Помилка під час запуску програми 0xc000007b (Windows 7/8)

 1. Причини виникнення помилки
 2. Виправляємо помилку 0xc000007b

Насправді помилка 0xc000007b є однією з найбільш поширених

Насправді помилка 0xc000007b є однією з найбільш поширених. Виникає вона зазвичай в процесі ініціалізації додатків, що тягне за собою автоматичне закриття програми. Не можна сказати, що це небезпечна і тим більше критична помилка, проте нервів користувачам ПК вона псує чимало. У чомусь схожа з помилкою 0xc0000142 , Про яку я вже розповідав на сайті.

Причини виникнення помилки

За традицією, давайте почнемо з огляду можливих причин, через які могла виникнути помилка:

 • Некоректна установка драйверів відеокарти.
 • Застаріла версія Windows.
 • Не до кінця встановлені оновлення операційної системи Windows.
 • Некоректна установка операційної системи.
 • «Битий» версія гри.
 • Пошкоджені дані в реєстрі.
 • Пошкоджений драйвер, необхідний контролера завантаження.

Це лише мала частина тих причин, завдяки яким ви можете зіткнутися з проблемою. Сьогодні я спробую допомогти вам позбавитися від цієї помилки.

Виправляємо помилку 0xc000007b

 • Отже, з чого почати? В першу чергу необхідно оновити драйвер відеокарти , Причому сам драйвер необхідно брати виключно на офіційному сайті. Припустимо, якщо у вас відеокарта NVIDIA, то йдіть на офіційний сайт nvidia.ru, а не на який-небудь ще. Тільки там ви можете бути впевнені в тому, що скачаєте потрібний вам оригінальний драйвер без вірусів, троянів і інших шкідливих файлів. Встановлюємо його і перевіряємо працездатність додатки (а помилка 0xc000007b, треба зауважити, найчастіше виникає при запуску ігор).
 • Цікаво, що деякі фахівці запевняють, що разом з відеокартою є сенс оновити драйвер материнської плати. Ймовірно, частка істини в цих словах є, проте залежність виникнення помилки від материнської плати виявлена ​​була.
 • Наступним пунктом ми оновлюємо DirectX . Я дуже детально розповідав про цю утиліту, так що лише нагадаю, що б DirectX ви скачували на офіційному сайті компанії Microsoft - там ви завжди знайдете останню версію це важливою утиліти.
 • Як і у випадку з помилкою 0xc0000142, дуже важливо не забувати про оновлення таких важливих елементів, як Microsoft Visual C ++ Redistributable і Net Framework. Це дуже важливі бібліотеки, через які в тому числі з'являються різні інші помилки. Тому в обов'язковому порядку качаємо їх і обновляємося. До речі, обидва цих файлу також, як і в попередньому випадку можна знайти на офіційному сайті Microsoft.
 • Якщо у вас встановлена ​​неофіційна збірка Windows, яка сама по собі може містити безліч помилок, рекомендується встановити офіційну систему без будь-яких доповнень.
 • За допомогою команди sfc / scannow в командному рядку ви зможете перевірити цілісність структури вашої версії Windows XP. Спробуйте, це може допомогти.
 • Якщо проблема виникає тільки в одному окремо взятому додатку, судячи з усього, проблема саме в ньому. Тому перевстановлюємо цією програмою. До речі, якщо ви завантажили його з незрозумілого сайту, то появи помилки можете не дивуватися.
 • Обов'язково перевіряємо систему на наявність шкідливих файлів. Чому це так важливо? Справа в тому, що якщо вірус пошкодив один раз систему, він обов'язково зашкодить її ще раз. Тому обов'язково скануємо систему за допомогою антивірусу, а потім утиліти типу Dr. Web Cureit. Поєднувати антивірус і подібні утиліти вкрай бажано, оскільки принцип їх роботи різниться.

Що робити, якщо взагалі нічого не виходить? Як мінімум - не нервувати. Якщо ви точно знаєте, що ще кілька днів тому система нормально функціонувала, тоді просто спробуйте відкотити її на той час, коли вона перебувала в працездатному стані. І не забувайте створювати точки відновлення в майбутньому.

Чому це так важливо?
Що робити, якщо взагалі нічого не виходить?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: