Як вивести гроші з гаманця Вебмані на банківську карту Ощадбанку

 1. Як перевести особисті кошти на Ощадбанк, що не прив'язуючи карту
 2. процедура прив'язки
 3. Як подивитися рівень атестата
 4. Робота з обмінником
 5. Переклад на прив'язану карту

Чим більше працюєш з Webmoney, тим актуальнішими стають питання, пов'язані з необхідністю вивести гроші з Вебмані на карту Ощадбанку. Чи обов'язково прив'язувати карту і чи можна здійснити переклад без атестата? Яка комісія береться за переклад? Про ці та інші проблемні зони системи Вебмані, ми розповімо вам в нашій статті. Якщо ви навчитеся звертатися з сервісом і зрозумієте алгоритми його роботи, то ви побачите, наскільки він зручний, і за що Вебмані є одним з найпопулярніших електронних сервісів для переказу грошей.

Як перевести особисті кошти на Ощадбанк, що не прив'язуючи карту

Даний спосіб виведення грошей з Вебмані на карту Ощадбанку підходить тим, у кого немає прив'язаною до сервісу карти, або при необхідності вивести гроші на карту третьої особи. Операція з виведення коштів не відніме у вас багато часу, необхідно лише дотримуватися інструкції:

 1. У верхній панелі меню виберіть іконку «оплата послуг» і перейдіть в цей розділ.
 2. З лівого боку ви побачите перелік послуг, з якого необхідно вибрати пункт «переклад на будь-яку карту».
 3. З правого боку з'являться варіанти: RUB, USD, RUR - виберіть ту, яка вам підходить.

З правого боку з'являться варіанти: RUB, USD, RUR - виберіть ту, яка вам підходить

Після натискання на іконку, ви будете перенаправлені на сторінку для перекладу, на якій заповнюються лише дві строчки:

 • картка;
 • сума.

За такий висновок коштів стягується комісія, а платіж йде від 1 до 3 днів.

Якщо вас не влаштовує такий спосіб виводити гроші, то вам доведеться прив'язати вашу карту.

процедура прив'язки

Багатьох користувачів WebMoney цікавить питання, чи можна перевести гроші з сервісу Вебмані на свою карту Ощадбанку і як це зробити? Найпростіший спосіб провернути таку операцію - прив'язати її до системи. Для початку процедури прив'язки, виберіть у пересувному меню вкладку «прикріпити банківську карту».

Після цього ви потрапите в віконце, де потрібно ввести дані. Зверніть увагу на напис в жовтому прямокутнику, в якій повідомляється про те, що система заблокує 10 рублів - це необхідно для ідентифікації.

Введіть наступні дані карти:

 • номер;
 • термін дії:
 • ім'я та прізвище.

номер;  термін дії:  ім'я та прізвище

Перевірте правильність зазначених даних. Помилка в них призведе до збою в реєстрації і необхідності починати прив'язку спочатку.

Тепер введіть секретний код - це три цифри, вказані на звороті. Далі, виберіть той гаманець, до якого буде прикріплена карта - це актуально для тих, у кого зареєстровано кілька Webmoney - гаманців. Для тих же, у кого тільки одне актуальне номер, система введе дані самостійно. Натисніть «продовжити», щоб перейти в наступне вікно.

У цьому місці у вас можуть виникнути проблеми, якщо ви не отримали формальний атестат. Система видасть вам повідомлення про те, що операція не може бути продовжена до отримання формального атестата .

Якщо ж у вас є формальний атестат, то операція пройде успішно, а система перенаправить вас на стандартну форму оплати Ощадбанку.

Щоб прив'язка пройшла успішно, система заблокує ваші кошти на балансі для підтвердження даних. Після прив'язки, гроші будуть повернуті назад.

Як подивитися рівень атестата

Щоб виведення грошей з WebMoney на карту Ощадбанку був максимально зручним, слід отримати формальний атестат. На практиці, працювати без нього з системою WebMoney дуже незручно. Щоб подивитися, чи є ви власником формального атестату, клікніть по іконці аватара в лівому верхньому кутку. Вам відкриються короткі відомості про вашому профілі, де буде вказано рівень атестата .

Робота з обмінником

Великою популярністю, при виборі відповідного варіанту перевести гроші з Webmoney на карту Ощадбанку без прив'язки, користується спосіб з обмінником. Популярність і практичність обмінників в тому, що вивести кошти з Webmoney можна за вигідними ставками. Отже, щоб скористатися обмінником, заходимо на сайт www.bestchange.ru і слідуємо інструкції:

 1. У верхній панелі вкладок вибираємо пункт «обмінники».
 2. З лівого боку дивимося на колонку - важливо, щоб був обраний пункт «таблиця».
 3. У колонці «віддасте» шукаємо WMR.
 4. Спускаємося вниз колонки.
 5. Знаходимо в таблиці розділ інтернет-банкінг.
 6. У правій колонці таблиці вибираємо Сбербанк.
 7. З правого боку сторінки відобразяться всі обмінники, в яких проводиться потрібна операція.
 8. Вивчіть дані по обмінників і виберіть той, який працює на найбільш вигідних умовах.
 9. Щоб вивести кошти за допомогою обраного обмінника, просто клікніть по рядку.

Після того, як ви перейдете на сторінку обмінника, ви зможете подивитися, скільки часу йде переклад, повну суму комісії та вивести необхідну суму, вказавши дані для перекладу.

Пам'ятайте, що використання обмінників Webmoney - не найшвидший спосіб отримати кошти. Але, один з найбільш зручних, якщо у вас не прив'язана банківська карта.

Переклад на прив'язану карту

Якщо ви прив'язали карту Ощадбанку, то вивести кошти не складе труднощів. Тепер, вам не доведеться кожного разу вводити дані, ви просто виконуєте кілька елементарних дій і отримуєте переклад на потрібну суму за кілька хвилин. Операція з переведення на прив'язану карту виглядає наступним чином:

  1. У верхньому пересувному меню знайти іконку з вашою карткою і клікнути на неї.
  2. У вас відкриється меню, в якому згодом будуть відображатися операції по карті.
  3. Щоб здійснити виведення коштів, натисніть «перевести на гаманець».
  4. У вікні необхідно вказати суму, висновок якої ви хочете здійснити.
  5. Натиснувши на «ок», ви побачите системне повідомлення, щоб підтвердити переказ.
  6. Натиснувши «перевести», ви перейдете на стандартну банківську форму, для того щоб підтвердити електронний переказ.

Натиснувши «перевести», ви перейдете на стандартну банківську форму, для того щоб підтвердити електронний переказ

Операція з переведення з WebMoney на прив'язану карту завершена. Звичайно, даний спосіб не гарантує переклад без комісії - це неможливо зробити в системі Вебмані, але робить процес швидше і зручніше.

Якщо натиснути на «читайте тут», то вам відкриється сторінка з лімітами для перекладу по типу атестата і розмір процентної ставки за зняття особистих коштів.

Всі операції в системі Вебмані безпечні, ваші особисті дані захищені, а рівень захисту у цієї системи один з кращих, серед електронних гаманців. Читайте далі про те, як перевести грошові кошти з карти Сбербанк на Webmoney .

Чи обов'язково прив'язувати карту і чи можна здійснити переклад без атестата?
Яка комісія береться за переклад?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: