Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат

 1. Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат Грамотне ведення...
 2. Безкоштовні програми
 3. Умовно-безкоштовне програмне забезпечення
 4. Кращі розробки для Андроїд і iOS
 5. Відгуки про Домашньої бухгалтерії
 6. Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат
 7. Програми обліку фінансів для Windows
 8. Безкоштовні програми
 9. Умовно-безкоштовне програмне забезпечення
 10. Кращі розробки для Андроїд і iOS
 11. Відгуки про Домашньої бухгалтерії
 12. Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат
 13. Програми обліку фінансів для Windows
 14. Безкоштовні програми
 15. Умовно-безкоштовне програмне забезпечення
 16. Кращі розробки для Андроїд і iOS
 17. Відгуки про Домашньої бухгалтерії

Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат

Грамотне ведення домашньої бухгалтерії - це запорука фінансової стабільності і процвітання сім'ї Грамотне ведення домашньої бухгалтерії - це запорука фінансової стабільності і процвітання сім'ї. Практично у кожного є або був коли-небудь спеціальний блокнот, в який записувалися всі доходи і витрати. Не завжди такий варіант контролю особистих коштів зручний. Однак з появою персонального комп'ютера, планшета, смартфона в кожному будинку ведення домашніх фінансів значно спростилося і стало набагато приємніше.

Програми обліку фінансів для Windows

До цього дня однієї з кращих програм для ведення домашньої бухгалтерії вважається знайомий усім продукт компанії Microsoft - табличний процесор Excel. Він володіє воістину величезними функціональними можливостями, що дозволяють використовувати його не тільки вдома, але і для ведення фінансового обліку невеликого підприємства. Однак далеко не кожен користувач зможе освоїти Ексель в повній мірі. І тоді на допомогу приходять невеликі і простенькі програми, що дозволяють ефективно контролювати сімейний бюджет.

У мережі дозволяють контролювати особисті фінанси програм для домашнього користування дуже багато, тому зробити вибір на користь якоїсь однієї часто буває досить важко. Нижче наведена лише мала частина таких додатків, визнаних кращими великою кількістю користувачів. Деякі з них повністю безкоштовні, деякі тільки частково (певні функції надаються платно).

Безкоштовні програми

Викачуються з будь-якого джерела безкоштовно без реєстрації та ніяких доплат за розширення функціоналу. Кращими серед повністю безкоштовних програм фінансового обліку вважаються наступні:

 1. HomeBank. Програма абсолютно безкоштовна. Здійснює облік надходжень і витрат за категоріями, складає звіти у вигляді графіків і діаграм, дає можливість самостійно планувати бюджет на майбутній період. Підтримує обмін даними з Microsoft Money і Quicken, а також перенесення інформації на інший комп'ютер шляхом збереження бази даних в форматі QIF, QFX, CSV і OFX.
 2. AbilityCash. Як користуватися цією програмою, у користувача зазвичай не виникає питань, тому як її інтерфейс простий до непристойності і здається навіть зовсім примітивним. Але, незважаючи на це, в ній зашито кілька досить цікавих функцій: підтримка форматів xml і xls, настройка інтерфейсу на свій смак, можливість роздруківки звітності, многовалютность, підтримка рідкісних мов.
 3. DomEconom. Додаток унікальне тим, що підтримується не тільки платформою Windows, але також Linux і Mac OS, мобільними пристроями iOs і підтримують платформу Java. Спочатку користувача може налякати складний на вигляд інтерфейс, але довідкова служба програми досить просто і зрозуміло розписує порядок настройки і використання програми. Функціональні можливості програми наступні: ведення обліку по декількох акаунтів одночасно, планування витрат, многовалютность і своєчасне оновлення курсів валют, звітність у вигляді таблиць, які можна імпортувати в Excel, можливість установки паролів на обліковий запис і окремо на фінансову зошит доходів / витрат.
 4. CashFly. Програма проста і зрозуміла кожному. З її допомогою можна вести облік не тільки домашніх фінансів, але і малої фірми. Корисні функції: архівування даних і захист паролем, розрахований на багато користувачів режим, планування бюджету, складання і роздруківка звітів у вигляді діаграм і графіків, адресна книга і нагадування, можливість додавання великого переліку валют і конвертер.
 5. Сімейний бюджет. Невелика програма для домашнього використання. Її переваги: ​​кілька рахунків, автоподбор категорії витрат, простота в поставленні звітності та виведенні її на друк, підтримка форматів bmp, txt, xls, doc, розрахований на багато користувачів режим.

Умовно-безкоштовне програмне забезпечення

Такі програми в мережі завантажити можна абсолютно безкоштовно на багатьох ресурсах, проте деякі функції стають доступними користувачеві тільки за певну плату. До кращих з них відносять:

 1. AceMoney. Lite-версія програми дає можливість використовувати тільки два рахунки. Як правило, цього достатньо для невеликої сім'ї. За повну версію доведеться заплатити близько 1300 руб. Функціональні можливості стандартні: контроль доходів і витрат, складання звітності за категоріями і збереження їх у форматі xls і html, облік заощаджень і заборгованості по обов'язковим платежам. Також радує велика кількість доступних валют і завжди актуальна інформація про валютний курс і біржових котируваннях (при наявності інтернет-з'єднання).
 2. Домашня бухгалтерія. Мабуть, найпопулярніша на просторах інтернету фінансова програма. Знайти Домашню бухгалтерію на торрент-трекерах і багатьох інших ресурсах, що спеціалізуються на безкоштовному софті, не складе труднощів. Деякі з них здійснюють і підтримку користувачів, наприклад, відомий сайт 4pda. Варто повна версія програми не так багато - 400 рублів, але за ці гроші користувачеві надається широкий набір корисних можливостей: облік надходжень, витрат і боргових зобов'язань, розрахунок суми відсотків по кредитах, висновок нагадувань про обов'язкові платежі, складання звітності з додаванням графіків і діаграм, синхронізація, архівування та видалення зайвих даних. Не менш корисними будуть радник з планування бюджету, обмін валют і актуальний курс. Програма постійно оновлюється, також в неї можна підключати і відключати додатковий функціонал на сайті розробника, зареєструвавши свій обліковий запис.
 3. Family Pro. З інтернету скачати можна пробну версію з 30-денним ознайомчим періодом. Після його закінчення, якщо ви вирішили зупинити вибір саме на цьому додатку, необхідно буде викласти за нього 500-600 рублів. Використовувати Фемілі можна не тільки для родини, але і для малого підприємства, як раз для цього в ній існують такі функції, як прогнозування майбутнього прибутку, ведення списку боржників, збереження звітів на ПК і можливість їх роздруківки на папері.
 4. Personal Finances. Випускається як для ПК, так і для платформи Android / iOS. Повна версія для персонального використання коштує чимало - 2450 руб. Втім, функціоналу демо-версії часто цілком вистачає - ви зможете контролювати витрати і управляти бюджетом, складати звіти за категоріями за певний період. У додатковому функціоналі можна погашати кредити, відстежувати нарахування відсотків по депозитах, додавати кілька облікових записів.
 5. Економіка. Маленька і досить проста утиліта, яка підійде для людей, абсолютно далеких від бухгалтерії. Обмеження безкоштовної версії в тому, що облік в ній не може вестися при бюджеті понад 14000 руб. Але придбання повної версії всього за 250 рублів вирішить цю проблему.
 6. Крім цього, вести облік домашніх фінансів можна прямо в інтернеті. Спеціально для цього були створені онлайн-сервіси з управління сімейним бюджетом, наприклад, Дребеденьгі, EasyFinance, HomeMoney і багато інших.

Кращі розробки для Андроїд і iOS

Вже практично для кожної людини смартфон став невід'ємною частиною його життя. Він дозволяє не тільки залишатися завжди на зв'язку, а й стає відмінним помічником в справах, в тому числі і фінансових.

Всі дані вашої домашньої бухгалтерії завжди будуть у вас під рукою, де б ви не знаходилися, завдяки спеціальним мобільним додаткам.

Розглянемо найкращі з них.

 1. Money Lover. Це маленьке багатофункціональний додаток дозволяє контролювати свої витрати і накопичення, планувати бюджет, а також нагадує про необхідність твори платежів за кредитними зобов'язаннями.
 2. Money Manager. Мобільний додаток з великим набором можливостей і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найбільш корисні для користувача функціонали: можливість планування бюджету на майбутній місяць, поділ витрат і доходів за категоріями з можливістю формувати звітність по кожній з них окремо, подвійна запис операцій, детальна статистика з виведенням балансу за будь-який період часу, управління банківськими картами, можливість перенесення даних обліку на комп'ютер.
 3. Дзен-мані: облік витрат. Фішка цієї маленької програми для смартфонів в тому, що зовсім не обов'язково вносити всі доходи і витрати вручну, замість цього можна налаштувати імпорт операцій з вашої банківської карти або електронної платіжної системи. Також додаток може підхоплювати інформацію про списання коштів з СМС від банків. Імпорт операцій можна отримати з карти «Ощадбанку», «Альфа-Банку», «Тінькофф-банку», робота з СМС-інформування доступна для всіх найбільших не тільки російських, а й українських художників і білоруських банків. Доступні для підключення інтернет-гаманці: Webmoney, Яндекс. Гроші і QIWI.
 4. Bills Monitor. Дозволяє контролювати проведення щомісячних обов'язкових платежів, таких як комуналка, інтернет, кабельне / супутникове ТБ, абонементи в басейн / спортзал та інше.
 5. Money Wallet. Дозволяє контролювати відразу кілька рахунків (кошти в гаманці, особисті кошти на банківській картці, кредитні кошти банку), а також планувати тижневий, місячний, річний бюджет. Підтримує многовалютность, є можливість отримання відомостей про актуальний курсі через інтернет. Також підтримує функцію нагадування про обов'язкові платежі по кредиту.
 6. Goodbudget. Дуже цікавий додаток для обліку фінансів. Його родзинка - уявлення користувачеві можливості скласти самому місячний план витрат, а програма сама контролює, чи зміг він вкластися в намічений бюджет.
 7. Monefy. Просте у використанні мобільний додаток з усім необхідним функціоналом. Серед достоїнств - можливість контролю за фінансами на декількох пристроях через хмарний сервіс Dropbox. Таким чином можна відстежувати витрати кожного члена сім'ї і планувати загальний бюджет.
 8. Splittable. Найбільш підходяща програма для провідних спільний бюджет. Дозволяє розглянути витрати в розрізі двох користувачів, які проживають на одній житлоплощі, і вирішити багато фінансові суперечки.
 9. Expensify. У цього мобільного додатку є своя унікальна особливість розпізнавати касові чеки. Все що потрібно - це сфотографувати чек з магазину, кафе, бару - і програма автоматично запише цю витрату і самостійно присвоїть їй категорію. Ця функція дуже корисна для тих людей, у яких робота пов'язана з частими відрядженнями.
 10. Moneygraph +. Незамінний додаток для бізнесменів, чиї доходи не мають чітко встановлених меж. Серед корисних Функ - ведення декількох рахунків і перекази між ними, можливість настройки звітності, відстеження грошових коштів на декількох пристроях через хмару OneDrive.

Тільки методом проб і помилок користувач може підібрати для себе ту програму, яка підійде саме йому.

Відгуки про Домашньої бухгалтерії

Програма для ведення особистих фінансів допомагає не тільки вдома, але і в бізнесі. Зручний інтерфейс, великий набір функцій, вже багато років користуюся сам і всі члени сім'ї теж.

Олександр

Зручне і легке в зверненні додаток. Завдяки йому особисті фінанси завжди під контролем, більш ретельно плануються майбутні витрати.

Юлія

Використовую програму вже близько восьми років. Контролювати сімейний бюджет з нею просто і приємно. Добре допомагає планувати майбутні доходи і витрати, а також великі придбання.

Ольга

Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат

Грамотне ведення домашньої бухгалтерії - це запорука фінансової стабільності і процвітання сім'ї Грамотне ведення домашньої бухгалтерії - це запорука фінансової стабільності і процвітання сім'ї. Практично у кожного є або був коли-небудь спеціальний блокнот, в який записувалися всі доходи і витрати. Не завжди такий варіант контролю особистих коштів зручний. Однак з появою персонального комп'ютера, планшета, смартфона в кожному будинку ведення домашніх фінансів значно спростилося і стало набагато приємніше.

Програми обліку фінансів для Windows

До цього дня однієї з кращих програм для ведення домашньої бухгалтерії вважається знайомий усім продукт компанії Microsoft - табличний процесор Excel. Він володіє воістину величезними функціональними можливостями, що дозволяють використовувати його не тільки вдома, але і для ведення фінансового обліку невеликого підприємства. Однак далеко не кожен користувач зможе освоїти Ексель в повній мірі. І тоді на допомогу приходять невеликі і простенькі програми, що дозволяють ефективно контролювати сімейний бюджет.

У мережі дозволяють контролювати особисті фінанси програм для домашнього користування дуже багато, тому зробити вибір на користь якоїсь однієї часто буває досить важко. Нижче наведена лише мала частина таких додатків, визнаних кращими великою кількістю користувачів. Деякі з них повністю безкоштовні, деякі тільки частково (певні функції надаються платно).

Безкоштовні програми

Викачуються з будь-якого джерела безкоштовно без реєстрації та ніяких доплат за розширення функціоналу. Кращими серед повністю безкоштовних програм фінансового обліку вважаються наступні:

 1. HomeBank. Програма абсолютно безкоштовна. Здійснює облік надходжень і витрат за категоріями, складає звіти у вигляді графіків і діаграм, дає можливість самостійно планувати бюджет на майбутній період. Підтримує обмін даними з Microsoft Money і Quicken, а також перенесення інформації на інший комп'ютер шляхом збереження бази даних в форматі QIF, QFX, CSV і OFX.
 2. AbilityCash. Як користуватися цією програмою, у користувача зазвичай не виникає питань, тому як її інтерфейс простий до непристойності і здається навіть зовсім примітивним. Але, незважаючи на це, в ній зашито кілька досить цікавих функцій: підтримка форматів xml і xls, настройка інтерфейсу на свій смак, можливість роздруківки звітності, многовалютность, підтримка рідкісних мов.
 3. DomEconom. Додаток унікальне тим, що підтримується не тільки платформою Windows, але також Linux і Mac OS, мобільними пристроями iOs і підтримують платформу Java. Спочатку користувача може налякати складний на вигляд інтерфейс, але довідкова служба програми досить просто і зрозуміло розписує порядок настройки і використання програми. Функціональні можливості програми наступні: ведення обліку по декількох акаунтів одночасно, планування витрат, многовалютность і своєчасне оновлення курсів валют, звітність у вигляді таблиць, які можна імпортувати в Excel, можливість установки паролів на обліковий запис і окремо на фінансову зошит доходів / витрат.
 4. CashFly. Програма проста і зрозуміла кожному. З її допомогою можна вести облік не тільки домашніх фінансів, але і малої фірми. Корисні функції: архівування даних і захист паролем, розрахований на багато користувачів режим, планування бюджету, складання і роздруківка звітів у вигляді діаграм і графіків, адресна книга і нагадування, можливість додавання великого переліку валют і конвертер.
 5. Сімейний бюджет. Невелика програма для домашнього використання. Її переваги: ​​кілька рахунків, автоподбор категорії витрат, простота в поставленні звітності та виведенні її на друк, підтримка форматів bmp, txt, xls, doc, розрахований на багато користувачів режим.

Умовно-безкоштовне програмне забезпечення

Такі програми в мережі завантажити можна абсолютно безкоштовно на багатьох ресурсах, проте деякі функції стають доступними користувачеві тільки за певну плату. До кращих з них відносять:

 1. AceMoney. Lite-версія програми дає можливість використовувати тільки два рахунки. Як правило, цього достатньо для невеликої сім'ї. За повну версію доведеться заплатити близько 1300 руб. Функціональні можливості стандартні: контроль доходів і витрат, складання звітності за категоріями і збереження їх у форматі xls і html, облік заощаджень і заборгованості по обов'язковим платежам. Також радує велика кількість доступних валют і завжди актуальна інформація про валютний курс і біржових котируваннях (при наявності інтернет-з'єднання).
 2. Домашня бухгалтерія. Мабуть, найпопулярніша на просторах інтернету фінансова програма. Знайти Домашню бухгалтерію на торрент-трекерах і багатьох інших ресурсах, що спеціалізуються на безкоштовному софті, не складе труднощів. Деякі з них здійснюють і підтримку користувачів, наприклад, відомий сайт 4pda. Варто повна версія програми не так багато - 400 рублів, але за ці гроші користувачеві надається широкий набір корисних можливостей: облік надходжень, витрат і боргових зобов'язань, розрахунок суми відсотків по кредитах, висновок нагадувань про обов'язкові платежі, складання звітності з додаванням графіків і діаграм, синхронізація, архівування та видалення зайвих даних. Не менш корисними будуть радник з планування бюджету, обмін валют і актуальний курс. Програма постійно оновлюється, також в неї можна підключати і відключати додатковий функціонал на сайті розробника, зареєструвавши свій обліковий запис.
 3. Family Pro. З інтернету скачати можна пробну версію з 30-денним ознайомчим періодом. Після його закінчення, якщо ви вирішили зупинити вибір саме на цьому додатку, необхідно буде викласти за нього 500-600 рублів. Використовувати Фемілі можна не тільки для родини, але і для малого підприємства, як раз для цього в ній існують такі функції, як прогнозування майбутнього прибутку, ведення списку боржників, збереження звітів на ПК і можливість їх роздруківки на папері.
 4. Personal Finances. Випускається як для ПК, так і для платформи Android / iOS. Повна версія для персонального використання коштує чимало - 2450 руб. Втім, функціоналу демо-версії часто цілком вистачає - ви зможете контролювати витрати і управляти бюджетом, складати звіти за категоріями за певний період. У додатковому функціоналі можна погашати кредити, відстежувати нарахування відсотків по депозитах, додавати кілька облікових записів.
 5. Економіка. Маленька і досить проста утиліта, яка підійде для людей, абсолютно далеких від бухгалтерії. Обмеження безкоштовної версії в тому, що облік в ній не може вестися при бюджеті понад 14000 руб. Але придбання повної версії всього за 250 рублів вирішить цю проблему.
 6. Крім цього, вести облік домашніх фінансів можна прямо в інтернеті. Спеціально для цього були створені онлайн-сервіси з управління сімейним бюджетом, наприклад, Дребеденьгі, EasyFinance, HomeMoney і багато інших.

Кращі розробки для Андроїд і iOS

Вже практично для кожної людини смартфон став невід'ємною частиною його життя. Він дозволяє не тільки залишатися завжди на зв'язку, а й стає відмінним помічником в справах, в тому числі і фінансових.

Всі дані вашої домашньої бухгалтерії завжди будуть у вас під рукою, де б ви не знаходилися, завдяки спеціальним мобільним додаткам.

Розглянемо найкращі з них.

 1. Money Lover. Це маленьке багатофункціональний додаток дозволяє контролювати свої витрати і накопичення, планувати бюджет, а також нагадує про необхідність твори платежів за кредитними зобов'язаннями.
 2. Money Manager. Мобільний додаток з великим набором можливостей і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найбільш корисні для користувача функціонали: можливість планування бюджету на майбутній місяць, поділ витрат і доходів за категоріями з можливістю формувати звітність по кожній з них окремо, подвійна запис операцій, детальна статистика з виведенням балансу за будь-який період часу, управління банківськими картами, можливість перенесення даних обліку на комп'ютер.
 3. Дзен-мані: облік витрат. Фішка цієї маленької програми для смартфонів в тому, що зовсім не обов'язково вносити всі доходи і витрати вручну, замість цього можна налаштувати імпорт операцій з вашої банківської карти або електронної платіжної системи. Також додаток може підхоплювати інформацію про списання коштів з СМС від банків. Імпорт операцій можна отримати з карти «Ощадбанку», «Альфа-Банку», «Тінькофф-банку», робота з СМС-інформування доступна для всіх найбільших не тільки російських, а й українських художників і білоруських банків. Доступні для підключення інтернет-гаманці: Webmoney, Яндекс. Гроші і QIWI.
 4. Bills Monitor. Дозволяє контролювати проведення щомісячних обов'язкових платежів, таких як комуналка, інтернет, кабельне / супутникове ТБ, абонементи в басейн / спортзал та інше.
 5. Money Wallet. Дозволяє контролювати відразу кілька рахунків (кошти в гаманці, особисті кошти на банківській картці, кредитні кошти банку), а також планувати тижневий, місячний, річний бюджет. Підтримує многовалютность, є можливість отримання відомостей про актуальний курсі через інтернет. Також підтримує функцію нагадування про обов'язкові платежі по кредиту.
 6. Goodbudget. Дуже цікавий додаток для обліку фінансів. Його родзинка - уявлення користувачеві можливості скласти самому місячний план витрат, а програма сама контролює, чи зміг він вкластися в намічений бюджет.
 7. Monefy. Просте у використанні мобільний додаток з усім необхідним функціоналом. Серед достоїнств - можливість контролю за фінансами на декількох пристроях через хмарний сервіс Dropbox. Таким чином можна відстежувати витрати кожного члена сім'ї і планувати загальний бюджет.
 8. Splittable. Найбільш підходяща програма для провідних спільний бюджет. Дозволяє розглянути витрати в розрізі двох користувачів, які проживають на одній житлоплощі, і вирішити багато фінансові суперечки.
 9. Expensify. У цього мобільного додатку є своя унікальна особливість розпізнавати касові чеки. Все що потрібно - це сфотографувати чек з магазину, кафе, бару - і програма автоматично запише цю витрату і самостійно присвоїть їй категорію. Ця функція дуже корисна для тих людей, у яких робота пов'язана з частими відрядженнями.
 10. Moneygraph +. Незамінний додаток для бізнесменів, чиї доходи не мають чітко встановлених меж. Серед корисних Функ - ведення декількох рахунків і перекази між ними, можливість настройки звітності, відстеження грошових коштів на декількох пристроях через хмару OneDrive.

Тільки методом проб і помилок користувач може підібрати для себе ту програму, яка підійде саме йому.

Відгуки про Домашньої бухгалтерії

Програма для ведення особистих фінансів допомагає не тільки вдома, але і в бізнесі. Зручний інтерфейс, великий набір функцій, вже багато років користуюся сам і всі члени сім'ї теж.

Александр

Зручне і легке в зверненні додаток. Завдяки йому особисті фінанси завжди під контролем, більш ретельно плануються майбутні витрати.

Юлія

Використовую програму вже близько восьми років. Контролювати сімейний бюджет з нею просто і приємно. Добре допомагає планувати майбутні доходи і витрати, а також великі придбання.

Ольга

Програми для ведення домашньої бухгалтерії: інструмент контролю доходів і витрат

Грамотне ведення домашньої бухгалтерії - це запорука фінансової стабільності і процвітання сім'ї Грамотне ведення домашньої бухгалтерії - це запорука фінансової стабільності і процвітання сім'ї. Практично у кожного є або був коли-небудь спеціальний блокнот, в який записувалися всі доходи і витрати. Не завжди такий варіант контролю особистих коштів зручний. Однак з появою персонального комп'ютера, планшета, смартфона в кожному будинку ведення домашніх фінансів значно спростилося і стало набагато приємніше.

Програми обліку фінансів для Windows

До цього дня однієї з кращих програм для ведення домашньої бухгалтерії вважається знайомий усім продукт компанії Microsoft - табличний процесор Excel. Він володіє воістину величезними функціональними можливостями, що дозволяють використовувати його не тільки вдома, але і для ведення фінансового обліку невеликого підприємства. Однак далеко не кожен користувач зможе освоїти Ексель в повній мірі. І тоді на допомогу приходять невеликі і простенькі програми, що дозволяють ефективно контролювати сімейний бюджет.

У мережі дозволяють контролювати особисті фінанси програм для домашнього користування дуже багато, тому зробити вибір на користь якоїсь однієї часто буває досить важко. Нижче наведена лише мала частина таких додатків, визнаних кращими великою кількістю користувачів. Деякі з них повністю безкоштовні, деякі тільки частково (певні функції надаються платно).

Безкоштовні програми

Викачуються з будь-якого джерела безкоштовно без реєстрації та ніяких доплат за розширення функціоналу. Кращими серед повністю безкоштовних програм фінансового обліку вважаються наступні:

 1. HomeBank. Програма абсолютно безкоштовна. Здійснює облік надходжень і витрат за категоріями, складає звіти у вигляді графіків і діаграм, дає можливість самостійно планувати бюджет на майбутній період. Підтримує обмін даними з Microsoft Money і Quicken, а також перенесення інформації на інший комп'ютер шляхом збереження бази даних в форматі QIF, QFX, CSV і OFX.
 2. AbilityCash. Як користуватися цією програмою, у користувача зазвичай не виникає питань, тому як її інтерфейс простий до непристойності і здається навіть зовсім примітивним. Але, незважаючи на це, в ній зашито кілька досить цікавих функцій: підтримка форматів xml і xls, настройка інтерфейсу на свій смак, можливість роздруківки звітності, многовалютность, підтримка рідкісних мов.
 3. DomEconom. Додаток унікальне тим, що підтримується не тільки платформою Windows, але також Linux і Mac OS, мобільними пристроями iOs і підтримують платформу Java. Спочатку користувача може налякати складний на вигляд інтерфейс, але довідкова служба програми досить просто і зрозуміло розписує порядок настройки і використання програми. Функціональні можливості програми наступні: ведення обліку по декількох акаунтів одночасно, планування витрат, многовалютность і своєчасне оновлення курсів валют, звітність у вигляді таблиць, які можна імпортувати в Excel, можливість установки паролів на обліковий запис і окремо на фінансову зошит доходів / витрат.
 4. CashFly. Програма проста і зрозуміла кожному. З її допомогою можна вести облік не тільки домашніх фінансів, але і малої фірми. Корисні функції: архівування даних і захист паролем, розрахований на багато користувачів режим, планування бюджету, складання і роздруківка звітів у вигляді діаграм і графіків, адресна книга і нагадування, можливість додавання великого переліку валют і конвертер.
 5. Сімейний бюджет. Невелика програма для домашнього використання. Її переваги: ​​кілька рахунків, автоподбор категорії витрат, простота в поставленні звітності та виведенні її на друк, підтримка форматів bmp, txt, xls, doc, розрахований на багато користувачів режим.

Умовно-безкоштовне програмне забезпечення

Такі програми в мережі завантажити можна абсолютно безкоштовно на багатьох ресурсах, проте деякі функції стають доступними користувачеві тільки за певну плату. До кращих з них відносять:

 1. AceMoney. Lite-версія програми дає можливість використовувати тільки два рахунки. Як правило, цього достатньо для невеликої сім'ї. За повну версію доведеться заплатити близько 1300 руб. Функціональні можливості стандартні: контроль доходів і витрат, складання звітності за категоріями і збереження їх у форматі xls і html, облік заощаджень і заборгованості по обов'язковим платежам. Також радує велика кількість доступних валют і завжди актуальна інформація про валютний курс і біржових котируваннях (при наявності інтернет-з'єднання).
 2. Домашня бухгалтерія. Мабуть, найпопулярніша на просторах інтернету фінансова програма. Знайти Домашню бухгалтерію на торрент-трекерах і багатьох інших ресурсах, що спеціалізуються на безкоштовному софті, не складе труднощів. Деякі з них здійснюють і підтримку користувачів, наприклад, відомий сайт 4pda. Варто повна версія програми не так багато - 400 рублів, але за ці гроші користувачеві надається широкий набір корисних можливостей: облік надходжень, витрат і боргових зобов'язань, розрахунок суми відсотків по кредитах, висновок нагадувань про обов'язкові платежі, складання звітності з додаванням графіків і діаграм, синхронізація, архівування та видалення зайвих даних. Не менш корисними будуть радник з планування бюджету, обмін валют і актуальний курс. Програма постійно оновлюється, також в неї можна підключати і відключати додатковий функціонал на сайті розробника, зареєструвавши свій обліковий запис.
 3. Family Pro. З інтернету скачати можна пробну версію з 30-денним ознайомчим періодом. Після його закінчення, якщо ви вирішили зупинити вибір саме на цьому додатку, необхідно буде викласти за нього 500-600 рублів. Використовувати Фемілі можна не тільки для родини, але і для малого підприємства, як раз для цього в ній існують такі функції, як прогнозування майбутнього прибутку, ведення списку боржників, збереження звітів на ПК і можливість їх роздруківки на папері.
 4. Personal Finances. Випускається як для ПК, так і для платформи Android / iOS. Повна версія для персонального використання коштує чимало - 2450 руб. Втім, функціоналу демо-версії часто цілком вистачає - ви зможете контролювати витрати і управляти бюджетом, складати звіти за категоріями за певний період. У додатковому функціоналі можна погашати кредити, відстежувати нарахування відсотків по депозитах, додавати кілька облікових записів.
 5. Економіка. Маленька і досить проста утиліта, яка підійде для людей, абсолютно далеких від бухгалтерії. Обмеження безкоштовної версії в тому, що облік в ній не може вестися при бюджеті понад 14000 руб. Але придбання повної версії всього за 250 рублів вирішить цю проблему.
 6. Крім цього, вести облік домашніх фінансів можна прямо в інтернеті. Спеціально для цього були створені онлайн-сервіси з управління сімейним бюджетом, наприклад, Дребеденьгі, EasyFinance, HomeMoney і багато інших.

Кращі розробки для Андроїд і iOS

Вже практично для кожної людини смартфон став невід'ємною частиною його життя. Він дозволяє не тільки залишатися завжди на зв'язку, а й стає відмінним помічником в справах, в тому числі і фінансових.

Всі дані вашої домашньої бухгалтерії завжди будуть у вас під рукою, де б ви не знаходилися, завдяки спеціальним мобільним додаткам.

Розглянемо найкращі з них.

 1. Money Lover. Це маленьке багатофункціональний додаток дозволяє контролювати свої витрати і накопичення, планувати бюджет, а також нагадує про необхідність твори платежів за кредитними зобов'язаннями.
 2. Money Manager. Мобільний додаток з великим набором можливостей і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найбільш корисні для користувача функціонали: можливість планування бюджету на майбутній місяць, поділ витрат і доходів за категоріями з можливістю формувати звітність по кожній з них окремо, подвійна запис операцій, детальна статистика з виведенням балансу за будь-який період часу, управління банківськими картами, можливість перенесення даних обліку на комп'ютер.
 3. Дзен-мані: облік витрат. Фішка цієї маленької програми для смартфонів в тому, що зовсім не обов'язково вносити всі доходи і витрати вручну, замість цього можна налаштувати імпорт операцій з вашої банківської карти або електронної платіжної системи. Також додаток може підхоплювати інформацію про списання коштів з СМС від банків. Імпорт операцій можна отримати з карти «Ощадбанку», «Альфа-Банку», «Тінькофф-банку», робота з СМС-інформування доступна для всіх найбільших не тільки російських, а й українських художників і білоруських банків. Доступні для підключення інтернет-гаманці: Webmoney, Яндекс. Гроші і QIWI.
 4. Bills Monitor. Дозволяє контролювати проведення щомісячних обов'язкових платежів, таких як комуналка, інтернет, кабельне / супутникове ТБ, абонементи в басейн / спортзал та інше.
 5. Money Wallet. Дозволяє контролювати відразу кілька рахунків (кошти в гаманці, особисті кошти на банківській картці, кредитні кошти банку), а також планувати тижневий, місячний, річний бюджет. Підтримує многовалютность, є можливість отримання відомостей про актуальний курсі через інтернет. Також підтримує функцію нагадування про обов'язкові платежі по кредиту.
 6. Goodbudget. Дуже цікавий додаток для обліку фінансів. Його родзинка - уявлення користувачеві можливості скласти самому місячний план витрат, а програма сама контролює, чи зміг він вкластися в намічений бюджет.
 7. Monefy. Просте у використанні мобільний додаток з усім необхідним функціоналом. Серед достоїнств - можливість контролю за фінансами на декількох пристроях через хмарний сервіс Dropbox. Таким чином можна відстежувати витрати кожного члена сім'ї і планувати загальний бюджет.
 8. Splittable. Найбільш підходяща програма для провідних спільний бюджет. Дозволяє розглянути витрати в розрізі двох користувачів, які проживають на одній житлоплощі, і вирішити багато фінансові суперечки.
 9. Expensify. У цього мобільного додатку є своя унікальна особливість розпізнавати касові чеки. Все що потрібно - це сфотографувати чек з магазину, кафе, бару - і програма автоматично запише цю витрату і самостійно присвоїть їй категорію. Ця функція дуже корисна для тих людей, у яких робота пов'язана з частими відрядженнями.
 10. Moneygraph +. Незамінний додаток для бізнесменів, чиї доходи не мають чітко встановлених меж. Серед корисних Функ - ведення декількох рахунків і перекази між ними, можливість настройки звітності, відстеження грошових коштів на декількох пристроях через хмару OneDrive.

Тільки методом проб і помилок користувач може підібрати для себе ту програму, яка підійде саме йому.

Відгуки про Домашньої бухгалтерії

Програма для ведення особистих фінансів допомагає не тільки вдома, але і в бізнесі. Зручний інтерфейс, великий набір функцій, вже багато років користуюся сам і всі члени сім'ї теж.

Александр

Зручне і легке в зверненні додаток. Завдяки йому особисті фінанси завжди під контролем, більш ретельно плануються майбутні витрати.

Юлія

Використовую програму вже близько восьми років. Контролювати сімейний бюджет з нею просто і приємно. Добре допомагає планувати майбутні доходи і витрати, а також великі придбання.

Ольга

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: