Ліміт webmoney: які обмеження у атестатів

 1. В чому суть
 2. Ліміти на витрати
 3. Для початкового атестата
 4. Для персонального статусу
 5. поширені помилки

WebMoney в нашій країні користується заслуженим авторитетом. Це найпоширеніша серед фрілансерів і онлайн-шопперов система електронних платежів. Вона служить засобом заощадження капіталів, дозволяє цілодобово здійснювати транзакції з декількох гаманців одночасно і з конвертацією валют, непогано захищена. Як і будь-яка інша система платежів, вона має ряд обмежень або лімітів. У даній статті ми розглянемо, що таке ліміт WebMoney. WebMoney в нашій країні користується заслуженим авторитетом

В чому суть

Система обмежень в WM досить непроста, і нюансів в ній більш ніж достатньо.

Ліміт залежить від типу використовуваного додатка, атестата та способу підтвердження транзакції.

Встановлена ​​система видачі атестатів дозволяє розрізняти користувачів за ступенем довіри до них і, відповідно, наділяти їх різними можливостями. У WebMoney ліміти атестата визначаються статусом користувача:

 • псевдоніма;
 • ;
 • ;
 • , Який теж має кілька видів (продавця, розробника, Capitaller).

Якщо користувач управляє рахунком за допомогою Keeper Mini і гаманцями, створеними в облікового запису WM Keeper Standard, максимальна сума коштів на балансі обмежена (за умови підключення опції підтвердження за допомогою СМС або ENUM).

На ліміти гаманця, керованого WM Keeper Standard, впливають тип атестата і налаштування безпеки. Без відправки особистих документів на перевірку користувач не зможе здійснювати транзакції зі свого ідентифікатора.

Ліміти на витрати

Обмеження накладаються на розмір виведених сум і на залишок на балансі, причому ліміти бувають добовими, тижневими, місячними. Скільки грошей можна зберігати на WebMoney, в нинішній економічній ситуації рідко кого-то хвилює. А ось питання виведення грошей цікавий всім. Тим більше що ліміти на такі операції регулярно оновлюються, полегшуючи життя активним користувачам системи.

Формальний атестат WebMoney має суттєві обмеження обсягу транзакцій, хоча і дозволяє здійснювати невеликі покупки в інтернет-магазинах. Погодьтеся, 60000 рублів і 3000 доларів в день - це аж ніяк не мало.

Погодьтеся, 60000 рублів і 3000 доларів в день - це аж ніяк не мало

Важливо врахувати, що це ліміти для формального атестата WebMoney на видаткові операції з включеним підтвердженням операцій за допомогою ENUM або СМС при вказівці телефону в WM Keeper Standard.

Без використання такої функції обмеження наступні:

 • 5000 рублів / 200 доларів / 145 євро в день;
 • 15000 рублів / 500 доларів / 375 євро в тиждень;
 • 30000 рублів / 1000 доларів / 750 євро в місяць.

Для початкового атестата

Володарі початкового статусу мають більше можливостей, оскільки ліміти на висновок WebMoney тут гнучкіше. Тому саме цей атестат найбільш популярний.

300 тисяч рублів або 12 тисяч доларів вистачить для пристойної угоди. Але, якщо не підключати ENUM або СМС-підтвердження, картина дещо інша:

 • в день - 15000 руб. / 600 дол. / 420 євро;
 • в місяць - 45000 руб. / 1500 дол. / 1125 євро;
 • в тиждень - 90000 руб. / 3000 дол. / 2250 євро.

Для персонального статусу

Персональний атестат WebMoney має найнижчі ліміти, що дозволяють користуватися системою практично без обмежень. За винятком валютних операцій.

Діючі ліміти можна завжди дізнатися в особистому кабінеті на офіційному сайті. Для цього потрібно перейти в розділ гаманців і вибрати що цікавить, а в випадаючому меню знайти відповідний розділ. Крім того, лімітами можна управляти. З цією метою необхідно встановити клієнтську програму Keeper Classic або Keeper Pro Light.

поширені помилки

Досить часто роботу в WebMoney гальмують помилки - як самої системи, так і її користувачів. У числі останніх найбільш поширена наступна: «Недостатньо коштів на гаманці або вичерпаний ліміт». Це не системна помилка, тому її легко виправити.

Такий напис з'являється, коли транзакція відбувається при малому залишку на балансі або не враховано комісія системи. Якщо використовується Keeper Mini, це в порядку речей, адже обмеження там суттєві і, можливо, клієнт дійсно перевищив ліміт. А ось неправильний розрахунок комісії є найпоширенішою помилкою користувача. В такому випадку треба зменшити суму або поповнити баланс.

Також WebMoney попереджає клієнта, коли перевищений ліміт коштів на гаманцях одержувача.

Також WebMoney попереджає клієнта, коли перевищений ліміт коштів на гаманцях одержувача

Це буває, коли гроші відправляються на гаманець, наприклад, продавця, який працює з великим числом покупців. Відстежити баланс на чужому гаманці неможливо, в той же час система не може обробити запит на увазі обмежень використовуваного атестата. Якщо реально на рахунку грошей менше, можливо, причина пов'язана з обмеженнями за прибутковими операціями для атестатів псевдоніма. В цьому випадку необхідно або змінити Keeper.

Таким же чином WebMoney повідомляє, що перевищено ліміт на поповнення рахунку.

Це відбувається, коли операції проводяться часто, а суми близькі до лімітованих або використовується карта без прив'язки. Але якщо обсяги виведених коштів не влаштовують, краще вибрати атестат з більш високим статусом. Коштує він не так уже й дорого.

Щоб подібні проблеми не виникали, WebMoney рекомендує виконувати всі вимоги при реєстрації, встановлювати Keeper не нижче Classic і отримувати атестат, що називається, з запасом.

Ліміти WebMoney: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: