WebMoney гаманець - реєстрація, вхід в Keeper WinPro Classic

 1. огляд системи
 2. Невеликий екскурс по анналів історії
 3. Реєстрація гаманця WebMoney
 4. Установка Keeper WinPro (Classic)
 5. авторський відгук

Привіт, читач vkoshelek.com! В даному огляді піде мова про поширену електронній системі розрахунків WebMoney. Розібраний покроковий алгоритм реєстрації гаманця Вебмані, установка клієнтської програми Keeper WinPro (Classic), настройка безпеки і основні юридичні межі.

Розібраний покроковий алгоритм реєстрації гаманця Вебмані, установка клієнтської програми Keeper WinPro (Classic), настройка безпеки і основні юридичні межі

огляд системи

Фактично, з юридичної точки зору, WebMoney не є платіжною системою, зареєстрованої в РФ, тому що фінансовий оборот здійснюється не з використанням електронних валют, а за допомогою внутрішніх розрахункових одиниць, іменованих "титульні знаки", відповідні дійсним валют: рублі, гривні, долари , євро і іншим. Виходить титульні знаки для російського користувача є предметом купівлі-продажу і регламентуються відповідними законами.

Однак в Україні, отримавши схвалення національного банку , І в Євросоюзі, заручившись ліцензією Управління з фінансового регулювання і нагляду Великобританії (нині FCA ), Вебмані зареєстрована, як повноцінна платіжна система.

Офіційний сайт WebMoney для російськомовного населення розташований за адресою https://www.webmoney.ru і переведений на кілька мов, включаючи англійську. Для українських громадян ресурс займає домен https://webmoney.ua .

Невеликий екскурс по анналів історії

Webmoney заснована давним-давно в 1998 році, з часів появи пошуковика Google і операційки Windows 98. Права повністю належать компанії WM Transfer Ltd.

Впровадження атестатів особистості в 1999 році вивело систему на новий рівень безпечних угод. Завдяки подібній ідентифікації кілька зменшилися ризики ведення бізнесу в інтернеті.

З 2001 Вебмані запустила кредитний сервіс, що дозволяє учасникам системи давати один одному в борг під певний відсоток. Чим небезуспішно користуються досвідчені кредитори і шукачі додаткових джерел заробітку.

У період 2005 - 2006 років у вигляді певних параметрів вводяться додаткові заходи ефективності, що підвищують надійність сумлінних користувачів:

 • BL - бізнес рівень (business level);
 • TL - рівень довіри (Trust Level).

У 2015 до наявних характеристик доданий незалежний атрибут "рівень платоспроможності", що оцінює наскільки своєчасно учасники системи виконують взяті на себе платіжні зобов'язання, включаючи повернення боргів і стандартні операції введення - виведення коштів з балансу гаманців.

А у вересні 2016 року, очевидно з огляду на розвитку технології блокових ланцюгів , WebMoney, підтримуючи ідею, починає прийом Bitcoin з автоматичною конвертацією в інші титульні знаки, позначивши криптовалюта, як WMX.

Багато легальні проекти, що працюють з електронними грошима, здійснюють транзакції в Вебмані, а власники часто мають професійними атестатами (що відрізняються від призначених для користувача). Так як атестати легко перевіряються на сайті системи, їх наявність є якимсь гарантом відповідальності. З упевненістю передбачається, що проект володіє професійним атестатом веде реальну діяльність, і навряд чи стане займатися бутафорією, тому що отримання подібного роду атестації досить клопітка справа. Втім, як показує практика, прецеденти закриття бізнесу і блокування атестата мали місце бути. З іншого боку, ніщо не вічне.

Перейдемо до наступної глави огляду ...

Реєстрація гаманця WebMoney

Перш за все потрібно зареєструвати аккаунт. Переходимо на офіційний сайт, який набитий безліччю різної інформації. Але нас цікавить тільки кнопка "Реєстрація" в лівій частині верхнього меню, натискаємо.

Розпочнеться порядок в 4 етапи, першим з яких буде прив'язка номера телефону. Вказуйте діючий телефон, в міжнародному форматі, інакше Ви не зможете працювати з WebMoney. Потім переходите далі натисканням кнопки "Продовжити".

На другому етапі необхідно ввести персональні дані:

 • дату народження;
 • країну проживання;
 • діючий e-mail;
 • і вибрати контрольне запитання, вказавши відповідь (опція безпеки).

дату народження;  країну проживання;  діючий e-mail;  і вибрати контрольне запитання, вказавши відповідь (опція безпеки)

Після введення, система запропонує ще раз досконально перевірити введені дані, щоб переконатися в правильному написанні. Якщо інформація заповнена належним чином, переходите далі.

На третьому етапі потрібно підтвердити номер телефону через смс-повідомлення, воно надсилається системою автоматично і приходить зазвичай протягом декількох хвилин.

Потім вперше завантажиться вікно Keeper Standard (Mini) - це онлайн гаманець WebMoney, що працює у всіх браузерах, що матимуть доступ до після реєстрації. Але спершу потрібно придумати складний пароль, рекомендую довжину не менше 10 символів. Використовуйте великі і маленькі букви, цифри і спеціальні знаки, заздалегідь зберігши комбінацію. Розгадати капчу, ввівши цифри з картинки і натисніть "Ок".

На цьому процес реєстрації гаманця завершується, але для продовження треба підтвердити ящик електронної пошти, інакше увійти в систему не вийде. Відкрийте лист, надісланий від Webmoney, скопіюйте код, перейдіть за посиланням і вставте у відповідне поле. Він діє 10 діб, а виглядає приблизно наступним чином:

4293D4BF36RD4CA7B03DA7SDFB9C723X

4293D4BF36RD4CA7B03DA7SDFB9C723X

Якщо все зроблено правильно, завантажиться сповіщає сторінка про успішне підтвердження, а на e-mail відправиться звісточка з присвоєним Вам унікальним номером WMID, який покладається використовувати в якості логіна для входу в гаманець. Він має такий вигляд:

012345678901

Але у Вас, зрозуміло, буде свій набір цифр.

Тепер можна сміливо увійти в систему. Нагадаю спочатку створюється стандартна версія онлайн гаманця. Натискаємо "Вхід" вгорі сайту, потім вводимо логін (WMID), пароль, код з картинки і клацаємо кнопку "Увійти".

Далі потрібно запросити смс-ку і ввести отриманий код доступу в поле оновилася сторінки. Після входу в систему, Вебмані повідомить про відсутність гаманців і запропонує створити їх, вибравши зі списку потрібний титульний знак (еквівалент електронної валюти). У пріоритеті у більшого числа користувачів:

 • WMR - рубль РФ;
 • WMZ - долар США;
 • WME - євро;
 • WMU - українська гривня.

Виконайте дану дію, прийнявши угоду. І вуаля, вітаю з вдалим входом в WebMoney гаманець Keeper Standard (Mini).

До речі, створювати додаткові гаманці на іншу валюту, крім наявної, дозволено в будь-який момент.

До речі, створювати додаткові гаманці на іншу валюту, крім наявної, дозволено в будь-який момент

В особистому кабінеті доступна для користувача інформація:

 • WMID користувача.
 • Контакти користувача.
 • Способи управління (вибір іншого виду гаманця, перемикання на програму Keeper WinPro Classic).

Включаючи початкові параметри:

 • Атестат "Псевдоніма" (призначається автоматично тільки що зареєструвався особі, має ліміти).
 • Рівні бізнесу (BL) і довіри (TL) рівні нулю.

Власне, онлайн гаманець готовий до вживання з жорсткими обмеженнями щодо наданих прав і недовірою з боку інших учасників, служби безпеки та іншого персоналу Вебмані. Взаємовідносини системи будуються на довірі, завдяки ідентифікації особистості і добросовісного виконання грошових зобов'язань. А щоб Вам почали довіряти і розблокувалися додаткові привілеї, необхідно пройти верифікацію, що припускає отримання цифрового посвідчення надзвичайно, наприклад, "Формальний" атестат, який видається абсолютно безкоштовно. Потім рекомендується встановити комп'ютерну програму управління гаманцем.

Досвідчені користувачі WebMoney гаманців воліють працювати не з онлайн версією Keeper Standard (Mini), а з додатком для комп'ютера Keeper WinPro (Classic), з огляду на з'ясовних факторів:

 • по-перше, відкриваються необхідні можливості системи;
 • по-друге, безпека програми значно вище завдяки секретному ключу;
 • по-третє, здійснювати операції через програмне забезпечення відчутно комфортніше;
 • по-четверте, скорочується час і трудовитрати на виконання операцій.

Переваги видно неозброєним оком, тому, якщо Ви зважилися встановити софт Вебмані, значить час перейти до наступної частини статті ...

Установка Keeper WinPro (Classic)

Якщо "Формальний" атестат отриманий, як того вимагають правила, почніть з завантаження інсталяційний файл. Важливо, завантажуйте Keeper WinPro (Classic) та інші додатки тільки з офіційного сайту WebMoney , Не ведіться на рекламу, чужі доводи і не користуйтеся сумнівними пропозиціями. Те ж саме стосується і майбутніх оновлень.

Потім встановіть Кіпер стандартними засобами, виконуючи вказівки майстра установки.

Ввійти у встановлений додаток, використовуючи WMID і пароль від онлайн гаманця, що не вийде, чи не мучтеся. Насамперед потрібно переключити спосіб управління. Зайдіть в налаштування облікового запису та навпаки "WinPro" виберіть "Включити".

Зайдіть в налаштування облікового запису та навпаки WinPro виберіть Включити

З'явиться повідомлення про підтвердження, погоджуємося і продовжуємо йти за наміченим планом.

Автоматом потрапляємо в Сервіс безпеки, де запропоновано авторизуватися для зміни способу управління. Вибираємо відповідне посилання.

Входимо в обліковий запис за допомогою смс-ки, відбудеться перенаправлення на сторінку введення НОВОГО пароля від Keeper WinPro (Classic). Він же буде паролем доступу до файлу ключів, необхідного для функціонування та захисту програми. При цьому старий пароль Keeper Standard (Mini) залишається додатковим методом роботи з гаманцями.

Після придумування пароля, відкриється сторінка збереження файлу ключів. Це дуже важливий момент. У разі втрати виданого файлик, відновити доступ до гаманця нереально. Завантажте його в папку, натиснувши "Завантажити ключі", підтвердіть рішення і продовжите.

Файл виглядає так:

012345678901.kwm

По завершенню WebMoney запропонує ознайомитися з користувальницької інструкцією, далі сторінку дозволяється закрити, вона більш не знадобиться.

Запускаємо встановлений Keeper WinPro (Classic). І, з огляду на те, що це перший запуск програми, потрібна процедура ініціалізації. Натисніть кнопку "Відновити".

Натисніть кнопку Відновити

Заповнюємо WMID, пароль, створений для Keeper Classic (чи не від онлайн гаманця), вказуємо шлях до файлу ключів і повторюємо введення пароля.

Заповнюємо WMID, пароль, створений для Keeper Classic (чи не від онлайн гаманця), вказуємо шлях до файлу ключів і повторюємо введення пароля

Вказувати файл ключів доведеться кожного разу, коли трапиться перевстановлення Windows або Ви спробуєте зайти в гаманець з іншого комп'ютера.

Наступний крок - створення файлу гаманця. Природно це перший запуск, а значить необхідно сформувати спеціальний файлик для працездатності Кіпера.

Після натискання кнопочки "Ок" додаток благополучно запуститься.

З'явиться вікно, із запитом на активування обладнання (розуміється комп'ютер). Клацніть пропоновану посилання, система перемістить Вас на сторінку введення декількох цифр активації, а код прийде на e-mail або телефон, зазначені при реєстрації.

Клацніть пропоновану посилання, система перемістить Вас на сторінку введення декількох цифр активації, а код прийде на e-mail або телефон, зазначені при реєстрації

Повернувшись до додатка, натисніть клавішу F5 на клавіатурі (оновлення даних).

Якщо система автоматично не запропонує створити резервну копію файлу ключів, раджу зробити її самостійно, задавши додатковий код доступу. Раптом Ви вирішите змінити комп'ютер або операційну систему. Для цього в Кіпері виберіть пункт меню "Інструменти", розділ "Параметри програми". У вікні, дотримуйтесь у вкладку "Безпека" та натисніть "Зберегти ключі в файл". А потім виконуйте кроки дотримуючись інструктажу WebMoney.

Завершивши всі перераховані дії, можна користуватися Кіпером в повній мірі, виконуючи всілякі функції: створювати гаманці, проводити грошові операції, обмінюватися повідомленнями з кореспондентами, і набагато більше, чи не переживаючи за можливу втрату коштів, Ваш аккаунт надійно захищений.

Якщо не влаштовує спосіб авторизації через смс (хоча він безкоштовний і проблем з доставкою практично не буває), його можна замінити на мобільний додаток E-num . А всередині його сховища можливо розмістити файл ключів, як альтернатива комп'ютерного зберігання. Робота полягає в скануванні QR-кодів, аналогічно Google Authenticator, але E-num власна розробка WebMoney. Більш докладно про це читайте на сайті постачальника послуги .

авторський відгук

Частенько доводиться спостерігати відгуки, що стосуються складності системи WebMoney. Хочу зауважити, заплутаних хитрощів ніяких немає, якщо приділити крапельку більше часу для розуміння ситуації. Благо, мінлива вистачає в мережі, я вже не кажу про сайті Вебмані, де корисної інформації греблю гати. Варто один раз налаштувати профіль, встановивши Кіпер, не нехтуючи вимогами безпеки, зробити бекапи і все, підводних каменів бути не повинно.

Налаштування трохи мудріший звичної по ясним причин:

 • робота з програмою поза сайтом;
 • використання атестатів для врегулювання чесних угод і відсіву непорядних користувачів;
 • біржа кредитів, яка по-справжньому працює.

Я користуюся WebMoney гаманцем нечасто, для виведення грошей з сервісів по заробітку і оплати робіт по блогу, але мене сповна влаштовує наданий функціонал. Вважаю, цього достатньо.

На цьому огляд підійшов до логічного кінця. Бажаю удачі!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Сподобалася стаття?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: