Сайти та корпоративні портали на 1С-Бітрікс

 1. ситуація
 2. Історія співпраці
 3. Новий інформаційний сайт «Ростелеком»
 4. Розділ «Закупівлі» на базі основного веб-ресурсу
 5. Система відеоспостереження за виборами
 6. Конкурсні проекти «Ростелеком» (2012, 2013)
 7. Чому «1С-Бітрікс: Управління сайтом?»
 8. Чому вірність платформі зберігається?
 9. «Ростелеком» про роботу з QSOFT
 10. «Ростелеком» про роботу з «1С-Бітрікс»
 11. Інформація про замовника
 12. Інформація про розробника
За шість з гаком років плідної співпраці команда розробників QSOFT створила для ВАТ «Ростелеком» більше десяти великих веб-ресурсів.І всі вони побудовані на базі «1С-Бітрікс: Управління сайтом» .Чому найбільша в Росії телекомунікаційна компанія не збирається міняти платформу і в чому своєрідність кожного проекту, створеного на основі популярної CMS?
ситуація

«Ростелеком» - один з найдавніших і лояльних клієнтів OSOFT.

«Ми розробляємо і підтримуємо основний корпоративний сайт« Ростелеком »і безліч супутніх інтернет-проектів цієї компанії з 2006 року. За більш ніж шість років активної співпраці наші фахівці створили для "Ростелекома" більше десяти сайтів »

Денис Митрофанов, керуючий партнер QSOFT

Перш за все, розробники відзначають сайти регіональних підрозділів «Ростелеком», веб-ресурси щорічних Всеукраїнських конкурсів для регіональних журналістів ( www.smi2012.rostelecom.ru , www.smi2013.rostelecom.ru ), Веб-сайт Всеросійського конкурсу для вчителів: «Безпека в інтернеті» ( safe-internet.ru ) І інтернет-ресурс конкурсу, присвяченого розробці персонажа-талісмана для компанії ( www.mascot.rt.ru ). Окремої згадки заслуговує проект створення сайту, що відображає підготовку і настройку систем відеоспостереження за виборами - «Веб-контроль».
Веб-ресурс щорічного Всеросійського конкурсів для регіональних журналістів

Історія співпраці

Першим на базі «1С-Бітрікс: Управління сайтом» був розроблений основний корпоративний сайт «Ростелеком». Запуск цього інтернет-ресурсу припав на початок 2007 року. А в 2009 «під крило» основного сайту - на ту ж платформу - були переведені і регіональні веб-ресурси.

«Труднощі перекладу складалися в перенесенні колосального обсягу контенту і ряду складних структур. Але всі складнощі в ході проекту вдалося подолати, ніж ми не без підстав пишаємося », - зазначає Денис.

І, нарешті, в 2011 році компанія «Ростелеком» провела масштабний ребрендинг, в ході якого було прийнято рішення про поділ основного інтернет-ресурсу на продуктовий і інформаційний корпоративні портали. Компанія QSOFT зайнялася розробкою інформаційного ресурсу.
Основною метою цього проекту стало створення порталу, здатного забезпечити всім необхідним підрозділи, що відповідають за PR, IR і GR-комунікації. В результаті, навесні 2012 року на базі платформи «1С-Бітрікс: Управління сайтом» запрацював новий інформаційний корпоративний ресурс: www.rostelecom.ru .

Інформаційний корпоративний ресурс ВАТ «Ростелеком»


Новий інформаційний сайт «Ростелеком»

Логіка, структура і зовнішній вигляд нового інформаційного порталу були розроблені з урахуванням того, що в 2012 році компанія «Ростелеком» вирішила сфокусуватися на зростаючих сегментах ринку, таких як фіксований і мобільний ШСД, платне ТБ, а також інноваційні «хмарні» послуги.
За словами розробників, їм вдалося абсолютно чітко, повно і правильно відобразити основні моменти нової стратегії компанії, акцентувавши увагу користувачів ресурсу (ЗМІ, урядових структур, різних аудиторій і організацій, що впливають на вартість цінних паперів компанії, аналітиків, інвесторів і партнерів) на зручному високоякісному інтерфейсі, прозорою структурою, простою і зрозумілою логікою ресурсу. До теперішнього моменту середня кількість відвідувань сайту становить понад 75 000 хітів на добу, і це - серйозний показник.

Розділ «Закупівлі» на базі основного веб-ресурсу

Ключовим завданням створення розділу «Закупівлі», на якому «Ростелеком» могла б публікувати тендерну інформацію про своїх майбутніх процедурах закупівель, було проведення інтеграції системи управління сайтом «1С-Бітрікс» з «Єдиної Системою Електронного Документообігу» (ЕСЕД), технічну підтримку якої забезпечувала компанія-підрядник «АТ Consulting».

«Основна складність полягала в тому, що всі дані, що проходять через ЕСЕД, повинні були публікуватися в термін і постійно перебувати у відкритому доступі. Крім того, в системі працює безліч користувачів: співробітники департаменту закупівель з 10 макрорегіонів і 75 філій і т.д. Тому для настройки безперебійної роботи системи, своєчасного усунення виникаючих помилок і спрощення процесу закупівель, фахівці QSOFT реалізували ряд унікальних технічних рішень. До них, перш за все, відносяться: логирование критичних подій проекту в автоматичному і ручному режимі, моніторинг коректності роботи системи за допомогою власних «збирачів», повідомлення по e-mail і SMS про перевищення критичних значень параметрів системи », - говорить Митрофанов.

Також, за словами Дениса, іінтеграцію з ЕСЕД значно полегшили такі можливості платформи, як інформаційні блоки і API «1С-Бітрікс». З моменту інтеграції на сайті було оброблено майже 9 000 чернеток, 9 321 лотів, 18 427 вкладень і 3 663 закупівлі. При цьому розділ відвідали більше 41 000 чоловік.

Система відеоспостереження за виборами

Сайт про хід створення системи відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів президента Росії в 2012 році був створений в дуже стислі терміни. Серед оригінальних технічних рішень «Веб-контролю» команда розробників QSOFT виділяє інтерактивну карту з висновком статистики готовності російських регіонів до проведення виборів, а також висновок статистики за підрахунком голосів під час виборів.

Конкурсні проекти «Ростелеком» (2012, 2013)

Крім основного сайту були розроблені веб-ресурси різних конкурсів, що мають важливе соціальне значення (підтримка регіональних журналістів, стимулювання регіональної педагогічної діяльності по підвищенню рівня інтернет-грамотності учнів). У числі їх сайти щорічного Всеукраїнського конкурсу для регіональних журналістів та Всеросійського конкурсу для вчителів «Безпека в Інтернеті». Учасники конкурсних проектів «Ростелеком» можуть розмістити свої роботи в особистих кабінетах на сайтах і потім постійно відстежувати їх статус, переглядати роботи своїх конкурентів і т.д. У свою чергу, члени журі отримують можливість оцінки конкурсних матеріалів відразу за кількома параметрами, вони можуть додавати свої коментарі, переглядати оцінки колег.

«При створенні цих сайтів ми не використали складних технічних рішень, але, що набагато важливіше, вони дуже зручні і прості в роботі, про що свідчить небувалу кількість учасників конкурсів: так, наприклад, всього за два місяці на сайті« Безпеки в інтернеті »розмістили роботи понад дві тисячі осіб », - зазначає Митрофанов.

Чому «1С-Бітрікс: Управління сайтом?»

Рішення про вибір платформи в 2006 році ухвалювалося спільно представниками замовника і розробників QSOFT.

«Структура колишнього веб-ресурсу не відповідала потребам бізнесу компанії і вимагала кардинальних змін. Крім того, проект був складним і дорогим в управлінні, тому разом з дизайном вирішили змінити і систему управління сайтом. Співробітники відділу підтримки корпоративного сайту «Ростелеком» вивчили всі наявні на той момент технічні рішення, і вибрали платформу «1С-Бітрікс». Вибір на користь цього програмного продукту обумовлений тим, що вже в 2006 році «1С-Бітрікс: Управління сайтом» була дуже функціональної і легко масштабується, з якої працювала велика кількість різних студій дизайну і компаній, що пропонують послуги з розробки та підтримки інтернет-ресурсів »

Ксенія Тітенкова, начальник відділу по роботі з інтернет-ресурсами ВАТ «Ростелеком»

Не менш важливими причинами для вибору «1С-Бітрікс: Управління сайтом», за словами представника компанії-замовника, стали: широкий функціонал і наявність великого числа готових модулів, що дозволяють не просто виконати поставлені завдання, але і значно скоротити час розробки ресурсу, не втрачаючи при цьому в якості. Також на вибір позитивно вплинуло те, що платформа написана на базі відкритого програмного коду і, отже, може бути легко доопрацьована, згідно з новими завданнями.
Після того, як «Ростелеком» визначилася з системою, був організований конкурс на кращий дизайн і найуспішнішу технічну реалізацію проекту. При цьому головною умовою для учасників конкурсу став саме досвід роботи з CMS «1С-Бітрікс». За підсумками конкурсу право реалізації проекту отримала компанія QSOFT.

Чому вірність платформі зберігається?

За словами замовника, за шість років роботи з «1С-Бітрікс: Управління сайтом» «Ростелеком» завжди була впевнена в якості наданого продукту, в оперативності роботи сайту, в безпеки системи і повне задоволення своїх потреб за допомогою широкого функціоналу платформи. Іншими словами, ніяких передумов для зміни CMS не виникало.

«Сьогодні, як і шість років тому, все інтернет-проекти реалізуються на базі« 1С-Бітрікс: Управління сайтом ». «Сімейство сайтів» на одній і тій же CMS дозволяє швидко і якісно інтегрувати проекти між собою і серйозно скорочує витрати на управління. Це дуже зручно - для всіх фахівців, що беруть участь у впроваджень », - резюмує Митрофанов.

«Ростелеком» про роботу з QSOFT

«За роки спільної роботи компанія зарекомендувала себе відповідальним партнером, готовим не тільки якісно виконувати поставлені завдання, а й постійно чути замовника. А також, що важливо, пропонувати свої ідеї та рішення, що стають частиною розвитку і оптимізації того чи іншого проекту. Окремо хочеться відзначити глибоке розуміння телекомунікаційного бізнесу і відповідних процесів, а також грамотну роботу менеджерів наших проектів з великою кількістю завдань і обсягом інформації », - відгукується про роботу з QSOFT Ксенія.

«Ростелеком» про роботу з «1С-Бітрікс»

«Оперативність і доступність техпідтримки - завжди на висоті!»

Інформація про замовника

«Ростелеком» - найбільша в Росії телекомунікаційна компанія, що надає послуги у всіх сегментах галузевого ринку на всій території країни; безумовний лідер ринку телекомунікаційних послуг для російських органів державної влади та корпоративних користувачів всіх рівнів.

Інформація про розробника

QSOFT

працює на російському ринку з 2004 року. Компанія спеціалізується на розробці великих високонавантажених проектів. Фахівці QSOFT застосовують власну методику навантажувального тестування, що дозволяє максимально точно і чітко провести всі необхідні настройки і оптимізацію веб-ресурсів на етапі розробки. QSOFT - один з провідних партнерів «1С-Бітрікс» по впровадженню продуктів однойменної лінійки.

Чому найбільша в Росії телекомунікаційна компанія не збирається міняти платформу і в чому своєрідність кожного проекту, створеного на основі популярної CMS?
Чому «1С-Бітрікс: Управління сайтом?
Чому вірність платформі зберігається?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: