Способи оплати

 1. оплата
 2. Готівкою
 3. Банківською картою при отриманні замовлення
 4. Яндекс гроші
 5. WebMoney
 6. Qiwi
 7. ЯНДЕКС ГРОШІ
 8. Як платити з WebMoney:
 9. Як оплатити замовлення через QIWI Гаманець?

оплата

Доставка товарів клієнтам інтернет-магазину MADELEINE по Москві і Росії здійснюється компанією ТОВ «Приват Трейд». Оплатити замовлені товари можна одним із зазначених нижче способів:

Можливі варіанти оплати:
Готівкою
 • оплата кур'єру проводиться в момент отримання замовлення
 • при доставці кур'єрською службою інтернет-магазину MADELEINE або СПСР Ви можете відкрити упаковку і при необхідності приміряти речі до оплати замовлення.
Банківською картою при отриманні замовлення
 • оплата проводиться через мобільний термінал при отриманні замовлення від кур'єра
 • оплата банківською картою можлива при доставці власною кур'єрською службою в наступних регіонах: Москва, Московська область, Санкт-Петербург, Ленінградська область.
Оплата банківською картою
 • банківська карта повинна бути доступна для оплати в Інтернеті (визначається банком-емітентом);
 • до оплати приймаються:

Всі операції з пластикових карт здійснюються за допомогою електронного платіжного шлюзу ЗАТ ХроноПей * .

Яндекс гроші
 • Ви можете оплатити покупку Яндекс.Деньгами, якщо сума замовлення не перевищує 15 000 рублів;
 • Користувачі, чиї гаманці ідентифіковані в системі Яндекс.Деньги можуть здійснювати покупки на суму понад 15 000 рублів;
 • Інструкція по оплаті платіжною системою Яндекс гроші .
WebMoney
 • оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину MADELEINE можна тільки з рублевого гаманця WebMoney - валюта WMR
 • інструкція по оплаті платіжною системою WebMoney
Qiwi
 • При оплаті Qiwi Гаманцем оплата проводиться моментально і без комісії
 • термін оплати - 15 годин з моменту оформлення замовлення
 • інструкція по оплаті Qiwi

* ЗАТ ХроноПей спеціалізується на забезпеченні безпеки карткових онлайн-платежів. При здійсненні платежу ChronoPay приймає дані Вашої пластикової карти. Потім ця інформація по захищеному каналу зв'язку SSL передається на авторизаційний сервер ХроноПей. Дані Вашої карти передаються тільки в зашифрованому вигляді. Для передачі інформації ChronoPay використовує спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів Verifed by Visa і MasterCard Secure Code. Всі операції по Вашій карті виконуються з повним дотриманням вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. Безпека обробки Інтернет-платежів через ХроноПей гарантована міжнародними сертифікатами безпеки PCI DSS. Крім того, платіжна сторінка, підтримувана компанією ChronoPay, використовує хостинг компанії RackSpace - один з найбільш безпечних хостингів в світі. У Відповідне до вимог міжнародних платіжних систем, дані Вашої картки після завершення платежу не зберігається в онлайн-магазині, ні на авторизационном сервері ChronoPay.

ЯНДЕКС ГРОШІ

Ви можете оплачувати покупки на сайті за допомогою платіжної системи «Яндекс.Деньги».

Якщо у вас ще немає рахунку в Яндекс.Деньгах, його потрібно відкрити - це займе всього пару хвилин і заощадить вам багато часу в подальшому. Яндекс.Деньгами можна платити не тільки за покупки в інтернет-магазинах, а й за стільниковий зв'язок, доступ в інтернет, IP-телефонію, програмне забезпечення, комунальні послуги та багато іншого. Платежі Яндекс.Деньгами - миттєві, і ніякої комісії за них з вас не візьмуть.

Як відкрити рахунок в Яндекс.Деньги?
 1. Для початку необхідно зареєструватися на Яндексі (Якщо у вас уже є Яндекс.Почта, але немає рахунку в Яндекс.Деньгах - сміливо переходите до пункту 2)
 2. Коли реєстрація буде завершена, натисніть на посилання «Почати користуватися Яндекс.Деньгами» (або на кнопку «Відкрити рахунок» на головній сторінці Яндекс.Денег). Щоб завести рахунок, потрібно всього лише придумати платіжний пароль і код відновлення. Обов'язково запишіть їх: платіжний пароль знадобиться вам для проведення будь-яких операцій з рахунком, а код відновлення дозволить відновити платіжний пароль, якщо ви все-таки його забудете

Отже, у вас є рахунок в Яндекс.Деньги. Щоб почати здійснювати платежі, вам потрібно поповнити рахунок готівкою.

Це легко зробити: Як оплатити покупку Яндекс.Деньгами?

Отже, ви відкрили і поповнили рахунок в Яндекс.Деньги. Тепер просто виберіть на сайті речі, які хочете придбати, вкажіть спосіб платежу - «Яндекс.Деньги» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Пам'ятайте, що для здійснення платежу вам необхідно буде ввести платіжний пароль, який ви повинні були придумати при відкритті рахунку в Яндекс.Деньгах.

Зверніть увагу:

Згідно із законодавством РФ користувачі, які не пройшли процедуру ідентифікації , Можуть здійснювати разові платежі тільки в межах 15 000 рублів. Якщо ви плануєте поповнювати рахунок і робити покупки на великі суми, рекомендуємо вам стати ідентифікованим користувачем Яндекс.Денег. Детальніше про переваги і способах ідентифікації читайте на сайті платіжної системи.

При виникненні проблем звертайтеся в службу підтримки Яндекс.Денег, і вам обов'язково допоможуть.

Як платити з WebMoney:

Для реєстрації в платіжній системі необхідно зареєструватися на сайті www.webmoney.ru і встановити на персональному комп'ютері, КПК або мобільному телефоні клієнтську програму WM Keeper, що дозволяє здійснювати миттєві перекази коштів з використанням мережі Інтернет

Оплата відбувається на сервері платіжної системи WebMoney Transfer за допомогою електронного платіжного шлюзу ChronoPay

Ваш гаманець може містити засоби в різній валюті (наприклад, WMB - в білоруських рублях, WMR- російські рублі, WMZ - долари США та ін.)

Для оплати замовлення на сайті через платіжну систему WebMoney необхідно:
 1. При оформленні замовлення вибрати метод оплати «WebMoney» і натиснути кнопку «Оплатити»
 2. Система автоматично перенаправить вас на сервер WebMoney, де буде потрібно підтвердити оплату
 3. Далі, вибираєте спосіб переказу коштів WebMoney Keeper Classic

Якщо у Вас є WebMoney, але з валютою, відмінною від WMR Вам необхідно вибрати в Інтернеті обмінник, який в режимі on-line обміняє кошти в Вашому гаманці у Вашій валюті на WMR. За переклад обмінник зніме комісію (різниться в різних обмінниках)

Як оплатити замовлення через QIWI Гаманець?
 1. Сформуйте замовлення на сайті або по телефону,
 2. Виберіть в якості оплати QIWI Гаманець і введіть номер свого стільникового телефону,
 3. Сплатіть автоматично створений рахунок на оплату: на сайті, терміналі QIWI, за допомогою програми для соціальних мереж або мобільного телефону

QIWI Гаманець легко поповнити в терміналах QIWI і партнерів, банківськими картами, салонах стільникового зв'язку, супермаркетах, банкоматах або через інтернет-банк.

Здійснювати платежі Ви можете не тільки з рахунку QIWI Гаманця, а й банківською картою, готівкою, а також з особового рахунку мобільного телефону Білайн, Мегафон, МТС.

Якщо у Вас ще немає QIWI Гаманця - Ви можете зареєструвати його на сайті сервісу або в будь-якому з додатків QIWI Гаманця за кілька хвилин.

Залишилися питання? Задайте їх в офіційному блозі компанії.

Деньги?
Деньгами?
Залишилися питання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: