Реєстрація в системі WebMoney

  1. Трохи про платіжну систему
  2. Реєстрація в платіжній системі WebMoney
  3. Установка програми Keeper Classic

Для тих, хто вирішив працювати в Інтернеті і заробляти, в першу чергу необхідно зареєструвати гаманець WebMoney WinPro. Існують і інші платіжні онлайн-системи, але вони поки ще не настільки популярні, або вивести з них фінансові кошти на карту не представляється можливим. Знайомитися з такими електронними фіннансовимі інструментами, з їх перевагами і недоліками, ми будемо на цій сторінці.

Створити гаманець в мережі вебмані дуже просто, проте у деяких людей виникають при цьому труднощі. Вони задають багато питань, і намагаються знайти підходящі відеоуроки. У запропонованій вашій увазі статті, ви знайдете докладну інструкцію, познайомившись з якою, проясніть багато питань і зможете проводити будь-які операції легко і без постронніх допомоги. Все що знадобиться для цього, доступ в інтернет і мінімальні можливості вашого комп'ютера.

Трохи про платіжну систему

Система WebMoney дуже зручна для грошових операцій і переказів в інтернеті. Головна перевага полягає в миттєвому здійсненні платежів. Ви просто натискаєте кнопку, і через пару хвилин гроші перераховуються адресату.

У використанні WebMoney багато позитивних моментів:
* Можна отримувати гроші, не залишаючи квартири або будинку;
* Великі відстані більше не є проблемою. Навіть якщо партнер знаходиться в іншому місті, гроші будуть перераховані в ваш гаманець;
* Операції виконуються за кілька секунд;
* Невелика комісія (0,8%);
* Кілька ступенів захисту і підтвердження замовлення або платежу.

Реєстрація в платіжній системі WebMoney

Для реєстрації гаманця переходимо за цим посиланням: webmoney.ru . Далі необхідно ввести контактну інформацію і натиснути кнопку «Продовжити». Нас попросять перевірити правильність введених нами даних, перевіряємо і знову натискаємо «Продовжити». До вас на пошту прийде лист, яке необхідно буде підтвердити протягом 10 днів, перейшовши за посиланням, що буде там вказана.

Потім ви потрапляєте на сторінку для завантаження програми WebMoney. Необхідно буде завантажити WM Keeper Classic і встановити на свій комп'ютер. Також можна встановити її на КПК або мобільний телефон. Якщо вам знадобиться користуватися WebMoney-гаманцем через мобільний телефон, то необхідно завантажити спеціальне java-додаток GSM Keeper.

Установка програми Keeper Classic

1. Після завантаження програми, запускаємо скачаний файл, для установки. Уважно читаємо умови угод і слідуємо пунктам установки, вибираючи кнопку «Далі». Нарешті, в кінці установки перед вами з'явиться вікно, де можна буде поставити галочку навпроти пункту встановлювати додаткове додаток WebMoney Advisor чи ні. Особисто я прибирав галочку, так як використовую свою програму для безпеки, а всі інші функції програми Advisor не використовую. Після натискання кнопки «Готово», програма закінчить установку.

2. Ярличок WebMoney Keeper Classic з'явиться на вашому робочому столі. Натискаємо на нього і запускаємо програму. З'явиться віконце, в якому необхідно поставити галочку навпроти пункту «Зареєструватися в WebMoney» і натиснути кнопку «OK».

3. У наступному вікні необхідно ввести Реєстраційний код. Ви отримаєте його в листі, який вам прийде під час реєстрації в програмі WebMoney. Копіюємо в полі даний код з листа і натискаємо кнопку «Далі». Тепер з'явиться вікно «Підготовка до генерації файлів ключів для доступу до WebMoney». Для створення файлу ключів, випадковим чином тисніть клавіші клавіатури і переміщайте мишку. Як тільки смужка-індикація генерації добіжить до кінця, ви побачите наступне вікно, в якому вас привітають з реєстрацією в програмі WebMoney.

4. Продовжуємо настройки і натискаємо кнопку «Далі» для переходу до наступного вікна - збереження файлів ключів. Вам необхідно буде вибрати місце, де будуть зберігатися файли ключів і задати складний пароль (пароль). Запам'ятайте шлях до папки, в якій зберігаєте файл ключів, щоб в майбутньому не забути, де він лежить. Якщо раптом забудете, включіть пошук по всіх дисках і введіть в рядку пошуку розширення: * .kwm. Необхідно, щоб код доступу до ключів відрізнявся від пароля до вашого WMID, інакше система видасть повідомлення про помилку.

5. Тепер вводимо пароль, повторно підтверджуємо його, і тиснемо кнопку «Далі». У завершальному етапі створення гаманця програма попросить ввести код активації. Перевіривши пошту, ви виявите посилання, по якій зможете активувати свій обліковий запис. Необхідно скопіювати код, вставити в поле, і натиснути кнопку «Далі». Якщо ви не отримали листа, вам слід зареєструвати поштову скриньку в іншого провайдера, краще хорошого відомого. Після підтвердження, натиснувши на кнопку "Готово", ви побачите основне вікно.

6. Далі в програмі нам необхідно створити нові гаманці. Кількома поле на вкладці «Гаманці». У центрі поля натискаємо на праву кнопку миші і вибираємо в відкрилися контекстному меню підпункт «Створити ...». Вибираємо «Далі» і створюємо гаманці, вибираючи відповідну валюту і назва. В основному, вам знадобляться: WMZ - еквівалент доларів USD, WMU - еквівалент UAH, і, звичайно, WMR - еквівалент рублям RUB. Тепер, після отримання перших заробітків, ви зможете оплачувати через інтернет послуги мобільного зв'язку, кабельного телебачення, ЖКП та багато іншого.


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: