Як зламати Вебмані - способи, програма для злому, що робити, якщо у вас зламаний гаманець?

 1. Яким чином зламують гаманці?
 2. Програми для злому
 3. ознаки злому
 4. Спосіб захисту гаманця

Webmoney вважається одним із найбільш захищених платіжних сервісів, але знаходяться умільці, які знають, як зламати вебмані. Зловмисник заволодіває гаманцями користувача, обходячи всі рівні захисту, і знімає гроші з рахунків. Як уникнути таких ситуацій, описано в статті.

Яким чином зламують гаманці?

Злом webmoney зазвичай відбувається шляхом підбору пароля до аккаунту. Особливо часто це відбувається, якщо відключено підтвердження смс-кодом або E-num. Пароль обчислюють, або вручну підбираючи комбінації, або за допомогою спеціального написаного скрипта.

При скачуванні файлів з пристроїв всесвітньої павутини можна зловити шкідливу програму, яка відкриє зловмисникові доступ до всіх файлів користувача, в тому числі і паролів до платіжних систем і соцмережах.

При збої в системі або несправності сервера може відкриватися доступ до гаманців інших людей, цим можуть скористатися нечесні громадяни, якщо вчасно помітять. Але система зазвичай блокує доступ до акаунтів всім користувачів, поки не буде усунена поломка.

ДОВІДКА

Останній раз такий вебмані злом стався кілька років тому під час навмисної хакерської атаки на сервера платіжного сервісу. Проблема була вчасно виявлена ​​адміністраторами і усунена.

В цілому, випадки злому бувають не дуже часто. Наймасштабніший стався в 2010 році, коли у досить відомого вебмастера зловмисник вкрав з WMZ-гаманця близько 18 тисяч доларів.

Повернути кошти не вдалося, оскільки користувач помітив пропажу через деякий час, коли гроші вже були виведені за межі платіжного сервісу. Цей випадок змусив службу безпеки посилити захисні заходи, щоб більше таких ексцесів не відбувалося.

ВАЖЛИВО!

Існує програма, яка зламує НЕ пароль, а буфер обміну. При здійсненні операцій через онлайн обмінники або Exchanger вона видаляє скопійований номер гаманця і вставляє інший. Таким чином, кошти переводяться на чужий рахунок.

Програми для злому

Існує не одна програма для злому webmoney, які можна знайти у вільному доступі в інтернеті або позичити у знайомого хакера. Це різного роду віруси, трояни, скрипти. Назви у них можуть бути самі різні, так само як і формати, тому виявити їх на своєму комп'ютері практично неможливо.

УВАГА!

У пошуках інформації, як зламати гроші на вебмані, можна самому стати жертвою. При завантаженні програми для злому чужого ПК, насправді можна заразити вірусом свій девайс. А при переказі коштів з зламаного облікового запису на свій, є ризик засвітити свої персональні дані або IP-адресу. Тому краще не ризикуйте своєю свободою або здоров'ям!

ознаки злому

ознаки злому

Існують певні ознаки того, що акаунт намагаються захопити зловмисники:

 • На WMID приходять повідомлення про вхід через версію Кіпера, якої ви не користуєтеся;
 • На телефон надходять коди або запити на підтвердження авторизації в той час, коли ви не робите спроб входу в систему;
 • Вкладка з Кіпером несподівано закривається або зависає;
 • Комп'ютер різко починає дуже сильно пригальмовувати, при цьому очищення кеша не допомагають.

У всіх перерахованих вище випадках рекомендується зайти в аккаунт, перевірити свої рахунки, а також особисті дані: телефон, пошту. Потім треба змінити пароль. Якщо ви будете знати, як зламати вебмані можуть інші люди, то зможете себе захистити від неприємностей.

УВАГА!

Якщо з гаманця вже були зняті гроші, необхідно негайно звернутися в службу техпідтримки для блокування WMID зловмисника. Зламаний вебмані аккаунт буде також заблокований на виведення коштів.

Спосіб захисту гаманця

Максимально захистити свій WMID від зловмисників за допомогою таких дій:

 • В налаштуваннях безпеки на порталі https://security.webmoney.ru/ встановлюємо блокування за IP-адресою.

ru/ встановлюємо блокування за IP-адресою

 • Для входу в аккаунт і проведення фінансових операцій підключаємо E-Num.

Для входу в аккаунт і проведення фінансових операцій підключаємо E-Num

 • На ПК або смартфон встановлюємо надійний антивірус, який щодня буде сканувати гаджет на наявність шкідливого ПЗ.
 • Використовуємо тільки складні паролі з великою кількістю букв і цифр. Серед них не повинно бути дат народження (своїх чи родичів), імен, прізвищ, місця проживання.

Серед них не повинно бути дат народження (своїх чи родичів), імен, прізвищ, місця проживання

 • Чи не довіряємо нікому свої персональні дані, паролі, номери гаманців.
 • Уважно звіряємо реквізити при проведенні фінансових операцій, особливо якщо вони були скопійовані з буфера обміну.
 • Чи не завантажуємо програми з ненадійних ресурсів.

Тепер ви володієте повною інформацією про те, що зламати webmoney, а також як захиститися від цієї неприємної ситуації. Тому зможете себе убезпечити від дій шахраїв.

Корисне відео

Яким чином зламують гаманці?
Яким чином зламують гаманці?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: