Реєстрація WebMoney

WebMoney

- це система онлайн-платежів в інтернеті, яка включає в себе не тільки власну, найпопулярнішу в СНД, платіжну систему, але і повнофункціональну середу з безліччю допоміжних сервісів для ведення електронного бізнесу. Власником і адміністратором платіжної системи WebMoney Transfer є Компанія WM Transfer Ltd. Сама система WebMoney Transfer існує з 1998 року. Розробником програмного забезпечення платіжної системи WebMoney Transfer є ЗАТ «Обчислювальні Сили», яке також здійснює технічну підтримку системи WebMoney.Для того, щоб зареєструватися в WebMoney, потрібно отримати унікальний номер - ваш логін в системі. Він називається WMID - WebMoney Identificator. Для цього потрібно завантажити і встановити на своєму комп'ютері, мобільному або КПК спеціальну програму для роботи з системою - WM Keeper, за допомогою якої здійснюються інтернет-платежі.
Існує кілька видів кіперів:

  • WebMoney Keeper Mini - не вимагає установки, має спрощену реєстрацію, адаптований для КПК, має обмеження по сумі введення-виведення і засобів на гаманцях.
  • WM Keeper Classic - клієнт, який встановлюється на комп'ютер користувача. Має високий рівень безпеки, повну інтеграцію з усіма сервісами WebMoney, підтримує роботу з ОС Windows.
  • WM Keeper Light - web-додаток, що дозволяє працювати з системою WebMoney в браузері - підійде користувачам, які працюють з WebMoney з різних комп'ютерів або операційних систем, відмінних від Windows.
  • WM Keeper Mobile - гаманець у вашому телефоні. Швидка реєстрація, мінімум GPRS-трафіку, має обмеження по сумі коштів на гаманцях.

Переносити реєстрацію з одного кіпера в інший не можна. Але не забороняється завести два аккаунта в різних кіпера.
Для того, щоб зареєструватися в WebMoney, переходимо за цим посиланням http://start.webmoney.ru/ , Вибираємо Keeper Classic і заповнюємо Предлогаются форму. Далі дотримуйтеся інструкції майстра установкі.По закінчення генерації файлу ключів, вам буде привласнений WM-ідентифікатор (WMID), необхідний в подальшому як логін для входу в систему. Запам'ятайте, а краще запишіть свій WMID.После виконання всіх дій, для завершення реєстрації вам буде запропоновано ввести спеціальний код активації, який надсилається на вказаний вами на початку реєстрації e-mail.Запуск програми WM Keeper Classic виконується зі стартового меню. Після введення вашого WM-ідентифікатора і пароля, призначеного вами при реєстрації і підключення програми до сервера сертифікації ви отримаєте доступ до ваших WM-гаманців. Зберігайте файл ключа в безпечному місці, краще якщо це буде змінний носій або флеш-карта. Зробіть пару копій на різних носіях. Обов'язково запишіть код доступу, який повинен відрізнятися від вхідного пароля. Не варто покладатися на пам'ять. Файл ключів (і код доступу до нього) будуть потрібні, якщо Ви вирішите перевстановити операційну систему або змінити комп'ютер. Зазвичай, це трапляється рідко, а то, що не використовується щодня - забувається.

Насправді, зареєструватися в системі WebMoney і завести свій вебкошелек дуже і дуже просто. Але давайте крок за кроком розберемося, як це зробити.
Крок 1. Заходимо на сайт WebMoney , Праворуч ви побачите кнопку
"Безкоштовна реєстрація".
Крок 2. Вибір WebMoney Keeper. Keeper - це спеціальна програма, за допомогою якої ви будете керувати своїми гаманцями. Вам буде запропоновано вибрати WebMoney Keeper чотирьох
видів:
Переносити реєстрацію з одного кіпера в інший не можна На сайті ви можете прочитати докладний опис кожного Keeper'a, але,
як правило, всі вибирають Classic. Так що вибираємо цей Keeper і
переходимо до наступного кроку.
Крок 3. Введення персональних даних. Тут, я думаю, все зрозуміло.
Вводите в кожне поле необхідну інформацію. Особливу увагу зверніть на введення E-mail і номера мобільного телефону. Вони повинні бути вашими, тому що згодом на електронну пошту і ваш номер телефону (у вигляді SMS) прийдуть реєстраційні коди, які потрібно буде ввести. Система WebMoney дуже надійна і захищена система. Ваші конфіденційні дані нікому не доступні. Крок 4. Підтвердження реєстрації. Через пару хвилин до вас на
електронний ящик, вказаний при реєстрації, прийде реєстраційний код, який вам потрібно буде ввести. Тепер настає черга верифікації мобільного телефону. На нього вам відправлена ​​SMS з кодом. Введіть його в поле і натисніть «Продовжити». Крок 5. Встановлення WM Keeper Classic. Завантажуємо і встановлюємо на
комп'ютер WM Keeper Classic. Запускаємо встановлений Keeper Classic.
Закріпить перемикач в позицію «Зареєструватися в WebMoney». Вводимо ще раз реєстраційний код, який кілька хвилин тому
отримали на Email і переходимо «Далі». Тепер необхідно призначити пароль для входу в Keeper Classic.

Далі будуть згенеровані файли ключів і вам буде привласнений особистий WM-ідентифікатор (WMID).

WMID - це ваш унікальний номер в системі WebMoney і служить для ідентифікації в системі.

WMID - це несекретна інформація, приховувати його від сторонніх не варто. Обов'язково запишіть свій WMID, він вам понадобітся.Далее вам потрібно буде вказати шлях для збереження файлу ключів і призначити код доступу до цього файлу. Файл ключів має розширення .kwm. Цей файл служить для того, щоб мати можливість підключитися до WebMoney-рахунку з іншого комп'ютера або після переустановлення операційної системи. Запишіть код доступу до файлу ключів. Слід розрізняти код доступу і пароль на вхід. Перший захищає файл ключів, другий служить для підключення до вашого WebMoney-рахунку.

Ну і нарешті, на вказаний вами Email буде надіслано листа зі спеціальним кодом активації, який потрібно ввести. Реєстрацію завершено!

Крок 6. Створення гаманця. Для того, щоб створити гаманець, потрібно в Keeper'e зайти в меню «Гаманці» і вибрати «Створити». Найпоширеніші типи гаманців - Z-гаманець і R-гаманець.

Z - гаманець, або гаманець типу Z ( "доларовий"). Що зберігаються в ньому гроші (їх прийнято для зручності називати WMZ) еквівалентні доларам США. Таким чином, 1 WMZ = $ 1. Номер Z-гаманця складається з букви "Z" і наступних за нею 12 цифр. При цьому вказівка ​​букви "Z" перед номером обов'язково.

R -кошелёк, або гаманець типу R ( "рублевий"). Що зберігаються в ньому гроші (WMR) еквівалентні російським рублям: 1 WMR = 1 RUR. Аналогічно доларовому гаманцю, номер рублевого складається з 12 цифр. З тією лише різницею, що передують вони буквою "R". Як правило, для работинеобходіми обидва види гаманця.

E - гаманець, або гаманець типу Е ( "євровий"), теж іноді буває потрібен, (WMЕ)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: