Краще додаток для ведення щоденника на iPhone і Mac

 1. Чим воно класно
 2. Що могло б бути трохи краще
 3. функції

Ведення записів може здатися дурним на перший погляд, але журнал такого роду дуже корисний як для постійного запису Ваших думок, так і для виливу душі в нього. Незалежно від того, як Ви збираєтеся використовувати щоденник, наш улюблений на iPhone - Day One.

Чим воно класно

Day One був одним з перших великих журнальних додатків для iPhone і протягом багатьох років з моменту його початку, він стабільно тримається на вершині. Автори програми вловили ідеальний баланс між кількістю функціями, зручністю використання і дизайном.

Day One знає, що журнали не завжди просто текст, вони часто захоплюють конкретний момент Day One знає, що журнали не завжди просто текст, вони часто захоплюють конкретний момент. При створенні нового запису в щоденнику перший день автоматично підтягується купа метаданих, включаючи місце виїзду, музику, яку Ви слухаєте, Ваше місце розташування, погода і багато іншого. Можна додати до 10 фотографій в запис або просто почати писати. Що чудово в Day One, так це те, що, хоча можна додати тонну додаткових даних, він як і раніше ідеально підходить для текстового редактора. Жодна з додаткових функцій не здається зайвою для щоденника.

По-перше, Day One підтримує кілька журналів, що означає, що можна створити до 10 журналів, кожен з яких матиме свої записи. Можна також налаштувати настроюються нагадування, що допомагають заповнити цей журнал текстом кожен день, фільтрувати журнали з різних метрик, і додати пароль, який захистить їх від цікавих очей.

Day One підтримує IFTTT, що означає, що можна автоматизувати записи щоденника журналу з будь-якої іншої служби, яку підтримує IFTTT, наприклад, збереження твітів в Day One або експорт кожної статті, яку Ви написали, в Pocket. Це також дуже мило, Day One не замикається користувача в своїй системі. Можна легко покинути додаток і експортувати замітки як в PDF, так в звичайні текстові файли.

Що могло б бути трохи краще

Day One має трохи недоліків, якщо говорити про функції, але не можна цього сказати про ціну $ 10. Якщо Ви хочете синхронізуватися з додатком Mac, Вам також доведеться викласти ще $ 40, що досить багато, але ми не думаємо, що для більшості людей додаток для Mac необхідно. Ми також думаємо, що з урахуванням кількості функцій і постійної підтримки, Day One дійсно варто свої $ 10.

Єдина серйозна скарга, яку ми маємо в Day One, - це робота тільки з власним способом синхронізації і ми не можемо робити резервні копії за допомогою Dropbox або iCloud. Кастомний механізм синхронізації є перевагою, оскільки це означає прискорення синхронізації, надійне резервне копіювання, а також повне шифрування заміток, але якщо Ви віддаєте перевагу використовувати іншу службу, то Вам не пощастило.

функції

 • Підтримка декількох журналів.
 • Вбудовані фото.
 • Взаємодія Map і Calendar.
 • Настроюються нагадування.
 • Наявність тегів.
 • Тимчасові фільтри для сортування різними способами.
 • Захист паролем, а також Touch ID.
 • Експортовані резервні копії з підтримкою простого тексту і експортом PDF.
 • Підтримка Apple Watch.
 • Можливість поділитися.
 • Підтримка розмітки.
 • Автоматичне додавання метаданих, включаючи місце розташування, погоду, переміщення, підрахунок кроків і грає музику.
 • Синхронізація з додатком для Mac.
 • Підтримка TextExpander.
 • Підтримка If This Then That.

завантажити

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: