Віртуальний сервер www.nordea.ru


Крок 1: Як створити сайт

Всі сайти, які можна знайти в мережі інтернет, створюються з використанням спеціальної мови HTML (мова розмітки гіпертексту). Для того, щоб зробити власний сайт, зовсім не обов'язково знати мову HTML. Ви можете скористатися однією з численних програм, які значно полегшують процес створення веб-сторінок для розміщення в мережі інтернет. Подібні програми дозволяють створювати макети сторінок візуальним способом - розміщувати на них текст і ілюстрації, не вдаючись у тонкощі їх внутрішнього устрою. Це нагадує створення документа в текстовому редакторі Microsoft Word, але в результаті виходить не надруковане на папері діловий лист або відомість, а веб-сторінка, яку потім можна розмістити у нас на сервері. Найбільш відомі програми такого роду - Macromedia DreamWeaver і Microsoft Frontpage .

Для створення ілюстрацій використовують програми, призначені для роботи з графікою, починаючи від найпростіших і закінчуючи професійними, наприклад, PaintShop Pro або Adobe Photoshop , За допомогою яких Ви можете створювати навіть складні анімаційні зображення.

Якщо Вам не знайомий мову HTML, ми пропонуємо Вам скористатися "Конструктором Сайтів" . Це - інструмент для створення нового веб-сайту з продуманою структурою сторінок. Він допомагає завантажити на сервер потрібні ілюстрації, размеcтіть необхідні тексти і опублікувати готовий сайт в мережі інтернет.

Якщо Ви знайомі з мовою HTML і відчуваєте себе впевнено, коли створюєте веб-сторінки вручну, то Вам можуть бути цікаві програми, які полегшують роботу з вихідним кодом на мові HTML:

Ну і звичайно ж, у Вашому розпорядженні завжди залишається найпростіше, але не менш ефективний засіб для редагування веб-сторінок - звичайний текстовий редактор (наприклад, Notepad). У створенні веб-сайтів неоціненну допомогу також можуть надати online-довідники з мови HTML, наприклад http://html.manual.ru/book/html.php або http://html.krsk.ru/ . Про те, як створювати "правильні" і грамотні сайти можна почитати в "Ководство" А. Лебедєва.

Якщо ж Ви більше довіряєте професіоналам, можна замовити виконання цієї роботи компаніям, які займаються дизайном і розробкою веб-сайтів. Фахівці зможуть створити веб-сайт відповідно до будь-Вашими побажаннями. Ми постійно співпрацюємо з декількома студіями web-дизайну і готові порекомендувати їх Вам. Поточний список партнерів доступний на сторінці http://host.ru/prices/design/ .

А зараз
трохи
реклами: А зараз   трохи   реклами:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: