Як з Ківі перевести гроші на Вебмані: переказ коштів з Qiwi на WebMoney

  1. Як перевести гроші з Qiwi на Webmoney - покроковий спосіб
  2. Способи перекладу з QIWI на WebMoney: Відео
  3. Особливості обмінних пунктів
  4. Подивитися курси обміну можна скориставшись формою:

У глобальній світовій мережі   існує багато способів заробітку У глобальній світовій мережі існує багато способів заробітку . Відповідно, діє велика кількість платіжних систем, які взаємодіють одна з одною. Особливо зростає популярність обмінників. У ряді випадків користувачеві потрібно зробити обмін або переказ титульних знаків між різними платіжними сервісами. Найбільш часто потрібне здійснення таких операцій як з Ківі перевести гроші на Вебмані, або навпаки.

Як перевести з Ківі на Вебмані гроші - тут немає ніяких особливих труднощів. При виникненні потреби зробити переклад з Ківі на Вебмані або обміняти Ківі на Вебмані перш за все необхідні діючі аккаунти в таких системах, як QIWI і WebMoney.

Зміст статті

Як перевести гроші з Qiwi на Webmoney - покроковий спосіб

Сервіси по переводу платежів надають можливість власникам гаманців прямого поповнення рахунку. Необхідні такі дії:

Читайте також

Є функція збереження шаблону операції, якщо в подальшому передбачається знову скористатися обмінником. За надані послуги система візьме 5% від суми переказу в якості комісійної винагороди. За один раз може бути переклад або обмін не більше 15000 рублів. Не пізніше, ніж через 2-3 години гроші будуть зараховані на рублевий гаманець WebMoney.

Способи перекладу з QIWI на WebMoney: Відео

Переклад з використанням стільникового телефону

Як переводити гроші з QIWI на WebMoney без використання мережі інтернет? Досить буде сформувати і відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7494, де в тексті необхідно відзначити 56 (код обміну з QIWI на WebMoney), далі номер гаманця з префіксом R і суму грошей.

Номер телефону, з якого відправляється запит, повинен бути підтверджений системою QIWI . Вартість відправки смс тарифікується як звичайне вихідне текстове повідомлення на російський мобільний номер телефону.

Особливості обмінних пунктів

Запит на перерахування грошей може називатися обмін Ківі на WMR і надається відповідними пунктами обміну або обмінниками . Перевага для користувача виражено те, що надається практично необмежений вибір в скоєнні необхідних платіжних операцій. Крім того, обмінник дозволить протягом короткого часу не тільки обміняти Ківі на Вебмані, а й здійснити переклад на карту банку, зробити обмін між різними валютами, вибрати найближче розташований офіс, де можливо перевести в готівку кошти.

Подивитися курси обміну можна скориставшись формою:

Читайте також

Перелік послуг, які готові надати обмінники, досить великий. Однак варто враховувати, що за кожну надану послугу з обміну або перекладу може бути різна комісія. Тому має сенс ретельно вивчити перед вчиненням операції всі особливості надання послуг обмінних пунктів.

Як перекладати з Qiwi на WebMoney без використання інтернету: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: