Вебмані: як дізнатися номер гаманця, переваги сервісу

 1. Як дізнатися номер гаманця webmoney? Інструкція в два кліка!
 2. За допомогою програми WM Keeper
 3. Знайти свій гаманець за допомогою мобільного додатку
 4. Де можна подивитися номер гаманця Webmoney
 5. Через WM Keeper
 6. В інтерфейсі Keeper Standard
 7. Як дізнатися номер Webmoney?
 8. Webmoney Keeper (WebPro)
 9. Mini Webmoney (Standart)
 10. Мобільний додаток
 11. Типи електронних гаманців, як дізнатися номер Webmoney
 12. типи гаманців
 13. Як знайти номер свого гаманця
 14. Keeper або WebPro
 15. міні Вебмані
 16. Додаток для мобільного
 17. Чи можна змінити гаманець
 18. Що таке номер WebMoney: WMID і гаманець
 19. Як дізнатися номер гаманця webmoney
 20. Переваги та недоліки платіжного сервісу
 21. Як дізнатися номер гаманця WebMoney? Найкоротші шляхи отримання інформації
 22. Плюси і мінуси Вебмані
 23. Як дізнатися номер гаманця WebMoney: де він знаходиться і як виглядає, де знайти і подивитися свій рахунок WMR
 24. види гаманців
 25. Де подивитися номер гаманця WebMoney
 26. WebMoney Keeper (WebPro)
 27. Mini WebMoney (Standart)
 28. Мобільний додаток
 29. Як поміняти свої дані в гаманці
 30. Як визначити номер гаманця webmoney?

Вебмані як дізнатися номер гаманця

Доброго времени суток, друзі мої! Сиділи вчора ввечері з друзями в барі, і тут одному з них подзвонили з приводу покупки біткоіни.

Пропонували перевести досить пристойну суму через електронні гроші Webmoney. Та ось біда - не пам'ятав один свій номер.

А без цієї інформації гроші б він не зміг отримати. Але нічого, знайшли вихід із ситуації. Зараз і вам розповім, як дізнатися номер гаманця Вебмані. Насправді процедура максимально проста і зрозуміла, тому ви розберетеся в лічені секунди.

Зміст статті:

Як дізнатися номер гаманця webmoney? Інструкція в два кліка!

Для багатьох недавно зареєстрованих користувачів це питання може бути актуальним. Для того, щоб дізнатися номер гаманця webmoney потрібно спочатку зареєструватися в системі та створити необхідні для роботи типи гаманців.

Попередження!

Якщо всі ці дії позаду, то знайти номер свого гаманця не складе ніяких труднощів. Інтерфейс webmoney побудований дуже зручно, і при бажанні, можна без проблем знайти шукане за допомогою декількох кліків мишею.

У процесі реєстрації Ви повинні були усвідомити, що основною валютою вебмані є титульні знаки. Як і звичайні гроші, що зберігаються в гаманцях, ці електронні засоби розрахунку теж зберігаються в гаманцях під різними найменуваннями.

Всього їх існує вісім видів, найбільш поширеними на території Росії з яких є: WMR (гаманець в російських рублях), WMZ (гаманець в доларах США), WMЕ (гаманець в євро).

На відміну від наших звичайних гаманців, в яких зберігаються гроші, електронні гаманці враховують майнові права на різні цінності.

Скільки може бути таких гаманців? Необмежена кількість! І якщо говорити простими словами, то точно так само, як Ваш особистий гаманець зберігається в сумці, електронні гаманці webmoney зберігаються в спеціальній програмі - keeper (з англ. - хранитель, тримач, власник) під спеціальним реєстраційним номером - WMID.

Якщо Ви вже зареєстрований користувач, то на Вашому комп'ютері або ноутбуці повинен бути встановлений WM Keeper обраної версії (Mini, Light або Classic), або на смартфоні - Keeper Mobile.

Управління гаманцями може здійснюватися як через перераховані програми, так і через універсальний сервіс розрахунків Webmoney Transfer. Розглянемо докладно, як дізнатися номер гаманця webmoney, використовуючи всі три варіанти.

Для цього, перш за все, необхідно зайти на сайт http://www.webmoney.ru:

ru:

Процес реєстрації вже здійснений, а значить можна заходити в свій аккаунт за допомогою кнопки «вхід». Далі Ви побачите вікно входу в WM Keeper тієї версії, яка була обрана і встановлена ​​раніше, а також поля для введення логіна (це Ваш WMID), пароля і цифрового перевірочного коду:

Далі Ви побачите вікно входу в WM Keeper тієї версії, яка була обрана і встановлена ​​раніше, а також поля для введення логіна (це Ваш WMID), пароля і цифрового перевірочного коду:

Після цього Вам нададуть на вибір скористатися одним з варіантів підтвердження входу - за допомогою системи авторизації E-NUM (тільки якщо вона встановлена ​​на Вашому мобільному телефоні) або за допомогою смс - повідомлення на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону:

Після цього Вам нададуть на вибір скористатися одним з варіантів підтвердження входу - за допомогою системи авторизації E-NUM (тільки якщо вона встановлена ​​на Вашому мобільному телефоні) або за допомогою смс - повідомлення на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону:

Після авторизації Webmoney Keeper у Вашому розпорядженні, власне, і гаманці теж. Для їх відображення просто перейдіть у вкладку «фінанси» бічній панелі:

Для їх відображення просто перейдіть у вкладку «фінанси» бічній панелі:

Тут ми бачимо всі типи гаманців і їх номери - все, що було потрібно знайти!

За допомогою програми WM Keeper

У цьому варіанті теж все гранично просто - клікаєте на свій, встановлений раніше, WM Keeper і вводите пароль:

Далі потрібно просто перейти на закладку «гаманці», і пошук необхідного завершено:

Знайти свій гаманець за допомогою мобільного додатку

Якщо на своєму мобільному пристрої встановлено додаток Webmoney Keeper, то, як і в минулих двох прикладах, не складе ніяких проблем дізнатися свій номер гаманця. Заходимо в додаток на вкладку «фінанси» і, витративши кілька секунд, милуємося своїми гаманцями:

Тепер Ви в курсі того, як дізнатися номер гаманця webmoney. Як бачимо, все геніальне - просто. Сервіс вебмані дуже зручний, тут не потрібно витрачати багато часу в пошуках необхідного.

Завдяки простому інтерфейсу, навіть покладаючись на власну інтуїцію, без додаткових інструкцій, можна самостійно знайти відповідь на питання, які виникають.

джерело: http://biz-anatomy.ru/vse-stati/poznavatelno/kak-uznat-nomer-koshelka-webmoney-instrukciya-v-dva-klika

Де можна подивитися номер гаманця Webmoney

Система Webmoney є однією з найбільш популярних поряд з QIWI, Яндекс Грошима і іншими. Саме тому людей, які користуються її послугами, з кожним днем ​​стає більше. Але з огляду на, що система не така проста у використанні для людини, який бачить її вперше, ми вирішили розповісти, як же дізнатися можна номер Webmoney-гаманця.

Таких способів два:

 • за допомогою програми WM Keeper;
 • за допомогою Keeper Standard.

Але перш ніж ми почнемо говорити про це, зазначимо, чим відрізняється WMID від гаманця.

Увага!

WMID являє собою унікальний 12-значний номер, який присвоюється кожному користувачеві системи. Говорячи простіше, це своєрідний «паспорт» для кожного користувача. А гаманець також є також 12-значний номер перед яким ставиться відповідна літера, в залежності від валюти.

Для віртуальних рублів (WMR) - це буква R, для віртуальних гривень (WMU) - U, для доларів (WMZ) - Z і так далі. Вони прив'язуються саме в WMID, а не навпаки.

Через WM Keeper

Дана програма використовується для того, щоб полегшити користувачеві роботу з системою. Її можна завантажити з сайту webmoney.ru. Потім її потрібно встановити на комп'ютер.

Вперше запускаючи програму користувачеві необхідно буде вказати шлях до файлу ключів, який їм був отриманий при реєстрації, ввести свій номер WMID, і пароль, який був створений під час процедури створення аккаунта. Після цього відкриється головне вікно програми.

Після цього відкриється головне вікно програми

Якщо увійти в пункт «Меню», то там можна буде знайти клавішу «Гаманці», натиснувши на яку користувач зможе створити гаманець в потрібній йому валюті. Якщо ж уже він був створений, то подивитися його номер можна буде на екрані у вкладці «Гаманці».

Якщо ж уже він був створений, то подивитися його номер можна буде на екрані у вкладці «Гаманці»

Його номер буде вказано між вкладками «Сума» і «Дата створення». А якщо у користувача є прив'язані карти, то вони будуть відображені нижче.

В інтерфейсі Keeper Standard

Бувають ситуації, коли скористатися WM Keeper не виходить, а номер подивитися необхідно. В такому випадку можна увійти на сайт Webmoney і пройшовши авторизацію, потрапити в сервіс Keeper Standard.

Якщо вибрати зліва знак гаманця, то перед користувачем відкриється вікно, де він зможе побачити номери своїх рахунків. Тут також будуть клавіші «Поповнити гаманець», «Обміняти кошти» і «Вивести кошти».

Тут також будуть клавіші «Поповнити гаманець», «Обміняти кошти» і «Вивести кошти»

Якщо потрібно створити новий, то необхідно клацнути по значку «+». Це дозволить створити його, а також встановити ліміт на операції, якщо це необхідно. Таким же способом тут можна прив'язати банківські картки, банківські рахунки та електронні гаманці інших систем.

джерело: http://poisk-v-seti.ru/info/money/webmoney/nomer-koshelka.php

Як дізнатися номер Webmoney?

Початківці користувачі платіжних систем часто плутають поняття і не можуть розібратися, яку інформацію потрібно вказувати.

Дуже багато питань пов'язано з WMID і номерами гаманців в системі Webmoney. І в тому і в іншому номері вказано кілька цифр, а який з них потрібно вказувати на сайтах і передавати іншим користувачам знають не всі.

Як дізнатися номер Webmoney? Спочатку варто розібратися, що означають ці номери. Кожному зареєстрованому користувачу присвоюється унікальний номер, це і є WMID.

Його нікому повідомляти не потрібно (якщо дізнаються, нічого страшного). Передавати потрібно саме номери рахунків (WMU, WMZ, WMR і так далі).

Де подивитися номер гаманця Webmoney? На нашому сайті є докладна інструкція по реєстрації Webmoney.

Там розповідається не тільки про створення профілю в платіжній системі, а й про те, як створюються гаманці. Після входу в особистий кабінет, кожен користувач самостійно створює рахунки під різні національні валюти.

Порада!

Також можна відкрити рахунки для золота, докладніше про це розповідалося в статті, створюй WMG гаманець і інвестуй в золото. Залежно від того, яким чином ви відвідуєте свій гаманець, номера гаманців відображаються в різних місцях.

Щоб точно не виникло проблем, ми вирішили розповісти, як дізнатися номер Вебмані всіма доступними способами.

Webmoney Keeper (WebPro)

Найзручніший і безпечний спосіб підключення до гаманця, це використання клієнта. Його можна завантажити на офіційному сайті. Після авторизації з'явиться вікно, в якому вказані номери всіх гаманців:

Перша буква номера гаманця Webmoney вказує на те, яка валюта в ньому використовується. Щоб вказати на якомусь сайті номер рахунку або передати його кому-небудь, досить натиснути правою кнопкою миші і вибрати копіювання в буфер.

Mini Webmoney (Standart)

Багато хто користується полегшеною версією, керуючи рахунком прямо через офіційний сайт (mini.webmoney.ru). Це найпростіший спосіб, а при його використанні, також можна подивитися всі номери гаманців:

Авторизуйтесь на сайті, потім виберіть пункт меню із зображенням гаманця. Відкриється сторінка, де представлені всі номери рахунків, а також останні транзакції. Звідси номера можна копіювати, як звичайний текст в інтернеті.

Мобільний додаток

Зараз у всіх є смартфони та планшети, з яких ще зручніше керувати електронними грошима. Щоб дізнатися номер рахунку WMR Webmoney (або іншого його виду), потрібно зайти в розділ з гаманцями (перша вкладка):

Додаток Webmoney для Android зручне і просте, з його допомогою можна звідки завгодно проводити грошові операції.

Без входу в гаманець дізнатися номери рахунків неможливо. Як варіант, пошукайте їх на сайтах, де вказувалися платіжні дані, або пошукайте листи на електронну пошту.

Номер r гаманця Webmoney дізнатися не складно, а саме ця інформація вказується на сайтах. Не плутайте номера, адже по WMID не отримаєте перевести вам кошти, роботодавець або адміністрація сервісу повинна знати номер конкретного рахунку, а не аккаунта.

джерело: http://my-wmmail.ru/publ/platjozhnye_sistemy/kak_uznat_nomer_webmoney/5-1-0-678

Типи електронних гаманців, як дізнатися номер Webmoney

Сьогодні багато фрілансери, та й звичайні люди, використовують для взаєморозрахунків і покупок електронні гроші.

У Росії діє кілька "цифрових грошей", одними з яких є WebMoney. У даній статті ми розберемо, як дізнатися номер гаманця Вебмані, як перерахувати гроші контрагенту і які взагалі види гаманців бувають.

Попередження!

Після того як ви зареєструєтесь в системі WebMoney, вам видадуть цифровий ідентифікатор, який називається WMID. Він складається з 12 цифр і є унікальним - саме по ньому система буде ідентифікувати вас.

Обов'язково збережіть і запишіть свій номер, щоб не втратити його. Без знання WMID ви не зможете відновити свій профіль, якщо щось трапиться. Також придумайте складний пароль на вхід в систему, щоб його не зламали зловмисники.

Також придумайте складний пароль на вхід в систему, щоб його не зламали зловмисники

Номер рахунку можна подивитися різними способами

Дуже часто користувачі плутають номер свого ID з номером гаманця, але робити це не можна. Він починається на букву, після якої слід 12 цифр. Якщо вводити просто цифри, то платіж не проводиться.

типи гаманців

Система Вебмані дозволяє користувачам створювати велику кількість гаманців в різних валютах (в тому числі і криптовалюта). За допомогою спеціального сервісу користувач може обмінювати валюти за вигідним курсом, що дозволяє не платити за послуги посередникам і перекупникам. Найбільш популярними в системі є такі види рахунків:

 1. WMR (рублевий). Вважається найбільш поширеним в РФ, оскільки 1 wmr є аналогом одного рубля.
 2. WMZ (доларовий). Аналог американського долара - зазвичай його використовують при роботі з контрагентами з США, Китаю та інших країн.
 3. WME (євро). Аналог Євро, використовується для розрахунків з країнами Євросоюзу та ін. Як дізнатися номер гаманця Webmoney WME - перед номером буде стояти буква Е (наприклад, Е257485632254).
 4. WMU (гривневий). Використовується жителями України для розрахунку в національній валюті. Допускається висновок на карти банку без додаткового посередництва за курсом 1 до 1.
 5. WMB (рублі Білорусі). Використовується для розрахунку в білоруських рублях.
 6. WMK (тенге). Є аналогом казахстанських тенге, використовується як усередині країни, так і для розрахунків з іншими країнами.
 7. WMG (gold - золото). Дозволяє зберігати або розраховуватися "золотом" - цифровим еквівалентом сьогодення.
 8. WMX (біткоіни). На цьому рахунку можна акумулювати аналог біткоіни для подальших розрахунків або накопичення-інвестування.

Користувач може створювати кілька гаманців одного типу на своєму ID, акумулюючи кошти з різних джерел і використовуючи їх для різних цілей.

Наприклад, ви можете створити один гаманець WMZ для розрахунків в іноземних інтернет-магазинах, а другий - для отримання зарплати або прибутку від здійснених продажів. Перекидати кошти між ними можна з мінімальною комісією в 0.8%.

Ви можете створити кілька гаманців для однакових валют

Як знайти номер свого гаманця

Давайте розберемо, де подивитися номер гаманця Webmoney, щоб перерахувати на нього кошти. Зазвичай з подібним питанням стикаються новачки, які ще не освоїли систему і не можуть використовувати її інтерфейс.

Отже, спочатку вам необхідно зареєструватися на сайті, ввівши відповідні дані. Після цього система присвоїть вам унікальний WMID, який ви зможете використовувати для входу та ідентифікації.

Далі ви повинні створити необхідний гаманець. Робиться це або через клієнт WM Keeper, або на сайті. Ви можете створити кілька гаманців, але ми рекомендуємо для початку зробити один, щоб розібратися в системі. Щоб побачити номер (який починається з букви), можна використовувати:

 • Класичну оболонку WebPro.
 • Мобільний додаток, встановлений на смартфон з Android або iOS.
 • За допомогою Mini-WebMoney (лайт-версія сховища).

Давайте розберемо запропоновані варіанти більш детально.

Keeper або WebPro

Кіпер - це стандартна програма, яка встановлюється на комп'ютер користувача. Вона є своєрідним сховищем, яке можна використовувати для управління наявними активами.

Увага!

У Кіпера досить багато можливостей - через нього можна оплатити комуналку, штрафи, купити домени та ін.

Щоб визначити через Кіпер номер гаманця, вам необхідно:

 1. Завантажити його з сайту WebMoney.
 2. Ввести WMID і пароль, вказаний при реєстрації.
 3. Перейти у вкладку гаманці, має піктограму гаманця.

В даній вкладці відображаються всі гаманці, які прив'язані до вашого ID. Якщо їх досі немає, то можна натиснути кнопку "Створити" і вибрати необхідний тип гаманця зі списку. Після цього гаманець з'явиться в розділі з відповідним префіксом (наприклад, рублевий буде виглядати як R123456789987.

Тепер ви зможете переписати його номер вручну або ж натисніть на гаманець правою кнопкою миші і виберіть пункт "скопіювати номер гаманця в буфер", після чого можна буде вставити його в форму розрахунку.

В останні роки з'явилися віруси, які підміняють номер гаманця в буфері. Слідкуйте за безпекою, а при копіюванні перевіряйте хоча б 4-5 останніх цифр в формі, щоб не відправити гроші власнику вірусу.

міні Вебмані

Якщо ви не плануєте ставити класичний кіпер, то можна дізнатися необхідні дані через Mini. Для цього вам потрібно увійти на сайт WebMoney, ввести логін і пароль, після чого перейти на вкладку "фінанси", яка знаходиться під іконкою гаманця.

Порада!

В даному розділі ви побачите всі наявні гаманці з сумами коштів, що знаходяться на них. Якщо гаманця немає, то його можна створити, додавши нові через меню.

В цілому, нічого складного в цьому процесі немає - на сайті все інтуїтивно зрозуміло і просто: номери і операції відображаються доступно і зрозуміло, при необхідності їх можна скопіювати стандартними засобами.

Додаток для мобільного

Якщо для платежів ви звикли використовувати мобільний, то тоді вам необхідно завантажити відповідну програму або в PlayMarket, або в AppStore, в залежності від виду вашого телефону.

Тут все практично так само, як і в попередніх пунктах - вводимо логін або пароль (в сучасних телефонах можна авторизуватися через відбиток пальця), і бачимо наявні гаманці з сумами на рахунках.

На мініатюрах гаманців не відображається їх номер, тому потрібно натиснути на неї, щоб збільшити. При натисканні вгорі висвічується номер, після нього - сума, що лежить на рахунку.

Якщо натиснути і тримати на збільшену мініатюру, то номер гаманця буде скопійований в буфер обміну - потім його можна вставити в месенджер, пошту, на сайт та ін.

Чи можна змінити гаманець

Поміняти цифри в гаманці неможливо - ви можете просто завести новий або кілька, вибравши відповідний для вас "красивий" варіант.

Втім, робити це безглуздо - все одно ніхто не вводить дані вручну, абсолютна більшість користувачів просто копіюють номера і вставляють їх у платіжні доручення.

Розглянемо, що саме може змінити користувач (детальна інформація наведена в Вікіпедії Wiki):

 • Дані паспорта (серія і номер, прописка, ПІБ).
 • Назва електронної пошти абонента.
 • Номер телефону.
 • Контрольне питання (в разі, якщо він взагалі був введений).

У разі виникнення якихось проблем користувач може написати в Центр Атестації і йому допоможуть змінити дані. Там же можна поцікавитися іншими питаннями, якщо їх немає в розділі "Допомога".

Тепер ви знаєте, як дізнатися номер гаманця Вебмані в різних програмах і що для цього треба. Використовуйте цю систему - вона вважається однією з найбільш поширених та зручних на російському ринку.

джерело: http://101biznesplan.ru/spravochnik-predprinimatelya/terminy-i-ponyatiya/kak-uznat-nomer-koshelka-vebmani.html

Що таке номер WebMoney: WMID і гаманець

Для початку необхідно чітко визначитися з тим, що ми будемо мати на увазі під терміном «номер вебмані», оскільки в самій системі такого визначення попросту немає. Під цим словосполученням може бути дві абсолютно різні речі: номер WMID (ВМІД) або ж номер (реквізит) гаманця.

Попередження!

Приклад вебмані WMID ВМІД WMID (WebMoney IDentificator або ВМІД) - це персональний номер учасника системи. У кожного користувача цього оператора електронних грошей є свій унікальний номер.

Можна провести паралелі зі звичним нам паспортом громадянина будь-якої країни, однак разом з подібностями тут є і відмінність: у однієї людини (фізичної або юридичної особи) їх може бути більше одного.

Тому аналогію тут правильніше провести не стільки з паспортом, скільки з логіном, наприклад, на форумі. Виглядає цей номер як двенадцатізначний число, наприклад +123456789012.

Головною особливістю тут є те, що якщо Ви знаєте WMID іншу людину, то Ви не зможете перевести йому гроші, для цього потрібно знати номер гаманця (далі буде опис). Зате можна відправити йому повідомлення по внутрішній пошті або подивитися персональні дані людини, які він побажав зробити публічними.

Зазвичай можна без зусиль дізнатися ім'я людини, його вік, якісь реквізити (скажімо, електронну пошту або номер телефону). Іноді люди роблять публічними навіть свої паспортні дані та місце проживання, хоча таке трапляється не часто.

Знаючи WMID ми можемо отримати інформацію про людину або зв'язатися з ним. Перекласти йому гроші не вийде.

Приклад вебмані гаманця Номер гаманця (реквізит) - це власне і є номер гаманця. Гаманців у однієї людини (читай, у одного WMID) може бути скільки завгодно, причому навіть однакових типів.

Щоб було зрозуміло, найпростіше порівняти гаманець з рахунком в банку: це номер, куди можна перерахувати кошти і у однієї людини таких рахунків може бути скільки завгодно і в різних валютах.

Якщо Ви знаєте номер гаманця іншої людини, то Ви можете переказати йому кошти, а також без праці миттєво дізнатися його WMID - як на спеціальному сервісі вебмані «паспорт», так і прямо під час оформлення перекладу.

Увага!

Номер гаманця виглядає наступним чином: спочатку йде одна заголовна англійська літера, а після неї - 12 цифр, наприклад: R987654321098. При цьому буква означає тип валюти: якщо це R - то це рублевий гаманець (WMR) і на ньому лежать рублі. Якщо це Z - гаманець доларовий. E - це Євро, U - українська гривня і так далі.

Є і спеціальні гаманці з буквами C і D - вони служать для роботи з кредитами. Якщо Ви хочете перевести іншій людині WMR, то Вам необхідно знати номер його гаманця саме цього типу, тобто він обов'язково повинен починатися з літери «R». Якщо хочете перевести долари - початком повинна бути буква «Z» і так далі.

джерело: https://changetime.ru/wiki_chto_takoe_nomer_webmoney_vmid_koshelek.html

Як дізнатися номер гаманця webmoney

Сьогодні все більше набувають популярності різні електронні системи. Завдяки їм можна робити грошові операції, не виходячи з дому: оплачувати комунальні послуги, отримувати перекази і навіть здійснювати покупки в інтернет магазині. Завдяки сьогоднішнім технологіям, проводити грошові транзакції стало простіше простого.

Однією з найпопулярніших платіжних систем є Webmoney. Вона досить популярна і має багату історію. Після реєстрації практично відразу ви можете проводити оплати та інше. Для цього в першу чергу потрібно дізнатися Webmoney ID - або, як його ще називають, WMID.

Система влаштована таким чином, що кожен користувач має можливість відкривати свій власний особовий рахунок. Усередині нього кожен, хто використовує Webmoney, може відкрити кілька гаманців, кожен з яких буде приймати певну валюту. Свій WMID дізнатися в Webmoney досить легко - адже він присвоюється при реєстрації і висвічується при вході в особовий рахунок.

Усередині свого особового рахунку користувач може відкрити кілька гаманців. Дізнатися номер рахунку в Webmoney також не складе труднощів - варто лише визначитися, який номер гаманця ви хочете дізнатися, адже їх може бути кілька. Завдяки системі гарантів, Webmoney надає такі типи гаманців:

 • U-гаманець - WMU в гривні
 • R-гаманець -WMR в російських рублях
 • Z-гаманець -WMZ - долари США
 • E-гаманець -WME в євро
 • B-гаманець -WMB в білоруських рублях
 • G-гаманець -WMG - еквівалент золота
 • К-гаманець -WMК в казахських тенге
 • X-гаманець -WMX в Bitcoin

Номер гаманця складається з букви, яка вказує на його тип, і 12 цифр, які є унікальними. При вході в свій обліковий запис, в розділі гаманці, ви можете дізнатися номер WMR Webmoney, або номер іншого гаманця, який ви використовуєте для грошових транзакцій. Щоб проводити оплату, вам слід знати номер свого гаманця з відповідною валютою.

Порада!

Також, при отриманні грошових переказів, слід вказувати потрібний гаманець: якщо ви отримуєте переклад в рублях, то WMR, якщо в гривні, то WMU, якщо в євро, то WME і так далі.

У Webmoney дізнатися власника по WMID неможливо. Тільки якщо ви проводили між собою грошові операції, і таким чином можете відкрити свої особисті дані іншому користувачеві. Це дозволяє захистити кожного, хто використовує Webmoney від шахрайських дій.

джерело: https://udifo.com/news/kak-uznat-nomer-koselka-webmoney

Переваги та недоліки платіжного сервісу

Багато людей намагаються зрозуміти, як дізнатися номер гаманця WebMoney. Популярна платіжна система досить важка у використанні, проте її надійність привертає все більше число користувачів.

Незважаючи на труднощі в проведенні операцій, люди бажають убезпечити свої фінанси і тому вважають за краще гаманець з кількома рівнями захисту. У цій статті ми поговоримо про те, як дізнатися номер гаманця Вебмані, обговоримо всі переваги і недоліки системи.

Як дізнатися номер гаманця WebMoney? Найкоротші шляхи отримання інформації

Існує кілька способів, як дізнатися номер гаманця WebMoney, кожен з них може застосовуватися в залежності від ситуації:

WM Keeper - програма для полегшення роботи з Вебмані. Завантажити її можна на офіційному сайті гаманця абсолютно безкоштовно.

Установка на ПК займе деякий час, користувачеві необхідно в точності виконувати всі прописані інструкції по завантаженню. Під час запуску знадобиться вписати отриманий при реєстрації шлях до файлу ключів. Потім вводиться номер WMID і пароль для входу в обліковий запис.

Відкриється головне вікно, увійдіть в «меню» і натисніть на пункт «гаманці». Користувач може вибрати необхідну йому валюту.

Якщо гаманець був створений раніше, в нього потрібно зайти за допомогою кліка лівої кнопки миші. Номер зазначений на екрані між «сумою» і «датою створення». Прив'язані до гаманця карти будуть видні трохи нижче.

Прив'язані до гаманця карти будуть видні трохи нижче

KeeperStandard - інтерфейс для розширення функцій гаманця. Буває і так, що попередньою програмою не виходить скористатися. У цій ситуації варто потрапити в KeeperStandard через авторизацію на офіційному сайті WebMoney.

Виберіть зліва гаманець і отримаєте відкрите вікно, в якому видно його номер. У цьому ж сервісі можна поповнити рахунок, здійснити обмін валют або вивести гроші на карту.

Плюси і мінуси Вебмані

Найважливішим достоїнством цієї платіжної системи є безпека. У зв'язку з тим, що крадіжки грошей з рахунків відбуваються все частіше, буде доречно убезпечити свої заощадження. Програма пропонуємо багаторівневу захист і перевірку особистості. Гаманець використовується дуже широко. З його допомогою можна оплатити рахунок навіть у закордонному магазині.

Управляти рахунком можливо відразу декількома способами. Користувач може підібрати зручну для себе систему. У сервісі доступний огляд дати реєстрації або бізнес рівня інших користувачів. Це зручно в тих випадках, коли хочеться дізнатися більше про своє діловому партнерові.

Попередження!

Основним недоліком Вебмані є жорсткі і неоднозначні правила. Система залишає за собою право блокування рахунку в ряді випадків. Серед них можна зустріти «здійснення сумнівних операцій», «спробу злому» та інші.

Часто під такі статті потрапляють не тільки шахраї, а й чесні користувачі, на яких просто «злили бруд». Під час блокування рахунку, про неї не попереджають. Таким чином, користувач може отримувати кошти на неактивний гаманець і навіть не здогадуватися про це.

Під час важкої і заплутаною реєстрації багато хто звертається в технічну підтримку, на що отримують вкрай повільні і, часто, некоректні відповіді. Анонімність в системі не допускається. Вже при реєстрації доведеться пред'явити всі свої паспортні дані.

Розуміючи всі можливі труднощі, людина здатна прийняти усвідомлене рішення про те, чи варто активувати Вебмані.

джерело: https://thanksforhelp.ru/kak-uznat-nomer-koshelka-webmoney/

Як дізнатися номер гаманця WebMoney: де він знаходиться і як виглядає, де знайти і подивитися свій рахунок WMR

Електронні гроші міцно увійшли в життя більшості людей. Сервіс WebMoney, що відноситься до найстаріших систем електронного обігу грошових коштів, найбільш затребуваний. Оскільки це сховище грошей, то необхідно володіти інформацією, як дізнатися номер гаманця WebMoney, щоб здійснювати операції.

види гаманців

Сервіс Вебмані пропонує користувачам широкий спектр зручних послуг починаючи від оплати товарів, придбаних через інтернет, закінчуючи можливістю отримати позикові кошти.

Це вимагає від системи гнучкості, що обумовлює різноманітність WebMoney гаманців.

Всього різниться 8 видів електронних рахунків для зберігання грошових коштів або здійснення операцій:

 1. WMR. ВМР гаманець містить засоби еквівалентні російського рубля, на території РФ цей вид найбільш поширений.
 2. WMZ. Другий варіант WebMoney - це еквівалент американської валюти. На ньому акумулюються кошти в доларах США.
 3. WME. Оскільки вся Європа користується євро, то логічним є існування гаманця, де кошти зберігаються в євровалюті.
 4. WMU. Тут розміщуються українські гривні. Він для користувачів сервісу з України.
 5. WMB. Гаманець з білоруськими рублями.
 6. WMK. Грошове сховище для жителів Казахстану, оскільки його призначення - це облік валюти, еквівалентної тенге.
 7. WMG. Цей різновид гаманця є «золотим» запасом користувача системи, тому що на ньому акумулюються кошти, еквівалентні дорогоцінного металу.
 8. WMX. Відносно новий вид Вебмані, що набирає популярність завдяки зростанню попиту на криптовалюта і їх вартості. На цьому рахунку накопичуються кошти, еквівалентні біткоіни.

Для комфортного користування сервісом досить одного WM-рахунки, максимум двох. Наприклад, дізнатися номер свого WMZ гаманця може знадобитися при здійсненні покупок з іноземних інтернет-магазинів або платних сервісів. Тоді грошові кошти спочатку переводяться з рублевого рахунки в доларовому еквіваленті на WMZ, і після цього відбувається розрахунок.

Де подивитися номер гаманця WebMoney

Існує кілька способів дізнатися номер гаманця WebMoney. Переважно з проблемою стикаються нові користувачі, які ще не знають тонкощі роботи в системі. Саме вони цікавляться, де подивитися номер свого рахунку і знайти ідентифікатор власного WMR гаманця.

Увага!

Щоб точно представляти, що таке номер рахунку і як він виглядає, слід познайомитися з системою реєстрації на сервісі.

Після заповнення анкети в процесі створення нового гаманця, користувачеві автоматично присвоюється ідентифікатор, який буде служити для входу в систему і дозволить здійснювати операції.

Знаючи тільки цю інформацію, здійснювати покупки або розрахунки за допомогою сервісу не вийде. Додатково потрібно створення гаманця, на якому будуть зберігатися кошти або їх еквіваленти. Кожен гаманець на Вебмані має власний номер, що складається з 13 знаків: 12 цифр і одного літерного символу у вигляді префікса.

Марно шукати ці дані відразу після реєстрації. Вони не генеруються в автоматичному режимі. Їх поява відбувається після створення гаманця.

Сервіс пропонує користувачам три способи, як дізнатися номер рахунку:

 • використання оболонки WebPro;
 • за допомогою міні-версії сховища, іменованої Mini WebMoney;
 • за допомогою мобільного додатку.

WebMoney Keeper (WebPro)

Ця оболонка представляє собою спеціальний додаток, що включає узагальнені сервіси для управління операціями через WebMoney Transfer.

Воно не так поширене, оскільки вимагає входу через офіційний сайт системи, але пропонує користувачам надійний захист особистих даних.

Щоб дізнатися номер Вебмані гаманця за допомогою сервісу, потрібно:

 1. Увійти в додаток, використовуючи логін і пароль, створені при реєстрації.
 2. Знайти вкладку «Гаманці» (зображення яскраво-жовтого портмоне).
 3. На екрані відкриється повний список гаманців користувача з даними WMID.
 4. Буквений префікс означатиме вид гаманця (R - рубль, Z - долар, U - гривню, E - євро).

Mini WebMoney (Standart)

Використання сайту системи Вебмані є поширеним способом дізнатися номер гаманця або здійснити необхідні операції.

Щоб знайти цифрове позначення грошового сховища за допомогою даного ресурсу, потрібно:

 • зайти на сайт, ввівши логін, пароль і капчу;
 • натиснути на вкладку «фінанси», що ховається під стилізованої іконкою гаманця.

Відкрився список буде відображенням усіх діючих рахунків електронних валют з кількістю що знаходяться на них грошових коштів.

Порада!

При здійсненні дій на сайті можуть виникати складнощі з зворотним переходом на сторінку Mini Keeper. Щоб знайти свої гаманці, потрібно натиснути на посилання з WMID номером, розташовану в правому верхньому куті.

У панелі, необхідно ще раз натиснути на ідентифікатор, і відбудеться перехід.

Мобільний додаток

Простий спосіб визначити номер рахунку - це використання мобільного додатку, який можна завантажити безкоштовно з PlayMarket або в AppStore.

Після установки потрібно ввести логін і пароль, придумати пін-код або налаштувати вхід за відбитком пальця при наявності в телефоні дактилоскопічного сенсора.

При вході в додаток все гаманці відображаються на екрані, і перевіряти їх можна шляхом перегортання пальцем. Мініатюри гаманців не мають номера. Щоб дивитися буквено-цифровий код рахунку, потрібно натиснути пальцем на обраний гаманець, картинка збільшиться, і поруч з символічним зображенням виду сховища буде видно номер.

Його можна скопіювати в буфер обміну смартфона шляхом довгого «тапа» на ідентифікатор. Це допоможе не помилитися при необхідності передачі номера по СМС або в тілі електронного листа.

Як поміняти свої дані в гаманці

На офіційному сайті WebMoney існує довідковий центр, названий за аналогією з відомою Вікіпедією Wiki. У ньому містяться інструкції щодо виконання більшості дій, в тому числі якщо у користувачів виникає необхідність зміни даних в системі.

Допускається поміняти:

 • паспортні дані при переході по посиланню passport;
 • номер мобільного телефону, який також міститься на сторінці з реєстраційними даними користувача;
 • Адреса електронної пошти;
 • змінити контрольне запитання, якщо він існує.

Додатково можна звернутися в Центр Атестації шляхом відправлення письмового запиту на рішення виниклої проблеми.

Поміняти різновид гаманця можна. Система не надає можливість змінювати один вид сховища на інший. Єдиний вихід - створення нового гаманця.

джерело: https://tolstosym.com/webmoney/kak-uznat-nomer-koshelka-wmr-1646/

Як визначити номер гаманця webmoney?

Знайти номер гаманця можна в вашому Кіпері - на сайті або в програмі. Припустимо, якщо Ви користуєтеся http://my.webmoney.ru, то потрібно увійти в «Гаманці», і там Ви побачите список ваших гаманців і їх номери.

Попередження!

Номер гаманця починається на букву Z, R, U, E, B (вона позначає валюту) - і далі 12 цифр

Як переглянути номер гаманця в Keeper Standard? Для того, щоб подивитися номера створених вами WM-гаманців в WM Keeper Standard (Mini) необхідно:

 1. Увійти в WM Keeper Standard. Для цього перейдіть за посиланням https://mini.webmoney.ru/welcome.aspx?ReturnUrl=%2fInbox.aspx і натисніть кнопку «Вхід»
 2. Далі ввести логін (номер WMID, email або номер телефону) і пароль.
 3. Зайдіть в меню «Фінанси», розділ «Гаманці». На сторінці ви побачите номери всіх гаманців, створених в WM Keeper Standard (Mini), баланс і історію операцій.

джерело: https://www.hostinger.ru/practicheskoe-rukovodstvo/kak-opredelit-nomer-koshelka-webmoney

Як дізнатися номер гаманця webmoney?
Скільки може бути таких гаманців?
Як дізнатися номер Webmoney?
Де подивитися номер гаманця Webmoney?
Як дізнатися номер гаманця WebMoney?
Aspx?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: