Поповнюєте гаманці Webmoney і Qiwi з закордону? З нами це стало доступнішим!

03.05.2016 03

Webmoney і Qiwi були і залишаються улюбленими інструментами для онлайн операцій серед країн СНД. І на те є серйозні причини - системи зручні, досить прості і надійні, і, як наслідок, змогли зібрати цілу армію клієнтів і бізнесів, які приймають їх як рівноправний спосіб оплати. Системами користуються близько 70 000 000 чоловік - відмінний результат для індустрії Фінтех.

Все це робить ці системи корисними для тих, хто хоче здійснювати онлайн операції на ринку СНД, при цьому фізично не перебуваючи на ньому. Платити за роботу фрілансерам, купувати підписки на різні сервіси або оплачувати місцеві послуги - все це дуже зручно оплачувати за допомогою електронних гаманців. Люди і компанії стали звичними до цих способів оплати, і багато хто використовує їх як основний інструмент онлайн платежів.

Однак, завжди гостро стояло питання - як ефективно поповнити рахунок, не маючи локальних банківських рахунків і карток, без доступу до стаціонарних терміналів оплати? Банки в Німеччині, Чехії, Австралії не прагнуть інтегрувати ці системи.

Тепер все стає простіше. Ви далеко від звичних способів поповнення рахунку, або не хочете використовувати власну місцеву картку в силу будь-яких причин? Або у вас її просто немає? Тепер це не важливо!

MoneyPolo представляє нову послугу - переказ коштів з вашого віртуального рахунку MoneyPolo на гаманці Webmoney і Qiwi з будь-якої точки планети. Все відбувається в кілька кліків, і дешевше класичного банківського переказу. Кошти можна перераховувати до трьох валютах: євро, долар і російський рубль. Комісія на Webmoney складе 1,5%, Qiwi обійдеться всього в 0.79%.

79%

Користуйтеся знайомими інструментами платежу, працюйте з вітчизняними фрілансерами і платите за домашні послуги та товари так, як звикли, при цьому живучи за кордоном. MoneyPolo - завжди у вашій команді!

Ви далеко від звичних способів поповнення рахунку, або не хочете використовувати власну місцеву картку в силу будь-яких причин?
Або у вас її просто немає?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: