Користувач корпоративного порталу (дизайн Lite)

 1. Для викладання оффлайн

Переглядів: 11400 (Статистика ведеться з 06.02.2017)
Дата останньої зміни: 10.10.2012 Увага!

Даний курс описує функціонал в застарілому дизайні Lite. Цей курс більше не підтримується. Якщо ви не хочете переходити з дизайну Lite на сучасний, то вам:

 1. Буде недоступною частина сучасного функціоналу;
 2. Поточний функціонал доведеться вивчати по актуальному курсу з сучасним дизайном;
 3. Для користувачів вашого порталу доведеться самостійно створювати і підтримувати на своєму порталі свій навчальний курс.

Корпоративний портал - це перш за все програмне забезпечення, з яким треба вміти працювати. Покрокове сумлінне проходження курсу гарантує оволодіння функціоналом програми і успішне його використання. При необхідності можна відступити від покрокового і звернутися тільки до певного розділу.

Курс розроблений для навчання співробітників компаній, що використовують «1С-Бітрікс: Корпоративний портал». У ньому описані принципи роботи з порталом і механізми роботи з конкретними функціями системи.

Структура курсу в цілому аналогічна структурі демонстраційній версії порталу. У першому розділі дається загальне поняття про корпоративному порталі та описується інтерфейс адміністративної панелі.

Увага!

Всі наведені в навчальному курсі скріншоти зняті з демоверсії «1С-Бітрікс: Корпоративний портал». Зовнішній вигляд корпоративного порталу в конкретній організації може відрізнятися від наведеного, так як програмою допускається суттєва зміна зовнішнього вигляду з метою додання індивідуальності. Однак штатний функціонал не буде змінений, можуть бути перенесені деякі командні кнопки, змінені місця розташування інформаційних зон.

Можливо при цьому поява додаткових можливостей, не передбаченого за замовчуванням в програмі, але доопрацьованих для конкретного корпоративного порталу конкретної організації. У цьому випадку необхідно звернутися до адміністратора сайту за роз'ясненнями про роботу такого функціоналу.


Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію. (Сертифікація необов'язкова.) При успішному складанні лінійки тестів на сторінці моє навчання можна переглянути результат навчання і завантажити сертифікат у форматі PDF.


Для викладання оффлайн

Якщо даний курс береться в якості основи для оффлайн викладання, то рекомендована тривалість: 3 дні (21 академічна година).

Примітка: в рамках курсу слова сайт і корпоративний портал є синонімами.


Завантажити матеріали курсу в форматі  CHM Завантажити матеріали курсу в форматі CHM . Файли формату CHM оновлюються щомісяця, проте, можливо деяке відставання їх від онлайнової версії курсу.

Якщо не видно вміст файлу CHM

Увага!

Якщо ви не бачите вміст файлу формату .chm, то причина - настройки безпеки операційної системи: викачані з інтернету файли знаходяться під наглядом системи, яка обмежує доступ до них.

Щоб відключити подібне ставлення до файлу необхідно:

 • перейти в властивості файлу на вкладку Загальні. Внизу у Вас з'явиться повідомлення про те, що цей файл був заблокований системою з метою захисту комп'ютера.

  Загальні

 • натиснути кнопку Розблокувати.

Відсутність кнопки Розблокувати можливо в двох випадках:

 1. Файл лежить не локально, а на мережевому ресурсі.
 2. Якщо файл лежить на локальному диску, але шлях до нього містить спецсимволи (# та інші).

Почати курс навчання

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: