My WebMoney »Додатки» Windows Phone 8.1

З недавнього часу платіжна система WebMoney дісталася і до пристроїв на базі Windows Phone. Система WebMoney є найпопулярнішим засобом для фінансових розрахунків в Інтернеті. Ця система в найкоротший термін стала популярною серед користувачів всесвітньої павутини. Користувачі WP-смартфонів тепер теж можуть управляти своїми WM-гаманцями зі своїх пристроїв. Але ж недавно про таке можна було тільки мріяти. Мобільний клієнт отримав назву My WebMoney. Додаток Windows Phone можна знайти в Marketplace, встановлення та налаштування не складе особливо праці. Сам інсталяційний файл невеликий і важить всього 2 мегабайти. Після завантаження програми власнику смартфона буде потрібно дозволити використання інформації профілем My WebMoney. Далі виробиться настройка система, буде здійснено ряд захисних процедур, після яких можна буде безпосередньо запустити програму. Більш детальну інформацію про програму "My WebMoney для Windows Phone", Ви можете прочитати в повній версії нашого огляду нижче. Щоб Вам було зрозуміліше що з себе представляє "додаток My WebMoney для Windows Phone", нижче Ви можете подивитися кілька скріншотів, які допоможуть Вам зрозуміти до закачування, чи потрібна вона Вам чи ні.

Через мобільний додаток Windows Phone можна буде управляти відразу декількома логінами, кожен з яких треба буде підтверджувати за коштами коду з смс-повідомлення. Ця ідея реалізована дуже добре, так як все нові повідомлення в WP будуть відображатися поверх запущених додатків, це позбавить користувача від заповнення всіх зайвих полів з кодами підтверджень.
Мобільна версія WebMoney цілком проста для повсякденного використання, володіючи при цьому інтуїтивним і зрозумілим інтерфейсом. Сервіси системи вдало перекочували в мобільну версію. Тут ви побачите і WM-гаманці, обмін / поповнення / передача грошових коштів. Є можливість пошуку необхідних товарів в інтернет-магазинах, але на жаль ця ідея не доопрацьована і пошук перетворюється в незрозумілу і не структуровану купу товарів, серед яких знайти потрібний товар буде вкрай складно.
Поки у системи є недоробки, такі як, помилки при відображенні WMID, вилиті при спробі здійснення грошового платежу. Звичайно, це є не прийнятним, так як головні функції програми не працюють справно. Але робота над усуненням недоліків ведеться, і незабаром My WebMoney буде працювати на всіх WP-смартфонах без жодних збоїв і проблем.

Це * .xap файл: my_webmoney_v1.2.0.0.xap [B] (cкачиваний: 109) Внимание: для установки файлу формату * .xap, на Вашому телефоні повинен бути зроблений студентський Unlock або Full Unlock . Для того щоб встановити My WebMoney.xap на Ваш телефон, будь ласка, скористайтеся програмою Multiple Xap Installer для Windows Phone 7.8 або програмою Application Deploymen для Windows Phone 8.0. Windows Phone 7.5 Windows Phone 8.0 Якщо Вам сподобалася "додаток My WebMoney для Windows Phone", то Ви можете додати її до себе в закладки будь-соціальній мережі або просто в закладки на сайті. У розділі "Закладки" Ви завжди будете мати швидкий доступ до "My WebMoney" з розділу Програми, а також до інших матеріалів, які Ви порахували цікавими. Сподобалося? Поділися:

Коментарі

Всі програми на нашому сайті для телефонів Windows Phone пройшли тестування на телефонах Nokia Lumia і будь-яких проблем виявлено не було. Якщо у Вас залишаться питання, звертайтеся в розділ Питання-Відповіді. Всі програми призначені для телефонів з операційною системою Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 і Windows Phone 8.0: Alcatel, Nokia, Samsung, HTC, LG і Мегафон.

Сподобалося?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: