Обмін QIWI на WebMoney

  1. Чи можливий обмін
  2. Через банк
  3. через обмінник
  4. З WebMoney на QIWI

WebMoney останнім часом стає все більш і більш популярною платіжною системою WebMoney останнім часом стає все більш і більш популярною платіжною системою. Не відстає і QIWI, пропонуючи вітчизняний аналог сервісу, нічим не гірше і навіть швидше за швидкістю перекладів і з приємною комісією за послуги. Користувачі, які працюють в інтернеті і користуються кількома системами, часто задаються питанням, як же провести обмін QIWI на WebMoney.

Чи можливий обмін

Обміняти QIWI на WebMoney безпосередньо неможливо, незважаючи на функціональність обох систем. Якщо ви хочете зробити перекидання, вам доведеться виконувати її в кілька дій або ж вдатися до послуг сторонніх обмінників. Далі ми розглянемо обидва способи.

Через банк

Отже, питання вирішується в кілька кроків з допомогою рахунки в банку або банківської карти. Для здійснення операції вам буде потрібно зайти на головну сторінку QIWI і пройти авторизацію, підтвердивши свої дані.

Після цього в кабінеті вам слід вибрати «Перевести», і у випадаючому списку вибираємо або варіант з картою, або з рахунком.

Після цього в кабінеті вам слід вибрати «Перевести», і у випадаючому списку вибираємо або варіант з картою, або з рахунком

Далі, якщо ви вибрали карту, то вам потрібно ввести її номер, а після суму, на яку ви хочете зробити переклад, і підтвердити його. Відразу ж під полем номера карти вас попередять про комісії, що стягується при операції.

Відразу ж під полем номера карти вас попередять про комісії, що стягується при операції

Якщо ви зібралися класти гроші на рахунок, то потрібно спочатку вибрати ваш банк.

Якщо ви зібралися класти гроші на рахунок, то потрібно спочатку вибрати ваш банк

Вибравши банк, ви потрапите на сторінку, де треба вказати номер рахунку і гаманець, з якого відбудеться списання, а також суму. Ми розглядаємо операцію на прикладі «Альфа-Банку»: форма для даних скрізь однакова, однак комісія у кожної установи різна. Далі підтверджуємо операцію.

Далі підтверджуємо операцію

Після вдалого проведення транзакції потрібно увійти до свого кабінету на сторінці банку і виконати переклад необхідної суми вже на гаманець WebMoney.

через обмінник

Другий спосіб трохи простіший. Для обміну вам просто потрібно відвідати один з популярних обмінників, які за певний відсоток зроблять все за вас: тільки потрібно залишити заявку.

Обмінник з QIWI на WebMoney, який можна відвідати в першу чергу, - obmenka.ua. Тут приємний і дружній інтерфейс, і на користь сайту говорить безліч хороших відгуків. Також непоганим обмінником з хорошою репутацією є change-wm.com.

При користуванні послугами даних сервісів варто пам'ятати, що вони самі встановлюють комісію за операції.

З WebMoney на QIWI

У зворотний бік перевести віртуальну валюту можна так само: використовуючи тільки сторонні ресурси або банки.

Зайдіть в особистий кабінет, ввівши правильні дані і капчу на сторінці входу.

Зайдіть в особистий кабінет, ввівши правильні дані і капчу на сторінці входу

Після цього вам буде потрібно вибрати рублевий гаманець. Якщо ж у вас кошти не в рублях, то варто виконати операцію обміну в самому кабінеті.

Якщо ж у вас кошти не в рублях, то варто виконати операцію обміну в самому кабінеті

Після обміну потрібно вибрати три крапки поруч зі знаком обміну і в меню вибрати «Вивести кошти».

Після обміну потрібно вибрати три крапки поруч зі знаком обміну і в меню вибрати «Вивести кошти»

Далі у вікні, ми вибираємо зі списку знову ж або карту, або рахунок. Після цього ви зайдете в систему WMTransferпо своїх даних і, слідуючи підказкам, здійсните виведення коштів, після чого повторіть ту ж операцію, що описана вище: з обмінником або ж з картою, але вже для WebMoney.

Як обміняти QIWI на WebMoney WMR: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: