ТОП-8 сайтів для веб-розробника

 1. ТОП-8 сайтів, якими користується кожен веб-розробник У кожного веб-розробника, будь-то фрілансер...
 2. Nick-Name Generator
 3. Hipster Logo Generator
 4. Compress JPEG , TinyPNG
 5. Documenter
 6. Subtle Patterns
 7. Generate a Name
 8. Dummy Text Generator
 9. Сайти для веб-розробника - висновки

ТОП-8 сайтів, якими користується кожен веб-розробник

У кожного веб-розробника, будь-то фрілансер або робочий офісу, є свої заготовки і свій арсенал технологій, якими він користується у процесі створення або розробки нових сайтів і додатків.

Також є список сайтів, якими користується абсолютно кожен верстальник або дизайнер при створенні макета сайту. За допомогою них ви зможете зробити свій продукт максимально якісно і привабливо.
Сьогодні ми поговоримо про те, що необхідно тримати в арсеналі кожному розробнику і дизайнеру в області WEB.

ТОП-8 сайтів, для веб-розробника

SVG PORN

SVG PORN

SVG PORN - понад 1000 svg логотипів, які ви можете використовувати в своїх проектах. Вони все абсолютно безкоштовні і зроблені в найвищій якості.

Чому саме вони? Це найбільший і відомий сайт, який зберігає логотипи в SVG форматі. Сам користуюся цим сайтом і думаю, якщо ви хоч раз стикалися з пошуком логотипу то чули про нього.

SVG картинки мають чудову властивість. Наближаючи, ви не на% не загубите якість, це заслуга векторного зображення. Звичайно, такі картинки мають більший обсяг по пам'яті, але вони виразно цього варті.

Nick-Name Generator

Nick-Name Generator

Існують ситуації, коли вам терміново потрібно придумати нікнейм, але нічого не приходить в голову. На допомогу в такому випадку приходить генератор никнеймов. Даний сайт дозволяє згенерувати нік по трьом різним алгоритмам, від легкого до 3-го рівня складності.

При генерації ви можете задати першу букву і довжину никнейма, а також один з трьох алгоритмів генерації (третій найбільш складний завантажується при натисканні на кнопку "Встановити").

Також на даному сервісі ми можете зареєструвати свій нікнейм і він більше не буде генеруватися для інших людей.

Hipster Logo Generator

Hipster Logo Generator

Генератор логотипів в стилі Hipster. Дуже хороший генератор, який дозволяє швидко і легко створити свій логотип, також є підтримка SVG LOGO, але за нього треба заплатити грошей.

Так, є багато генераторів, але цей надає стилю вашим логотипам і досить популярний в колі веб-розробників.

Compress JPEG , TinyPNG

Compress JPEG  ,  TinyPNG

Кращі компресори фотографій, які стискають фотки максимально сильно і з мінімальною втратою якості. Якщо ви не хочете використовувати в цих цілях фотошоп, то ці два сайти ідеальні для вас, так як хостинг не гумовий і великі файли впливають на швидкість завантаження вашого сайту.

Особисто я користуюся TinyPNG і повністю задоволений його роботою. Також, якщо у вас сайт на WordPress, ви просто можете встановити однойменний плагін і вам більше не треба буде думати про стиснення фоток самостійно, так як при завантаженні стиснення буде автоматичним.

Documenter

Documenter

Якщо вам потрібно створити документацію для вашої роботи або оформлення звіту, то Documenter стане відмінним помічником для вас. Можливість вказівки всілякий параметрів виду, кастомізації, копірайту, все що потрібно для складання якісного звіту про проведену роботу.

Subtle Patterns

Subtle Patterns

Безкоштовні патерни для вашого сайту або проекту. Backgrounds, які ви самі зможете вибрати і завантажити за лічені секунди. Кращий варіант для того, щоб зробити свій сайт красивим і незабутнім.

Є можливість швидкого застосування і ви без скачування зможете подивитися, як виглядає той чи інший патерн прямо на їхньому сайті.

Generate a Name

Generate a Name

Якщо ви робите Landing Pages або просто вирішили вставити в свій макет сайту блок з авторами, то їм потрібно придумати імена, це логічно. Але не завжди вдається відразу придумати гарне ім'я і прізвище, щоб все виглядало гармонійно.

Generate a Name - це найбільший генератор випадковий імен, який має безліч налаштувань і дуже легкий у використанні.

Dummy Text Generator

Dummy Text Generator

Ну і звичайно ж генератор тексту. Я думаю ви все вже чули про даному генераторі, так як він абсолютно ідеальний.

Lorem Ipsum текст згенерує за секунду. Ну і що? Він і так є. Якщо, хто не знає, Lorem Ipsum - текст, який не несе ніякого смислового навантаження собою і створений тільки для того, щоб заповнити порожнечу.

Але цей генератор примітний тим, що він генерує:

 • від 10 до 2500 слів з можливість вказівки кількості абзаців, від 1 до 100.
 • Можливість включення html-тегів в текст.
 • Рандомний заголовки і підзаголовки в тексті.
 • Можливість включення жирного тексту і Italic.

Також є можливість згенерувати звичайний англійський текст, який несе такий же сенс, як і Lorem Ipsum.

Сайти для веб-розробника - висновки

Фактично, сайтів вийшло 9, але компресори картинок можна вважати як один, так як вони однакові, вибирайте на свій розсуд.

Я користуюся кожним з цих сайтів і рекомендую додати їх до себе в закладки, стане в нагоді.

Якщо вам сподобалася стаття, діліться їй в соц. мережах і підписуйтесь на оновлення блогу.

Удачі в житті і до зустрічі.

Чому саме вони?
Ну і що?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: