WebMoney: ваш гаманець завжди під рукою - Центр вигідних рішень

 1. Реєстрація гаманця
 2. Комісія за послуги
 3. управління фінансами
 4. Вебмані-атестат
 5. Безпека

Сьогодні WebMoney Transfer - одна з популярних систем електронних платежів, яка з'явилася в світовому просторі ще в 1998 році. Кількість її користувачів налічує понад 29 мільйонів чоловік, що проживають в різних куточках світу.

Гаманець вебмані дозволяє не тільки оплачувати товари і послуги в інтернеті, але і здійснювати переказ грошових коштів між користувачами системи і навіть виводити гроші на банківську картку.

Найбільш рекордним за кількістю реєстрацій був 2013 рік, коли було зафіксовано близько 4 000 нових користувачів. Тоді ж був здійснений і рекордний обсяг операцій, що склало більше 190 млрд доларів.

Гроші на webmoney можна зберігати в різних валютах, відповідно, гаманці бувають декількох типів:

 • WMR - в російських рублях;
 • WMZ - в доларах США;
 • WME - в євро;
 • WMB - в білоруських рублях;
 • WMY - в українських гривнях;
 • WMG - для зберігання золота в грамах.

Реєстрація гаманця

Реєстрація електронного гаманця вебмані проходить в кілька етапів. Буде потрібно ввести свій номер телефону, щоб отримати смс-повідомлення з кодом активації. Надалі цей номер буде використовуватися для підвищення надійності вашого гаманця.

Якщо в подальшому ви плануєте отримати атестат, то вносьте в анкету тільки справжні відомості, інакше вам не вдасться вивести гроші на банківську карту.

Заповнивши всі необхідні дані, на пошту прийде лист з підтвердженням реєстрації Заповнивши всі необхідні дані, на пошту прийде лист з підтвердженням реєстрації. У ньому міститиметься спеціальний код, який вам потрібно ввести на сайті. Номер телефону також потрібно буде підтвердити. Останній етап реєстрації - створення надійного пароля. Вам присвоять унікальний 12-значний номер користувача - WMID.

Потім ви будете автоматично перенаправлені на сторінку, де і зможете безпосередньо приступити до створення одного або декількох гаманців. Кожен користувач може зареєструвати кілька гаманців в системі webmoney. І всі вони будуть прив'язані до одного WMID.

Окремо варто сказати, що обов'язково варто зареєструвати гаманець webmoney, якщо сайт компанії служить не тільки візиткою, а й реальним інструментом для продажів. Особливо це актуально, якщо великий бюджет спрямований на оптимізацію сайту і його просування, без можливості оплатити товари і послуги WM-грошима потенційні клієнти будуть йти з сайту.

Комісія за послуги

За кожну грошову операцію в системі стягується комісія, розмір якої становить 0,8% від суми переказу, але не менше 0,01 WM. Є обмеження і по максимальному грошової винагороди за транзакцію - його розмір не може перевищувати 50 WMZ, 50 WME, 1 500 WMR, 250 WMU, 100 000 WMB, 9 000 WMK і 2 WMG.

Комісія не зараховується, якщо операції здійснюються між однотипними гаманцями, які мають один WM-ідентифікатор. Якщо в учасника є атестат, рівень якого не нижче початкового, то операції, що здійснюються за однотипним гаманцях WM-ідентифікатора, проходять без стягнення комісії.

За введення і виведення електронних грошей сама система webmoney комісії не призначає За введення і виведення електронних грошей сама система webmoney комісії не призначає. Розмір грошової винагороди за такі операції встановлюються посередниками - банками, платіжними системами, обмінниками.

управління фінансами

Якщо у вас вже є створений вебмані гаманець вхід в нього можна здійснити декількома шляхами.

 1. Ви встановлюєте додаток Webmoney keeper WinPro (classic) на комп'ютер, щоб в подальшому здійснювати всі необхідні операції. Потрібно врахувати, що активація даної програми буде потрібно щоразу після того, як ви міняєте навіть самі незначні зміни вашого комп'ютера.
 2. Weebmoney keeper WebPro (light) дозволяє працювати з вашими гаманцями безпосередньо через web-інтерфейс. При цьому завантаження і установка додаткового софту не потрібно. Але є одне застереження - не можна втрачати кореневий сертифікат і його пароль, в іншому випадку, щоб відновити доступ, доведеться витратити багато часу.
 3. Додаток Webmoney keeper mobile буде незамінне для операцій з гаманцем, що здійснюються через мобільний пристрій. Передбачено два способи роботи - голосовий і webmoney keeper mobile. Незалежно від обраного варіанту для отримання спеціального майстер-коду потрібно реєстрація.
 4. Webmoney Keeper standart (mini) - оптимальний і в той же час самий зручний спосіб для роботи з гаманцями. При цьому абсолютно без різниці, через який пристрій і браузер ви входите в додаток. Для входу знадобиться логін (адреса електронної пошти, номер мобільного телефону або ж WMID) і пароль. Ввійти можна як через сайт вебмані, так і використовуючи акаунти в соціальних мережах.

Вебмані-атестат

Не варто забувати, що всі операції в електронній грошовій системі виробляються віддалено, тому необхідно подбати про безпеку здійснюваних переказів. Щоб не попастися на виверти шахраїв, і передбачена атестація. Інакше кажучи, атестат webmoney - це свого роду посвідчення особи, тільки електронне. В атестаті містяться всі важливі відомості про його власника - прізвище та ініціали, контактна інформація та інформація з паспорта. Для того, щоб ознайомитися з атестатом будь-якого учасника платіжної системи, досить ввести номер його гаманця чи WM-ідентифікатора на сайті Центру атестації.

За весь час існування платіжної системи видано понад 7 мільйонів атестатів, з них понад 6,5 млн формальних За весь час існування платіжної системи видано понад 7 мільйонів атестатів, з них понад 6,5 млн формальних. 61% належить громадянам Росії. Білорусь знаходиться на третьому місці з 6,5% виданих атестатів.

Передбачено різні варіанти WM-атестатів. Чим більше ви повідомляєте інформації про себе, тим вище рівень атестата і тим більше вам нададуть прерогатив.

 1. Атестат псевдоніма автоматично отримує кожен новий зареєстрований в системі користувач. Це означає, що дані, які надані при реєстрації, не підтверджені і не перевірені, тому можуть бути помилковими.
 2. Формальний атестат видається через центр атестації вебмані. Буде потрібно введення паспортних даних і завантаження відсканованих сторінок паспорта, що в подальшому дозволить ідентифікувати користувача.
 3. Початковий атестат - видається лише після особистої зустрічі з Персоналізатори який є учасником партнерської програми Центру атестації (для учасників системи webmoney в Білорусі це ВАТ «Технобанк»). Послуга платна, ціна коливається від 2 до 5 WMZ. Якщо реквізити платежу і персональні дані збігаються, сплачена сума повертається на гаманець, за винятком комісії.
 4. Персональний атестат - основний атестат в системі webmoney. Щоб його отримати, паспортні дані віддаються на звірку Реєстратора. Ціна за послугу складає від 10 до 15 WMZ.

Крім основних, існують і професійні атестати, до яких відносяться:

 • Атестат продавця;
 • Атестат capitaller;
 • Атестат розробника;
 • Атестат розрахункового автомата;
 • Атестат реєстратора;
 • Атестат сервісу WMT;
 • Атестат гаранта WMT;
 • Атестат оператора WMT.

Безпека

Для надійної роботи системи webmoney використовуються сучасні вимоги з безпеки. Передбачені різні способи аутентифікації:

 • Шляхом введення логіна і пароля. Як правило це застосовується в двохетапного авторизації, коли для додаткової надійності потрібно ввести код перевірки, відправлений в смс-повідомленні, або ввести одноразовий пароль, згенерований системою E-Num;
 • З використанням файлів, які містять секретні ключі (WM Keeper WinPro);
 • За допомогою клієнтського цифрового сертифікату (WM Keeper WebPro).

Всі користувачі застраховані від випадків, пов'язаних з втратою зв'язку. Система розроблена так, що під час здійснення платежу гроші можуть перебувати або на рахунку у відправника, або бути зараховані на гаманець одержувача. Проміжного варіанту немає. Це захищає від ситуацій, коли кошти можуть бути втрачені.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: