Webmoney гаманець | Реєстрація та поповнення рахунку

  1. Переваги гаманця WebMoney
  2. Реєстрація гаманця WebMoney
  3. Як поповнити рахунок гаманця WebMoney
  4. Виведення грошей з гаманця WebMoney на банківську карту

Вираз "електронний гаманець" означає зареєстрований вами рахунок в одній з платіжних систем, таких як WebMoney, QIWI, Яндекс Гроші, PayPal та ін.

Переваги гаманця WebMoney

Безкоштовна реєстрація гаманця WebMoney і відсутність плати за використання рахунку в цій електронній платіжній системі. Не потрібно відкривати банківську карту, оплачувати її річне обслуговування, послуги мобільного банку, інтернет-банкінг, випуск карти та ін. Платежі здійснюються миттєво з мінімальною комісією або зовсім без неї.

Практично всі електронні платіжні системи мають багато спільного, але є й відмінності. Наприклад, в гаманці "Вебмані" можна відкрити додаткові рахунки, що дозволяють працювати з різними валютами, не тільки в рублях, але і доларах, євро, українських гривнях і ін. Ще однією особливістю є те, що цей сервіс широко використовується для ведення онлайн-бізнесу . Практично всі російські інтернет-магазини і онлайн-сервіси, в тому числі і деякі іноземні, приймають оплату за гаманця WebMoney.

Більшість веб-майстрів і фрілансерів використовують найчастіше саме цю систему. Крім того, з гаманця можна оплачувати покупки в інтернеті , Послуги ЖКГ, зв'язку, телебачення і т.п. Можна переводити гроші і в інші платіжні системи, в тому числі і на рахунок банківської карти, а після знімати готівкою в банкоматі.

Реєстрація гаманця WebMoney

Реєстрація відбувається тільки на сайті www.webmoney.ru і перш ніж зареєструватися встановіть на комп'ютер спеціальну програму "Keeper Classic". При реєстрації потрібно вказувати паспортні дані, реально існуючу адресу і номер мобільного телефону, зареєстрований на ваше ім'я.

Процес реєстрації почнеться після запуску завантаженої програми і вам потрібно лише покроково слідувати простий і наочної інструкції. Після закінчення установки програми, вам запропонують додатково встановити "WebMoney Advisor". Це невелике доповнення до браузеру (Internet Explorer або FireFox) буде інформувати вам про ступінь безпеки відвідуваного сайту. Вирішіть самі, в якій мірі це вас цікавить.

Після завершення установки програми можна приступити до безкоштовної реєстрації електронного гаманця. Поставте "галочку" в поле "Зареєструватися" і натисніть кнопку "Далі". Почати реєстрацію можна і на сайті webmoney.ru, в розділі "Реєстрація". Спочатку потрібно заповнити запропоновану форму і вказати ваші персональні дані. Нічого складного в цьому немає, і ви легко з цим впораєтеся. Зверніть увагу, що номер зазначеного вами телефону є важливим пунктом. Вказуйте той номер, на який вам зручно буде отримувати смс.

Щоб переконатися, що ви без помилок заповнили реєстраційну форму, вам запропонують ще раз перевірити її. Система відправить вам лист, а на вказаний номер телефону ви отримаєте смс-повідомлення з кодом. Відкрийте лист і перейдіть по посиланню, заодно скопіюйте довгий код, який потрібно буде вставити в формі реєстрації гаманця. З'явитися вже знайоме вікно, де ви скачували програму, завантажити її вже вам не потрібно, тому натисніть кнопку - "Запуск WM Keeper Classic для завершення реєстрації".

З метою безпеки системи, реєстрація гаманця Вебмані вимагає певного часу, тому запасіться терпінням і дотримуйтесь далі. Отже, тепер вам потрібно придумати пароль і ввести його в формі, що з'явилася 2 рази. При створенні пароля можна використовувати латинські букви в різних регістрах, цифри, символи. Чим складніше і "мудріший" пароль, тим важче його підібрати.
Записуйте все паролі і коди, створювані при реєстрації, особливо ваш логін вебмані-ідентифікатор. Його ви виявите в черговому віконці. Обов'язково правильно запишіть його і перевірте записане, про всяк випадок.

Система зажадає створити ще один код, його теж запишіть. Цей код знадобиться, якщо ви будете встановлювати гаманець на іншому комп'ютері, а також після переустановлення операційної системи. Реєстрація гаманця WebMoney вже підходить до завершення, але спочатку відкрийте отримане повідомлення електронної пошти, скопіюйте наявний в ньому код активації і введіть його відповідному вікні. Тепер у вас зареєстрований гаманець.

Але для отримання додаткових можливостей потрібно оформити атестат, за замовчуванням встановлюється найпростіший атестат "псевдоніма". З таким атестатом вам будуть доступні не всі можливості системи. Наприклад, для виведення грошей з гаманця на банківську карту потрібно оформити, як мінімум, "формальний" атестат. Бажано, відразу оформити хоча б формальний атестат.

Як поповнити рахунок гаманця WebMoney

Найпростіший і найпоширеніший спосіб поповнення WMR-гаманця (WMR - гаманець в рублях) - внести готівку через термінали, банкомати або каси по прийому готівки. Для цього можна використовувати термінали платіжної системи QIWI , Або інші термінали, які мають таку можливість.

У меню платіжного терміналу знайдіть розділ "Оплата WebMoney гаманця" і введіть номер гаманця (12 цифр), без букви R. Якщо гаманець R121212121212, ввести потрібно 121212121212. Внесіть необхідну суму, але враховуйте комісію за переказ, якщо вам потрібна певна сума на рахунку. Якщо поповнювати через платіжний термінал QIWI, то термінал запропонує вказати додатково номер вашого мобільного телефону.

Для тих, у кого є банківська карта і до неї підключено послугу інтернет-банкінг можна поповнити гаманець Вебмані з карти. За переказ грошей з картки стягується комісія, і розмір переказу може мати обмеження (ліміт). Деталі переказу можна уточнити на особистій сторінці сервісу. Можна також скористатися безкоштовною телефонною лінією служби підтримки банку.

Список банків і платіжних сервісів, за допомогою яких можна поповнити гаманець WebMoney постійно поповнюється. Ось деякі з них: Телебанк ВТБ24; QIWI-гаманець; "Російський Стандарт"; Інтернет-банк "Авангард". Поповнити свій WebMoney-гаманець можна з банківської карти Ощадбанку через систему Сбербанк онлайн . Для цього потрібно в розділі "Операції" вибрати меню "Платежі" і в підрозділі "Платежі за Послуги / Різне" знайти "WebMoney гаманець". У меню оплати виберіть карту, з якої буде проводитися списання, введіть номер R-гаманця з 12 цифр і суму платежу. Підтвердіть платіж паролем з чека, отриманого в банкоматі, або паролем, отриманим у вигляді смс-повідомлення. За перерахування грошей з карти на електронний гаманець стягується комісія.

Існує ряд інших способів поповнення гаманця, докладно про які можна дізнатися на сайті WebMoney. Але найпростішим і вигідним способом, звичайно ж, є отримання грошей за виконану роботу, послуги або продані товари.

Виведення грошей з гаманця WebMoney на банківську карту

Ця платіжна система широко використовується для ведення онлайн-бізнесу, але надійшли на рахунок гаманця гроші іноді потрібно "перетворити" в готівку. Як це зробити? Способів багато, але, мабуть, найпопулярніший з них, якщо виводити гроші з гаманця WebMoney на карту одного з російських банків, а після отримати їх в банкоматі.

Для виведення грошей на пластикову карту банку можна використовувати сервіси посередників, на сайті яких ви заповнюєте форму - заявку виведення коштів на зазначену вами банківську карту. Після оплати заявки з гаманця Вебмані, система перераховує безготівкові рублі на рахунок вашої картки. Зазвичай, процес перерахування грошей на карту відбувається протягом одного робочого дня.

Для оформлення перекладу використовується один з додатків, встановлених при реєстрації гаманця, в основному це WebMoney Keeper Classic. Крім того, якщо у вас немає атестата, вам буде потрібно його отримати. Атестат дозволяє виконувати ті чи інші дії в гаманці. Наприклад, для отримання права переводити гроші з гаманця на банківську карту потрібно як мінімум атестат не нижче "формального". Про те, як його оформити на сайті webmoney.ru є докладні інструкції.
Оформлення заявки на виведення коштів на карту досить просте і ви легко самі розберетеся, без додаткових коментарів (вказуєте суму, карту, ваше ім'я і прізвище, ваш email). Не забувайте тільки про те, що за переказ грошей з гаманця WebMoney на банківську карту передбачена комісія.

Дата публікації: 15/08/2012Як користуватися QIWI гаманцем

Переваги електронних грошей очевидні. Не потрібно оформляти банківську карту, при оплаті вказувати безліч реквізитів, виконувати ряд рекомендацій банків як безпечно користуватися картою і ін.


Способи оплати покупок в інтернеті

Незаперечною перевагою покупки товарів в інтернеті є використання сучасних видів оплати. Оплату можна проводити не тільки за допомогою банківської карти, а й використовуючи віртуальні гроші, такі як WebMoney гаманець, Яндекс гроші, Qiwi або іноземній платіжної системи PayPal.


Електронні гроші

Основна перевага електронних грошей, таких наприклад як Webmoney в тому, що електронний переказ грошей за товари або послуги не вимагає оплати великих комісійних, а іноді і зовсім проводиться безкоштовно. Миттєва швидкість переказів ще одна перевага.


Система інтернет - банкінг

Скоріш за все інтернет-банкінг стане незабаром таким же звичним ділом, як мобільний телефон. Оплата товарів, послуг буде проводитись тільки безготівковим способом, за допомогою мобільного телефону миттєво і без комісії


Переказ грошей на карту

Переказ грошей на карту з гаманця електронних платіжних систем необхідний, щоб перетворити віртуальні гроші в готівку.


Як заробити в інтернеті на фотографіях

Фотографії продаються на інтернет сайтах, спеціально для цього створених, називаються які фотобанки і фотостоки. Оплата за продані фотографії проводитися за допомогою електронних грошей.

Як це зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: