Як заробити на вебмані на обміні валют?

  1. Заробіток на обміні валют webmoney через біржу Exchanger: переваги.
  2. Заробіток на обміні валют webmoney через біржу Exchanger: недоліки.
  3. Як заробити на вебмані на обміні валют?
  4. Скільки можна заробити на обміні валют webmoney?

У цій публікації я розповім вам, як заробити на webmoney на обміні електронних валют. Фактично мова піде про заробіток на зміні валютних курсів, який при цьому набагато менш ризиковий, ніж торгівля на форексі і зручніший, ніж обмін валют в банках. Як інструмент для заробітку пропоную використовувати систему вебмані , А в якості платформи - офіційну біржу обміну вебмані exchanger .

За посиланням ви можете ознайомитися з докладним описом роботи біржі і з інструкціями, як з її допомогою обміняти webmoney за найвигіднішим курсом. Фактично, це реальна біржа, на якій зустрічаються і виставляють свої заявки на покупку / продаж реальні покупці і продавці, а об'єктом торгівлі на ній служать титульні знаки вебмані, номіновані в різних валютах. Тому, цей сервіс добре підійде для біржового заробітку.

Щоб заробити на вебмані на обміні валют, необхідно використовувати той же принцип, що і при будь-якому заробіток на біржі - купувати титульні знаки webmoney в одній валюті за іншу дешевше, щоб потім продати дорожче. Особливо добре можна заробити в періоди істотних курсових коливань, які, наприклад, спостерігаються останнім часом. Фактично, заробіток на обміні валют вебмані можна розглядати як один з варіантів перспективного способу заробітку під час кризи : Коли національні валюти Росії, України та інших країн сильно девальвують - на цьому можна добре заробити.

У тому, щоб заробити на обміні валют webmoney, є дуже суттєві переваги в порівнянні із заробітком на обміні валют при торгівлі на форекс або через банки, проте, є і свої недоліки. Розглянемо все це докладніше.

Заробіток на обміні валют webmoney через біржу Exchanger: переваги.

1. Торгувати валютою webmoney на біржі Exchanger будь-яка людина може самостійно, безпосередньо, без посередників, на відміну від доступу на ринок форекс і інші біржі.

2. Можна заробляти на обміні вебмані в тих валютах, які вам найбільш знайомі і зрозумілі, які вам простіше прогнозувати (російський рубль, українська гривня, білоруський рубль, долар, євро).

3. За здійснення обміну webmoney на біржі Exchanger не стягується додаткова комісія (проте, є стандартна комісія вебмані 0,8% за відправку коштів на продаж). Обмін відбувається точно за тим курсом, на який згодні покупець і продавець.

4. Добовий оборот біржі по найпопулярнішим валютним парам: WMZ / WMR і WMR / WMZ складає до мільйона доларів і вище, тобто, тут є достатня ліквідність для здійснення операцій. Біржа Exchanger функціонує 7 днів на тиждень, цілодобово, хоча у вихідні дні обороти істотно падають.

5. Волатильність курсів титульних знаків вебмані, як правило, вище, ніж біржових і ринкових курсів цих же валют, що дає більш широкі можливості для заробітку на обміні webmoney.

6. Торгівля на біржі Exchanger відбувається без використання кредитного плеча , Що істотно знижує ризики. Тут фактично неможливо швидко втратити всі вкладення, як на форексі.

7. Можна виставляти заявки на обмін за своїми бажаним курсам, які будуть діяти за принципом відкладених ордерів на форексі.

8. На обмін вебмані завжди є попит з боку фрілансерів, веб-майстрів, інтернет-магазинів, інтернет-сервісів і інших структур, що використовують електронні гроші, тому тут навряд чи виникне ситуація, аналогічна обміну валют через банки, коли банки не продають валюту , Тому що її немає в касі або у них не закривається валютна позиція.

9. Торгувати на біржі Exchanger можна з домашнього комп'ютера, на якому встановлена ​​програма для роботи з вебмані WM Keeper Classic, або з мобільного пристрою з WM Keeper Mobile.

10. Заробіток на обміні webmoney через біржу Exchanger ніяк не контролюється податковими органами і не підлягає оподаткуванню (фактично, це те ж саме, що ви купили в банку валюту дешевше і через якийсь час продали дорожче).

Заробіток на обміні валют webmoney через біржу Exchanger: недоліки.

1. За кожну операцію списання коштів з гаманця для виставлення заявки на біржу стягується стандартна комісія системи webmoney - 0,8%. Це означає, що заробити на обміні вебмані таким способом можна лише в тому випадку, якщо продати куплену валюту більш, ніж на 1,6% дорожче.

2. Для заробітку на обміні webmoney немає зручного торгового терміналу - всі операції доводиться здійснювати вручну, через сайт біржі і проходження системи безпеки webmoney transfer.

3. Відсутність торгового терміналу не дає можливість проводити технічний аналіз курсів або використовувати комп'ютерні індикатори для отримання торгових сигналів.

4. З іншого боку, відсутність кредитного плеча не дозволяє оперувати сумами понад тієї, яка є у вас в наявності.

5. Максимальні суми денних, тижневих і місячних операцій, а також залишку на електронних гаманцях обмежені рівнем атестата вебмані (докладніше про обмеження можна дізнатися тут: wiki.webmoney.ru/projects/webmoney/wiki/Финансовые_ограничения_(лимиты)_WebMoney_Keeper_Standard). В принципі, для того, щоб спробувати заробити на вебмані таким способом, вистачить формального атестата, але для постійної роботи з великими сумами потрібно буде отримати, як мінімум, початковий атестат.

Як заробити на вебмані на обміні валют?

Тепер про те, що потрібно, щоб заробляти на обміні валют webmoney: алгоритм дій, кілька правил, основні поради і рекомендації.

1. Зареєструватися в системі Вебмані, завести електронні гаманці в тих валютах, на яких ви збираєтеся заробляти, пройти ідентифікацію і отримати формальний атестат.

2. Поповнити гаманець на ту суму, з якої ви хочете почати торгівлю. Найкраще поповнювати гаманець в національній валюті, що простіше. Щоб спробувати заробити на вебмані годі й витрачати власні гроші, а заробити webmoney, наприклад, на біржах фріланса .

3. Вивчити принцип роботи біржі wm.exchanger.ru (За посиланням він описаний досить докладно).

4. Спрогнозувати зростання курсу іншої валюти (наприклад, долара) і купити через біржу долари за свою валюту по максимально вигідним курсом на поточний момент. Курси валют вебмані завжди змінюються по тій же тенденції, що і курси реальних валют, однак, можуть від них відрізнятися і мати більший ціновий розкид, що в нашому випадку плюс.

5. Дочекатися, коли курс досягне свого піку і продати долари за свою валюту за максимально вигідною ціною.

6. Дочекатися коректування руху курсу вниз і знову зробити операцію купівлі, і т.д.

7. Якщо долар буде падати в ціні (ну раптом), то таким же чином заробляти на зміцненні рубля або гривні. При бажанні почати заробляти на обміні інших валют вебмані, диверсифікуючи свою торгівлю.

8. Заробляти на обміні вебмані можна як в реальному часі, "отлавливая" все нові заявки на біржі за вигідними курсами, так і виставляючи власні заявки по бажаним курсам, які будуть виконані і без вашого фізичної присутності.

9. Не здійснювати операції занадто часто, тому що на кожному обміні втрачається комісія системи 0,8%. Орієнтуйтеся на прибуток не менше 2-3% від кожної операції.

10. При досягненні бажаного рівня доходу - вивести його з системи, перетворивши в реальні гроші будь-яким зручним для себе способом (виводити, як і вводити найкраще національну валюту).

Скільки можна заробити на обміні валют webmoney?

Напевно багатьох цікавить питання: скільки можна заробити на вебмані на обміні валют? Звичайно ж, точної відповіді тут немає: все, як і в будь-який біржовій торгівлі, залежить від ситуації на ринку.

При найпростішому варіанті заробіток на вебмані на обміні валют може бути аналогічним рівнем девальвації. Наприклад, якщо девальвація рубля за 2014 рік склав близько 100%, зробивши всього дві операції на біржі - на початку року купивши WMZ за WMR і в кінці року продавши, можна було б заробити ці ж 100%. А якби здійснити продаж в "чорний вівторок" 26 грудня - то майже 150%.

Фактично, такий дохід можна розцінювати не як заробіток, а як захист коштів від девальвації, але і це, погодьтеся, непогано. Якщо ж підійти до процесу торгівлі серйозніше, і вміти правильно прогнозувати курси, здійснюючи операції поблизу мінімумів і максимумів, дохід можна було б збільшити, як мінімум, в 2 рази, в порівнянні з рівнем девальвації.

При "спокійному" стані ринку, коли долар особливо не росте і не падає, в системі вебмані все одно відбуваються певні курсові коливання, пов'язані зі зміною попиту і пропозиції титульних знаків. У такі періоди при уважному і грамотному підході можна заробляти на обміні вебмані не менше 2-3% в місяць від суми використовуваного капіталу. Що, наприклад, можна порівняти з доходом від інвестування в ПАММ-рахунки консервативного типу, або "спокійній" торгівлі на форекс професійним трейдером, але ризики при цьому істотно нижче.

Тепер ви знаєте, як заробити на обміні валют webmoney. Підведемо підсумок.

Заробіток на обміні валют вебмані - дуже цікава альтернатива форексу і готівкового обміну для тих, хто хоче заробляти на валютних спекуляціях. Причому, з набагато меншими ризиками, ніж на форекс і з великою зручністю, ніж через банки. Тому, якщо хочете спробувати себе в ролі біржового спекулянта - раджу почати саме з цього варіанту, а не з форекса. Оскільки тут ви, як мінімум, не позбудетеся всіх своїх вкладень, що відбувається в 90% випадках на форексі.

Вчіться грамотно інвестувати і добре заробляти на сайті Фінансовий геній ! До нової зустрічі!

Як заробити на вебмані на обміні валют?
Скільки можна заробити на обміні валют webmoney?
Як заробити на вебмані на обміні валют?
Скільки можна заробити на обміні валют webmoney?
Напевно багатьох цікавить питання: скільки можна заробити на вебмані на обміні валют?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: