Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів. Обговорення на LiveInternet


Джеррі Ледфорд. Мері Тайлер. Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів.
Ця книга являє собою керівництво по Google Analytics 2.0 для користувачів середньої і високої кваліфікації, що займаються веб-аналітикою. Мета книги - пояснити основні поняття аналітики, показати, як налаштувати сервіс Google Analytics, вибирати цілі і фільтри, інтерпретувати звіти і графіки Google Analytics і використовувати цю інформацію для поліпшення ефективності веб-сайту.

У книзі міститься також складніша інформація по таким темам, як установка фільтрів і цілей, відстеження показників електронної торгівлі і теорія аналітики. Розглядаються численні приклади того, як компанії використовують звіти для свого бізнесу, щоб проілюструвати, щоб окремі функції Google Analytics. Вивчаються також питання інтеграції Google Analytics з AdWords.
Книга розрахована на користувачів і програмістів різної кваліфікації, власників сайтів і блогів, а також буде корисна студентам і викладачам дисциплін, пов'язаних з веб-статистикою і аналітикою.


Назва: Google Analytics 2.0. Аналіз веб-сайтів
Автор: Джеррі Ледфорд, Мері Тайлер
Рік: 2008
Сторінок: 368
Формат: HTML + JPEG
Розмір: 9,41 Mб

Завантажити книгу "Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів" >>

ЗМІСТ книги "Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів"

 • Вступ
 • основи Analytics
 • Чому Analytics?
 • Analytics і AWStats
 • Так! Ще про AWStats
 • Налаштування Google Analytics
 • Як почати роботу
 • панель налаштувань
 • фільтрація даних
 • Використання цілей Analytics
 • Інтеграція з AdWords
 • більш складні теми
 • панелі інструментів
 • Нова панель інструментів
 • Як встановити періодичність дат
 • Всі звіти: відвідувачі
 • огляд відвідувачів
 • тенденції відвідувачів
 • лояльність відвідувачів
 • можливості браузерів
 • Мережеві параметри
 • визначено користувачем
 • Всі звіти: джерела трафіку
 • джерела трафіку
 • AdWords
 • Додаткові звіти про трафік
 • Всі звіти: зміст
 • огляд змісту
 • Всі звіти: цілі
 • огляд цілей
 • Всі звіти: електронна торгівля
 • Електронна торгівля
 • ефективність продукту
 • Додаткові звіти для електронної торгівлі

Автори книги "Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів"

Джеррі Ледфорд (Jerri Ledford) - письменниця-фрілансер, яка спеціалізується на бізнес-технологіях більш десяти років. З-під її пера вийшли понад 750 статей, нарисів, новинних повідомлень і звітів як в друкованих, так і онлайнових виданнях. Її роботи публікувалися в таких виданнях, як Intelligent Enterprise, Network World, Information Security Magazine, DCM Magazine, CRM Magazine та IT Manager s Journal. Джеррі написала також ряд книг. Вільний час вона проводить в штатах Алабама, Міссісіпі і Теннессі. Там Джеррі займається пішохідним туризмом, садівництвом, комп'ютерними іграми, проводить час з друзями та сім'єю, які ніжно називають її "технічною підтримкою".
Мері Е. Тайлер (Mary Е. Tyler) - професійний технічний журналіст і колишній розробник програмного забезпечення, в тому числі для веб. Вона спеціалізується на відкритому програмному забезпеченні, корпоративному програмному забезпеченні, питаннях інтелектуальної власності, мотоциклах і на всьому, що пов'язано з Macintosh. У Мері три дочки, чотири кішки, одна маленька і пухнаста декоративна собачка і чоловік, який робить кар'єру військового.

Завантажити книгу "Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів" >>

Огляд книги "Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів" і сервісу "Google Analytics"
Google Analytics 2.0 - це потужний інструмент оцінки успішності веб-сайту, маркетингових заходів, а також товарів і послуг. Виходячи з цього, ми будемо прагнути надати вам все інструменти , Які необхідні для того, щоб почати працювати з Google Analytics негайно (якщо ви ніколи не користувалися цим сервісом раніше). Ми пояснимо, як почати роботу з сервісом Google Analytics і як знаходити і використовувати звіти.
Ми також постараємося пояснити, що означає кожний звіт для вашого бізнесу. Там, де це доречно, ми розповімо, як ці звіти застосовуються до наших персональним веб-сайтів. В інших випадках будуть приведені вигадані приклади або приклади реальних компаній, що використовують сервіс Google Analytics.
Нове в цій книзі - складніший матеріал для "просунутих" користувачів. Ми включили інформацію, яка дозволить вам отримати більш ніж початкові знання з Google Analytics 2.0. Звичайно, ми розповімо про всі нові функції цього сервісу, але, що ще важливіше, ви дізнаєтеся, як використовувати додаток для більш глибокого аналізу статистики веб-сайту. За допомогою описуваних в цій книзі методів і порад ви зможете отримувати більш докладні і специфічні дані статистики і використовувати їх так, як ніколи раніше при використанні Google Analytics. У книгу включена ціла глава більш складного матеріалу, який допоможе вам витягти ще більшу користь з використання Google Analytics.

Що потрібно для того, щоб веб-сайт працював ефективніше і давав кращі результати?
Analytics - це сервіс, який генерує звіти про показники сайту. В Analytics є всілякі види показників веб-сайту: скільки разів здійснювався доступ до файлів, зі скількох унікальних IP-адрес здійснювався доступ до сайту, скільки сторінок проглядалося, і т.д. Analytics може визначити найпопулярніші сторінки, середню тривалість перебування на сайті, відсоток людей, які покинули сайт з певною сторінки, і відсоток людей, які вивчили сайт більш докладно.
Так, можна дивитися на купу різних показників, поки вам не стане погано, тоскно і не виникне відчуття повної безнадії. На щастя, одні показники важливіші, ніж інші. Які ж саме? Все залежить від того, який
у вас сайт. Якщо головне вміст сайту - контент, то грає роль один набір показників, якщо ж у вас "продає" сайт, то зовсім інший.
Таким чином, ви повинні визначити призначення свого сайту. Для тематичного сайту важливо, скільки часу відвідувачі пробули на сайті, наскільки глибоко вони досліджували його і як часто вони повертаються до нього. Для "продає" сайту має значення середній час до покупки, рівень відмов від замовлень і, звичайно, прибуток, прибуток, прибуток. Коли ви зрозумієте, які показники важливі для вашого веб-сайту, то зможете використовувати їх для поліпшення його ефективності. Отже, що робити з аналітикою? Покращувати результати свого бізнесу, тобто збільшувати прибуток.
Давайте розглянемо таку ситуацію. Марк - власник невеликого магазину килимів. У цьому звичайному на перший погляд магазині кращі ціни в трьох штатах, тому товар продається добре. Офіційний веб-майстер сайту - Анна, дружина Марка. І хоча вона не проходила спеціального навчання по веб-дизайну, методом проб і помилок вона зуміла створити привабливий сайт. Але проблема в тому, що привабливість не завжди означає ефективність, тому Марк і Ганна хочуть знати, наскільки ефективний їх веб-сайт.
Ось тут-то і приходить на допомогу Google Analytics. Коли Анна перший раз активувала свій аккаунт Google Analytics, протягом декількох тижнів вона просто спостерігала, скільки трафіку приходить на сайт, звідки він приходить і на яких сторінках користувачі проводять найбільше часу.
Через кілька тижнів Google Analytics дав Ганні достатньо інформації для того, щоб зрозуміти: найбільше часу клієнти проводять на сторінках веб-сайту, присвячених плануванню. Вона також побачила, що більшість відвідувачів приходять по посиланню з місцевого сайту Better Business Bureau (Бюро по поліпшенню ділової практики).
Це допомогло Ганні і Марку прийняти деякі рішення з приводу маркетингового бюджету. Для невеликих компаній життєво важливий ефективний маркетинг, тому що вони можуть виділити на це значно менше коштів, ніж великі компанії.
Завдяки знанням, отриманим за допомогою Google Analytics, Анна вирішила створити для їх компанії щомісячну поштову розсилку з корисними порадами про те, де і як помістити килим, а також з дизайнерськими ідеями щодо використання килимів. Анна і Марк також вирішили, що вони спробують працювати з сервісом AdWords протягом декількох місяців, щоб з'ясувати, чи може така рекламна кампанія поліпшити показники їх бізнесу.
Щоб все це відслідковувати, Анна встановила фільтри і цілі в Google Analytics. За допомогою даних, отриманих в результаті використання цих фільтрів і цілей, вона зможе оцінити, чи призвело рішення посилити функціональність веб-сайту до реального збільшення продажів.
Ви, напевно, здогадалися, що Анна і Марк - вигадані персонажі. Вони - всього лише безкоштовні виконавці в цьому невеликому сценарії. Але їх історія демонструє, як можна за допомогою Google Analytics поліпшити заходи щодо маркетингу, що, в свою чергу, матиме позитивний вплив на бізнес. Звичайно, у кожного бізнесу своя специфіка. Але якщо ви використовуєте Google Analytics в якості інструменту для поліпшення і аналізу маркетингових заходів, то виявите безліч переваг, що дозволяють отримати різноманітні відомості про трафік сайту, наприклад: хто, що, коли, чому і де.

Завантажити книгу "Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів" >>

Статті по темі:

Вивчення попиту і вибір ключових слів

Як ефективно використовувати статистику сайту

Як я препарую конкурентів

Серія повідомлень " книги ":
Частина 1 - Google Analytics 2.0 Аналіз веб-сайтів
Частина 2 - Секрети створення рекламних матеріалів, або неписані правила копірайтингу
Частина 3 - 21 секрет успіху мільйонерів
...
Частина 13 - Передові газет були жахливі - брехливі, кровожерливі, зарозумілі
Частина 14 - самонавчання
Частина 15 - Тим хто лягає спати - спокійного сну
Що потрібно для того, щоб веб-сайт працював ефективніше і давав кращі результати?
Які ж саме?
Отже, що робити з аналітикою?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: