Ознаки того, що веб-сайт зламали

Як перед відвідуванням сайту дізнатися, що він не шкідливий? Якщо сайт скомпрометований уважним, талановитим і добре оплачуваних хакером, досить імовірно, що шкідливих «добавок» ніхто не помітить. Але, як правило, більшість зломів сайтів відносяться до малобюджетним, тому в них використовуються продаються на чорному ринку експлойт-паки (Комплекти для експлуатації вразливостей), які розраховані на безталанних ремісників. Ці останні часто помиляються або проявляють недбалість. Тому помітити їх праці заздалегідь цілком можна. Як перед відвідуванням сайту дізнатися, що він не шкідливий

Спроба виявити побутовими способами атаку вищого рівня, фінансовану урядом однієї з країн, по суті марна. Втім, хакерам на військовій службі не потрібні дані більшості з нас, а ті, хто дійсно зацікавлений в зараженні і зломі наших комп'ютерів, далеко не завжди кваліфіковані, як правило обмежені в ресурсах і часом помиляються. Саме про них ми повинні пам'ятати під час веб-серфінгу, і є цілий ряд ознак, за якими можна впізнати атаку і уникнути її.

Попередження браузера - найочевидніший ознака того, що ви можливо відкриваєте скомпрометований веб-сайт. Пошуковий гігант Google вклав багато сил і грошей в фільтрацію Мережі, відділяючи добрі сайти від поганих і заносячи їх у чорний список. При спробі відкрити зламаний сайт або спеціально створений онлайновий розсадник зарази, з'явиться попередження, що відвідування сайту може нашкодити вашому комп'ютеру. Google стверджує, що помилкових спрацьовувань захисту виключно мало, тому нехтувати їй нерозумно.

У ряду сучасних антивірусів є вбудована система перевірки сайтів, така як модуль перевірки посилань в Kaspersky CRYSTAL . Вона створена як розширення браузера і інформує про випадки, коли антивірус оцінює відвідуваний сайт як небезпечний.

Також, якщо відразу після входу на сайт щось почало завантажуватися на комп'ютер, можна сміливо припускати недобре. як каже експерт з безпеки Брайан Кребс , «Якщо ви не прийшли в пошуках цього, не встановлюйте це». Те ж стосується будь-яких завантажень з Мережі - якщо ви не давали дозволу, чекайте неприємностей, а сайт вважайте зламаним.

Якщо ви добре знаєте сайт, але при черговому приміщенні помічаєте незвичну настирливу рекламу, особливо по «спамових» темам, бачите посилання на сайти сторонньої тематики - це теж ознака злому, і по посиланнях ходити не варто.

Про додаткові ознаки злому нам розповіли наші друзі з StopBadware , Некомерційної організації по боротьбі з шкідливим контентом, що допомагає запобігти зломи або швидко усунути їх наслідки. Пізнати зламаний сайт можна ще до переходу на нього, по виду видачі в пошуковій системі. Якщо ви задали запит про конкретний сайті в пошуковій системі, а в результатах з'явились дивні анонси і ключові слова, такі як дешеві швейцарський годинник або таблетки для чоловіків, значить сайт зламали. Також важливою ознакою злому може служити селективна переадресація відвідувачів. Якщо вас переадресовують на сторонній сайт, але тільки при заході через пошукову систему, власники сайту можуть цього не помічати, оскільки самі заходять на сайт безпосередньо і бачать його як зазвичай. Більш того, нерідко такі хакерські переадресації виробляються з однієї з другорядних сторінок, ускладнюючи виявлення злому.

Як перед відвідуванням сайту дізнатися, що він не шкідливий?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: