Webmoney, якщо у мене є Visa / Mastercard
 2. Так чому б мені не отримати на банківський рахунок?
 3. Коротко про Webmoney
 4. Як поповнити гаманець Webmoney
 5. Як вивести Webmoney
 6. обмінники Webmoney
 7. Де обмінювати Webmoney
 8. прив'язка карти
 9. Так, але обмінник бере відсотки за свої послуги
 10. офшорні карти
 11. Прив'язка своєї карти
 12. сервіси Webmoney
 13. Вебмані для трейдера

Я використовую Webmoney багато років і прикипів до них душею. Задовго до трейдингу я часто отримував через них грошики з фрілансу і перейнявся всіляким повагою до системи, де мені не страшно зберігати будь-які суми. На мою думку, WM - відмінний варіант роботи з форекс і БО-брокерами, представленими в РФ.

І так роблять багато відомих мені трейдери. Пов'язано це з деякими незаперечними зручностями цієї електронної системи платежів саме в розрізі форекса і бінарних опціонів.

Навіщо мені Webmoney, якщо у мене є Visa / Mastercard

З цілої низки очевидних причин. Новачки завжди поповнюють рахунок у форекс і БО контор звичайної картою, оскільки це єдиний платіжний метод, що вони знають. Але чи знають вони, що:

У переважної більшості брокерів на карту можна вивести лише те, що було з неї введено.

Таке правило майже у всіх брокерів в світі. Ви поклали з карти Visa на депозит брокера 100 $, заробили 300 $. На карту вам віддадуть лише ... 100 $ і ні цента більше.

Решта - іншими методами. А методів цих небагато: або переклад на банківський рахунок, або на гаманці електронних платіжних систем, ось і все.

Так чому б мені не отримати на банківський рахунок?

О, тому що тут починається найцікавіше, від податків до блокувань і пояснень про походження ваших коштів. Банкова система надзвичайно консервативна і вельми несхвально ставиться до такого роду доходів. Чому?

А чому їй сприймати це лояльно? Якийсь Вася Пупкін регулярно отримує 1000 доларів на свій рахунок від юридичної особи, що розташоване на Кіпрі або в офшорній зоні типу Белізу або BVI. Дорогий Пупкін, запитає банк, а це що ще за фігня? За що ці гроші з тропіків, та ще й від якоїсь офшорної фірми? Адже ти звичайне російське фізична особа і навіть не підприємець. Може, ти у нас взагалі терорист, а? Мутний ти кекс, йди-но сюди, рідний.

Фінмоніторинг теж буде вельми зацікавлений, а відстежує він транзакції від 600 тисяч рублів. Підозрілі хлопці викликаються в банк на співбесіду, їм нерідко відмовляють в обслуговуванні (Сбербанк це особливо любить). Великі транзакції фінмоніторинг може і в податкову передати, для подальшого вивчення.

В результаті, багато банків відмовляються мати таку головний біль і не приймають доходи з форекса і бінарних опціонів. Навідріз. Скажімо, в РФ Сбербанк вкрай несхвально ставиться до таких перекладів. Найбільший банк України - Приватбанк - взагалі постійно блокує будь-які перекази від відомих форекс-контор за замовчуванням.

Найбільший банк України - Приватбанк - взагалі постійно блокує будь-які перекази від відомих форекс-контор за замовчуванням

У зарубіжних банках та ж петрушка. Один знайомий, що живе в ОАЕ ніяк не міг вивести 10 тисяч доларів з форекс-брокера і підозрював його в недоброму. Все виявилося куди простіше - банк відхилив цю транзакцію, як підозрілу. Се ля ві.

У великих західних брокерів немає іншого способу виведення, крім як на банківський рахунок, взагалі. Тому з вашим банком потрібно заздалегідь обговорити питання, чи можуть вони прийняти такий переклад. А ось у контор, що орієнтовані на російський ринок є методи поповнення електронними грошима. І Webmoney - найпопулярніший варіант.

Коротко про Webmoney

За фактом, це не зовсім електронні гроші, але по суті саме вони. Це стара вітчизняна система, що почала роботу в 1998 році. Юридично це не гроші, а передача майнових прав, облік яких здійснюється в "титульних знаках". Така юридична виверт дозволив вебмані не реєструватися в якості електронної платіжної системи в РФ і не страждати від накладаються при цьому обмежень.

У WM зараз більше 30 мільйонів рахунків, а їхні гаманці використовують більш 34,4% користувачів російського інтернету. Так що це найпопулярніший засіб електронних розрахунків не тільки в РФ, але і в СНД.

Працювати з ними просто. В особистому кабінеті створюється гаманець під одну з валют, три найпопулярніших, це:

 • WMR (рублі);
 • WMZ (долари);
 • WME (євро).

Я настійно рекомендую працювати з WMZ.

Відповідно, WMR поповнюється рублями, WMZ - доларами і т.д. Але більшість робить простіше: поповнює WMR-гаманець рублями і обмінює WMR на WMZ, після чого закидає їх брокеру на доларовий рахунок.

Юридично вся система Webmoney побудована на роботі т.зв. гарантів , Що робить її стійкою до будь-якого впливу держави.

Як бачите, за кожною "валютою" вебмані знаходиться окрема юридична особа. Коли ви відкриваєте доларовий гаманець WMZ, ви працюєте з іноземним юр. особою і це важливо. Як відомо, РФ і держави СНД страждають від чудового принципу радянського вахтера: лякати, забороняти і не пущать. Саме тому в РФ введена кримінальна відповідальність за біткоіни, що старечий маразм важко назвати адекватним рішенням.

Вебмані теж стикалися з цим (подробиці в вікі ). У 2010 році вебмані були заборонені в Узбекистані, а їхня грошова одиниця WMY була ліквідована разом з гарантом. До чого це призвело? Ви здогадалися правильно - все спокійно перейшли на доларові WMZ і продовжують з ними працювати.

Гальмують зараз і рублеві WMR, у яких проблеми з-за того, що ЦБ РФ здійснює перевірки в розрахунковому банку, що обслуговував WMR. У 2014 році були проблеми і в українських вебмані. Однак, зараз в українських WMU все позаду (вони отримали ліцензію НБУ), а для WMR теж буде знайдено чергове рішення. Поточна ж ситуація не заважає працювати з ними, просто є нюанси введення / виведення на банківські карти.

А ті, хто спочатку використовували WMZ і не помітили жодних змін. Юридично WMZ до РФ не мають ніякого відношення так що, повторюся, намагайтеся відразу працювати з ними.

Нічого складно, заходимо на webmoney.ru і відкриваємо рахунок.

Реєстрація звичайна. Телефон, персональні дані, пароль. Вказуйте тільки дані реальні, ніяких фейковий історій.

Після реєстрації вам потрібно отримати атестат - і це важливий крок. Існує три основних типи атестатів:

 • псевдоніма (його ви отримаєте відразу після реєстрації);
 • формальний (потрібно завантажити скан паспорта);
 • персональний.

Топовий варіант - персональний атестат, який знімає всі обмеження, дозволяє отримати атестат продавця, працювати з кредитної біржею вебмані і т.д. Отримують його при особистому візиті в офіс реєстратора (їх багато) і оплаті невеликої суми. Новачкам же цілком вистачить формального. Але якщо ви виходите на гарні обороти - персональний вам знадобиться.

Детальніше можна дізнатися на сторінці Типи атестатів Webmoney .

Новачкові система може здатися заплутаною. Різні типи гаманців і купа сервісів. Все це можна вивчити в WebMoney Wiki . За фактом, вам потрібно просто створити гаманець (WMR / WMZ) і налаштувати до нього доступ.

Особисто я використовую ось такий: WM Keeper WebPro . Це, просто кажучи, управління вебмані через браузер з будь-якого комп'ютера. Дуже зручно. Ще можна поставити окрему програму (WinPro Classic), але за 10 років з вебмані я її жодного разу не використовував, мені через браузер куди комфортніше.

При цьому тільки ці 2 версії (WebPro Classic і Light) дозволяють зняти ліміти , Що описані за посиланням для стандартної версії Webmoney Standart. Так що краще за все відразу отримати доступ до Light і не паритися.

Веб-версія (WM Keeper WebPro) доступна за адресою https://light.webmoney.ru .

ru

Для доступу до неї можна використовувати SMS-транзакції, але зручніше за все через E-NUM . Це така програма, що ставиться на смартфон. Через неї ви будете підтверджувати транзакції через ваші гаманці. Загалом, тут як в банку, кілька рівнів захисту.

Загалом, тут як в банку, кілька рівнів захисту

Програма буде виглядати так, як показано на скріншоті вище, на смартфоні. Реєструватися і прив'язувати e-num до свого вебмані неважко, все описано в розділі " Реєстрація в сервісі E-num ".

Новачкам все здасться складним, це ж не карту касирці в супермаркеті пхати в декольте. Однак, варто витратити день, розібратися в цьому всьому і далі все буде дуже просто.

Як поповнити гаманець Webmoney

способи перераховані у них на сайті :

Різні способи можуть бути доступні чи ні (зараз через ситуацію з WMR деякі рублеві тимчасово недоступні). Але це не має особливого значення, тому що як введення, так і виведення вебмані зручно робити через обмінники, про що ми поговоримо далі.

Як вивести Webmoney

теж описано на сайті . Способів купа, все не помістилися на скріншот.

Найбільш нам цікаві - карти Webmoney, офшорні карти інших сервісів і через обмінники.

обмінники Webmoney

Ось тепер ми підходимо до найголовнішого. Саме через колосальну мережі обмінників вебмані такі хороші. Обмінники дозволяють вам тихо і беспалевно переводити вебмані куди і як вам захочеться. Так, вебмані досі прекрасно працюють і в Узбекистані, де вони ... формально заборонені. Чудово.

Обмінники дозволяють як вводити гроші на гаманці вебмані, так і виводити їх. Так працює найпопулярніша схема переведення в готівку вебмані трейдерами, що виглядає в такий спосіб:

Гаманець вебмані - обмінник - банк

Чому ця схема так важлива? Як ми пам'ятаємо, банки ненавидять офшорні доларові переклади з закордону не зрозумій за що. Для них це головний біль, і не тому що банки такі жаднюги яловичини. Їм потрібні гроші і забезпечені клієнти, адже банк - звичайне комерційне підприємство. Вся справа в позиції регулятора (ЦБ), який нагинає банк і вимагає звітувати про такі перекладах. Ось вони і вважають за краще не зв'язуватися.

Вебмані вирішує цю проблему. Ви отримуєте WMZ з форекс брокера на свій гаманець і через обмінник відправляєте їх до себе в Альфа-Банк, ВТБ, Тінькофф або навіть Ощад. У чому різниця, адже з брокера можна відразу перевести кошти на банківський рахунок (якщо він їх прийме, звичайно)?

В тому що переклад, що ви отримаєте таким чином, здійснюється від російського фізичної особи. Коли обмінник вишле вам гроші, то він це зробить через карту фізособи в цьому ж банку. І для банку це виглядає так: Олексій Ложкін відправив Васі Пупкину гроші. Легітимна, проста операція між двома клієнтами одного банку. Може борги віддає, може подарував, це вже не має значення, ваші особисті стосунки.

Переклад фізиків всередині РФ, ніяких офшорних банків, всі задоволені. В цьому суть схеми вебмані + обмінник - ви забираєте відразу дві головних болю, у брокера і у банку.

Де обмінювати Webmoney

Найзручніше через моніторинг обмінників. Особисто я використовую bestchange.ru . В меню зліва досить вибрати що і на що ви міняєте.

Скажімо, в стовпці Віддасте вибираєте WMZ, Отримайте - Альфа-Банк. Моніторинг вам покаже обмінники, де можна здійснити цей обмін. Все робиться в онлайні, часом на сайті конкретного обмінника навіть не треба реєструватися.

Все робиться в онлайні, часом на сайті конкретного обмінника навіть не треба реєструватися

У обмінників є відгуки, можете почитати. Але, моніторинг все одно їх сам фільтрує. Інша популярна схема - WMZ змінюють на WMR прямо через гаманець або біржу wm.exchanger.ru (Там краще курс) і виводять в банки вже рублі.

Нарешті, WMZ ви можете отримати навіть готівковими доларами - для чого просто виберіть в моніторингу потрібний напрямок обміну.

Потім переводите WMZ обменнику, приходьте в його офіс з паспортом і вам віддадуть налом зелені папірці. Підходить це тим, хто живе у великих містах, де таких обмінників багато.

прив'язка карти

Перш ніж виводити через обмінник вебмані на карту, її потрібно прив'язати до вашого рахунку Webmoney. Обмінники перевіряють таку прив'язку автоматично і не дадуть вивести, якщо ця процедура не зроблена. Робиться вона 1 раз для карти Visa / Mastercard будь-якого російського банку.

Так, але обмінник бере відсотки за свої послуги

Мене завжди дико смішить цей аргумент, яким страждають люди з синдромом патологічної жадібності. Вдумайтеся: ти ввів, умовно, 100 $ і перетворив їх в 1000 $. Ти не робив нічого - НЕ орав на шахті або заводі, навіть в офісі не сидів. Ти клацав дві кнопки, продавлюючи жопой стілець і народив їх на рівному місці.

І за цю можливість вивести гроші натурально з повітря, не привертаючи до себе зайвої уваги, тобі шкода пари відсотків? Це патологічний жлобство не лікується. Упевнений, такі люди також надихаються абсурдними історіями в дусі "він став мільйонером, тому що завжди підбирав впала дрібниця".

Так, звісно. Тисніть вашу жабу, включайте мізки і міркуйте, чому обмінники так важливі і чому треба платити за їхні послуги.

офшорні карти

А це ще один спосіб виводити WMZ, теж вкрай популярний серед розуміють. Доларові вебмані можна отримати відразу на карту іноземного банку. Де її таку взяти, адже подібних карт в РФ не видають? Наприклад, їх дають самі Webmoney:

https://cards.wmtransfer.com/

Через цей сервіс ви можете замовити кілька іноземних карт для виведення WMZ і WME:

 • PaySpark;
 • Payoneer;
 • MyChoice.

Ці карти у них регулярно змінюються, зазвичай на вибір дається 3-4 варіанти. Ви реєструєтеся, оплачуєте замовлення цієї карти і вона прийде до вас поштою. Вітаємо - ви справжній чиновник з офшорної картою в руках. Далі вона поповнюється з вашого гаманця і використовується в магазинах, можна знімати гроші через банкомати і т.д.

Безпека тут абсолютна, для банківської системи РФ це виглядає так, що якийсь іноземний громадянин приїхав зі своєю Visa / Mastercard. Ніяких даних про вашу реальної особистості банкомат не знає. Він бачить лише ім'я / прізвище латиницею і номер, все.

Зручно це і в тому аспекті, що якби РФ стукнуло в голову і рублеві WMR заборонили, як в Узбекистані (цього не станеться, але уявімо апокаліпсис), ви змогли б далі спокійно працювати з WMZ через карти і обмінники. Це буде жити, поки в РФ приймають Visa / Mastercard іноземних банків.

Це не єдиний спосіб. Крім, власне, Webmoney є ще кілька компаній, де можна замовляти такі карти, причому з миттєвим перекладом WMZ на них (у карт вебмані довше). Схема надзвичайно зручна. Вам прийшли WMZ від брокера, ви їх за 5 секунд перерахували собі на карту - все, можна переводити / витрачати. Називається така карта Epayservice Mastercard .

У карт Webmoney є обмеження, так що вивчіть їх. Як бачимо, персональний атестат різко збільшує максимальний місячний і денний ліміт поповнення таких карт - до 12 тисяч доларів на місяць, чого з головою вистачить більшості. При цьому у випадку Epayservice за посиланням вище ліміти, до речі, в рази більше.

При цьому у випадку Epayservice за посиланням вище ліміти, до речі, в рази більше

Прив'язка своєї карти

Через цей же сервіс, що описаний вище можна і прив'язати вашу особисту доларову або євро карту для виведення коштів на неї з гаманців WMZ / WME.

Однак, цей валютний переклад буде з офшорного банку, так що будьте уважні. Метод вище застосовують, в першу чергу, для переказу коштів на карти західних банків - що сам часом і роблю, оскільки у мене також є карти польського і чеського банків (ні-ні, їх отримання виходить за рамки цієї статті).

сервіси Webmoney

Вебмані - це цілий світ. У них колосальне число всіляких сервісів. Скажімо, через Merchant ви можете, отримавши атестат продавця, налаштувати продаж товарів і послуг користувачам.

повний список сервісів вебмані .

через боргової сервіс Webmoney можна надавати позики іншим користувачам під свої відсотки і заробляти на цьому. Ну і самому борги нагортати, зрозуміло)

Туди ж біржа кредитів . Плюс окремо є біржа зобов'язань , Де продають боргові зобов'язання (неповернені позики).

Не лізьте в кредитний бізнес, якщо у вас зовсім немає в цьому досвіду. Він не такий простий, як вам здається.

Природно, через вебмані можна поповнювати мобільні телефони і розплачуватися в купі сервісів, від Steam до ЖКГ.

Природно, через вебмані можна поповнювати мобільні телефони і розплачуватися в купі сервісів, від Steam до ЖКГ

через сервіс Escrow.WebMoney можна використовувати вебмані як гарант по вашій угоді, що популярно при оплаті замовлень фрілансерам.

WebMoney  можна використовувати вебмані як гарант по вашій угоді, що популярно при оплаті замовлень фрілансерам

Описувати всі сервіси немає сенсу, їх дуже багато. Вебмані - це цілий світ, навколо якого побудована маса різнопланових бізнесів.

Ось який ще важливий момент. Webmoney дуже серйозно ставляться до компаній, що їх використовують і відомі тим, що блокують гаманці при найменших підозрах. Скажімо, коли Webmoney заблокували гаманець сумнозвісному Forex Trend, для розуміючих це був 100% сигнал, що компанії кінець. Так в результаті і сталося, хто до цього не дослухався, сильно пошкодував. Так що їх можна розцінювати як ще один індикатор надійності тієї чи іншої контори.

Деякі чорні контори намагаються обійти це і приймають Webmoney на особистий гаманець, номер якого повідомляє менеджер. Не робіть цього!

Оплата вебмані повинна здійснюватися строго через їх офіційний Мерчант (в браузері буде адреса https://merchant.webmoney.ru), що буде виглядати ось так:

При найменших підозрах ви завжди можете звернутися в арбітраж Webmoney і поскаржитися на власника будь-якого гаманця.

Вебмані для трейдера

Як ви вже зрозуміли, вебмані - найпростіший спосіб працювати з форекс брокерами, їх приймають. Майже всі брокери, що працюють з громадянами РФ приймають / віддають вебмані, як і інші засоби електронних платежів, на кшталт Neteller , Що ми розглянемо пізніше.

При цьому вебмані за замовчуванням бере 0.8% з своїх транзакцій, на чому і заробляє. Способи без комісій, що видно вище, мають інші обмеження, яких ВМ позбавлені. Скажімо, ніяких офшорних карт з Яндекс.Грошима ви не отримаєте, плюс тільки рублі і жорсткий щомісячний ліміт. Скрілл / Нетеллер теж мають свої приколи і обмеження. Але, тут як завжди, у різних систем плюси / мінуси, все це ми обговоримо окремо.

Через вебмані ганяються великі суми, сотні тисяч доларів і мільйони рублів. Це єдина електронна система платежів, де це можливо. Це добре видно за щоденними заявками біржі wm.exchanger. Багато з цих сум надходять саме від форекс-і БО-брокерів:

Багато з цих сум надходять саме від форекс-і БО-брокерів:

Звичайний хом'як, что приходити на ринок БО и форекса, зовсім НЕ розбірається в електронній платежах. Все, на що він здатний - це пхати свою Visa в системний блок, після чого він не замислюється про наслідки. Про те, як банк сприйме офшорні валютні перекази, як він буде пояснювати походження коштів, що розповість в податковій при великих сумах і т.д. Тому вебмані дозволяють вирішити багато проблем зі старту.

Чим менше перешкод у брокера віддати гроші, тим природно краще. Електронні системи платежів вирішують цю проблему для нього - він просто перераховує кошти на ваш гаманець (у деяких брокерів взагалі є автовивод вебмані ) І відбувається це часто набагато швидше, ніж виплати на карти та рахунки.

Фактично, система Webmoney Transfer є готовим, комплексне рішення по введенню і переведенні в готівку коштів, за що їй низький торговельний уклін. І респект від мене за роки бездоганної роботи.

Нагадую важливі посилання:

Так чому б мені не отримати на банківський рахунок?
Чому?
А чому їй сприймати це лояльно?
Дорогий Пупкін, запитає банк, а це що ще за фігня?
За що ці гроші з тропіків, та ще й від якоїсь офшорної фірми?
Може, ти у нас взагалі терорист, а?
До чого це призвело?
У чому різниця, адже з брокера можна відразу перевести кошти на банківський рахунок (якщо він їх прийме, звичайно)?
І за цю можливість вивести гроші натурально з повітря, не привертаючи до себе зайвої уваги, тобі шкода пари відсотків?
Де її таку взяти, адже подібних карт в РФ не видають?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: