Обмін електронних валют WebMoney (wmz, wmr, wmu) у Exchanger і моніторинг обмінних пунктів

  1. Моніторинг обмінних пунктів електронних валют WebMoney
  2. Як обміняти Вебмані за найвигіднішим курсом в Exchanger
  3. Створення заявки на обмін WebMoney в Exchanger
  4. Обмін в програмі Вебмані Keeper Classic

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Це чергова стаття, присвячена найпопулярнішою в рунеті системі електронних грошей . У попередніх статтях ми дізналися, як здійснювати реєстрацію і вхід в WebMoney , як управляти своїми гаманцями через Keeper Classic , або Keeper Mini ), Або Light ).

Взагалі, говорячи про роботу з електронним валютами і тому, як заробити в інтернеті ( тут описані 20+ способів ), Хочу вам нагадати про можливість злому Вебмані . Тому раджу в обов'язковому порядку підключити до свого облікового запису захист за допомогою Enum авторизації .

Моніторинг обмінних пунктів електронних валют WebMoney

Сьогоднішня ж стаття буде присвячена обміну різних валют WebMoney один на одного (наприклад, wmr на wmz, або, навпаки). Ви, напевно, вже знаєте, що система дозволяє оперувати різними грошовими одиницями, для яких потрібно буде заводити окремі гаманці (R, Z та інші).

У зв'язку з цим досить часто виникає необхідність обміну одного виду валюти на інший. Припустимо, у вас є рублі WMR, а вам потрібно буде здійснити оплату або переказ у доларах WMZ. Варіантів поміняти їх один на одного ви зможете знайти безліч, просто трохи погуглити.

Але проблема буде в тому, що з вас зніметься певна комісія. Я хочу вам сьогодні розповісти про спосіб, що дозволяє втрачати на цій справі якомога менше. І навіть часто заробляти. Звучить заманливо, чи не так?

Але спочатку давайте розглянемо ті можливості, які нам надають, так звані, обмінники електронних грошей, яких на даний момент розплодилося безліч.

Навіть систем провідних моніторинг обмінних пунктів набралося вже досить багато. Невеликий список сервісів, які роблять моніторинг, ви можете подивитися трохи погуглити на тему. Ці сервіси призначені для пошуку найбільш вигідного курсу в сюжеті вас напрямку.

Наприклад, на BestChange все реалізовано дуже наочно і зрозуміло (читайте про моніторинг обмінників в бестчендж докладніше ). У лівій колонці ви вибираєте ту електронну валюту, яку хочете обміняти, а в колонці розташованої поруч, клацаєте по тій, яку хотіли б отримати в результаті. Після цього в центральній частині вікна з'явиться список міняв, в порядку убування вигідності їх курсу.

Зверніть увагу, що при виборі грошової системи в лівій колонці, не всі наявні в правій колонці будуть активними. Це пов'язано найчастіше з тим, що обмін деяких видів валют між собою може бути заборонений.

Найбільш відомим обмеженням є вже знятий зараз заборона на операції між Яндекс Грошима і вебмані. У ті смутні часи за порушення цього обмеження ваш гаманець міг бути запросто заблокований. Так само досі заборонений обмін WebMoney на Ліберті Резерв ( тут читайте про вхід в особистий кабінет Пеєр гаманця ) Або Перфект Мані ( тут ви знайдете огляд Perfect Money ).

Однак, якщо вам потрібно буде обміняти Вебмані самі на себе, але в різних еквівалентах (наприклад, рублі на долари), то обмінники вже не будуть найкращим і оптимальним варіантом для проведення цієї операції.

Як я вже говорив вище, будь-який обмінник є бізнес проектом, який отримує прибуток у вигляді комісії з проведених операцій. Ця комісія, в гіршому для вас випадку, може досягати 10 відсотків, що, по-моєму, не може бути допустимими втратами. Тут однозначно потрібно буде забити на них і скористатися варіантом описаним нижче.

Ну ось ми і дісталися до головної дійової особи нашої статті, зустрічайте - сервіс з обміну електронних валют Exchanger.ru .

Що примітно, цей сервіс належить самій системі WebMoney, в зв'язку з чим комісія, з проведених через нього операцій, не стягується. Єдина комісія, яку ви платите - це ті самі горезвісні 0.8 відсотка за переклад електронних грошей з одного гаманця на інший.

Причому, ця комісія може з лишком покритися вигідним курсом обміну між wmz, wmr або wmu, який часто навіть приємніше, ніж курс центробанку.

Але давайте про все по порядку. Exchanger працює в автоматичному режимі, тому операції в ньому займають лічені секунди. Чому даний сервіс є саме біржею, думаю, ви вже здогадалися. Справа в тому, що обмінні операції там здійснюються безпосередньо між учасниками цієї платіжної системи.

Тобто одні учасники виставляють свої пропозиції щодо обміну (wmz, wmr, wmu і ін.), вказуючи, що є у них суму і курс. Залежно від вигідності ці пропозиції будуть розміщені вище або нижче, у відповідній секції Exchanger.ru.

Вгорі знаходитимуться найвигідніші пропозиції. Інші учасники сервісу, бажаючі купити виставлену на продаж валюту, клацають по рядку із зацікавленими їх пропозицією і вводять в спеціальну форму ту суму, яку вони бажають поміняти по запропонованим курсом.

Тут же буде показана сума, яку їм потрібно буде віддати в результаті обмінної операції, і якщо все нормально, то після здійснення стандартних маніпуляцій з підтвердження платежу в Вебмані, до вас на гаманець прийде необхідна сума в потрібній вам валюті, а з іншого буде знята відповідна сума в тій валюті, яку ви обміняли.

Вся операція, в цілому, займає хвилину, що, на мій погляд, дуже навіть оперативно.

Сама біржа виступає гарантом того, що обмін відбудеться саме на зазначених умовах і ніхто нікого не обдурить і не зрадить. Гроші переводяться не безпосередньо з гаманця покупця на капшук продавця, а транзитом через гаманці Exchanger. І саме біржа стежить і відповідає за те, щоб обидві сторони перевели гроші.

Як обміняти Вебмані за найвигіднішим курсом в Exchanger

Отже, тепер все те ж саме, але тільки докладніше і з картинками. А ви як думали? Це ж блог КтоНаНовенького і тут завжди так.

Почнемо з того, що вам знадобиться зайти в секцію і вибрати з верхнього меню пункти «Працювати в секції" - "Поточні WM-> WM».

В результаті відкриється таблиця з пропозиціями щодо обміну різних валют. Для початку потрібно буде вибрати зі списку напрямок обміну:

У наведеній таблиці ви побачите суму в потрібній вам валюті, яку пропонує заявник до обміну (в колонці «Є сума»), суму в іншій валюті, яку він хоче отримати (в колонці «Потрібна сума»), а так же курс, який розраховується шляхом ділення першої цифри на другу.

Якщо сума в заявці більше тієї, яку ви хочете обміняти, то в цьому немає нічого страшного. Не треба шукати в таблиці найбільш підходить за розміром вам цифру - просто клацайте по першому рядку з найкращим курсом і вводите в запропоновану форму потрібну вам частину. Ви як би відкусите і заплатите тільки за шматочок пропонованого вам пирога.

Над таблицею на сервісі Exchanger, до речі, буде приведений офіційний курс вже не електронних валют і ви зможете оцінити якість пропозицій. Найбільш вигідні пропозиції розташовані зверху і їх пропозиції зазвичай на одиниці відсотків краще, ніж у центробанку.

Що примітно, всі розміщені вже забезпечені електронними грошима, які переведені з гаманців продавців на транзитні гаманці Exchanger. Тому, як тільки ви здійсните оплату, то одразу отримаєте платіж у відповідь.

Давайте для конкретики виберемо напрямок обміну «Хочу WMR віддам WMZ», бо мені доводиться виводити кошти на розрахунковий рахунок ІП, а Гарантійне агенство дозволяє це робити тільки в рублях. правда, в 2016 році для виведення вебмані на картку і банківський рахунок доводиться використовувати саме цю біржу, а не стандартні служби цього сервісу. Подробиці читайте в статті.

Якщо ви працюєте з системою через Keeper Classic (про те, як встановити та працювати з ним читайте за наведеною на початку статті посиланням) і не використовуєте при це Енума, то запустіть цю програму.

Далі клацаємо лівою кнопкою миші по самій верхній сходинці в таблиці секції обміну по даному напрямку, тому що це буде найвигідніша пропозиція з усіх.

Далі клацаємо лівою кнопкою миші по самій верхній сходинці в таблиці секції обміну по даному напрямку, тому що  це буде найвигідніша пропозиція з усіх

Відкриється стандартне вікно для авторизації на сайті Exchanger за допомогою Кіперу Класик, якщо ви їм користуєтеся, ну, або форма для введення цифрового коду прийшов на телефон, як у моєму випадку, бо я користуюся Енума.

Відкриється стандартне вікно для авторизації на сайті Exchanger за допомогою Кіперу Класик, якщо ви їм користуєтеся, ну, або форма для введення цифрового коду прийшов на телефон, як у моєму випадку, бо я користуюся Енума

У разі ж кіпера, в цьому вікні вам потрібно буде клацнути по кнопці «Увійти» і ввести цифровий код, показаний на цій сторінці, у вікно програми Keeper Classic. У разі вдалої авторизації на Exchanger ви побачите наведене нижче вікно.

Я зазвичай використовую поле «Скільки це буде WMZ з урахуванням + 0.8%» для введення тієї суми, яка у мене є на доларовому рахунку для обміну, а вже при натисканні на будь-якому іншому полю всі інші графи заповняться автоматично, крім гаманця, куди повинна буде капнути обмінені сума в рублях (його ви можете скопіювати зі свого кіпера):

Звертаю вашу увагу на те, що введений вами номер WMR повинен належати тому ж WMID (Особистий ідентифікаційний номер в вебмані), що і ваш доларовий WMZ. В іншому випадку обмін електронних валют буде неможливий.

Якщо вас все влаштовує, тисніть на кнопку «Оплатити заявку». В результаті, ви побачите спливаюче вікно, в якому матимуть ще раз підтвердити свої наміри:

В результаті, ви побачите спливаюче вікно, в якому матимуть ще раз підтвердити свої наміри:

У наступному вікні натискаєте на кнопку «Продовжити» і потрапляєте на сторінку оплати WebMoney Merchant. Ваші дії по оплаті заявки нічим не будуть відрізнятися від стандартних дій.

Після оплати з вашого доларового гаманця необхідна сума спишеться, на рублевий надійде її еквівалент. Все, операція закінчена. Швидко, вигідно і ефективно. Що й треба було показати.

Правда, може виникнути така ситуація, що за час вашої авторизації на сайті Exchanger (за допомогою Keeper Classic або яким-небудь іншим способом) заявка на обмін валюти, яку ви вибрали (найвигіднішу, звичайно ж, а вони довго не живуть, т. к. всі хочуть заощадити) вже була закрита (реалізована) іншими, спритнішими або ж щасливими користувачами.

Таке буває, до слова сказати, часто. В цьому випадку вам доведеться почати все спочатку і вибрати іншу заявку в потрібній вам секції цієї обмінної біржі.

Створення заявки на обмін WebMoney в Exchanger

Якщо вас з яких-небудь причин не влаштовують пропозиції по обміну в потрібному вам напрямку на Exchanger, то можете самі створити свою заявку з тими умовами, які вам необхідні. Для цього потрібно буде перейти по посиланню "Поставити нову заявку" , Авторизуватися на біржі і заповнити всі поля форми «Постановка нової заявки на обмін WM»:

Потім ви повинні буде здійснити стандартну операцію перекладу потрібної суми на транзитний гаманець цієї біржі. Все, тепер можете подивитися вашу заявку у відповідній обмінної секції Exchanger. Чи не бачите її?

Таке може статися, якщо ваш обмінний курс сильно відрізняється в гірший бік від самого кращого, що є на даний момент. Тільки якщо загальна динаміка зміни курсу обміну буде рухатися в бік вашого (тобто рости), тоді вона з'явиться в цій секції.

Тому, якщо ви хочете швидко поміняти наявні у вас електронні гроші, то ставте курс близьким до найкращого на даний момент, а якщо важлива сума і часом не підтискає, то можете спробувати поставити вигідний саме вам курс і почекати, може, хтось клюне.

Деякі, до речі, використовують Exchanger для спекуляцій. Наприклад, купують якусь валюту в надії на те, що з часом зможуть продати її за більш вигідним курсом.

Створеними заявками ви зможете управляти « тут ». На цій же сторінці зможете побачити яка частина з запропонованої вами суми вже куплена і скільки ще залишилося.

Обмін в програмі Вебмані Keeper Classic

З приводу актуальності використання Exchanger у вас можуть виникнути сумніви в тому плані, що в кіпері є можливість зробити те ж саме. Начебто, що може бути зручніше - не виходячи з програми зробити все операції з обміну. Для цього потрібно буде всього лише натиснути правою кнопкою по потрібному гаманцю і вибрати з контекстного меню пункт «Обміняти WM * на WM *».

Все просто і зручно, але, на жаль, курс там буде відрізнятися в гірший бік того, що нам може запропонувати розглянута вище біржа. Дивіться самі:

Дивіться самі:

Тому Exchanger рулить і, напевно, буде рулити найближчим часом.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Звучить заманливо, чи не так?
А ви як думали?
Чи не бачите її?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: