Виведення WebMoney на карту VISA

  1. Виведення WebMoney на карту VISA. Опис процедури:
  2. Виведення WebMoney на карту VISA. Тарифи додаткових комісій:
  3. Виведення WebMoney на карту VISA. Уникнення втрат.
  4. Контроль даних при виведенні WebMoney на карту VISA.

! Важливо знати:
Висновок на карти системи MasterCard не проводиться.
1. Існують обмеження на разову суму переказу WebMoney на карту VISA - до 250 USD за 1 транзакцію і до 495 USD на добу на одну карту VISA. Намагайтеся дотримуватися цих обмежень при виведенні webmoney на карту VISA, так як Сервіс не враховує суми раннє виведені на конкретну карту VISA. Переклади можливі тільки на карти Visa емітовані банками СНД.
Переклади виконані на карти випущені не банк СНД будуть повертатися відправникам за вирахуванням комісії системи WebMoney.
2. Для виведення webmoney на карту VISA необхідно використовувати особисту персоніфіковану або персоналізовану карту VISA емітовану в банку з хорошою репутацією. Переклади на карти VISA можуть блокуватися і отримувати статус «забракований», якщо у системи виникає підозра про «фінансової чистоті» отримувача коштів. Рекомендуємо, при першому використанні карти VISA для виведення webmoney зробити пробний - тестовий переклад на незначну суму. У зв'язку з відсутністю функціональності ідентифікації типу карти, будьте уважні, переконайтеся що Ви виводите webmoney саме на карту VISA, а не на MasterCard. Висновок webmoney на карту MasterCard через Сервіс неможливий. Для власників карток VISA випущених Приватбанком цей спосіб відключений. Для здешевлення процедури виведення webmoney, для клієнтів Приватбанку на WMchanger.com працює система прямих переказів усередині банку. Детальніше про виведення webmoney на карту Приватбанку читайте тут.
3. Слід розуміти, що переклад на карту VISA вдає із себе фінансову операцію через процесинг VISA і є міжнародним переказом. Сервіс здійснює переказ коштів на користь одержувача на карту VISA моментально. Зарахування на карту VISA коштів банком користувача відбувається відповідно до регламенту зарахування міжнародних грошових переказів банком емітували карту. Як правило, зарахування коштів на карту VISA відбувається на протязі 2-3 банківських днів (максимум 6 банківських днів).

Висновок webmoney на карту VISA

підходить для тих користувачів, які не знайшли для себе більш прийнятного способу для виведення webmoney в грошові кошти з числа запропонованих Сервісом. Основне завдання методу "Висновок webmone на карту VISA" здійснити міжнародний переказ грошових коштів на карту VISA користувача WMchanger.com. Як правило цей спосіб максимально зручний користувачам які не є резидентами або громадянами України. За весь час існування Сервісу були виконані успішні переклади на карти VISA в багато країн світу. У зв'язку з цим фактом Сервіс позиціонує висновок webmoney на карту VISA як зручний, гарантовано безпечний і надійний спосіб з переказу коштів з ЕРС WebMoney.
Процес виведення webmoney на карту VISA надає вбудований автоматичний платіжний інструмент інтернет банку - Приват24 і системи платежів LIQPAY . Отримання титульних знаків від користувача реалізовано на базі програмного комплексу merchant webmoney наданого ЕРС WebMoney офіційним обмінним пунктам системи зареєстрованим в каталозі ресурсів WebMoney - Мегасток.

Виведення WebMoney на карту VISA. Опис процедури:


Для виведення WebMoney в на карту VISA в автоматичному режимі, необхідно на головній сторінці Сервісу оформити заявку на виведення коштів з WM-гаманця, в якості опції способу вибравши «На карту VISA»:
1. Провести розрахунок і натиснути кнопку "Обмін"
2. Заповнити поля з'явилася форми особистими даними користувача - власника WebMoney Keeper. Як спосіб вибрати «На карту VISA».
3. Натиснути кнопку «Перевірити дані» і в разі успішної перевірки - «Відправити заявку адміністраторові».
4. На сторінці договору поступки прав вимоги перевірити інформацію і натиснути кнопку «Підтвердити»
5. Після того, як Сервіс переведе вас на сайт merchant.webmoney.ru - завершити переклад webmoney на гаманець сервісу в автоматичному режимі. *
* - Не робіть прямих перекладів на гаманці WMchanger.com. Використовуйте тільки автоматичні алгоритми пропоновані Сервісом.
Після отримання титульних знаків webmoney від користувача Сервіс автоматично робить переказ грошових коштів на карту користувача зазначену в заявці. Пропонуємо ознайомитися з основними комісіями існуючими в системі платежів VISA забезпечуються Приватбанком :

Виведення WebMoney на карту VISA. Тарифи додаткових комісій:


Додаткові комісії при виведенні webmoney на карту VISA:

Тарифікація перекладів на карту VISA в системі інтернет - банку Приват24 * 1,75 USD + 3,5% Тарифікація перекладів на карту VISA в системі LiqPay ** 1,95 USD + 1,0%
*, ** - Фактична тарифікація додаткової комісії встановлюється Сервісом в момент оформлення заявки
** - Сервіс не провадить перекладів на акаунти користувачів в системі LiqPay. При використанні АПИ LiqPay Сервіс здійснює виключно переклади на карту VISA.

Виведення WebMoney на карту VISA. Уникнення втрат.

Для того, щоб уникнути додаткових втрат при виведенні webmoney на карту VISA необхідно враховувати типи валют в яких відкриті карти VISA одержувача коштів. Це означає, що не слід робити висновок webmoney в долар США, якщо валюта карти в гривні або євро. У таких випадках можливі курсові втрати, які виникнуть при міжбанківської конвертації валюти перекладу.

Контроль даних при виведенні WebMoney на карту VISA.


Система WMchanger проводить обов'язкову перевірку введених даних в розрахунковій формі при виведенні WebMoney на карту VISA. Ця можливість реалізована шляхом відправки запиту платіжній системі введених даних і отримання відповіді з дозволом або забороною виведення webmoney на карту VISA даними WMID користувача. Перевірка даних користувача здійснюється автоматично і без втручання операторів Сервісу. Зміна алгоритмів запиту системи на дозвіл про виведення коштів на карту VISA неможливо, не припустимо і регламентується правилами роботи офіційних обмінних пунктів системи WebMoney .
Покрокова інструкція дає уявлення про те, Як вивести WebMoney на карту VISA .
Перейти до опису всіх доступних способів поповнення WM гаманців і виведення webmoney з системи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: