WebMoney в Україні заблокували, як вивести після заборони

 1. Заборона WebMoney в Україні: що робити із залишком коштів Перша хвиля паніки вибухнула, коли з'явилася...
 2. Як далі отримувати і виводити WebMoney в Україні
 3. Виведення WebMoney через обмінні пункти в мережі після заборони
 4. Можливі проблеми з виведенням на карту через блокування WebMoney
 5. Немає прив'язаною до WebMoney карти або термін дії закінчився (для України)
 6. Після блокування WebMoney з особистого кабінету зникли прив'язані картки
 7. Неможливо здійснити обмін через атестовані пункти
 8. Альтернативні способи виведення WebMoney
 9. Як уникнути шахраїв при роботі з WebMoney
 10. Альтернатива WebMoney в Україні
 11. QIWI або WebMoney
 12. Яндекс.Деньги: чи можна використовувати в Україні
 13. Проблеми з доступом до гаманця Яндекс.Деньги і способи їх вирішення
 14. Інші альтернативи WebMoney: чи варто ризикувати
 15. З карти на карту з Росії в Україну: чи замінить PaySend WebMoney
 16. «Єдиний гаманець»: втрата грошей і неприємні сюрпризи
 17. висновок

Заборона WebMoney в Україні: що робити із залишком коштів

Перша хвиля паніки вибухнула, коли з'явилася новина, що WebMoney раптово заблокували в Україні. Вона збіглася з неполадками на сайті, що також не заспокоїло користувачів. Вони зайшли на російську версію, щоб отримати фінанси:

 • Деякі встигли перерахувати гроші на неприв'язані карти, але подібний спосіб має на увазі обмеження в 5 000 грн в день. До вечора 24 травня офіційний висновок з системи в банки був уже недоступний.
 • Тримачі прив'язаних карток скористалися обмінниками в мережі, але вже на наступний день курс WMU впав практично в 2 рази.

Варіант з обмінниками доступний досі, причому збитки користувачів стали менше. Після першої хвилі паніки курс стабілізувався, і тепер за 100 WMU ви отримаєте 69,1 UAH.

Що буде із засобами, що залишилися на гривневих гаманцях? Представники платіжної системи запевнили, що в результаті блокування кошти заморозять, а після зняття заборони в 2021 р власники зможуть їх отримати.

Також компанія WebMoney Transfer запевнила, що користувачі з України гарантовано будуть обслуговуватися по гаманцях будь-яких типів, крім WMU.

Як обходити блокування WebMoney в Україні

Щоб отримати доступ до системи, перевірте, чи не ввів чи провайдер обмеження. Законодавчих приписів на цей рахунок немає, тому все залежить від рішення певної компанії. Але обійти блокування не складе труднощів, якщо ви використовуєте VPN:

Нерідко доводиться спробувати декілька доповнень, поки ви не знайдете відповідний варіант обходу блокування. Пам'ятайте, що VPN-браузерів, які ви встановили для доступу до соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники» (FreeU), недостатньо. Вибравши підходящий варіант, ви розберетеся, як же вивести WebMoney в Україні.

Як далі отримувати і виводити WebMoney в Україні

Система не нараховує відсотків за те, що ви зберігаєте в ній кошти, тому здебільшого вона використовується для транзакцій. Тепер українці думають, як далі виводити гроші в своїй країні, не втрачаючи надзвичайних сум на обміні.

В умовах, коли перерахувати гроші в банк або поповнити мобільний телефон більше не можна, доводиться звикати до нових реалій.

Першим кроком став перехід на гаманці WMR і WMZ, але гроші потім треба вивести на картку в гривнях. Які ж варіанти доступні?

Виведення WebMoney через обмінні пункти в мережі після заборони

Найпростіший і найпоширеніший спосіб - через обмінні пункти в мережі. Виберіть вигідний курс за допомогою сервісу Bestchange і отримаєте гроші на картки Visa / MasterCard або «Приватбанку». Користувачі на форумах відзначили надійність наступних пунктів:


Для здійснення обміну знадобиться платіжна карта, попередньо прив'язана до вашого аккаунту. Дотримуйтесь порядок дій:

 • Щоб оперативно перекидати кошти на рахунок і не вводити кожен раз дані вручну, пройдіть реєстрацію на сервісі. Вкажіть ПІБ, адреса електронної пошти, мобільний телефон в міжнародному форматі. Важливо, щоб дані буква в букву збігалися з інформацією в WMID. Незначних деталей немає: якщо ви вкажете інший номер телефону, платіж не пройде.
 • Введіть номери гаманців і карт, збережіть зміни.

Ви можете пропустити цей етап, якщо робите разовий обмін, але постійним клієнтам вигідніше пройти реєстрацію. Адже після неї ви почнете отримувати бонуси за кожну транзакцію, а також зможете верифікувати аккаунт (це дає пріоритет у відповідях на тікети і моментальний обмін при роботі з Яндекс.Деньгами).

Деньгами)

Як зробити обмін на Obmenka.ua

Завершили реєстрацію або вирішили обійтися без неї? Вибирайте на головній сторінці пункт «Обмін», вказуйте потрібні напрямки і тисніть «Поміняти». На екрані з'явиться форма, яку незареєстровані користувачі заповнять вручну. Поставте галочки у відповідних вікнах і натисніть на кнопці для оплати. Після введення коду з SMS або E-num процес завершиться, і гроші надійдуть на рахунок.

Можливі проблеми з виведенням на карту через блокування WebMoney

Судячи з відгуків на форумах, більшість користувачів в Україні продовжують, незважаючи на заборону, виводити кошти на карти: WebMoney Transfer надає активну підтримку. В процесі можуть виникати складнощі, але їх можна вирішити.

Немає прив'язаною до WebMoney карти або термін дії закінчився (для України)

Щоб не сприяти шахрайствам, обмінники здійснюють висновок на попередньо прив'язані карти. Якщо ви не провели процедуру заздалегідь, вживайте заходів.

Прив'язка через особистий кабінет в більшості випадків не працює. На форумах фрілансерів зустрічається інформація, що деяким вдалося скористатися звичним способом. Але тим, хто не потрапив в число щасливчиків, не слід впадати у відчай: якщо у вас є іменна картка, співробітники сервісу перевірять дані вручну.

Для здійснення процедури авторизуйтесь .

Виберіть розділ «Панель управління».

Прокрутіть сторінку вниз, і побачите пункт «Банківські картки». Натисніть на списку, щоб побачити подальшу інформацію.

Виберіть пункт «Додати карту», вкажіть платіжну систему (Visa або MasterCard), введіть номер платіжного засобу і підтвердіть дію. З'явиться новий пункт, поруч ви побачите напис «Перевірити». Клікнувши на ній, завантажте фото лицьового боку картки, переконавшись, що на ній добре видно ім'я та прізвище. Перевірка буде здійснена протягом 2 робочих днів, після чого картка з'явиться в списку варіантів для виведення грошей через обмінні пункти.

Зверніть увагу, що завантажувати знімки задньої сторони з CVV2 кодом не потрібно!

Після блокування WebMoney з особистого кабінету зникли прив'язані картки

У мережі з'явилися повідомлення стривожених користувачів з України. Ті повідомляли, що з особистого кабінету пропала інформація про прив'язаних картах: вони просто перестали відображатися на тій же сторінці, що гаманці.

У більшості вони «повернулися» без додаткових дій. Але в будь-якому випадку, паніка виявилася передчасною, адже прямий вихід через сайт в Україні неможливий. А зникнення карток з ЛК не означає, ніби вони пропали зі списку платіжних інструментів, прив'язаних до WMID. При бажанні ви можете відкрити Паспорт Webmoney і переконатися, що інформація не зникла. Це означає, що вам доступний обмін через атестовані пункти.

Неможливо здійснити обмін через атестовані пункти

Збої при спробі обміняти кошти через Obmenka.ua, SmartWM або інші майданчики зазвичай викликані наступним:

 • Ви неправильно вказали інформацію в профілі при реєстрації на сайті обмінного пункту. Перевірте правильність ПІБ і переконайтеся, що заповнили форму українською мовою. Написання має повністю збігатися з варіантом в атестаті WM; при допущенні помилок під час обміну з'являється напис «Невірний WMID». Також перевірте, чи правильно вказані поштову адресу та номер телефону.
 • Ви намагаєтеся прив'язати доларову карту до гривневому гаманцю. Прив'язка платіжних засобів здійснюється тільки в разі, якщо вони працюють з тією ж валютою.
 • Ви не звернули уваги на мінімальні суми для обміну. У зв'язку з, що підвищився попит на сайтах введені обмеження: менше 100 грн не зараховують.
 • Ви використовуєте ненадійний VPN-сервіс. Зазвичай в цьому випадку з'являється напис Err: 1 merchant purse (номер WMID) not specified or incorrect step: 6. Спробуйте інші додатки з функцією VPN.

Заборона WebMoney в Україні не означає, що ви не зможете використовувати систему. Буде потрібно лише розібратися в нюансах, і ви будете перераховувати кошти на платіжні картки та знімати готівку в банкоматах.

Для виведення грошей на картку банку, що працює в Україні, не міняйте WMR або WMZ на WMU! Вигідніше здійснювати обмін рублів або доларів на гривні через атестовані пункти в мережі.

Альтернативні способи виведення WebMoney

Як ще виводити гроші з WebMoney в Україні після заборони? Користувачі рекомендують сервіс Exchanger.Money , Завдяки якому ви зможете поповнювати гаманці або виводити кошти на карту.

Ви можете вибрати вже існуючу заявку або поставити нову, вивчивши таку інструкцію:

За необхідності зверніться до адміністратора сервісу, і той опише наступні кроки.

Якщо у вас є іменна доларова карта, ви можете здійснити виведення WMZ, пройшовши за посиланням https://telepay.webmoney.ru/ru/cards . Підійде платіжний засіб будь-якого банку, крім «Приват». Щоб скористатися сервісом, заповніть форму, вказавши наступне:

 • номер картки одержувача і термін її дії;
 • валюту (USD);
 • суму переказу.

Потім натисніть «Оплатити», введіть код з SMS або E-num, після чого чекайте надходження коштів. Важливо, що на картки MasterCard зарахування відбувається протягом 5 банківських днів.

Як уникнути шахраїв при роботі з WebMoney

Блокування WebMoney в Україні призвела до того, що кількість скарг на шахраїв різко збільшилася.

Зловмисники використовують 2 прийменника: пропонують допомогти з висновком WMU або звертаються до користувачів ВКонтакте або Facebook.

Аферисти зв'язуються з жертвою в соціальних мережах, представляючись співробітниками служби електронних платежів. Потім вони кажуть, що необхідно пройти верифікацію, і просять повідомити номер телефону, до якого прив'язаний WMID. На наступному етапі вам скажуть, що потрібно ввести код, отриманий в SMS, і попросять уточнити пароль. Так зловмисники отримають доступ до облікового запису.

Якщо в профілі включено підтвердження транзакцій по SMS, вам можуть повідомити, що перша комбінація цифр вказана невірно. Ви отримаєте повторне повідомлення, в якому насправді буде міститися код для перерахування коштів на гаманець зловмисника. У підсумку ви втратите всі гроші!

Як уберегти себе від аферистів? Дотримуйтесь наступних правил:

 • Переводите гроші через атестовані обмінні пункти в мережі. Відшукати курси вигідніше не вдасться: ніхто не буде працювати собі в збиток.
 • Пам'ятайте, що відповіді в соціальних мережах можна отримати тільки після того, як ви створили офіційне звернення в групу WebMoney Transfer. Для цього потрібно не відзначитися в коментарях до будь-якого запису, а написати особисте повідомлення.
 • Якщо ви спілкуєтеся з представником сервісу в ЛС, зверніть увагу: відповідати можуть тільки з офіційної сторінки! Про те, що вона пройшла перевірку адміністрацією ВКонтакте, свідчить спеціальний значок.
 • Нікому не повідомляйте коди, отримані в SMS або E-num. Вони потрібні тільки для вчинення дій з WMID, причому співробітники організації їх не запитують.

Якщо виникли проблеми з використанням системи електронних платежів, відправляйте запити в офіційну службу підтримки. Ті, кому не вдається увійти на сайт, можуть направити запит через службу ВКонтакте. Але звертайте увагу, що вам повинні відповісти зі сторінки офіційного спільноти! Шахраї реєструються в мережі, вказуючи схожі дані, ставлять на аватар логотип WM і намагаються отримати інформацію для входу в чужі WMID.

Альтернатива WebMoney в Україні

Ті, хто не знає, як гарантовано виводити гроші з WebMoney в Україні після блокування, починають шукати альтернативи. Які ж варіанти у вашому розпорядженні?

QIWI або WebMoney

Якщо ви працюєте з російськими замовниками, вони запропонують робити оплату на QIWI-гаманець. Його вдасться зареєструвати на український номер телефону, після чого ви отримаєте статус «Анонім».

Виведення коштів з QIWI-гаманця в Україні робиться через обмінні пункти. Курс виявляється менш вигідним, ніж при роботі з WMR або WMZ. Наприклад, за 1000 руб. в системі QIWI ви отримаєте 385 грн на Visa або MasterCard; при обміні Webmoney вам зарахують 411 грн. Якщо щомісячний дохід сягає 20 тис. Руб., То при переході з WM на QIWI ви втратите отримаєте на 520 грн менше.

У варіанта є й інший недолік: при регулярних надходженнях коштів гаманець зі статусом «Анонімний» може бути заблокований. У QIWI немає процедури віддаленої ідентифікації для громадян інших країн, тому залишається тільки сподіватися на удачу. Зате спосіб підійде тим, хто не може негайно прив'язати картку до WebMoney. Якщо ви тільки замовили іменне платіжний засіб і чекаєте доставки або ручної перевірки співробітником WM, а гроші потрібні терміново, попросіть замовників робити оплату на QIWI.

Яндекс.Деньги: чи можна використовувати в Україні

Альтернативою WebMoney можуть стати Яндекс.Деньги: їх вдасться перевести в готівку через обмінники. До мінусів варіанту відносять необхідність підтвердити особистість, адже без цього ви не зможете здійснювати транзакції.

Громадянам України доступна віддалена процедура: потрібні нотаріально завірені ксерокопії паспорта та перекладів, а також заяву на ідентифікацію. Потім ви відправите пакет документів рекомендованим листом. Залишиться тільки набратися терпіння, адже робота «Пошти Росії» не радує швидкістю.

Залишиться тільки набратися терпіння, адже робота «Пошти Росії» не радує швидкістю

Незважаючи на офіційні заборони, в Україні також працюють агенти системи Яндекс.Деньги. Щоб з ними зустрітися, виберіть своє місто з списку і зв'яжіться з представником. Буде потрібно заповнити заяву і прийти на призначену зустріч, захопивши паспорт. За послугу доведеться заплатити близько 450 грн (умови уточнюйте у агента).

До недоліків способу відносять дорожнечу послуги і необов'язковість окремих співробітників системи. Згідно відгуками на форумах, деякі агенти просто не приходять на зустріч.

Проблеми з доступом до гаманця Яндекс.Деньги і способи їх вирішення

У використання системи Яндекс.Деньги є головний мінус - в Україні припадає заходити через VPN, а гаманець після цього блокується. Високий ризик, що ви побачите повідомлення «Спрацював захисний механізм» і втратите доступ до засобів, після чого доведеться повторно підтверджувати свою особистість.

Щоб уникнути подібної ситуації, спробуйте наступні варіанти:

 • Використовуйте VPN, які адекватно сприймаються сервісом. Згідно відгуками на форумах, до таких відноситься TunnelBear . Але гарантій, що сервіс не відреагує блокуванням, немає!
 • Деяким користувачам пощастило з провайдерами, що не заблокували мобільні версії заборонених сайтів. Якщо компанія, що надає послуги, допустила недбалість, ви зможете заходити в гаманець без використання VPN. В цьому випадку проводите обмін в онлайн-пунктах зі смартфона, і уникнете блокувань.

Що робити, якщо гаманець Яндекс.Деньги заблокували, а ви перебуваєте в Україні і не можете прийти в офіс? Відправляти повторний лист із завіреними документами і чекати кілька тижнів - не єдиний варіант. Напишіть відгук на сайті http://www.banki.ru , І гаманець розблокують через 2-3 ч.

Інші альтернативи WebMoney: чи варто ризикувати

Хоча після блокування користувачі не відмовилися від звичних схем, вони почали шукати законні альтернативи. Але чи варто витрачати час на реєстрацію і перевірку документів?

З карти на карту з Росії в Україну: чи замінить PaySend WebMoney

Фрілансери, що працюють через біржі, спокійно поставилися до заборони WebMoney: більшість майданчиків виводять гроші на карти. При співпраці безпосередньо завдання ускладнюється, тому користувачі звернули увагу на сервіс PaySend. Українці не можуть на ньому зареєструватися, зате отримання грошей їм доступно - в теорії.

Вам обіцяють швидкі переклади, причому комісія при перерахуванні з РФ становить 49 руб. Але відгуки на форумах показують, що вивчати умови немає сенсу: крім складної системи реєстрації, користувачі відзначили ненадійність. Гроші просто не доходять до одержувачів, причому служба підтримки стверджує, що PaySend виконала зобов'язання.

Зверніть увагу на розповіді користувачів про сервіс: їх автори ставлять або 1 зірку, або 5. Неважко здогадатися, що така різниця говорить про достаток замовних відгуків.

Неважко здогадатися, що така різниця говорить про достаток замовних відгуків

«Єдиний гаманець»: втрата грошей і неприємні сюрпризи

Отримавши інформацію про заборону WebMoney, фрілансери звернули увагу на систему Walletone.com. Але виявилося, що для прийому платежів від клієнтів вона не підходить, тому не витрачайте часу на реєстрацію.

Щоб вести подібну діяльність, необхідно підключити не тільки Єдиний гаманець, але і Єдину касу. Ця функція доступна підприємцям, які пройшли ідентифікацію, вказали юридичні дані і підкріпили їх документами. Також необхідна наявність інтернет-магазину (подробиці по засланні ).

Техпідтримка Walletone.com заявляє, що при спробах приймати платежі від клієнтів ваш Єдиний гаманець буде заблокований.

висновок

Хоча використання WebMoney в Україні була заборонена, ви можете знімати кошти та отримувати їх на карту за допомогою обмінних пунктів. Практика показує, що WM вигідніше і надійніше сумнівних альтернатив (PaySend, «Єдиний гаманець»). Якщо у вас виникають складнощі, переходите на солідні альтернативи - QIWI або Яндекс.Деньги.

Що буде із засобами, що залишилися на гривневих гаманцях?
Які ж варіанти доступні?
Як уберегти себе від аферистів?
Які ж варіанти у вашому розпорядженні?
Деньги заблокували, а ви перебуваєте в Україні і не можете прийти в офіс?
Але чи варто витрачати час на реєстрацію і перевірку документів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: