Ліміти в Вебмані з формальним атестатом і початковим, а також як їх збільшити

  1. Ліміти, встановлені на користування формальним атестатом
  2. Ліміт на операції при початковому атестаті

Електронні гроші в 21 столітті - це частина життя більшості населення планети. Покупки через інтернет, онлайн-платежі, грошові перекази часто здійснюються за коштами платіжних систем в інтернеті. Однією з таких домінуючих систем є вебмані.

З її допомогою можна здійснювати будь-які платіжні операції, не встаючи з дивана. Досить лише пройти реєстрацію на сайті та виконати ряд нескладних кроків.

Досить лише пройти реєстрацію на сайті та виконати ряд нескладних кроків

Оплата будь-яких послуг за допомогою WebMoney

Щоб отримати можливість:

  • здійснювати введення і виведення коштів з гаманців WebMoney,
  • поповнювати гаманці будь-яким способом,
  • прив'язувати акаунти інших платіжних систем до гаманців на вебмані, вам знадобиться формальний атестат.

Даний вид атестата видається з метою ідентифікації користувача безкоштовно. Для його отримання необхідно атестат псевдоніма доповнити додатковими особистими паспортними даними, кодом ІПН, даними про прописку, датою народження, поштовим індексом. Зазначені дані при отриманні формального атестата не перевіряє і не підтверджуються (при бажанні їх можна змінити ). Саме тому, напевно, подібний вид атестата не настільки надійний, як хотілося б. Однак з його допомогою можна здійснювати ряд простих операцій.

Однак з його допомогою можна здійснювати ряд простих операцій

Опис і умови отримання формального атестата.

Ліміти, встановлені на користування формальним атестатом

За умови, що на ваш обліковий запис не активна функція підтвердження операцій через СМС-повідомлення або ж сервісу ENUM, ви маєте право здійснювати будь-які операції в межах:

У день У тиждень На місяць Валюта WM 5 000 15 000 30 000 рублів 200 500 1 000 доларів 140 375 750 EUR

Щоб збільшити дані ліміти, користувачеві необхідно всього лише пройти перевірку мобільного телефону і підключити сервіс перевірки операцій через СМС або ENUM. У такому випадку його можливості значно зростають, а саме:

У день У тиждень На місяць Валюта WM 15 000 45 000 90 000 рублів 600 1 500 3 000 доларів 420 1 125 2 250 Євро

Однак представлені ліміти можуть бути розширені ще більше.

Після отримання формального атестата користувачеві системи необхідно отримати початковий атестат. Даний вид ідентифікації користувача надійніший, ніж попередній. Початковий атестат видається тільки на підставі достовірних та перевірених особистих даних користувача. Щоб пройти перевірку особистих даних, необхідно завантажити сканкопію (або якісне кольорове фото) всіх сторінок паспорта, де є записи про ПІБ, дату і місце видачі, діючої прописку, а також укласти електронне угоду на сайті.

Опис і умови отримання початкового атестата.

Переваги початкового атестата не сильно відрізняються від формального, проте вони є. Завдяки початкового атестата збільшується ліміт введення і виведення коштів з гаманця вебмані, плюс користувачі отримують можливість участі в capitaller.ru. Ось ця стаття допоможе дізнатися всю інформацію про оформлення атестується.

Ліміт на операції при початковому атестаті

Прі не активованому сервісі підтвердження операцій через СМС і ENUM:

У день У тиждень На місяць Валюта WM 15 000 45 000 90 000 рублів 600 1 500 3 000 доларів 420 1 125 2 250 Євро

Вам може бути це цікаво:

При активованому сервісі підтвердження операцій через СМС і ENUM:

У деньУ тижденьНа місяцьВалютаWM

300 000 900 000 1 800 000 рублів 12 000 30 000 60 000 Доларів 8 400 22 500 45 000

Щоб збільшити ліміти початкового атестата, користувачеві необхідно отримати персональний атестат. Даний вид ідентифікації дозволяє особам вести підприємницьку діяльність за коштами розрахунків валютою вебмані.

В якості висновку хотілося б відзначити, що система розрахунків WebMoney досить надійна. Вона зберігає і не поширює особисті дані своїх учасників, однак при виявленні незаконної діяльності клієнта все персональні дані, зазначені при заповненні реєстраційної форми, можуть бути передані в правоохоронні органи і суд для подальшого вивчення їх органами державної влади. Приводом для судового розгляду може бути несплата податків .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: