Як вивести гроші з Вебмані на банківську карту і грошовим переказом

  1. Висновок Вебмані на банківську карту
  2. Вивести Вебмані за допомогою грошового переказу

У мене вже не перший раз просять написати статтю на тему, «Як вивести гроші з Вебмані»

У мене вже не перший раз просять написати статтю на тему, «Як вивести гроші з Вебмані». Нарешті таки у мене з'явилося на цей час і ось власне ця стаття. Стаття насправді для дуже ледачих, тому що в інтерфейсах платіжних систем вже і так розжовано про те, як вивести гроші і розписано все по пунктах. Залишається тільки заповнювати потрібні поля і отримати свої чесно зароблені!

Я жувати нічого не буду, тому що упевнений, що мої дорогі читачі не ледачі і дуже розумні люди. Буду розповідати по простому.

Є безліч способів виведення грошей з вебмані, але я розповім тільки 2 найпростіших, якими користувався і користуюся сам.

Висновок Вебмані на банківську карту

Тут все досить просто. Будемо виводити на карту Альфа-банку, тому що це найпростіше і з усіх наведених карт в системі Вебмані, Альфа-Банк на мій погляд найпоширеніший.

Для початку заходимо в свій особистий кабінет і в свої гаманці. Потім на потрібний гаманець натискаємо лівою кнопкою миші і потім на рядок «Вивести кошти».

Потім на потрібний гаманець натискаємо лівою кнопкою миші і потім на рядок «Вивести кошти»

У вкладці вибираємо «Компанії», натискаємо «Детальніше». Потім в сторінці, вибираємо «Альфа-Клік».

У спливаючому вікні з'явиться інструкція, що робити далі.

Читаємо її докладно і натискаємо «Продовжити» і входимо в свій особистий кабінет в інтернет-банкінгу Альфа-Банку. Для цього способу виведення ви повинні бути зареєстровані в Альфа-кліці.

Далі виконуємо всі інструкції, написані в скріншоті, а далі буде все простіше нікуди. Зараз я користуюся Ощадбанком, з цього цей спосіб вже не використовую. Користуюся способом № 2, який описаний нижче.

Вивести Вебмані за допомогою грошового переказу

Цей спосіб мені подобається найбільше, тому що менше комісія і отримуєш відразу готівку. Багато хто скаже, що на карту простіше, в банк йти не треба. Не тут то було! До банкомату все одно дійти доведеться для зняття готівки. Ще великий плюс виведення вебмані через сервіси грошових переказів, що вони знаходяться майже в будь-якому баку. А банків у нас зараз величезна безліч і знаходяться вони майже у кожного поруч з будинком. Тож почнемо.

Починаємо все те ж саме, що і з банківською картою. Заходимо в особистий кабінет в системі Вебмані і повернемося до першого скриншоту. Натискаємо «Вивести кошти». Далі в графі «Грошовий переказ» натискаємо «Детальніше».

Далі в сторінці, вибираємо вподобану систему грошових переказів.

Ваш вибір буде залежати від відсотка комісії і від місцезнаходження найближчого відділення. Наприклад у мене в будинку на першому поверсі є відділення Плюс-банк, а в ньому знаходяться половина з усіх сервісів, наведених вище. З цього вибирайте майже будь-хто.

Після вибору одного з сервісів, натискаєте на нього і входите в захищену область. Вводите логін, пароль і капчу. Потім все просто. Звіряє дані, які видасть чічтема (ПІБ, Адреса і т.д.) і натискаєте «Продовжити».

В сторінці вибираєте відділення банку, в якому зручно буде отримати кошти і прямуєте інструкції.

Якщо найближчого відділення в обраній вами системи перекладу немає, то у вікні праворуч (показано стрілкою) можете швидко змінити систему.

Коли все зробили, введіть потрібну суму для отримання і тисніть «Далі». потім ставите галочку і тиснете «Підтвердити».

Запишіть номер транзакції або роздрукуйте отриману квитанцію і можете потихеньку взуватися, одягатися і йти в те відділення банку, в який ви вивели кошти. Але краще для повної гарантії переказу почекати хвилин 30-40.

Приходьте в банк і кажете, що вам потрібно отримати переказ через систему «ту, яку ви вибрали», а далі вже з працівником банку розберетеся що робити!

Як я вже і говорив, що мені зручніше виводити другим способом, тому що банкомату Альфа-банку у мене поблизу немає.

Сподіваюся, що інструкція виявилася корисною. Чекаю ваших запитань або доповнень в коментарях!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: