Що таке Webmoney Keeper, простими словами ....

Відразу ж після реєстрації на сайті Webmoney ви потрапляєте в свій Keeper

Відразу ж після реєстрації на сайті Webmoney ви потрапляєте в свій Keeper. У кожного нового користувача на початковому етапі є доступ тільки до Keeper Mini або як він зараз називається Standard. Коли я тільки зареєструвався, у мене з'явився напис «Ласкаво просимо в Webmoney Keeper Mini».

І тут відразу ж виникло питання, а що таке цей Keeper? Я знайшов інформацію на сайті, там написано російською, але нічого не зрозуміло. Що таке Webmoney Keeper, для чого він потрібен і які бувають кипри. У цій статті я простими словами розповім про це і вам.

Насправді все дуже просто, не вища математика.

Отже Webmoney Keeper - це спосіб управління вашими електронними гаманцями. Все одно не зовсім зрозуміло? Грубо кажучи - це значить яким чином ви можете отримати доступ до своїх електронних грошей і витрачати їх. Наприклад через сайт Webmoney в інтернеті, через додаток на мобільному телефоні або через програму, встановлену на вашому комп'ютері.

На сьогоднішній день система пропонує кілька таких способів, тобто кілька Keeper-ів. Отримати той чи інший спосіб управління ви можете абсолютно безкоштовно. Для чого потрібно стільки способів управління? Система Webmoney дорожить своїм авторитетом і піклується про безпеку користувачів, саме тому на сьогоднішній день розроблено 4 основних Keeper-а.

Найперший і найпростіший спосіб управління - Webmoney Keeper Standard (Mini). Цей спосіб отримує кожен знову зареєстрований користувач системи. Це можливість доступу до ваших електронних гаманців через сайт webmoney.ru. Щоб увійти на сайт досить ввести логін і пароль. Які можливості дає цей спосіб? Поповнювати баланс, виводити гроші, оплачувати рахунки і послуги в інтернеті, переглядати останні операції. Вообщем все основні можливості у вас будуть. Зайти на сайт і керувати своїми електронними грошима ви зможете через будь-який браузер і навіть з мобільного телефону.

WM Keeper WebPro (Light) - ще один спосіб управління вашими гаманцями. Цей спосіб підійде для людей, які з яких-небудь причин не можуть або не хочуть встановити на свій комп'ютер окрему програму. Вам достатньо завантажити собі кореневий сертифікат (щоб ваш браузер не видавав помилку і не висвічував вікно загроза безпеки). В цьому випадку ви працюєте з системою Webmoney по захищеному з'єднанню. У вас залишаються все ті ж можливості по роботі зі своїми гаманцями, але це буде більш безпечно. Доступ до цього кіперу можливий так само за допомогою логіна і пароля.

WM Keeper WinPro (Classic) - це окрема програма, яку може скачати кожен бажаючий на сайті Webmoney абсолютно безкоштовно. Після установки програмного забезпечення на своєму комп'ютері, ви зможете безпосередньо через неї здійснювати будь-які дії з вашими електронними грошима, потрібен лише доступ в інтернет. Це найбезпечніший спосіб управління, який дозволяє максимально надійно захистити ваші гаманці. Для входу в програму вам потрібно ввести номер свого Webmoney ID і пароль доступу.

WM Keeper Mobile - додаток для мобільного телефону (мобільний телефон, смартфон, комунікатор, КПК, планшет). Є різні версії цього додатка, виконані для Android, iPhone, Windows Phone і Java.

Можливості Keeper Mobile:

  • Всі дії відбуваються через меню на дисплеї, не потрібно запам'ятовувати якісь команди для здійснення операцій.
  • Вигідно використовувати - переклади, виписки рахунків, отримання грошей, оплата різних послуг відбуваються за допомогою передачі коротких зашифрованих команд по (GPRS, EDGE, 3G) мобільного телефону або пристрою.
  • Безпечно - все команди шифрують з використанням спеціального алгоритму.

Кожен вирішує для себе, який спосіб управління вибрати, особисто я користуюся усіма ними. На комп'ютері у мене закачана програма, а на телефоні додаток.

І тут відразу ж виникло питання, а що таке цей Keeper?
Все одно не зовсім зрозуміло?
Для чого потрібно стільки способів управління?
Які можливості дає цей спосіб?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: