Купити біткоіни (Bitcoin - BTC) за WebMoney на - KupitCripto

 1. Купити біткоіни за webmoney на BestChange
 2. Вибір підходящої обмінки на зібранні BestChange
 3. Переваги та недоліки системи BestChange
 4. Купити біткоіни за webmoney через LocalBitcoins
 5. підводимо підсумки

Сотні тисяч людей в Росії, Україні та ряді інших країн СНД використовують надійну і широко поширену систему онлайн-платежів webmoney. Вона відмінно підходить для того, щоб здійснювати покупки в інтернеті. Ще її часто використовують фрілансери, отримуючи віддалено гроші за виконану роботу. Однак мало хто знає, наскільки може бути зручно проводити обмін вебмані на біткоіни.

Для здійснення покупки Bitcoin (BTC) через систему онлайн-розрахунків, необхідно бути на ній зареєстрованим. Також на одному з віртуальних гаманців, будь то доларовий (WMZ), рублевий (WMR) або гривневий (WMU), повинні лежати кошти, за які передбачається купити криптовалюта. Швидше за все, що видається безкоштовно і автоматично в ході реєстрації, атестат псевдоніма в системі webmoney, необхідно буде замінити формальним атестатом, для якого потрібно буде ввести свої паспортні дані і завантажити їх на сервер для звірки з сканами паспорта. Це підвищить до користувача довіру системи і відкриє для нього можливість укладання угод на сторонніх ресурсах.

На сьогоднішній день, способів покупки крипти за допомогою webmoney існує не один десяток. Ми ж підібрали для вас найбільш популярні, зручні і надійні варіанти, які регулярно використовуємо самі.

Купити біткоіни за webmoney на BestChange

система BestChange - це надійний і дуже зручний моніторинг обмінників. Він ідеально підходить для обміну електронних грошей в інтернеті. Для роботи з агрегатором навіть немає необхідності в реєстрації. Кожен, з представлених обмінників на сервісі, ретельно перевіряється не тільки адміністрацією сервісу, але і безліччю його користувачів, які залишають про обмінних пунктах реальні відгуки. Атестати вебмані на них високого бізнес рівня, стаж роботи - багаторічний, а резерви валюти - гідні.

Вибір підходящої обмінки на зібранні BestChange

Перебуваючи на головній сторінці сайту, слід вказати необхідну пару валют для обміну, щоб відсіяти пару сотень обмінників, що не надають такої можливості. Зробити це можна в лівій верхній частині сайту. Валюти, для зручності, можна виводити таблицею або списком, а також вибрати найбільш популярні пари серед користувачів сервісу.

Отриманий список обмінників надає можливість купити біткоіни за webmoney. Операція обміну валюти може відбуватися або в ручному, або в автоматичному режимах. У будь-якому випадку, відбувається вона досить швидко.

Навпаки назви кожного обмінника можна бачити курс, за яким відбудеться обмін, а також грошовий резерв системи. Там же розташовуються і відгуки реальних користувачів, з якими можна ознайомитися більш детально, щоб дізнатися всі нюанси роботи обмінного сервісу.

Можна скористатися калькулятором. Він наочно покаже, скільки можна буде купити BTC з або без урахування комісії, що стягується обмінки за надання послуг. Не завжди найбільш вигідний курс дозволить зробити максимально вигідну угоду. Справа в тому, що сервіси обміну стягують істотну комісію за такі операції та у кожного вона різна. Комісія може бути статичною, наприклад, 5 доларів за операцію або ж бути в процентному співвідношенні, скажімо, 5% від суми обміну. Вибравши відповідний обмінний пункт, буквально одним клацанням миші можна перейти на його сайт. Як купити біткоіни за вебмані на обменке? Все просто, алгоритм роботи сервісів ідентичний, розібравшись всього один раз, у вас не виникне проблем в майбутньому. Після реєстрації на сайті, потрібно слідувати простим інструкціям. При виникненні проблем на якомусь етапі, можна сміливо звернутися до онлайн-консультантам за допомогою.

Для покупки Bitcoin необхідно завести спеціальний гаманець. Якщо у вас його ще немає, прочитайте інструкцію - як завести власний Bitcoin-гаманець.

Переваги та недоліки системи BestChange

Даний агрегатор користується великою популярністю в першу чергу через те, що надає можливості безпечного і швидкого обміну безлічі різної валюти. Однак він не позбавлений недоліків. Наприклад, не завжди можна знайти обмінки по деяким валютним парам, покупка біткоіни з гаманцем вебмані доступна не завжди, зате завжди можна обміняти через Сбербанк або ж Приватбанк .

переваги

Всі обмінні пункти проходять перевірку, а значить є безпечними;

Велика кількість варіантів покупки BTC і інший криптовалюта;

Зручний у використанні громадянами СНД;

Операції обміну займають лічені хвилини;

Ідеально підходить для тих випадків, коли потрібно купити невелику кількість біткоіни швидко.

недоліки

Високі мінімальні суми переказу в деяких обмінних пунктах;

Висока комісія, що стягується за вчинення обміну, що вбиває вигоду цього методу при покупці великих обсягів крипти;

Купити біткоіни за webmoney через LocalBitcoins

LocalBitcoins - це дуже великий, старий і надійний кріптовалютний сервіс. Його завдання полягає в тому, щоб допомогти знайти один одного продавцю і покупцю. Найважливіше гідність сервісу полягає в тому, що угоди відбуваються між справжніми людьми і система в цьому ніяк не фігурує.

Працює LocalBitcoins виключно з біткоіни, однак для його покупки надається безліч варіантів. Здійснити операцію можна як за рублі, долари або гривні , Так і за віртуальну валюту, той же webmoney.

Здійснити операцію можна як за рублі,  долари  або  гривні  , Так і за віртуальну валюту, той же webmoney

"Хочеться попередити, що велика кількість крипти зберігати на електронних гаманцях і вже тим більше на кріптовалютной біржі, небезпечно. Щоб надійно вберегти свої гроші, необхідно використовувати апаратні гаманці. Лише таке компактне офлайн-пристрій дозволяє зберігати біктоіни, що не підключаючись до інтернету і не маючи можливості заразитися вірусами або ж бути атакований хакерами. Ми рекомендуємо апаратний (холодний) гаманець Nano S Ledger - докладніше про нього читайте в нашому огляді. "

Для отримання можливості проведення угод на сервісі, необхідно пройти просту реєстрацію. Вибравши російську версію сайту, можна зареєструватися безкоштовно, натиснувши на відповідну кнопку.

Ми рекомендуємо захистити свій обліковий запис. Для цього необхідно прив'язати електронну пошту, яку раніше ви не використовували. Також варто прив'язати номер мобільного телефону і обов'язково встановити авторизацію двухфакторного типу від Google. Всі ці маніпуляції можна зробити в особистому кабінеті користувача. Для покупки біткоіни необхідно вибрати відповідний розділ «Швидка покупка». У віконцях нижче варто вказати валюту, її кількість, країну і систему, через яку буде відбуватися покупка, в нашому випадку - це webmoney.

У віконцях нижче варто вказати валюту, її кількість, країну і систему, через яку буде відбуватися покупка, в нашому випадку - це webmoney

У результатах пошуку відобразяться відповідні варіанти. Навпаки імені кожного продавця можна бачити кружечок, зелений його колір означає, що продавець дуже швидко реагує на запити про купівлю у нього криптовалюта.

Навпаки імені кожного продавця можна бачити кружечок, зелений його колір означає, що продавець дуже швидко реагує на запити про купівлю у нього криптовалюта

Натиснувши на ім'я продавця, можна потрапити в його профіль. У профілі можна побачити кількість скоєних дилером угод, відгуки, мова, на якому він спілкується і багато іншого. Це дозволить переконатися в тому, що дилер надійний і проблем у співпраці з ним не виникне. Настійно рекомендуємо вдаватися до такого методу перевірки, адже сервіс LocalBitcoins в обміні між учасниками не фігурує, а значить і не може гарантувати, що якийсь із продавців не виявиться шахраєм.

Настійно рекомендуємо вдаватися до такого методу перевірки, адже сервіс  LocalBitcoins  в обміні між учасниками не фігурує, а значить і не може гарантувати, що якийсь із продавців не виявиться шахраєм

Упевнившись в сумлінності продавця, можна сміливо приступати до покупки у нього криптовалюта. Дуже важливо ознайомитися з інструкцією по здійсненню угоди. У ній чітко описані всі кроки, що необхідно буде зробити для того, щоб продавець отримав ваші гроші і в їх еквіваленті перевів на ваш гаманець BTC. Якщо всі умови будуть дотримані, то надходження крипти не змусить себе довго чекати.

Курс покупки криптовалюта на LocalBitcoins завжди вигідний, ліміти зазвичай невеликі, але трапляються і більш прийнятні варіанти. При дотриманні уважності та обережності, покупка в сервісі - це швидкий і приватний спосіб, скористатися яким можна з будь-якої точки світу.

переваги

Швидкий і простий спосіб покупки біткоіни;

Можна дотримуватися приватність, при здійсненні угоди особиста інформація не розкривається;

Вигідний курс і мінімальна комісія на переклад;

Наявність великої кількості варіантів з купівлі BTC;

недоліки

Можливість нарватися на шахрая, якщо при підборі продавця не буде перевірений його рейтинг і відгуки;

Може бути проблематичним придбати біткоіни в великих обсягах, як це інша справа на великих обмінниках;

Без репутації на сервісі до вас можуть ставитися з недовірою;

підводимо підсумки

Ми розібрали два найбільш популярних і зручних способу покупки біткоіни за допомогою вебмані гаманця. За ним можна зробити наступний висновок: якщо необхідно протягом півгодини придбати невелику суму крипти, краще використовувати - BestChange . Більш вигідним варіантом можна вважати сервіс LocalBitcoins , Проте новачки працюють в ньому з настороженістю, бо побоюються мати справу з продавцем-шахраєм.

Існує також спосіб покупки біткоіни, з подальшим виведенням, і через саму систему вебмані, називають їх як WMX. Якщо розібратися, здійснювати операції таким чином буде зручно. Однак працює система по типу біржі і недосвідчений трейдер можна купити BTC по занадто завищеним курсом, а для того, щоб угода стала вигідною, може знадобитися деякий час.

Як купити біткоіни за вебмані на обменке?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: