Як заблокувати небажаний контент на iPad і iPhone

Багато батьків турбуються про те, що їхні діти можуть випадково наштовхнутися в Інтернеті на який-небудь сайт з небезпечними або шокуючими матеріалами, поки вони грають на iPhone або iPad. У нас є рішення цієї проблеми - Kaspersky Safe Browser для iOS. Багато батьків турбуються про те, що їхні діти можуть випадково наштовхнутися в Інтернеті на який-небудь сайт з небезпечними або шокуючими матеріалами, поки вони грають на iPhone або iPad

Kaspersky Safe Browser для iOS захищає вас і ваших дітей від небезпечних сайтів і вміє блокувати доступ до онлайн-ресурсів з небажаним контентом.

За допомогою нашого браузера ви можете заблокувати доступ до сайтів, що належать до таких категорій, як дорослий контент, програмне забезпечення, аудіо, відео, алкоголь, тютюнові вироби, наркотичні та психотропні речовини, насильство, ненормативна лексика, зброя, азартні ігри, лотереї, тоталізатори , сайти електронної комерції, переадресація HTTP-запитів, комп'ютерні ігри, релігійний контент і новинні ресурси.

Вам не потрібно буде налаштовувати захист від шкідливого контенту - цей модуль включений за замовчуванням. А ось на те, щоб вибрати категорії контенту, які ви хочете заблокувати, піде десь хвилина вашого часу. Додаток дуже просте і зрозуміле, але про всяк випадок в нашій Базі Знань є докладна інструкція про те, як налаштувати фільтрацію контента .

Нагадуємо: Kaspersky Safe Browser - це безкоштовний додаток. Ви можете скачати його з App Store .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: