Keeper WinPro (Classic) - програма для управління гаманцями Webmoney

  1. Зміна системи управління гаманцями Webmoney з Keeper Standard (mini) на Keeper WinPro (Classic)
  2. Де скачати Keeper WinPro (Classic)?
  3. Активація Keeper WinPro (Classic)

Keeper WinPro (Classic) - це безкоштовна програма, створена для більш безпечного управління особистими коштами, що зберігаються на гаманцях в платіжній системі Webmoney . Keeper WinPro (Classic) дуже проста в обігу і розібратися в ній не важко з перших хвилин після установки.

Keeper WinPro (Classic) сумісна з усіма операційними системами комп'ютера Windows. Дана програма забезпечить комфортне користування усіма функціями платіжної системи Webmoney.

Зміна системи управління гаманцями Webmoney з Keeper Standard (mini) на Keeper WinPro (Classic)

Перед тим, як почати працювати з програмою Keeper WinPro (Classic), потрібно поміняти в особистому кабінеті Webmoney систему управління. Для цього перейдіть на сайт Webmoney і авторизуйтесь.

Далі перейдіть в розділ налаштувань. Виберіть в налаштуваннях управління WinPro і натисніть на посилання "включити". У цьому ж вікні браузера спливе невелике вікно, в якому потрібно буде підтвердити свій вибір, натиснувши на кнопку "ОК".

Після цього, пройдіть швидку авторизацію з підтвердженням через SMS. Тепер Вам залишиться тільки придумати новий пароль для програми Keeper WinPro (Classic). Старий пароль збережіть, він стане в нагоді на той випадок, якщо Ви захочете зайти в особистий кабінет через браузер зі стандартною системою управління.

У новому вікні натисніть на посилання "Скачати ключі". Ключі Keeper WinPro (Classic) забезпечуватимуть безпеку Вашого облікового запису. Далі натисніть на кнопку "Продовжити".

Вітаю, Ви змінили систему управління гаманцями Webmoney на Keeper WinPro (Classic). Тепер потрібно завантажити і встановити цю програму.

Де скачати Keeper WinPro (Classic)?

Завантажити Keeper WinPro (Classic) можна з всіляких торентів і інших сайтів. Але я рекомендую використовувати тільки скачала програму з офіційного сайту, так як за допомогою неї Ви будете керувати власними грошима, що вимагає особливої ​​безпеки!

Щоб завантажити Keeper WinPro (Classic), перейдіть на офіційний сайт Webmoney . Далі натисніть на вкладку "Про систему". У розділі "Управління гаманцями" натисніть на посилання Keeper WinPro (Classic).

У вікні, натисніть на посилання "завантажити для MS Windows".

Після завершення скачування Keeper WinPro (Classic), встановіть її.

Активація Keeper WinPro (Classic)

Для того, щоб почати користуватися Keeper WinPro (Classic), потрібно авторизуватися в ній. Введіть свій WMID і пароль, щоб здійснити перший вхід в програму. У графі "Місце зберігання ключів доступу" можна вибрати де розміщуються ключі: на Вашому комп'ютері або на захищеному сервері (що ще сильніше підвищить безпеку).

Далі програма повинна створити службовий файл, для цього виберіть пункт як на картинці нижче, який говорить про те, що Ви здійснюєте перший вхід в Keeper WinPro (Classic).

Після проходження всіх вкладок, програма зажадає активації. Натисніть на посилання під сплив вікні.

Вас перекине на сторінку, де потрібно вказати WMID, код активації, який повинен бути висланий Вам на електронну пошту і код перевірки з картинки. Після цього натисніть на кнопку "Активувати".

Далі запустіть Keeper WinPro (Classic) та натисніть клавішу F5, щоб нові налаштування вступили в силу. Тепер Ви можете сміливо користуватися даною програмою!

Після підключення системи управління гаманцями за допомогою Keeper WinPro (Classic) у Вас буде три пароля: від сайту, від програми і пароль для ключів. Збережіть їх все в надійному місці!

Keeper WinPro (Classic) дозволяє дуже зручно і швидко проводити всі операції в платіжній системі Webmoney. Також управління гаманцями за допомогою даної програми є найбезпечнішим способом. Крім цього, тільки за допомогою Keeper WinPro (Classic) можна створювати кілька гаманців одного типу і проводити кредитні операції! Більшість опитаних користувачів управляють своїми гаманцями в Webmoney за допомогою Keeper WinPro (Classic).

Було цікаво? Тоді поділися з друзями!

Де скачати Keeper WinPro (Classic)?
Було цікаво?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: