Webmoney як створити WMR гаманець без паспорта

 1. Що таке WMR і WMZ гаманець
 2. Як створити WMR гаманець в Вебмані
 3. Як дізнатися номер свого WMR гаманця
 4. Як створити WMZ якщо є WMR гаманець
 5. Як в Вебмані поміняти WMZ на WMR

Кількість користувачів платіжної системи Вебмані постійно зростає Кількість користувачів платіжної системи Вебмані постійно зростає. У мережу приходять «нові люди», які до цього з інтернетом були на Ви. Тому цілком закономірно, що виникають питання щодо створення гаманця WMR Webmoney і операцій з ним. В принципі, тут складного нічого немає і, прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як зареєструвати гаманець, де дізнатися його номер, як поміняти гроші не виходячи з системи. Ну що, поїхали.

зміст:

Що таке WMR і WMZ гаманець

У платіжній системі Вебмані ви можете створювати різні гаманці. З назви гаманця можна дізнатися валюту, яка може на ньому зберігатися. Під різну валюту потрібно відкривати свій гаманець. Наприклад, що значить WMR в Webmoney - це гаманець в рублях, а WMZ - в доларах.

Ви можете відкривати гаманці в:

 • євро;
 • гривнях;
 • біткоіни;
 • Білоруських рублях;
 • тенге;
 • Золоте.

Найпопулярніший на пострадянському просторі - це, безсумнівно, гаманець WMR Webmoney. При цьому якщо у вас є гроші на рублевому гаманці, то ви, використовуючи внутрішні можливості платіжної системи, можете обміняти їх на іншу валюту.

Як створити WMR гаманець в Вебмані

Перед тим як зробити WMR гаманець в Вебмані вам потрібно створити обліковий запис. Після цього необхідно пройти процедуру верифікації. Верифікація - це підтвердження своєї особистості. Щоб це зробити вам доведеться сфотографувати ключові сторінки свого паспорта і індикаційний код, а потім завантажити зображення в WM.

Багато хто запитує: «Як в платіжній системі Webmoney створити WMR гаманець без паспорта?». На щастя, такої можливості немає. WM піклується про безпеку не тільки ваших грошей, але і інших користувачів. Без обов'язкової верифікації шахраїв стало б більше.

Розглянемо реєстрацію Webmoney WMR на прикладі версії WM mini. Насправді все дуже просто. У розділі гаманців в лівому кутку натисніть на плюсик. У вікні виберіть пункт «Створити гаманець». Розглянемо реєстрацію Webmoney WMR на прикладі версії WM mini

На новій сторінці вам буде запропоновано список валют, в яких ви можете відкрити гаманець. Якщо ви вже створили гаманець в рублях, то його не буде в списку. У цьому ви можете переконатися, подивившись скріншот нижче. До речі, не забудьте поставити галочку напроти пункту «Я приймаю умови даної угоди». На новій сторінці вам буде запропоновано список валют, в яких ви можете відкрити гаманець

Після підтвердження дії у вас з'явиться новий гаманець. Якщо перед тим як відкрити WMR гаманець в Вебмані ви не пройшли верифікацію, то система запропонує зробити це в процесі створення. У будь-якому випадку ви повинні будете завантажити свої документи, інакше ніяк.

Як дізнатися номер свого WMR гаманця

Про те, де в Webmoney номер рахунку WMR запитують тільки новачки. В принципі, WM хоч і складна платіжна система, але такі елементарні речі там зрозумілі інтуїтивно. Тим, хто не розібрався, розповідаємо, як дізнатися WMR Webmoney гаманець.

Зайдіть до свого облікового запису, перейдіть в розділ гаманців. Там буде вже створений вами рублевий гаманець, позначений буквою R у блакитному колі. Навпаки значка буде стояти число - це сума грошей на вашому рахунку, а під сумою є 12 цифр, перед якими теж стоїть літера R. Наприклад, R123456789098 - це і є номер вашого гаманця.

Як створити WMZ якщо є WMR гаманець

Процедура як створити WMZ гаманець Webmoney якщо є WMR нічим не відрізняється від тієї, яку ми вже описали. Тобто:

 • заходимо в розділ гаманців;
 • натискаємо плюсик;
 • вибираємо «створити гаманець»;
 • вибираємо валюту;
 • погоджуємося з умовами і тиснемо підтвердити.

В інших версіях WM якщо немає плюсик, то однозначно присутня кнопка для створення гаманця, потрібно просто уважно подивитися. Алгоритм всюди однаковий.

Як в Вебмані поміняти WMZ на WMR

Багато хто купує різні товари на aliexpress.com. В інтерфейсі магазину можна вибрати, щоб ціни показувалися в доларах або рублях. При цьому розрахунки ведуться тільки в доларах. На практиці людина гортає товари, вибирає собі відповідний і коли справа доходить до оплати, то рахунок йому виставляють в доларах, а розраховував то людина на рублі. Ось тоді і виникає питання: «Як поміняти WMR на WMZ на Webmoney», адже з рублевого гаманця розплатитися безпосередньо не можна.

Почнемо з того, що перед тим як поміняти WMR на WMZ в Вебмані у вас повинні бути відкриті обидва гаманця. Потім переходите до свого облікового запису в розділ гаманців. Вибираєте будь-який гаманець і натискаєте на кнопку «Обміняти кошти». Почнемо з того, що перед тим як поміняти WMR на WMZ в Вебмані у вас повинні бути відкриті обидва гаманця

Потім у формі обміну вибираєте валюти і ставите суму. Потім у формі обміну вибираєте валюти і ставите суму

Зверніть увагу, що для зручності ви ставите суму тієї валюти, яку купуєте. Система сама розраховує, скільки потрібно буде заплатити. Потім просто натискаєте «ОК». Операція буде виконана моментально. Ви самі змогли переконатися немає нічого складно в тому, як в Вебмані перевести WMR в WMZ або навпаки.

Багато хто запитує: «Як в платіжній системі Webmoney створити WMR гаманець без паспорта?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: