Webmoney Гаманець: тонкощі реєстрації та створення

 1. C чого почати
 2. Як зареєструватися на Webmoney

Створити Webmoney гаманець потрібно не тільки для того, щоб отримувати гроші при роботі фрілансером, але і для того, щоб оплачувати комунальні послуги і замовляти товари через інтернет, навіть не покидаючи затишне крісло. Webmoney гаманець може бути не один: так, для переказу грошей по Росії знадобиться wmr-гаманець, для роботи з доларами - wmz, для розрахунків по Україні - wmu.

Webmoney гаманець може бути не один: так, для переказу грошей по Росії знадобиться wmr-гаманець, для роботи з доларами - wmz, для розрахунків по Україні - wmu

C чого почати

Для того щоб долучитися до даного блага цивілізації, потрібно завантажити необхідне програмне забезпечення. Виявити його можна на сайті webmoney ru. Але перш ніж завести гаманець Webmoney, варто згадати про невеликій мірі безпеки: краще встановлювати його на власному домашньому комп'ютері, яким ніхто сторонній не користується. А алгоритм скачування програми простий.

 1. Файл під назвою wmk.ru.exe сам зберігається на жорсткому диску.
 2. Після того як файл програми WM Keeper Classic Завантажити, знаходимо його на диску і запускаємо програму для установки гаманця. Для цього просто натискаємо по файлу wmk.ru.exe і стежимо за установкою, паралельно ставлячи галочки в знак згоди з усіма пропозиціями Майстри установки.
 3. Майстер установки задасть вам і питання, куди зберігати гаманець, і надасть кнопу «Обзор». Потрібно створити папку для зберігання програми на диску С, інакше гаманець потім буде важко знайти.
 4. Коли з'являється кнопка «Готово», просто тиснемо на неї, і гаманець готовий.
 5. Тепер на робочому столі повинен виникнути ярлик у вигляді мурашки, а в меню «Пуск» - нова закладка Webmoney Keeper.
 6. Тепер залишилося тільки зареєструватися на сайті Webmoney.

  Хочете завести і QIWI-Гаманець? Покрокова інструкція створення Ківі-гаманця доступна тут . Напевно Вам знадобляться і знання щодо виведення готівки з гаманця КИВИ. Про це Ви можете прочитати тут .

Як зареєструватися на Webmoney

 1. Для цього входимо в меню «Пуск» і шукаємо закладку Webmoney Keeper . Коли там виникне віконце, в ньому потрібно поставити крапку біля «Зареєструватися в Webmoney» і натиснути «ОК». Звичайно, можна і на самому сайті зареєструватися, але гаманець запускати все одно доведеться.
 2. Тепер доведеться заповнити форму під назвою «Реєстрація в системі Webmoney Transfer». Тут ми вказуємо всі свої паспортні дані.
 3. Паралельно потрібно вводити все капчи і погоджуватися з усіма умовами.
 4. У новому вікні з'являться всі введені дані. Потрібно це для того, щоб перевірити ще раз і відредагувати їх, якщо десь є помилка. Якщо вона є, натискаємо на кнопку «повернутися» і виправляємо.
  Особливо уважно стежте за номером телефону - на нього повинні приходити всі перевірочні коди. Тут обов'язково потрібно ввести свій діючий е-мейл.
 5. На е-мейл прийде підтвердження реєстрації, посилання і секретний код. Перейшовши за посиланням, вводимо отриманий код.
 6. Якщо ви вже закрили гаманець, перезапускаємо його заново. Для входу в гаманець програмі потрібен пароль. Придумав хороший пароль, запам'ятовуємо його або записуємо. Вводимо і натискаємо кнопку «Далі».
 7. Тепер система попросить вас натискати випадковим чином кнопки на клавіатурі і переміщати мишу. Потрібно це для того, щоб система згенерувала ваш особистий WIMD або WM-ідентифікатор - логін для входу в гаманець. Його теж запам'ятовуємо і записуємо.
 8. Коли з'явиться нове вікно, потрібно буде вказати в ньому директорію і диск, де зберігається файл ключів. Прописати його треба для того, щоб Ваш гаманець ніхто не зміг зламати. Найкраще зберігати ці ключі на знімному диску. Вони стануть в нагоді в тому випадку, якщо ви будете входити в свій гаманець з чужої машини або ж на вашій раптом виявляться проблеми з операційної системи.
 9. Передостанній раз натискаємо кнопку «Далі» і вводимо останній активаційний код, який був надісланий на е-мейл.
 10. Тепер в поштовій скриньці з'являється лист з кодом і пропозицією активувати WIMD, що теж треба зробити.
 11. Вводимо код в вікно програми, тиснемо «Далі» в останній раз і кнопку «Готово». Ваша реєстрація Webmoney гаманця завершена!

Хочете завести і QIWI-Гаманець?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: