система EasyPay

 1. Поповнити гаманець EasyPay можливо декількома способами:
 2. Виведення грошей відбувається через:
 3. Переваги EasyPay для торгових онлайн-магазинів:

Швидко розраховуватися в мережі Інтернет дозволяє білоруська платіжна система електронних грошей EasyPay, яка була створена компаніями ТОВ «Відкритий Контакт» і ВАТ «Бєлгазпромбанку». Весь оборот електронних грошей регламентується постановою НБ Республіки Білорусь.

EasyPay,

завести гаманець в системі EasyPay можуть всі бажаючі, не тільки громадяни республіки. У ній не передбачено будь-яких дискримінаційні обмеження для користування послугами. Єдине обмеження EasyPay застосовується до неповнолітніх громадянам до 18 років. Вони не можуть користуватися системою без дозволу своїх законних представників (батьків, опікунів). Розрахунковою одиницею системи є білоруський рубль. Одна одиниця EasyPay дорівнює одному білоруського рубля.

Інтерфейс сайту EasyPay дуже простий і викликає найпозитивніші емоції. Вся інформація впорядкована і знаходиться в логічному доступі, навігація сайту гранично проста.

Щоб завести гаманець в системі EasyPay необхідно всього кілька хвилин без обов'язкового введення особистих даних. Однак, якщо виникнуть неприємні ситуації, то без даних власника його відновити не вдасться. Для анонімних користувачів існують обмеження на ряд операцій. Зокрема, в виведенні грошей з системи і доступу до всіх можливостей EasyPay.

Зокрема, в виведенні грошей з системи і доступу до всіх можливостей EasyPay

Перевагою системи є те, що не потрібно встановлювати ніяких додатків для користувачів, всі операції здійснюються на офіційному сайті або через відправку СМС з мобільного телефону. При цьому безпеку проведення платежів знаходиться на належному рівні. Якщо клієнт бажає ще більше себе убезпечити, то можна придбати за окрему плату карту з одноразовими кодами.

Поповнити гаманець EasyPay можливо декількома способами:

Поповнити гаманець EasyPay можливо декількома способами:

 • поштою,
 • через інтернет-банки,
 • пластикової карти компанії ВАТ Белгазпромбанка,
 • через СМС на короткий номер,
 • електронними грошима з інших платіжних систем.

Тривалість переведення становить кілька хвилин. В поодиноких випадках термін зарахування на гаманець може становити до однієї доби.

Виведення грошей відбувається через:

Виведення грошей відбувається через:

 • карту ВАТ Белгазпромбанка (комісія за виведення становить два відсотки від суми виводу),
 • банківський рахунок ВАТ Белгазпромбанка (комісія така ж, як і по карті).

Переклад на гаманець іншого клієнта системи EasyPay відбувається через сайт або спеціальний СМС-сервіс (цей спосіб доступний тільки абонентам білоруських провайдерів зв'язку). Крім сайту, гаманець можна завести прямо з мобільного телефону.

За валюту EasyPay можна купувати електронну валюту інших платіжних систем, таких як вебмані , Яндекс гроші , МаніМайл і інші. Допускається прив'язати гаманець EasyPay до рахунку Вебмані.

Любителі інтернет-шопінгу можуть порадіти при використанні системи EasyPay, адже з нею співпрацюють безліч інтернет-магазинів, які захищені від шахраїв безвідкличними платежами і підтримуються техподдержкой фахівців EasyPay.

Переваги EasyPay для торгових онлайн-магазинів:

 • зручний інтерфейс,
 • контроль оплати товарів,
 • виставлення рахунку,
 • прийом платежів,
 • цілодобове обслуговування без свят і вихідних.

Щоб почати обслуговуватися в EasyPay, необхідно офіційно зареєструвати свою компанію, вести легальний бізнес, завести розрахунковий рахунок в банку, розмістити торговий майданчик на платному хостингу.

Фахівці EasyPay звертають особливу увагу на всю довідкову інформацію про місцезнаходження організації, фактичну і юридичну адресу, на телефони служби підтримки, електронної пошти, на опис пропонованих товарів (характеристики, властивості), на докладний регламент здійснення покупки в магазині. Все це необхідно, щоб звести до мінімуму ризик повернення грошей і досконалих платежів. Співпраця EasyPay і інтернет-магазину відбувається по протоколу SOAP. Для його використання магазину видається електронний ключ, а підключення є абсолютно безкоштовним.

Крім всіх переваг, система має недоліки, які укладені в обмеженості максимуму переказаної суми, великий відсоток за поповнення гаманця і за переказ коштів всередині системи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: