Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic. Управління гаманцем WebMoney за допомогою WebMoney Keeper Classic | IT-блог про веб-технологіях, серверах, протоколах, базах даних, СУБД, SQL, комп'ютерних мережах, мовами програмування і створення сайтів.

 1. Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper...
 2. Як змінити спосіб управління гаманцем WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic
 3. Вхід в систему управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Цей комп'ютер. E-num Storage. Безпека...
 4. Помилка, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі», як зберегти WM-ключі...
 5. Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper...
 6. Вхід в систему WebMoney через програму WM Keeper Classic
 7. Як змінити спосіб управління гаманцем WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic
 8. Вхід в систему управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Цей комп'ютер. E-num Storage. Безпека...
 9. Помилка, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі», як зберегти WM-ключі...
 10. Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper...
 11. Вхід в систему WebMoney через програму WM Keeper Classic
 12. Як змінити спосіб управління гаманцем WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic
 13. Вхід в систему управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Цей комп'ютер. E-num Storage. Безпека...
 14. Помилка, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі», як зберегти WM-ключі...

Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic. Управління гаманцем WebMoney за допомогою WebMoney Keeper Classic

Вітаю Вас, відвідувачі мого скромного блогу для початківців web-розробників і web-майстрів ZametkiNaPolyah.ru . У минулій статті рубрики Віртуальні гроші ми з Вами поговорили про те як зареєструвати гаманець WebMoney, так само розглянули для чого нам потрібно завести собі електронний гаманець і детально зупинилися на такому способі входу в систему WebMoney, як WebMoney Keeper Mini. Адже при реєстрації гаманця WebMoney нам спочатку доступний тільки Mini спосіб входу і відповідно всі можливості, які у нас є теж Mini, а так само при використання WebMoney Keeper Mini накладаються фінансові обмеження, що ні їсти гуд. І розширити можливості управління своїми електронними грошима було б дуже непогано, а так само зняти ті фінансові обмеження, які накладаються на віртуальний кошелі при використання WebMoney Keeper Mini. Вітаю Вас, відвідувачі мого скромного блогу для початківців web-розробників і web-майстрів  ZametkiNaPolyah Ще одним аргументом переходу на використання WebMoney Keeper Classic є безпека Ваших даних, так як захисні заходи при використання способу входу WM Keeper Classic набагато ефективніше, ніж ті заходи, які використовуються при вході в систему WebMoney Keeper Mini, але це ще не всі плюси, які ми отримаємо після того як активуємо WebMoney Keeper Classic, ті обмеження, які встановлені на гаманці знаходяться під управлінням WM Keeper Mini будуть істотно полегшені. На мою скромну думку, здійснювати грошові операції зручніше все-таки в системі WebMoney Keeper Mini, але Keeper Classic надійніше, так що судіть самі ніж іменному Вам буде зручніше користуватися, а в цій статті я постараюся якомога більш детально описати спосіб входу в систему WebMoney Keeper Classic, а так само розповісти Вам про те, як перейти з Mini на Classic.

Вхід в систему WebMoney через програму WM Keeper Classic

Зміст статті:

І так, в минулій публікації я описав процес реєстрації в системі WebMoney, поговорили про спосіб входу WM Keeper Mini, про обмеження які накладаються на гаманці при використання WebMoney Keeper Mini, про ті можливості, які нам надаються при даному способі входу в систему WebMoney, а так само ми коротко розглянули заходи безпеки використовуються в WebMoney Keeper Mini, з минулої статті ми дізналися, що таке WMID, а так само створили три перших гаманця, які можна буде використовувати, коли будемо заходити через WM Keeper Mini, WMZ (вебманевскій еквівалент USD) , WMR (рублевий е вівалент WebMoney) і WME (в WebMoney це Євро). Тепер же я пропоную розглянути самий на мій погляд безпечний спосіб входу в систему WebMoney, через програму WM Keeper Classic, Keeper - це спосіб входу в систему WebMoney. В даний момент (якщо Ви ще нічого не встигли змінити) ми знаходимося в системі управління гаманцем, яка називається WebMoney Keeper Mini. Але нам-то потрібен Keeper Classic, для того щоб це зробити, просто перейдіть по цим посиланням, тут Ви зможете завантажити програму WM Keeper Classic , Або ось пряме посилання на російську версію , А ось і на англійську версію WebMoney Keeper Classic. Після того як Ви скачали потрібну Вам версію програми, можна почати встановлювати WM Keeper Classic, якщо у Вас на комп'ютері стоїть ОС Win7 - то тисніть по інсталяційні файлу правою кнопкою мишки і з контекстного меню виберіть пункт «Запуск від імені Адміністратора». В процесі установки нам треба знову ж підтвердити угоду, вказати директорію в яку будемо встановлювати WM Keeper Classic, і постійно натискати далі. Ну тепер власне потрібно запустити, тільки що встановлений Keeper Classic, знайти Ви його зможете за наступним шляхом: Пуск - Всі програми - WebMoney - WebMoney Keeper Classic. Хоча немає стійте. Запустити ми завжди встигнемо. Інженери WebMoney своєї параноїдальний перевершують усі мислимі і не мислимі межі. Як Ви пам'ятаєте тепер при реєстрації, неможливо відразу вибрати спосіб управління гаманцем WebMoney. Тепер при реєстрації нам доступний за умовчанням спосіб управління Keeper Mini, в цій статті про цей спосіб я скажу тільки два слова, він самий небезпечний, а його функціонал обрізаний до мінімуму.

Як змінити спосіб управління гаманцем WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic

Так товариші, тепер мало скачати і встановити саму програму WebMoney Keeper Classic, раніше колись давним давно, ой що це я. Вообщем не так давно, при реєстрації в системі WebMoney ми могли відразу вибрати спосіб входу в систему WebMoney Keeper Classic, скачати власне програму, згенерувати при інсталяції WMID, так само в інсталяційний пакет Keeper входив файл ключів, пароль до якого ми задавали при установки програми, але зараз розробники «трохи» перемудрили і тепер форум WebMoney забитий топіки з кричущими заголовками «яК пЕРЕЙТИ з MINI нА CLASSIC», і в цій статті я постараюся розкрити цю страшну таємницю і поділюся з Вами інформацією про те як перейти з mini на classic. Я сподіваюся Ви ще не вийшли з особистого кабінету WebMoney, після того як зареєстрували гаманець? Якщо вийшли то заходите по ссилочку « Вхід ». При повторному вході (мене цей момент дуже здивував, інших-то Keeper у нас поки що немає) із запропонованих способів входу (Keeper) в систему WebMoney нам треба вибрати саме WebMoney Keeper Mini. Вводимо логін і пароль. Потрапляємо в особистий кабінет.

І в верхньому меню вибираємо пункт, який називається «меню», до речі номера гаманців на скрині тільки що створені і порожні, приймаю будь-які пожертвування хоч в WMZ, хоч в WMR і навіть в WME. Нам відкривається сторінка, яку треба перегорнути до кінця вниз і там побачити приблизно наступне:

Розділ, який називається «Способи управління аккаунтом WebMoney Keeper», але рано радієте, Keeper Classic подаватися не буде відразу після того як ви натиснете на посилання включити, але натиснути на включити треба. Тиснемо і потрапляємо на сторінку входу в захищену зону WebMoney. Розділ, який називається «Способи управління аккаунтом WebMoney Keeper», але рано радієте, Keeper Classic подаватися не буде відразу після того як ви натиснете на посилання включити, але натиснути на включити треба Ну природно здійснити цей вхід можна тільки через WebMoney Keeper Mini. Вводимо свій логін і пароль до Keeper Mini. Потім Ви потрапите на сторінку з SMS підтвердженням, тут треба ввести код, який Вам надішлють через SMS. Паранойааааааааа !!!! І тільки після всіх цих маніпуляцій ви зможете змінити спосіб входу в систему з mini на classic.

Тільки для початку треба придумати новий пароль. Тепер нам повідомляють, що для нас створили файл з ключами, який нам необхідно завантажити на свій комп'ютер, забути куди завантажили і не заходити в цю папку, що б ненароком не видалити ключовий файл (файл з ключами, файл ключів), а пароль який ми вводили в попередньому пункті якраз і є паролем для файлу ключів. Ну все нарешті у нас з'явився заповітний файл з розширенням kwm, після цього тиснемо продовжити. А тепер нам ще пропонують виконати інструкцію для запуску WebMoney Keeper Classic.

Ну що ж нам залишилося тільки виконати інструкцію. А саме: запустити програму WebMoney Keeper Classic, вибрати місце зберігання ключів «Цей комп'ютер», ввести свій WMID в поле WMID і внизу вікна програми перейти за посиланням «Відновлення». Відкриється наступне вікно, в якому нам треба вказати пароль до файлу ключів, який ми придумали в попередньому пункті і вказати шлях до файлу ключів. А так же вказати пароль до системи WebMoney, які ми вводили при реєстрації гаманця, зверніть увагу пароль до файлу ключів і пароль до самого гаманцю WebMoney це різні паролі, але Ви могли не морочитися і використовувати один і той же набір символів, тобто у Вас може бути так що пароль до файлу ключів і пароль до системи WebMoney виявляться однаковими.

А далі в свої права вступає WebMoney Keeper Classic і пропонує нам створити файл гаманців з розширенням pwm. Вся справа в тому, що гаманці WebMoney Keeper Mini і WebMoney Keeper Classic це різні гаманці і їх треба переносити (є думка про те що б написати статтю, як переносити гаманці між Keeper), а зараз ми просто створимо новий файл гаманців WebMoney.

Ставимо радіопереключатель на пункт Створити новий файл гаманців (pwm) і тиснемо Ok. Все файл готовий. Але на цьому процедура підключення WebMoney Keeper Classic ще не закінчена. Після того як Ви виконаєте всі ці дії, Вам знову потрібно, зайти в систему WebMoney, але поки не поспішайте, через WebMoney Keeper Mini, так як нам ще необхідно активувати WebMoney Keeper класик, після того як Ви зайшли в систему через Mini, заходите в свою поштову скриньку, на який Вам прийшов лист з посиланням на активацію WebMoney Keeper Classic. Переходьте по цій і засланні і про чудо, WebMoney Keeper Classic активований, це можна побачити в особистому кабінеті WebMoney Keeper Mini.

Якщо у Вас в розділі меню, під заголовком «Способи управління аккаунтом (WebMoney Keeper)» в рядку Classic загорілася напис використовується щось Ви все зробили правильно і тепер Вам доступний спосіб управління WebMoney Keeper Classic, зверніть увагу, що Classic тепер основний спосіб управління, а Mini - додатковий, так само з скрін видно, що способи управління гаманцями WM Keeper Classic і WebMoney Keeper Light не сумісні ці способи разом Ви ніколи не зможете використовувати. Так само Ви можете подивитися, що ліміти на грошові операції при способі WM Keeper Mini істотно розширилися. Що не може не радувати.

Вхід в систему управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Цей комп'ютер. E-num Storage. Безпека способу управління WM Keeper Classic.

Сподіваюся, шановні читачі, що Ви без проблем завантажили потрібну Вам версію програми WM Keeper Classic і активували спосіб управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Тепер я хотів би зупиниться на питанні безпеки системи управління WebMoney Keeper Classic, з нашого боку природно, а з нашого боку безпеку можна забезпечити тільки при вході в систему, все інше інженери WebMoney беруть на себе.

І так, давайте подивимося, що нам потрібно для входу в систему WebMoney Keeper Classic (я б рекомендував записати всі ці дані в який-небудь файл, а ще краще в блокнот, щоб надалі їх не забути): перше що нам потрібно це ідентифікатор WMID, який складається з 12 цифр (отримали ми його відразу після того як зареєстрували WebMoney гаманець), друге це поштову скриньку на який ми реєстрували WebMoney гаманець, третє це пароль від файлу ключів (ключового файлу), не плутайте його з паролем від способу управління WebMoney Keeper Mini, власне сам файл ключів куди ж без нього, так само нам може знадобитися наш відбиток пальця, телефон на який може прийти SMS з відповідним кодом ну або додатки для комунікатора.

Що ж пропоную почати. Власне способів авторизації для способу управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic два. Перший я буду називати «Цей комп'ютер», другий «E-num storage».

І почнемо розглядати з способу «Цей комп'ютер», він просто швидше і простіше. Для того щоб зайти в WebMoney Keeper Classic способом цей комп'ютер, нам потрібен файл з ключами (ключовий файл), нам потрібно знати пароль для ключового файлу, а так же нам необхідний ідентифікатор WMID, який нам присвоїли при реєстрації в системі WebMoney. Точно вже й не згадаю, але швидше за все при першому вході в WebMoney Keeper Classic програма може зажадати вказати шлях до файлу ключів, який ми завантажили, якщо зажадає треба буде вказати.

До речі, якщо у Вас буде необхідність управляти гаманцем за допомогою WebMoney Keeper Classic з іншого комп'ютера, досить зробити резервну копію файлу ключів. В поле WMID вводите отриманий ідентифікатор, а в поле пароль слід ввести пароль від файлу ключів! Дивіться не переплутайте з паролем від WM Keeper Mini. Після чого Ви зможете почати управляти своїми гаманцями (WME, WMR, WMZ) за допомогою програми WebMoney Keeper Classic.

Тепер я пропоную поговорити, про авторизацію для способу управління аккаунтом WM Keeper Classic, який називається E-num Storage, його суть полягає в тому, що Ваш файл ключів зберігається на сервері WebMoney і програма робить запит ні до домашньому файлу, а до файлу на сервері , тому розробники вжили додаткових заходів до захисту авторизації даного способу. Ну що ж вибираємо «Місце зберігання ключів доступу» E-num Storage.

Після чого нам буде потрібно ввести e-mail, на який ми реєструвалися в системі WebMoney, зверніть увагу, що при першій авторизації у Вас виникне помилка, суть її полягає в тому, що Ваш поштовий ящик не зареєстрований на сервері E-num, Вам просто треба буде перейти по запропонованому посиланню і слідувати вказівкам системи, що б додати свою поштову скриньку на сервер E-num. А тепер власне про способи авторизації, їх три як і у випадку з WebMoney Keeper Mini, перший - на мобільний телефон, нам прийде SMS з кодом, який необхідно буде ввести у відповідне поле, другий - додаток для комунікатора і третій - відбиток пальця.

У цій публікації я розгляну тільки спосіб SMS оповіщення, перший в списку, що випадає. Після того як Ви ввели e-mail, Вам не телефон прийде SMS з кодом підтвердження, який необхідно буде ввести. Після того як Ви ввели число відповідь з надісланого на Ваш телефон SMS у Вас знову відбудеться помилка, такого змісту, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі».

Після того як Ви ввели число відповідь з надісланого на Ваш телефон SMS у Вас знову відбудеться помилка, такого змісту, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі»

Давайте розбиратися, що це за помилка і як її виправити. Якщо ж Ви вважаєте, що файл з ключами і зручніше весь час тягати з собою на флешки або Вам просто не потрібен доступ до гаманця WebMoney з іншого комп'ютера, то можете і не експортувати WM-ключі на сервер E-num storage.

Помилка, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі», як зберегти WM-ключі на сервері E-num storage.

Ну, а якщо Ви хочете мати доступ до свого гаманця з будь-якого комп'ютера, де встановлений WebMoney Keeper Classic-то ця частина статті для Вас, до речі користувачі системи WebMoney, на форумах часто лають адміністраторів, за те що вони створили нібито замкнуте коло, аргументуючи свою промову словами, "як я можу експортувати свої WM-ключі на сервер E-num Storge, якщо не маю доступу до системи через WebMoney Keeper Classic, а файлу з ключами (ключовий файл) у мене немає і я навіть не можу запустити програму WM Keeper Classic ", щось в цьому дусі народ пише, що не знає як активувати спо соб управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Мабуть вони не читали мій блог, ZametkiNaPolyah.ru .

І мабуть це питання, я все-таки залишу для наступної статті, яка буде присвячена безпечній роботі в системі WebMoney, безпечною навіть на чужих комп'ютерах, завдяки сервера E-num Sorage, але пам'ятайте, тільки Ваша уважність і відповідальність зможуть зробити безпечною Вашу роботу з будь-якими сервісами будь-то WebMoney або аккаунт у соціальній мережі і не один сервер і не один протокол не захистить Ваші дані, гроші і інформацію якщо Ви самі до цього будете підходити халатно.

На цьому все, спасибі за увагу, адеюсь, що був хоч чимось корисний і до швидких зустрічей на сторінках блогу для початківців Вебразработчик і вебмайстрів ZametkiNaPolyah.ru

Можливо, вам буде цікаво:

 • Що таке SEO, визначення SEO. Чорне SEO. біле SEO
 • Нотатки про Drupal
 • Як створити сайт використовуючи Drupal. Установка Drupal на локальний сервер. Локалізація Drupal. Як русифікувати Drupal за допомогою .po файл. Переклад Друпала за допомогою архіву
 • Логічне форматування HTML-документів. Безпосереднє форматування HTML документів. HTML теги, частина 3
 • HTML атрибути, для чого використовуються HTML атрибути, які бувають HTML атрибути, синтаксис і призначення атрибутів в HTML
 • HTML теги, частина 1. Тег PRE авторське форматування, тег BR перенесення рядків. пробільні символи
 • Блокові і рядкові елементи. Теги HTML заголовків H1-H6
 • Структура HTML документа. Теги html, head, body і title
 • Що таке теги, які теги бувають і де їх шукати
 • Панель інструментів Google - Google WebMaster Tools. Реєстрація та можливості надаються Google WebMaster Tools
 • Лічильники відвідувань
 • Google Analytics - реєстрація, установка і отримання коду лічильника відвідуваності. Робота зі статистикою
 • Що таке RSS стрічка і потік. Програми для читання RSS стрічок - RSS reader. Іконки і кнопки RSS для сайту. Як влаштований формат RSS.
 • Нотатки про XML і XLST
 • Розмітка XML документа. XML атрибути. Корінь XML документа. Декларації в XML. Коментарі в XML. Синтаксис XML документа
 • Розширювана мова розмітки XML. Синтаксис XML. Структура XML документа. застосування XML
 • Конфлікти в XML. Простір імен в XML. Способи іменування простору імен в XML. Як використовувати HTML теги в XML документах
 • Нотатки з JavaScript
 • Алгоритмічна мова програмування JavaScript. Методи виведення даних в JavaScript alert (), confirm і document.write (). Вставка JavaScript в HTML сторінки
 • Все про реляційних базах даних і системі управління базами даних MySQL. MySQL сервер
 • Система управління базами даних. Реляційні бази даних. Де завантажити MySQL сервер, як налаштувати і встановити

Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic. Управління гаманцем WebMoney за допомогою WebMoney Keeper Classic

Вітаю Вас, відвідувачі мого скромного блогу для початківців web-розробників і web-майстрів ZametkiNaPolyah.ru . У минулій статті рубрики Віртуальні гроші ми з Вами поговорили про те як зареєструвати гаманець WebMoney, так само розглянули для чого нам потрібно завести собі електронний гаманець і детально зупинилися на такому способі входу в систему WebMoney, як WebMoney Keeper Mini. Адже при реєстрації гаманця WebMoney нам спочатку доступний тільки Mini спосіб входу і відповідно всі можливості, які у нас є теж Mini, а так само при використання WebMoney Keeper Mini накладаються фінансові обмеження, що ні їсти гуд. І розширити можливості управління своїми електронними грошима було б дуже непогано, а так само зняти ті фінансові обмеження, які накладаються на віртуальний кошелі при використання WebMoney Keeper Mini. Вітаю Вас, відвідувачі мого скромного блогу для початківців web-розробників і web-майстрів  ZametkiNaPolyah Ще одним аргументом переходу на використання WebMoney Keeper Classic є безпека Ваших даних, так як захисні заходи при використання способу входу WM Keeper Classic набагато ефективніше, ніж ті заходи, які використовуються при вході в систему WebMoney Keeper Mini, але це ще не всі плюси, які ми отримаємо після того як активуємо WebMoney Keeper Classic, ті обмеження, які встановлені на гаманці знаходяться під управлінням WM Keeper Mini будуть істотно полегшені. На мою скромну думку, здійснювати грошові операції зручніше все-таки в системі WebMoney Keeper Mini, але Keeper Classic надійніше, так що судіть самі ніж іменному Вам буде зручніше користуватися, а в цій статті я постараюся якомога більш детально описати спосіб входу в систему WebMoney Keeper Classic, а так само розповісти Вам про те, як перейти з Mini на Classic.

Вхід в систему WebMoney через програму WM Keeper Classic

Зміст статті:

І так, в минулій публікації я описав процес реєстрації в системі WebMoney, поговорили про спосіб входу WM Keeper Mini, про обмеження які накладаються на гаманці при використання WebMoney Keeper Mini, про ті можливості, які нам надаються при даному способі входу в систему WebMoney, а так само ми коротко розглянули заходи безпеки використовуються в WebMoney Keeper Mini, з минулої статті ми дізналися, що таке WMID, а так само створили три перших гаманця, які можна буде використовувати, коли будемо заходити через WM Keeper Mini, WMZ (вебманевскій еквівалент USD) , WMR (рублевий е вівалент WebMoney) і WME (в WebMoney це Євро). Тепер же я пропоную розглянути самий на мій погляд безпечний спосіб входу в систему WebMoney, через програму WM Keeper Classic, Keeper - це спосіб входу в систему WebMoney. В даний момент (якщо Ви ще нічого не встигли змінити) ми знаходимося в системі управління гаманцем, яка називається WebMoney Keeper Mini. Але нам-то потрібен Keeper Classic, для того щоб це зробити, просто перейдіть по цим посиланням, тут Ви зможете завантажити програму WM Keeper Classic , Або ось пряме посилання на російську версію , А ось і на англійську версію WebMoney Keeper Classic. Після того як Ви скачали потрібну Вам версію програми, можна почати встановлювати WM Keeper Classic, якщо у Вас на комп'ютері стоїть ОС Win7 - то тисніть по інсталяційні файлу правою кнопкою мишки і з контекстного меню виберіть пункт «Запуск від імені Адміністратора». В процесі установки нам треба знову ж підтвердити угоду, вказати директорію в яку будемо встановлювати WM Keeper Classic, і постійно натискати далі. Ну тепер власне потрібно запустити, тільки що встановлений Keeper Classic, знайти Ви його зможете за наступним шляхом: Пуск - Всі програми - WebMoney - WebMoney Keeper Classic. Хоча немає стійте. Запустити ми завжди встигнемо. Інженери WebMoney своєї параноїдальний перевершують усі мислимі і не мислимі межі. Як Ви пам'ятаєте тепер при реєстрації, неможливо відразу вибрати спосіб управління гаманцем WebMoney. Тепер при реєстрації нам доступний за умовчанням спосіб управління Keeper Mini, в цій статті про цей спосіб я скажу тільки два слова, він самий небезпечний, а його функціонал обрізаний до мінімуму.

Як змінити спосіб управління гаманцем WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic

Так товариші, тепер мало скачати і встановити саму програму WebMoney Keeper Classic, раніше колись давним давно, ой що це я. Вообщем не так давно, при реєстрації в системі WebMoney ми могли відразу вибрати спосіб входу в систему WebMoney Keeper Classic, скачати власне програму, згенерувати при інсталяції WMID, так само в інсталяційний пакет Keeper входив файл ключів, пароль до якого ми задавали при установки програми, але зараз розробники «трохи» перемудрили і тепер форум WebMoney забитий топіки з кричущими заголовками «яК пЕРЕЙТИ з MINI нА CLASSIC», і в цій статті я постараюся розкрити цю страшну таємницю і поділюся з Вами інформацією про те як перейти з mini на classic. Я сподіваюся Ви ще не вийшли з особистого кабінету WebMoney, після того як зареєстрували гаманець? Якщо вийшли то заходите по ссилочку « Вхід ». При повторному вході (мене цей момент дуже здивував, інших-то Keeper у нас поки що немає) із запропонованих способів входу (Keeper) в систему WebMoney нам треба вибрати саме WebMoney Keeper Mini. Вводимо логін і пароль. Потрапляємо в особистий кабінет.

І в верхньому меню вибираємо пункт, який називається «меню», до речі номера гаманців на скрині тільки що створені і порожні, приймаю будь-які пожертвування хоч в WMZ, хоч в WMR і навіть в WME. Нам відкривається сторінка, яку треба перегорнути до кінця вниз і там побачити приблизно наступне:

Розділ, який називається «Способи управління аккаунтом WebMoney Keeper», але рано радієте, Keeper Classic подаватися не буде відразу після того як ви натиснете на посилання включити, але натиснути на включити треба. Тиснемо і потрапляємо на сторінку входу в захищену зону WebMoney. Розділ, який називається «Способи управління аккаунтом WebMoney Keeper», але рано радієте, Keeper Classic подаватися не буде відразу після того як ви натиснете на посилання включити, але натиснути на включити треба Ну природно здійснити цей вхід можна тільки через WebMoney Keeper Mini. Вводимо свій логін і пароль до Keeper Mini. Потім Ви потрапите на сторінку з SMS підтвердженням, тут треба ввести код, який Вам надішлють через SMS. Паранойааааааааа !!!! І тільки після всіх цих маніпуляцій ви зможете змінити спосіб входу в систему з mini на classic.

Тільки для початку треба придумати новий пароль. Тепер нам повідомляють, що для нас створили файл з ключами, який нам необхідно завантажити на свій комп'ютер, забути куди завантажили і не заходити в цю папку, що б ненароком не видалити ключовий файл (файл з ключами, файл ключів), а пароль який ми вводили в попередньому пункті якраз і є паролем для файлу ключів. Ну все нарешті у нас з'явився заповітний файл з розширенням kwm, після цього тиснемо продовжити. А тепер нам ще пропонують виконати інструкцію для запуску WebMoney Keeper Classic.

Ну що ж нам залишилося тільки виконати інструкцію. А саме: запустити програму WebMoney Keeper Classic, вибрати місце зберігання ключів «Цей комп'ютер», ввести свій WMID в поле WMID і внизу вікна програми перейти за посиланням «Відновлення». Відкриється наступне вікно, в якому нам треба вказати пароль до файлу ключів, який ми придумали в попередньому пункті і вказати шлях до файлу ключів. А так же вказати пароль до системи WebMoney, які ми вводили при реєстрації гаманця, зверніть увагу пароль до файлу ключів і пароль до самого гаманцю WebMoney це різні паролі, але Ви могли не морочитися і використовувати один і той же набір символів, тобто у Вас може бути так що пароль до файлу ключів і пароль до системи WebMoney виявляться однаковими.

А далі в свої права вступає WebMoney Keeper Classic і пропонує нам створити файл гаманців з розширенням pwm. Вся справа в тому, що гаманці WebMoney Keeper Mini і WebMoney Keeper Classic це різні гаманці і їх треба переносити (є думка про те що б написати статтю, як переносити гаманці між Keeper), а зараз ми просто створимо новий файл гаманців WebMoney.

Ставимо радіопереключатель на пункт Створити новий файл гаманців (pwm) і тиснемо Ok. Все файл готовий. Але на цьому процедура підключення WebMoney Keeper Classic ще не закінчена. Після того як Ви виконаєте всі ці дії, Вам знову потрібно, зайти в систему WebMoney, але поки не поспішайте, через WebMoney Keeper Mini, так як нам ще необхідно активувати WebMoney Keeper класик, після того як Ви зайшли в систему через Mini, заходите в свою поштову скриньку, на який Вам прийшов лист з посиланням на активацію WebMoney Keeper Classic. Переходьте по цій і засланні і про чудо, WebMoney Keeper Classic активований, це можна побачити в особистому кабінеті WebMoney Keeper Mini.

Якщо у Вас в розділі меню, під заголовком «Способи управління аккаунтом (WebMoney Keeper)» в рядку Classic загорілася напис використовується щось Ви все зробили правильно і тепер Вам доступний спосіб управління WebMoney Keeper Classic, зверніть увагу, що Classic тепер основний спосіб управління, а Mini - додатковий, так само з скрін видно, що способи управління гаманцями WM Keeper Classic і WebMoney Keeper Light не сумісні ці способи разом Ви ніколи не зможете використовувати. Так само Ви можете подивитися, що ліміти на грошові операції при способі WM Keeper Mini істотно розширилися. Що не може не радувати.

Вхід в систему управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Цей комп'ютер. E-num Storage. Безпека способу управління WM Keeper Classic.

Сподіваюся, шановні читачі, що Ви без проблем завантажили потрібну Вам версію програми WM Keeper Classic і активували спосіб управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Тепер я хотів би зупиниться на питанні безпеки системи управління WebMoney Keeper Classic, з нашого боку природно, а з нашого боку безпеку можна забезпечити тільки при вході в систему, все інше інженери WebMoney беруть на себе.

І так, давайте подивимося, що нам потрібно для входу в систему WebMoney Keeper Classic (я б рекомендував записати всі ці дані в який-небудь файл, а ще краще в блокнот, щоб надалі їх не забути): перше що нам потрібно це ідентифікатор WMID, який складається з 12 цифр (отримали ми його відразу після того як зареєстрували WebMoney гаманець), друге це поштову скриньку на який ми реєстрували WebMoney гаманець, третє це пароль від файлу ключів (ключового файлу), не плутайте його з паролем від способу управління WebMoney Keeper Mini, власне сам файл ключів куди ж без нього, так само нам може знадобитися наш відбиток пальця, телефон на який може прийти SMS з відповідним кодом ну або додатки для комунікатора.

Що ж пропоную почати. Власне способів авторизації для способу управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic два. Перший я буду називати «Цей комп'ютер», другий «E-num storage».

І почнемо розглядати з способу «Цей комп'ютер», він просто швидше і простіше. Для того щоб зайти в WebMoney Keeper Classic способом цей комп'ютер, нам потрібен файл з ключами (ключовий файл), нам потрібно знати пароль для ключового файлу, а так же нам необхідний ідентифікатор WMID, який нам присвоїли при реєстрації в системі WebMoney. Точно вже й не згадаю, але швидше за все при першому вході в WebMoney Keeper Classic програма може зажадати вказати шлях до файлу ключів, який ми завантажили, якщо зажадає треба буде вказати.

До речі, якщо у Вас буде необхідність управляти гаманцем за допомогою WebMoney Keeper Classic з іншого комп'ютера, досить зробити резервну копію файлу ключів. В поле WMID вводите отриманий ідентифікатор, а в поле пароль слід ввести пароль від файлу ключів! Дивіться не переплутайте з паролем від WM Keeper Mini. Після чого Ви зможете почати управляти своїми гаманцями (WME, WMR, WMZ) за допомогою програми WebMoney Keeper Classic.

Тепер я пропоную поговорити, про авторизацію для способу управління аккаунтом WM Keeper Classic, який називається E-num Storage, його суть полягає в тому, що Ваш файл ключів зберігається на сервері WebMoney і програма робить запит ні до домашньому файлу, а до файлу на сервері , тому розробники вжили додаткових заходів до захисту авторизації даного способу. Ну що ж вибираємо «Місце зберігання ключів доступу» E-num Storage.

Після чого нам буде потрібно ввести e-mail, на який ми реєструвалися в системі WebMoney, зверніть увагу, що при першій авторизації у Вас виникне помилка, суть її полягає в тому, що Ваш поштовий ящик не зареєстрований на сервері E-num, Вам просто треба буде перейти по запропонованому посиланню і слідувати вказівкам системи, що б додати свою поштову скриньку на сервер E-num. А тепер власне про способи авторизації, їх три як і у випадку з WebMoney Keeper Mini, перший - на мобільний телефон, нам прийде SMS з кодом, який необхідно буде ввести у відповідне поле, другий - додаток для комунікатора і третій - відбиток пальця.

У цій публікації я розгляну тільки спосіб SMS оповіщення, перший в списку, що випадає. Після того як Ви ввели e-mail, Вам не телефон прийде SMS з кодом підтвердження, який необхідно буде ввести. Після того як Ви ввели число відповідь з надісланого на Ваш телефон SMS у Вас знову відбудеться помилка, такого змісту, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі».

Після того як Ви ввели число відповідь з надісланого на Ваш телефон SMS у Вас знову відбудеться помилка, такого змісту, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі»

Давайте розбиратися, що це за помилка і як її виправити. Якщо ж Ви вважаєте, що файл з ключами і зручніше весь час тягати з собою на флешки або Вам просто не потрібен доступ до гаманця WebMoney з іншого комп'ютера, то можете і не експортувати WM-ключі на сервер E-num storage.

Помилка, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі», як зберегти WM-ключі на сервері E-num storage.

Ну, а якщо Ви хочете мати доступ до свого гаманця з будь-якого комп'ютера, де встановлений WebMoney Keeper Classic-то ця частина статті для Вас, до речі користувачі системи WebMoney, на форумах часто лають адміністраторів, за те що вони створили нібито замкнуте коло, аргументуючи свою промову словами, "як я можу експортувати свої WM-ключі на сервер E-num Storge, якщо не маю доступу до системи через WebMoney Keeper Classic, а файлу з ключами (ключовий файл) у мене немає і я навіть не можу запустити програму WM Keeper Classic ", щось в цьому дусі народ пише, що не знає як активувати спо соб управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Мабуть вони не читали мій блог, ZametkiNaPolyah.ru .

І мабуть це питання, я все-таки залишу для наступної статті, яка буде присвячена безпечній роботі в системі WebMoney, безпечною навіть на чужих комп'ютерах, завдяки сервера E-num Sorage, але пам'ятайте, тільки Ваша уважність і відповідальність зможуть зробити безпечною Вашу роботу з будь-якими сервісами будь-то WebMoney або аккаунт у соціальній мережі і не один сервер і не один протокол не захистить Ваші дані, гроші і інформацію якщо Ви самі до цього будете підходити халатно.

На цьому все, спасибі за увагу, адеюсь, що був хоч чимось корисний і до швидких зустрічей на сторінках блогу для початківців Вебразработчик і вебмайстрів ZametkiNaPolyah.ru

Можливо, вам буде цікаво:

 • Що таке SEO, визначення SEO. Чорне SEO. біле SEO
 • Нотатки про Drupal
 • Як створити сайт використовуючи Drupal. Установка Drupal на локальний сервер. Локалізація Drupal. Як русифікувати Drupal за допомогою .po файл. Переклад Друпала за допомогою архіву
 • Логічне форматування HTML-документів. Безпосереднє форматування HTML документів. HTML теги, частина 3
 • HTML атрибути, для чого використовуються HTML атрибути, які бувають HTML атрибути, синтаксис і призначення атрибутів в HTML
 • HTML теги, частина 1. Тег PRE авторське форматування, тег BR перенесення рядків. пробільні символи
 • Блокові і рядкові елементи. Теги HTML заголовків H1-H6
 • Структура HTML документа. Теги html, head, body і title
 • Що таке теги, які теги бувають і де їх шукати
 • Панель інструментів Google - Google WebMaster Tools. Реєстрація та можливості надаються Google WebMaster Tools
 • Лічильники відвідувань
 • Google Analytics - реєстрація, установка і отримання коду лічильника відвідуваності. Робота зі статистикою
 • Що таке RSS стрічка і потік. Програми для читання RSS стрічок - RSS reader. Іконки і кнопки RSS для сайту. Як влаштований формат RSS.
 • Нотатки про XML і XLST
 • Розмітка XML документа. XML атрибути. Корінь XML документа. Декларації в XML. Коментарі в XML. Синтаксис XML документа
 • Розширювана мова розмітки XML. Синтаксис XML. Структура XML документа. застосування XML
 • Конфлікти в XML. Простір імен в XML. Способи іменування простору імен в XML. Як використовувати HTML теги в XML документах
 • Нотатки з JavaScript
 • Алгоритмічна мова програмування JavaScript. Методи виведення даних в JavaScript alert (), confirm і document.write (). Вставка JavaScript в HTML сторінки
 • Все про реляційних базах даних і системі управління базами даних MySQL. MySQL сервер
 • Система управління базами даних. Реляційні бази даних. Де завантажити MySQL сервер, як налаштувати і встановити

Замітка про те як змінити спосіб входу в систему WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic. Управління гаманцем WebMoney за допомогою WebMoney Keeper Classic

Вітаю Вас, відвідувачі мого скромного блогу для початківців web-розробників і web-майстрів ZametkiNaPolyah.ru . У минулій статті рубрики Віртуальні гроші ми з Вами поговорили про те як зареєструвати гаманець WebMoney, так само розглянули для чого нам потрібно завести собі електронний гаманець і детально зупинилися на такому способі входу в систему WebMoney, як WebMoney Keeper Mini. Адже при реєстрації гаманця WebMoney нам спочатку доступний тільки Mini спосіб входу і відповідно всі можливості, які у нас є теж Mini, а так само при використання WebMoney Keeper Mini накладаються фінансові обмеження, що ні їсти гуд. І розширити можливості управління своїми електронними грошима було б дуже непогано, а так само зняти ті фінансові обмеження, які накладаються на віртуальний кошелі при використання WebMoney Keeper Mini. Вітаю Вас, відвідувачі мого скромного блогу для початківців web-розробників і web-майстрів  ZametkiNaPolyah Ще одним аргументом переходу на використання WebMoney Keeper Classic є безпека Ваших даних, так як захисні заходи при використання способу входу WM Keeper Classic набагато ефективніше, ніж ті заходи, які використовуються при вході в систему WebMoney Keeper Mini, але це ще не всі плюси, які ми отримаємо після того як активуємо WebMoney Keeper Classic, ті обмеження, які встановлені на гаманці знаходяться під управлінням WM Keeper Mini будуть істотно полегшені. На мою скромну думку, здійснювати грошові операції зручніше все-таки в системі WebMoney Keeper Mini, але Keeper Classic надійніше, так що судіть самі ніж іменному Вам буде зручніше користуватися, а в цій статті я постараюся якомога більш детально описати спосіб входу в систему WebMoney Keeper Classic, а так само розповісти Вам про те, як перейти з Mini на Classic.

Вхід в систему WebMoney через програму WM Keeper Classic

Зміст статті:

І так, в минулій публікації я описав процес реєстрації в системі WebMoney, поговорили про спосіб входу WM Keeper Mini, про обмеження які накладаються на гаманці при використання WebMoney Keeper Mini, про ті можливості, які нам надаються при даному способі входу в систему WebMoney, а так само ми коротко розглянули заходи безпеки використовуються в WebMoney Keeper Mini, з минулої статті ми дізналися, що таке WMID, а так само створили три перших гаманця, які можна буде використовувати, коли будемо заходити через WM Keeper Mini, WMZ (вебманевскій еквівалент USD) , WMR (рублевий е вівалент WebMoney) і WME (в WebMoney це Євро). Тепер же я пропоную розглянути самий на мій погляд безпечний спосіб входу в систему WebMoney, через програму WM Keeper Classic, Keeper - це спосіб входу в систему WebMoney. В даний момент (якщо Ви ще нічого не встигли змінити) ми знаходимося в системі управління гаманцем, яка називається WebMoney Keeper Mini. Але нам-то потрібен Keeper Classic, для того щоб це зробити, просто перейдіть по цим посиланням, тут Ви зможете завантажити програму WM Keeper Classic , Або ось пряме посилання на російську версію , А ось і на англійську версію WebMoney Keeper Classic. Після того як Ви скачали потрібну Вам версію програми, можна почати встановлювати WM Keeper Classic, якщо у Вас на комп'ютері стоїть ОС Win7 - то тисніть по інсталяційні файлу правою кнопкою мишки і з контекстного меню виберіть пункт «Запуск від імені Адміністратора». В процесі установки нам треба знову ж підтвердити угоду, вказати директорію в яку будемо встановлювати WM Keeper Classic, і постійно натискати далі. Ну тепер власне потрібно запустити, тільки що встановлений Keeper Classic, знайти Ви його зможете за наступним шляхом: Пуск - Всі програми - WebMoney - WebMoney Keeper Classic. Хоча немає стійте. Запустити ми завжди встигнемо. Інженери WebMoney своєї параноїдальний перевершують усі мислимі і не мислимі межі. Як Ви пам'ятаєте тепер при реєстрації, неможливо відразу вибрати спосіб управління гаманцем WebMoney. Тепер при реєстрації нам доступний за умовчанням спосіб управління Keeper Mini, в цій статті про цей спосіб я скажу тільки два слова, він самий небезпечний, а його функціонал обрізаний до мінімуму.

Як змінити спосіб управління гаманцем WebMoney з WebMoney Keeper Mini на WebMoney Keeper Classic

Так товариші, тепер мало скачати і встановити саму програму WebMoney Keeper Classic, раніше колись давним давно, ой що це я. Вообщем не так давно, при реєстрації в системі WebMoney ми могли відразу вибрати спосіб входу в систему WebMoney Keeper Classic, скачати власне програму, згенерувати при інсталяції WMID, так само в інсталяційний пакет Keeper входив файл ключів, пароль до якого ми задавали при установки програми, але зараз розробники «трохи» перемудрили і тепер форум WebMoney забитий топіки з кричущими заголовками «яК пЕРЕЙТИ з MINI нА CLASSIC», і в цій статті я постараюся розкрити цю страшну таємницю і поділюся з Вами інформацією про те як перейти з mini на classic. Я сподіваюся Ви ще не вийшли з особистого кабінету WebMoney, після того як зареєстрували гаманець? Якщо вийшли то заходите по ссилочку « Вхід ». При повторному вході (мене цей момент дуже здивував, інших-то Keeper у нас поки що немає) із запропонованих способів входу (Keeper) в систему WebMoney нам треба вибрати саме WebMoney Keeper Mini. Вводимо логін і пароль. Потрапляємо в особистий кабінет.

І в верхньому меню вибираємо пункт, який називається «меню», до речі номера гаманців на скрині тільки що створені і порожні, приймаю будь-які пожертвування хоч в WMZ, хоч в WMR і навіть в WME. Нам відкривається сторінка, яку треба перегорнути до кінця вниз і там побачити приблизно наступне:

Розділ, який називається «Способи управління аккаунтом WebMoney Keeper», але рано радієте, Keeper Classic подаватися не буде відразу після того як ви натиснете на посилання включити, але натиснути на включити треба. Тиснемо і потрапляємо на сторінку входу в захищену зону WebMoney. Розділ, який називається «Способи управління аккаунтом WebMoney Keeper», але рано радієте, Keeper Classic подаватися не буде відразу після того як ви натиснете на посилання включити, але натиснути на включити треба Ну природно здійснити цей вхід можна тільки через WebMoney Keeper Mini. Вводимо свій логін і пароль до Keeper Mini. Потім Ви потрапите на сторінку з SMS підтвердженням, тут треба ввести код, який Вам надішлють через SMS. Паранойааааааааа !!!! І тільки після всіх цих маніпуляцій ви зможете змінити спосіб входу в систему з mini на classic.

Тільки для початку треба придумати новий пароль. Тепер нам повідомляють, що для нас створили файл з ключами, який нам необхідно завантажити на свій комп'ютер, забути куди завантажили і не заходити в цю папку, що б ненароком не видалити ключовий файл (файл з ключами, файл ключів), а пароль який ми вводили в попередньому пункті якраз і є паролем для файлу ключів. Ну все нарешті у нас з'явився заповітний файл з розширенням kwm, після цього тиснемо продовжити. А тепер нам ще пропонують виконати інструкцію для запуску WebMoney Keeper Classic.

Ну що ж нам залишилося тільки виконати інструкцію. А саме: запустити програму WebMoney Keeper Classic, вибрати місце зберігання ключів «Цей комп'ютер», ввести свій WMID в поле WMID і внизу вікна програми перейти за посиланням «Відновлення». Відкриється наступне вікно, в якому нам треба вказати пароль до файлу ключів, який ми придумали в попередньому пункті і вказати шлях до файлу ключів. А так же вказати пароль до системи WebMoney, які ми вводили при реєстрації гаманця, зверніть увагу пароль до файлу ключів і пароль до самого гаманцю WebMoney це різні паролі, але Ви могли не морочитися і використовувати один і той же набір символів, тобто у Вас може бути так що пароль до файлу ключів і пароль до системи WebMoney виявляться однаковими.

А далі в свої права вступає WebMoney Keeper Classic і пропонує нам створити файл гаманців з розширенням pwm. Вся справа в тому, що гаманці WebMoney Keeper Mini і WebMoney Keeper Classic це різні гаманці і їх треба переносити (є думка про те що б написати статтю, як переносити гаманці між Keeper), а зараз ми просто створимо новий файл гаманців WebMoney.

Ставимо радіопереключатель на пункт Створити новий файл гаманців (pwm) і тиснемо Ok. Все файл готовий. Але на цьому процедура підключення WebMoney Keeper Classic ще не закінчена. Після того як Ви виконаєте всі ці дії, Вам знову потрібно, зайти в систему WebMoney, але поки не поспішайте, через WebMoney Keeper Mini, так як нам ще необхідно активувати WebMoney Keeper класик, після того як Ви зайшли в систему через Mini, заходите в свою поштову скриньку, на який Вам прийшов лист з посиланням на активацію WebMoney Keeper Classic. Переходьте по цій і засланні і про чудо, WebMoney Keeper Classic активований, це можна побачити в особистому кабінеті WebMoney Keeper Mini.

Якщо у Вас в розділі меню, під заголовком «Способи управління аккаунтом (WebMoney Keeper)» в рядку Classic загорілася напис використовується щось Ви все зробили правильно і тепер Вам доступний спосіб управління WebMoney Keeper Classic, зверніть увагу, що Classic тепер основний спосіб управління, а Mini - додатковий, так само з скрін видно, що способи управління гаманцями WM Keeper Classic і WebMoney Keeper Light не сумісні ці способи разом Ви ніколи не зможете використовувати. Так само Ви можете подивитися, що ліміти на грошові операції при способі WM Keeper Mini істотно розширилися. Що не може не радувати.

Вхід в систему управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Цей комп'ютер. E-num Storage. Безпека способу управління WM Keeper Classic.

Сподіваюся, шановні читачі, що Ви без проблем завантажили потрібну Вам версію програми WM Keeper Classic і активували спосіб управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Тепер я хотів би зупиниться на питанні безпеки системи управління WebMoney Keeper Classic, з нашого боку природно, а з нашого боку безпеку можна забезпечити тільки при вході в систему, все інше інженери WebMoney беруть на себе.

І так, давайте подивимося, що нам потрібно для входу в систему WebMoney Keeper Classic (я б рекомендував записати всі ці дані в який-небудь файл, а ще краще в блокнот, щоб надалі їх не забути): перше що нам потрібно це ідентифікатор WMID, який складається з 12 цифр (отримали ми його відразу після того як зареєстрували WebMoney гаманець), друге це поштову скриньку на який ми реєстрували WebMoney гаманець, третє це пароль від файлу ключів (ключового файлу), не плутайте його з паролем від способу управління WebMoney Keeper Mini, власне сам файл ключів куди ж без нього, так само нам може знадобитися наш відбиток пальця, телефон на який може прийти SMS з відповідним кодом ну або додатки для комунікатора.

Що ж пропоную почати. Власне способів авторизації для способу управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic два. Перший я буду називати «Цей комп'ютер», другий «E-num storage».

І почнемо розглядати з способу «Цей комп'ютер», він просто швидше і простіше. Для того щоб зайти в WebMoney Keeper Classic способом цей комп'ютер, нам потрібен файл з ключами (ключовий файл), нам потрібно знати пароль для ключового файлу, а так же нам необхідний ідентифікатор WMID, який нам присвоїли при реєстрації в системі WebMoney. Точно вже й не згадаю, але швидше за все при першому вході в WebMoney Keeper Classic програма може зажадати вказати шлях до файлу ключів, який ми завантажили, якщо зажадає треба буде вказати.

До речі, якщо у Вас буде необхідність управляти гаманцем за допомогою WebMoney Keeper Classic з іншого комп'ютера, досить зробити резервну копію файлу ключів. В поле WMID вводите отриманий ідентифікатор, а в поле пароль слід ввести пароль від файлу ключів! Дивіться не переплутайте з паролем від WM Keeper Mini. Після чого Ви зможете почати управляти своїми гаманцями (WME, WMR, WMZ) за допомогою програми WebMoney Keeper Classic.

Тепер я пропоную поговорити, про авторизацію для способу управління аккаунтом WM Keeper Classic, який називається E-num Storage, його суть полягає в тому, що Ваш файл ключів зберігається на сервері WebMoney і програма робить запит ні до домашньому файлу, а до файлу на сервері , тому розробники вжили додаткових заходів до захисту авторизації даного способу. Ну що ж вибираємо «Місце зберігання ключів доступу» E-num Storage.

Після чого нам буде потрібно ввести e-mail, на який ми реєструвалися в системі WebMoney, зверніть увагу, що при першій авторизації у Вас виникне помилка, суть її полягає в тому, що Ваш поштовий ящик не зареєстрований на сервері E-num, Вам просто треба буде перейти по запропонованому посиланню і слідувати вказівкам системи, що б додати свою поштову скриньку на сервер E-num. А тепер власне про способи авторизації, їх три як і у випадку з WebMoney Keeper Mini, перший - на мобільний телефон, нам прийде SMS з кодом, який необхідно буде ввести у відповідне поле, другий - додаток для комунікатора і третій - відбиток пальця.

У цій публікації я розгляну тільки спосіб SMS оповіщення, перший в списку, що випадає. Після того як Ви ввели e-mail, Вам не телефон прийде SMS з кодом підтвердження, який необхідно буде ввести. Після того як Ви ввели число відповідь з надісланого на Ваш телефон SMS у Вас знову відбудеться помилка, такого змісту, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі».

Після того як Ви ввели число відповідь з надісланого на Ваш телефон SMS у Вас знову відбудеться помилка, такого змісту, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі»

Давайте розбиратися, що це за помилка і як її виправити. Якщо ж Ви вважаєте, що файл з ключами і зручніше весь час тягати з собою на флешки або Вам просто не потрібен доступ до гаманця WebMoney з іншого комп'ютера, то можете і не експортувати WM-ключі на сервер E-num storage.

Помилка, «Код: 15 Опис: Користувач зареєстрований, але не зберігав WM-ключі», як зберегти WM-ключі на сервері E-num storage.

Ну, а якщо Ви хочете мати доступ до свого гаманця з будь-якого комп'ютера, де встановлений WebMoney Keeper Classic-то ця частина статті для Вас, до речі користувачі системи WebMoney, на форумах часто лають адміністраторів, за те що вони створили нібито замкнуте коло, аргументуючи свою промову словами, "як я можу експортувати свої WM-ключі на сервер E-num Storge, якщо не маю доступу до системи через WebMoney Keeper Classic, а файлу з ключами (ключовий файл) у мене немає і я навіть не можу запустити програму WM Keeper Classic ", щось в цьому дусі народ пише, що не знає як активувати спо соб управління аккаунтом WebMoney Keeper Classic. Мабуть вони не читали мій блог, ZametkiNaPolyah.ru .

І мабуть це питання, я все-таки залишу для наступної статті, яка буде присвячена безпечній роботі в системі WebMoney, безпечною навіть на чужих комп'ютерах, завдяки сервера E-num Sorage, але пам'ятайте, тільки Ваша уважність і відповідальність зможуть зробити безпечною Вашу роботу з будь-якими сервісами будь-то WebMoney або аккаунт у соціальній мережі і не один сервер і не один протокол не захистить Ваші дані, гроші і інформацію якщо Ви самі до цього будете підходити халатно.

На цьому все, спасибі за увагу, адеюсь, що був хоч чимось корисний і до швидких зустрічей на сторінках блогу для початківців Вебразработчик і вебмайстрів ZametkiNaPolyah.ru

Можливо, вам буде цікаво:

 • Що таке SEO, визначення SEO. Чорне SEO. біле SEO
 • Нотатки про Drupal
 • Як створити сайт використовуючи Drupal. Установка Drupal на локальний сервер. Локалізація Drupal. Як русифікувати Drupal за допомогою .po файл. Переклад Друпала за допомогою архіву
 • Логічне форматування HTML-документів. Безпосереднє форматування HTML документів. HTML теги, частина 3
 • HTML атрибути, для чого використовуються HTML атрибути, які бувають HTML атрибути, синтаксис і призначення атрибутів в HTML
 • HTML теги, частина 1. Тег PRE авторське форматування, тег BR перенесення рядків. пробільні символи
 • Блокові і рядкові елементи. Теги HTML заголовків H1-H6
 • Структура HTML документа. Теги html, head, body і title
 • Що таке теги, які теги бувають і де їх шукати
 • Панель інструментів Google - Google WebMaster Tools. Реєстрація та можливості надаються Google WebMaster Tools
 • Лічильники відвідувань
 • Google Analytics - реєстрація, установка і отримання коду лічильника відвідуваності. Робота зі статистикою
 • Що таке RSS стрічка і потік. Програми для читання RSS стрічок - RSS reader. Іконки і кнопки RSS для сайту. Як влаштований формат RSS.
 • Нотатки про XML і XLST
 • Розмітка XML документа. XML атрибути. Корінь XML документа. Декларації в XML. Коментарі в XML. Синтаксис XML документа
 • Розширювана мова розмітки XML. Синтаксис XML. Структура XML документа. застосування XML
 • Конфлікти в XML. Простір імен в XML. Способи іменування простору імен в XML. Як використовувати HTML теги в XML документах
 • Нотатки з JavaScript
 • Алгоритмічна мова програмування JavaScript. Методи виведення даних в JavaScript alert (), confirm і document.write (). Вставка JavaScript в HTML сторінки
 • Все про реляційних базах даних і системі управління базами даних MySQL. MySQL сервер
 • Система управління базами даних. Реляційні бази даних. Де завантажити MySQL сервер, як налаштувати і встановити
Я сподіваюся Ви ще не вийшли з особистого кабінету WebMoney, після того як зареєстрували гаманець?
Я сподіваюся Ви ще не вийшли з особистого кабінету WebMoney, після того як зареєстрували гаманець?
Я сподіваюся Ви ще не вийшли з особистого кабінету WebMoney, після того як зареєстрували гаманець?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: