Як зламати Вебмані: як захиститися від злому

  1. Спосіб №1: використання складних паролів
  2. Спосіб №2: установка антишпигунських і антітроянскую програм
  3. Спосіб №3: блокування по IP

Злом електронних гаманців Webmoney - це справжній нічний кошмар для людей, які заробляють гроші в Інтернеті. Навіть незважаючи на те, що в системі постійно удосконалюються технології захисту, випадки злому не припиняються і до цього дня.

Але це зовсім не означає, що вам потрібно зараз же виводити всі гроші зі свого гаманця від гріха подалі і переводити їх. Достатньо лише дотримуватися деяких простих правил - і ви зможете бути впевненим в тому, що ваші заощадження будуть під надійним захистом.

Перш ніж перейти до розгляду способів захисту від злому Вебмані, відзначимо один нюанс. Зовсім недавно (влітку 2014 роки) система електронних платежів Webmoney повністю відмовилася від використання «кіперів».

Тому тепер, коли WM-Keeper Classic вже ніким не використовується, немає сенсу розглядати способи злому, засновані на вразливих місцях цієї програми.

Нижче будуть приведені 3 надійних способу захисту електронних гаманців, які актуальні на даний момент (квітень 2015 року):

  • Використання складних паролів.
  • Установка антивірусного ПО.
  • Блокування по IP.

Ці три способи розташовані в порядку зростання їх ефективності. Але не варто відразу ж переходити в кінець статті і читати про блокування по IP - на все свій час. Для вашого ж блага і заради вашої ж безпеки, рекомендуємо уважно ознайомитися з усіма трьома способами. Існує ще E-num авторизація, докладніше про неї можете прочитати тут.

Спосіб №1: використання складних паролів

Спосіб №1: використання складних паролів

Сьогодні, коли WM-Keeper'и вже пішли в минуле, для входу в особистий кабінет на офіційному сайті Webmoney потрібно мати два «ключа» - номер мобільного телефону (або e-mail, або WMID) і пароль доступу до системи. З цих двох «ключів» необхідно особливо ретельно берегти другий - пароль доступу до системи. Його повинні знати тільки ви, і більше ніхто. Цей пароль потрібно зберігати в надійному місці, куди не зможе дістатися ні людина, ні програма. Пароль можна відновити , Причому досить швидко.

Не варто записувати його в текстовий документ і залишати на жорсткому диску комп'ютера - його бажано запам'ятати або записати на листочку паперу (а листочок цей зберігати в надійному місці - наприклад, в гаманці, кешбокс, сейфі або ін.).

Справа в тому, що номер мобільного телефону, адреса e-mail або ваш WM-ідентифікатор (WMID) зловмисникові набагато простіше дізнатися, чим пароль доступу до системи. І якщо по вашій неуважності або недбалості хтось «відведе» ваш електронний ящик, дізнається номер WMID або вкраде ваш мобільник, в руках зловмисника вже буде один з двох «ключів».

Варто лише йому дізнатися пароль доступу до системи - і ви можете попрощатися зі своїм гаманцем Вебмані.

У вас напевно виникло питання: «Як зловмисник може дізнатися мій пароль?» Насправді йому і не потрібно його знати. Адже якщо ваш пароль складається з 6-7 цифр і має легко вгадується вигляд (12345678, 00000000 та т. Д.), Злодію достатньо лише запустити спеціальний скрипт, який буде з певною періодичністю генерувати випадкову комбінацію цифр і робити спроби входу в ваш аккаунт під вже відомим e-mail'ом або номером мобільного.

І якщо ваш пароль буде простий як дві копійки, скрипт легко підбере «вдалу» комбінацію. Тому настійно рекомендуємо вам використовувати складні і довгі паролі, що складаються з цифр, букв різного регістру, а також інших символів ( «_», «+», «*», «@» та ін.). При бажанні можна відмовитися від обслуговування в системі і тоді доступ до облікового запису ніхто не отримає.

Спосіб №2: установка антишпигунських і антітроянскую програм

Якщо ви думаєте, що шпигунські програми створюються для того, щоб стежити за вашими листуванням в соціальних мережах, ви глибоко помиляєтеся. З їх допомогою можна легко зламати електронний гаманець Вебмані і вичистити його до самого дна. Яким чином це відбувається?

Приклад: наївному користувачеві на якомусь сайті пропонують завантажити і встановити програму, яка підвищує частоту процесора комп'ютера в 2 рази. Користувач охоче її викачує (ще б не завантажити - з прискореним процесором комп'ютер ж буде «літати»!) І раптом виявляє, що це не дало ніяких результатів. Він видаляє програму, але насправді вона видаляється не повністю.

Виявлена ​​шпигунська програма.

І десь в одній із системних папок поселяється «паразит» - шпигунська програма, яка передає своєму творцеві зображення з монітора зараженого комп'ютера, а також відстежує всі натискання на клавіші.

І коли користувач в черговий раз буде входити в свій особистий кабінет на сайті Вебмані, введе всі необхідні дані (в тому числі і пароль), шпигунська програма передасть всі відомості зловмисникові. Неважко здогадатися, чим це закінчиться - гроші з зламаного WM-гаманця будуть благополучно вкрадені.

Щоб не допустити цього, досить встановити на комп'ютер якісне антішпіонское і антітроянскую програмне забезпечення. І якщо ви відповідально поставитеся до вибору такого ПО, турбуватися буде не про що.

Спосіб №3: блокування по IP

Жоден шпигунський скрипт, жоден генератор паролів і жоден вірус не допоможе зловмисникові зламати і вкрасти ваші гроші з WM-гаманця, якщо ви активуєте цю просту опцію в особистому кабінеті на сайті Webmoney. Знайти її нескладно - в розділі «Безпека» детально описується, як включити блокування по IP і навіщо це потрібно.

Суть даної опції полягає в наступному: коли ви активуєте її, ніхто (навіть ви самі) не зможе увійти в ваш особистий кабінет з комп'ютера, якщо його IP-адреса не співпаде з тим, з якого ви заходили на сайт Webmoney безпосередньо перед включенням блокування по IP. Іншими словами, щоб здійснити злом гаманця, зловмисникові потрібно зайти в ваш особистий кабінет з вашого ж комп'ютера.

Ця функція доступна не всім кіпера.

Вам може бути це цікаво:

А скасувати цю опцію з комп'ютером та іншими IP-адресою практично неможливо - для цього буде потрібно ваш номер телефону, куди буде надіслане. Природно, якщо ваш мобільник не потрапить в руки до зловмисника, йому ніяк не вдасться «розкрити» ваш гаманець і вивести звідти грошові кошти.

Щоб уберегти свій гаманець Webmoney від зловмисників, вам потрібно в першу чергу запам'ятати одну просту річ: ніщо не допоможе запобігти злому, якщо ви будете ігнорувати елементарні правила безпеки.

Не вводьте свої дані (номер мобільного, WMID, номер WM-гаманця і ін.) На сторонніх сайтах, якщо ви не впевнені в їх надійності. Будьте уважні, коли відкриваєте невідомі exe-файли. Не розказуйте стороннім людям, які суми зберігаються на ваших Webmoney-гаманцях. Іншими словами, просто не спокушайте зловмисників і не давайте їм привід зламати ваш гаманець. І пам'ятайте стару приказку: тихіше їдеш - далі будеш.

У вас напевно виникло питання: «Як зловмисник може дізнатися мій пароль?
Яким чином це відбувається?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: