Яндекс гроші

 1. Особливості роботи і можливості Яндекс.Денег
 2. Як зареєструватися в Яндекс.Деньги?
 3. Способи поповнення балансу електронного гаманця
 4. Робота з банківськими картами

Платіжна система Яндекс.Деньги була розроблена в 2002 році російської пошуковою системою «Яндекс». Платіжний ресурс від Яндекс з'явився на території Росії одним з перших. Довгий час за допомогою Яндекс.Денег можна було тільки оплачувати послуги і працювати з клієнтською програмою. Пізніше в 2005 році з'явився веб-портал і функціонал системи істотно розширився. Сьогодні платіжним ресурсом Yandex.Money користуються сотні тисяч користувачів з Росії, Білорусі, України і Казахстану. C 2012 року було випущено 400 тис. Пластикових карт при співпраці з банком «Тінькофф.Кредітние системи». А в лютому 2016 року Яндекс.Деньги стала самостійним емітентом пластикових карт.

З 1 січня 2017 роки пройти верифікацію і замовити карту Яндекс.Деньги можна в Мінську. При собі необхідно мати паспорт. Представництво знаходиться за адресою: вул. Немиті, 3, поверх 3, павільйон 14. У травні поточного року послуга верифікації коштувала 30 BYN.

Особливості роботи і можливості Яндекс.Денег

Всі дії, що виконуються в рамках системи, виробляються в російських рублях. Більшість операцій, пов'язаних з переведенням, надходженням коштів, оплатою рахунків, виконуються, як правило, моментально. У гіршому випадку на проведення платежу потрібно до трьох діб.

Що ж можна оплатити за допомогою системи Яндекс.Деньги?

Деньги

На даний момент система передбачає оплату товарів і послуг, як всередині мережі, так і поза Інтернетом. Зокрема, кожен зареєстрований користувач може оплатити комунальні послуги, поповнити рахунок мобільного телефону, послуги інтернет-провайдера, заправитися і випити кави. Крім цього, після появи офіційного порталу стало можливим створення електронного гаманця, за допомогою якого можна внести гроші для віртуальних ігор:

 • «World of Warcraft»;
 • «World of Tanks»;
 • «Hearthstone» та інші.

З 2013 року будь-який користувач може оплачувати зазначені вище послуги без використання реєстрації. Реєстрація передбачає ряд переваг для гостей ресурсу, включаючи можливість переводити гроші між гаманцями користувачів, партнерські програми та різні накопичувальні бонуси.

Поступово ця система стала перетворюватися на повноцінний платіжний сервіс. Після випуску карти Яндекс.Денег в 2012 році у кожного користувача з'явилася можливість отримати безкоштовно карту Gold MasterCard. Вартість обслуговування карти на три роки - 199 RUB. Карта і гаманець мають різні номери, але загальний баланс. Будь-який власник такої картки може брати участь у всіх акціях MasterCard.

Як зареєструватися в Яндекс.Деньги?

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу платіжної системи, складнощів в реєстрації в системі виникнути не повинно. Ще простіше тим, хто вже зареєстрував поштову скриньку Яндекс. Таким користувачам досить зайти на портал Яндекс.Деньги, ввести логін з паролем, зазначені при створенні електронного ящика, і почати роботу.

Якщо ви ще не проходили реєстрацію, тоді доведеться вказати мобільний номер, на який будуть приходити сповіщення з одноразовими кодами підтвердження операцій, в тому числі реєстрації. Для зручності користувачам дозволяється змінювати способи захисту за допомогою мобільного додатку.

На відміну від іншого, другий за популярністю платіжної системи Webmoney , Для використання Яндекс.Денег не потрібно проходити безліч ідентифікаційних перевірок. При цьому рівень захисту фінансів користувачів нічим не гірше. Отже, користуватися Yandex.Money значно простіше, але важливо постійно стежити за збереженням паролів і не забувати їх. В іншому випадку доведеться витратити багато часу для відновлення доступів. Ще один важливий факт - для використання Яндекс.Денег необхідно вписувати свої справжні ідентифікаційні відомості.

Способи поповнення балансу електронного гаманця

Внести кошти в Яндекс.Деньги можна онлайн. Розробники гаманця пропонують кілька простих способів поповнення балансу:

 • За допомогою банківських карт - « MasterCard »І« Visa »;
 • За допомогою інтернет-банкінгу Альфа Банк ;
 • За допомогою готівки та терміналу;
 • За рахунок інших платіжних систем.

Щоб поповнити гаманець банківською картою, необхідно мати доступ до її номеру і захисному коду зі зворотного боку.

Для поповнення балансу за допомогою Альфа-Банку необхідно скористатися офіційним порталом банку і відкрити послугу «Зворотній зв'язок з банком». Після цього користувачі зможуть внести дані карти і виконати необхідну операцію. Гроші зараховуються моментально.

Якщо ви вирішили поповнити гаманець за допомогою готівки, необхідно скористатися платіжним терміналом PayNet. Слід враховувати той факт, що здачу вони не видають.

Сьогодні можна збільшити баланс гаманця Яндекс.Деньги за допомогою інших платіжних сервісів, включаючи WebMoney. Для цього необхідно попередньо прив'язати рахунок до гаманця.

Раніше можна було також користуватися картами передоплати, але більше їх немає у вільному продажу. Якщо вам пощастить знайти кілька таких карток, тоді можна їх активувати і перевести гроші.

Робота з банківськими картами

 • Прив'язка банківської картки

Щоб вільно здійснювати грошові операції за допомогою платіжних карт, необхідно прив'язати номер банківської карти до гаманця Яндекс.Деньги. Практично всі карти VISA / Mastercard на території СНД доступні для прив'язки. При оплаті товарів і послуг кошти будуть списуватися безпосередньо з прив'язаною банківської карти.

Також можна створити карту Яндекс.Деньги для здійснення покупок в інтернет-магазинах. При цьому для здійснення замовлення досить вказати платіжний пароль, який прийде на гаманець або мобільний і СVC2-код.

 • Переклад Яндекс.Денег на карту вашого банку

Щоб виконати поставлене завдання необхідно зайти в розділ «Переклади» і заповнити квитанцію, яка виглядає наступним чином:

Для завершення операції вводиться код перевірки. Комісія складає 3% від суми переказу, який списується в автоматичному режимі. Однак прив'язка банківської картки позбавить від зайвих витрат.

Яндекс.Деньги сертифікат

Кожна покупка в мережі повинна бути безпечною для клієнтів і власників ресурсів. Тому необхідно подбати про наявність SSL-сертифікату, якому довіряють користувачі. З його допомогою власник будь-якого порталу зможе приймати платежі за допомогою Яндекс.Денег.

Деньги?
Деньги?
Деньги?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: