FAQ | Як прив'язати гаманець Qiwi до Webmoney?

 1. Покрокова інструкція прив'язки гаманця Qiwi до Webmoney
 2. Можливі проблеми під час прив'язки
почати обмін

Дата публікації: 2016-05-15

Qiwi - це унікальна російська платіжна система, активно залучає як нових клієнтів, так і користувачів інших подібних сервісів
Qiwi - це унікальна російська платіжна система, активно залучає як нових клієнтів, так і користувачів інших подібних сервісів. Чому саме Qiwi? Все просто - це зручно. Можливості системи дійсно в чомусь унікальні. Можна переводити гроші на інші електронні рахунки, без допомоги обмінника електронних грошей . Наприклад, якщо прив'язати Qiwi до webmoney, то плата за транзакції між платіжними сервісами зменшиться з 5% до 3% від загальної суми переказу. Можна виводити гроші на будь-який банківський рахунок або замовити платіжну картку від сервісу Qiwi, яка приймається до оплати в більшості країн. Також система Qiwi підтримує оплату послуг і товарів, як на webmoney.

Webmoney (WM) - це схожий платіжний сервіс, але він набагато популярніше і має свої переваги. Якщо прив'язати ківі до webmoney, то в зв'язці ви отримаєте ще більше можливостей. Webmoney працює практично з усіма інтернет-магазинами і компаніями, які надають свої послуги в інтернеті. Навіть в країнах СНД цей сервіс використовується досить активно. Правда, і у цієї платіжної системи є свої недоліки. Головний мінус, на думку користувачів мережі, блокування гаманців користувачів, що беруть участь у фінансових пірамідах і хайп. Отже, якщо розібратися, як прив'язати Qiwi до webmoney, то цих обмежень можна буде уникнути і користуватися двома системами відразу.

Платіжна система Webmoney є піонером російськомовного сегменту грошових переказів і в порівнянні з іншими аналогами, має ряд унікальних переваг:

 • Вона по праву носить звання першої та найуспішнішою в Рунеті, оскільки нею користується абсолютна більшість: від студентів до великих компаній.
 • Безпека, доведена часом. Усі транзакції проводяться тільки після підтвердження через SMS.
 • Зручність поповнення. По всій Росії і по колишнім країнам СНД, з будь-якого платіжного банкомату можна зробити поповнення внутрішнього рахунку на Webmoney.
 • Моментальний висновок на будь-яку банківську картку світу.
 • Ви можете оплачувати комунальні послуги, інтернет, рахунки за телефон і багато іншого.

Але є в системі і недоліки: вона безпосередньо не працює з Perfect Money , Liberty Reserve і Payeer ; працюючи на закордонних сайтах, ви не зможете використовувати Webmoney, тому як вона ними не підтримується; все-таки можна втратити свої гроші з-за шахрайства, але від цього ніхто не застрахований. Отже, щоб мати більше можливостей, необхідно прив'язати Qiwi-гаманець до webmoney рахунку. Як же це зробити?

Покрокова інструкція прив'язки гаманця Qiwi до Webmoney

 1. Перше, що необхідно зробити - отримати формальний атестат в платіжній системі Вебмані. Він потрібний не тільки для прив'язки ківі до webmoney. Без формального атестата користувачеві будуть недоступні більшість функцій системи, таких як: виведення грошей на банківську картку і переклад на інші електронні гаманці. Стати власником формального атестату можна досить просто. Переходимо в центр атестації Вебмані і вводимо свої справжні дані, після чого надсилаємо скановані сторінки паспорта для підтвердження особи. Протягом двох-трьох днів прийде відповідь від адміністрації платіжної системи про присвоєння вам формального атестата. Важливо, щоб номер телефону, вказаний при реєстрації, збігався з номером, який вводився при створенні Qiwi гаманця. Якщо номери будуть різні, то прив'язати Qiwi до webmoney не вийде, як і користуватися всіма можливостями системи.
 2. Для того щоб отримати доступ до перекладів з Qiwi на webmoney і назад, необхідно активувати опцію, що відповідає за прикріплення рахунків. Потрібно знайти розділ «Електронні гаманці різних систем». У списку ви знайдете послугу прив'язки гаманця Вебмані до Qiwi.
 3. Якщо все зроблено правильно, то повинне спливти вікно, де потрібно вписати необхідну інформацію: номер рублевого гаманця Вебмані, з якого будуть проводитися транзакції; встановити параметр «Я дозволяю платіжній системі списувати кошти з мого гаманця»; вибрати суму безакцептного списання і ліміт по часу. Далі, вводимо номер телефону, до якого прив'язаний гаманець Qiwi.
 4. Після підтвердження дії прийде код прив'язки і посилання на платіжну систему Qiwi.
 5. Натиснувши на посилання, ви потрапляєте в систему Qiwi, де необхідно буде увійти в особистий кабінет. У самій системі шукаємо меню «Робота з рахунками» і знаходимо там пункт «Новий рахунок». Далі, просто натискаємо кнопку «Прив'язати».
 6. Система видає форму прив'язки для заповнення, де необхідно вписати наступну інформацію: номер гаманця Вебмані, який вписувався раніше; персональні дані, вони повинні збігатися з інформацією, вказаною при реєстрації аккаунта на Вебмані; вказати обмеження на розмір і частоту фінансових операцій, що проводяться між гаманцями. Натискаємо «Прив'язати».
 7. Після підтвердження вискакує вікно з інформацією про необхідність перейти за наданою посиланням. Здійснивши перехід по ній, користувач потрапляє на «Сервіс прив'язки рахунків». Тут необхідно авторизуватися за допомогою WM Keeper і зайти в розділ «Мої рахунки». Знайти панель, відповідну Qiwi гаманця. Поруч буде кнопка «Підтвердити».
 8. Відкриється нове вікно, де в першому пункті вводите код, виданий системою Вебмані, для того щоб прив'язати Qiwi до webmoney. Далі, вибираємо пункт «Я дозволяю платіжній системі списувати кошти з мого гаманця», вносимо ліміт і частоту транзакцій і натискаємо «Підтвердити».

Якщо процедура прив'язки ківі до webmoney пройшла успішно, то в меню обох платіжних систем з'являться додаткові пункти, що показують хід виконання операцій з переказу коштів з Qiwi на Webmoney і навпаки:

 • На сайті платіжної системи Qiwi прийде сповіщення про те, що операція по прив'язці гаманця пройшла успішно. У відповідному меню «Робота з рахунками» з'явиться ще один пункт - «Додаткові рахунки» з уже прив'язаним WMR гаманцем. У цьому розділі можна змінювати налаштування лімітів, задані спочатку. Якщо потрібно, гаманець може бути тимчасово деактивовано або видалений.
 • Після прив'язки Qiwi до Webmoney, як і в платіжній системі Qiwi, в розділі «Гаманці» з'являється рядок, що показує платіжний реквізит іншого сервісу. З цього меню також можна керувати станом прив'язки, змінювати налаштування і при необхідності видаляти прив'язаний гаманець в односторонньому порядку.

Можливі проблеми під час прив'язки

Сам процес прив'язки гаманців різних платіжних систем не повинен викликати труднощів. Головне, точно дотримуватися інструкції. Найчастіше проблеми виникають через неправильне введення персональних даних. Іноді користувачі ігнорують той факт, що номер телефону повинен бути один для двох систем. Тільки в цьому випадку можлива прив'язка гаманців один до одного.

Також радять не зберігати паролі та логіни для входу в платіжні системи в Кеша браузера, а записувати їх в зошит, наприклад. Це допоможе убезпечити аккаунт від злому. Ні в якому разі не розголошуйте персональну інформацію в соціальних мережах і в особистих листування з незнайомими користувачами. При вході на сервіс Webmoney, завжди звертайте увагу на адресу сайту. Були випадки, коли зловмисники створювали сайт-копію і довірливі користувачі вводили свої дані для авторизації. Як правило, після цього, вони переводили все гроші на інші рахунки. Якщо мова йде про платіжні системи, то безпека повинна бути на першому місці.

Чому саме Qiwi?
Як же це зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: