Як створити сайт самостійно: покрокова інструкція роботи в Weebly

Без наявності веб-сайту сьогодні не обходиться жодна компанія, навіть найменша. Однак розробка особистої інтернет-майданчика коштує недешево. Про те, як створити веб-сайт безкоштовно, а також покрокова інструкція роботи з конструктором Weebly з оглядом сервісу та відгуками користувачів - в нашій статті.

Про те, як створити веб-сайт безкоштовно, а також покрокова інструкція роботи з конструктором Weebly з оглядом сервісу та відгуками користувачів - в нашій статті

У цій статті ви прочитаєте:

  • Як створити веб-сайт безкоштовно і самостійно

  • Огляд конструктора онлайн-сервісу Weebly

  • Покрокова інструкція того, як створити сайт самостійно в Weebly

З оздать сайт самостійно з покроковою інструкцією хочуть багато, однак без спеціальних знань зробити це ще до недавнього часу було досить складно. Weebly - безкоштовний онлайн-сервіс, що дозволяє створювати сайти навіть тим, хто не володіє html-мовою.

Інтернет-ресурс з'явився досить давно, з 2006 року. За допомогою цього сервісу можна створити веб-сайт безкоштовно і сконструювати навіть інтернет-магазин, але в більшій мірі він підійде для невеликих компаній і особистого користування. Наприклад, ви можете створити персональний сайт з блогом або резюме.

Як працює

Реєстрація. Щоб створити сайт самостійно і безкоштовно, почніть з реєстрації в Weebly. У правому верхньому куті знаходиться відповідна кнопка. Сервіс пропонує два варіанти: зайти на сайт через акаунт у Facebook або зареєструватися (досить вказати ім'я користувача, пароль і адресу електронної пошти).

Сервіс працює на 11 мовах, і розпізнавання відбувається автоматично. Російську мову можна вибрати в меню вкладки Language в правому верхньому куті.

Вибір категорії сайту. Необхідно придумати назву сайту і поставити його тип. А спливаюча вкладка дозволяє змінити колірне рішення створюваного ресурсу.

Вибір домену. Безкоштовний варіант адреси сайту виглядає так: http: //названіесайта.weebly.com. Але можна зареєструвати і новий домен, наприклад http: //www.названіесайта.com. Цей варіант - платний ($ 39,95 на рік). Є можливість налаштувати власний домен (наприклад, замість .com створити .ru).

Формування структури сайту. Для того, щоб безкоштовно створити веб-сайт своєї мрії, сервіс пропонує кілька шаблонів дизайну сайту. Кожен шаблон можна відредагувати шляхом використання базових елементів (модулів). Вони розділені на кілька вкладок: текстовий блок, картинка, заголовок, контактна форма і інше.

Для управління сторінками існують окремі вкладки, де серед іншого ви можете налаштувати навігаційне меню, підключити статистику Google Analytics.

У вкладці «Мультимедіа» розташовуються додаткові блоки: «Фото», «Відео», «Флеш». Вкладка «Дохід» містить елементи, необхідні для роботи інтернет-магазинів.

Параметри. Вкладка передбачає роботу із загальними настройками сторінки: пошукова оптимізація (призначення тегів), настройки електронної торгівлі та мобільної версії.

Запуск. Готовий сайт розміщується в мережі натисканням кнопки «Опублікувати» на панелі інструментів.

Коментарі

Danila Makarov:
«Дуже сподобався сервіс. Мені здався найзручнішим в порівнянні з іншими подібними сервісами. Створив з його допомогою сайт для свого невеликого бізнесу: marketpress.weebly.com ».

Едуард Кримов:
«Спробував масу вітчизняних і західних редакторів. У всіх є свої плюси і майже у кожного величезні мінуси. У підсумку зупинився на «Виблі». Ось результат: www.stylist.crimea.ua і www.makeupschool.crimea.ua. Ніяких навичок сайтостроения у мене немає ».

Ігор Калмиков:
«Домен.ru без проблем чіпляється, ось приклад: www.site-builder-test.ru. Інші домени вони не пропонують лише тому, що не хочуть втомлювати себе їх перерахуванням ».

Jeremy Wong:
«З мого досвіду, Weebly ідеально підходить для представників малого бізнесу, а також для створення власних сторінок. Загалом, якщо ви хочете створити гарний і функціональний веб-сайт швидко і безболісно, ​​Weebly - хороший вибір. Але якщо ви хочете побудувати складний сайт, доведеться звернутися до послуг агентства ».

Draek:
«Сервіс досить простий у використанні. Однак функції досить обмежені і, можливо, зажадають деякого редагування в HTML і (або) CSS. Мене втішила можливість змінювати шрифти, але я б додав функцію завантаження власного шрифту ».

Джерела: lifehacker.ru; www.sitebuilderreport.com; www.websitebuilderexpert.com

Сподобалася стаття? Поділіться з колегами - нехай оцінять!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: