[Вирішено] Помилка при запуску програми 0xc000007b

 1. 1. Що таке помилка 0xc000007b і чому вона з'являється?
 2. 2. Помилка при запуску програми 0xc000007b або при запуску гри
 3. 3. Як усунути помилку 0xc000007b - 10 способів
 4. 3.1. Оновлення драйверів від відеокарти
 5. 3.2. Запуск програми або гри з правами адміністратора
 6. 3.3. Оновлення або перевстановлення DirectX і Microsoft Net Framework
 7. 3.4. Перевірка системи на помилки
 8. 3.5. Відкат в системі минулій версії драйверів і програм
 9. 3.6. Перевірка на віруси
 10. 3.7. Очищення і оптимізація системи (CCleaner)
 11. 3.8. Оновлення Visual C ++ для Visual Studio 2012
 12. 3.9. Ще 2 способи усунути помилку 0xc000007b

Добрий день всім читачам  pcpro100 Добрий день всім читачам pcpro100.info ! Сьогодні я розберу для вас одну проблему, яка вже навязла в зубах у геймерів і активних користувачів комп'ютера. У неї є навіть круте кодову назву - помилка 0xc000007b, майже як кличка суперагента. Виникає помилка під час запуску програми.

Далі я розповім про 8 основних і парі додаткових способів виправити ситуацію. Поділіться в коментарях, який з них допоміг вам.

1. Що таке помилка 0xc000007b і чому вона з'являється?

Кожна помилка при запуску 0xc000007b - це білий прапор операційної системи, яка не змогла з якоїсь причини забезпечити всі необхідні умови для запуску програми.

Кожна помилка при запуску 0xc000007b - це білий прапор операційної системи, яка не змогла з якоїсь причини забезпечити всі необхідні умови для запуску програми

Так виглядає повідомлення про помилку 0xc000007b

Причини появи помилки можуть бути різні:

 • не найден потрібний файл;
 • файл є, але його вміст змінено і не відповідає очікуваному;
 • доступ до файлу неможливий через вплив вірусів;
 • настройки програмних компонентів збилися і т.д.

Але навіть якщо точно визначити причину не виходить, описані нижче дії допомагають в 99% випадків. І питання 0xc000007b при запуску гри як виправити більше не буде вас мучити.

2. Помилка при запуску програми 0xc000007b або при запуску гри

Помилка 0xc000007b при запуску гри з точки зору системи нічим не відрізняється від помилки при старті будь-якої програми. Реакція ОС проста і логічна: раз щось пішло не так, треба повідомити користувачеві, нехай він розбирається. Але щоб докопатися до причини, потрібно ритися в системних журналах Windows, дивитися, які записи залишило проблемне додаток ... або ж можна просто усунути помилку.

3. Як усунути помилку 0xc000007b - 10 способів

Якщо знати, як виправити помилку 0xc000007b своїми силами, вам не доведеться звертатися до комп'ютерного майстра. По-перше, заощадите час, а по-друге - гроші. Отже, раз причина - у відсутності / пошкодженні файлів або невірних налаштуваннях, значить, їх треба відновити. Пройдемося по можливим способам зробити це.

3.1. Оновлення драйверів від відеокарти

Мабуть, найпопулярніше рішення - поновити драйвер для відеокарти. У старих версіях відсутні файли, які є в наступних випусках, в них реалізовано менше графічних функцій. У той же час доповнення до драйверів часто виходять одночасно з появою в магазинах черговий популярної гри. Якщо програма запросить саме такий «новий» файл, операційна система не зможе його знайти - і ось, будь ласка, свіженька помилка при запуску програми 0xc000007b Mafia 3 тут як тут.

Так що в першу чергу поновіть драйвера . Взяти їх можна на офіційному сайті виробника відеокарти - найчастіше це NVidia GeForce або AMD Radeon . Оновлення драйверів показуються в стандартному службі Windows Update, тому можете спочатку заглянути туди (меню Пуск - Всі програми - Центр поновлення).

3.2. Запуск програми або гри з правами адміністратора

А цей спосіб претендує на звання самого простого. Буває, що програмою просто не вистачає прав для запуску, і тоді вилітає помилка при запуску програми 0xc000007b. Раз не вистачає - видамо:

 • клікніть по ярлику програми правою кнопкою;
 • виберіть з меню пункт «Запуск від імені адміністратора»;
 • якщо спрацює контроль облікових записів і запросить підтвердження - погодьтеся з запуском.

Щоб не повторювати ці дії кожен раз, можна прописати відповідні вказівки у властивостях ярлика.

 • Клацніть правою кнопкою по ярлику, але на цей раз виберіть «Властивості».
 • Кнопкою «Додатково» відкрийте допоміжне вікно. У ньому буде пункт про запуск від імені адміністратора.
 • Відзначте його галочкою і натисніть «Ок» для прийняття змін, аналогічно натисніть «Ок» у вікні властивостей. Тепер ярлик буде запускати програму з правами адміністратора.

Аналогічна галочка є на вкладці «Сумісність» - можна встановити її там.

3.3. Оновлення або перевстановлення DirectX і Microsoft Net Framework

Неприємності з запуском програм можуть бути пов'язані з некоректною роботою DirectX або системи .NET. скачайте свіжу версію з сайту Microsoft або ж скористайтеся службою Windows - установка останніх доповнень може виправити ситуацію. Для перевстановлення з нуля попередньо відкрийте Панель управління - Установка і видалення програм. Знайдіть їх в списку і видаліть, потім поставте начисто.

3.4. Перевірка системи на помилки

Помилка з кодом 0xc000007b може виникати через проблеми з системними файлами. У такому випадку рекомендую перевірити систему за допомогою вбудованої утиліти SFC.

 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Для цього в рядку пошуку меню Пуск введіть CMD, потім клацніть правою кнопкою по знайденому додатком «Командний рядок» і виберіть запуск від імені адміністратора.
 2. Введіть sfc / scannow і натисніть Enter. Утиліта автоматично просканує системні файли і виправить виявлені помилки. Зверніть увагу, що на це буде потрібно якийсь час.

3.5. Відкат в системі минулій версії драйверів і програм

Якщо раніше помилки не було, а потім вона з'явилася - можна спробувати відкотити систему в «старі добрі часи». Для цього у Windows є функціонал під промовистою назвою « Відновлення системи ». Знайти його можна в меню Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові.

Відкриється вікно утиліти. Для переходу до вибору точки відновлення потрібно натиснути Далі.

З показаного списку треба вибрати запис з бажаною датою, краще з такою, коли помилка точно не з'являлася, і потім натиснути Далі.

Увага! При відновленні програми, встановлені після зазначеної дати, втечуть. Аналогічним чином віддалені програми повернуться на комп'ютер.

Залишається погодитися з пропозицією системи і дочекатися завершення операції. Іноді доводиться перебрати кілька контрольних точок відновлення, перш ніж помилка зникає. Зверніть увагу, що для цього методу потрібно наявність мінімум 1 точки відновлення.

3.6. Перевірка на віруси

Ще одна причина, по якій виникає помилка - наявність в системі вірусів. Так що рекомендую провести повну перевірку системи і усунути зловредів. До речі, почитайте рейтинг кращих антивірусів 2016 року і оновлений рейтинг антивірусів 2017 року .

У антивірусі Касперського (KIS 2016) це робиться так:

 1. Клацніть по значку антивірусу в системному треї.
 2. У вікні, виберіть пункт «Перевірка».
 3. Вкажіть тип перевірки. Рекомендую почати з швидкої - вона вимагає значно менше часу, при цьому аналізуються найкритичніші місця системи. Якщо не допомогло, тоді вже запускати повне сканування.
 4. Для старту перевірки натисніть «Запустити перевірку». Дочекайтеся закінчення процесу і спробуйте запустити програму, яка викликала помилку. Якщо проблема повторюється - переходите до інших варіантів.

Якщо ж ви хочете максимальної впевненості, що це не витівки вірусу, я рекомендую перевірити систему переносними утилітами начебто DrWeb CureIt або за допомогою антивірусного live-cd. Останній варіант працює, навіть якщо виникає помилка під час запуску програми 0xc000007b Windows 10.

3.7. Очищення і оптимізація системи (CCleaner)

ОС Windows так влаштована, що в ній важливу роль відіграє системний реєстр. У ньому зберігаються різні внутрішні налаштування і налаштування програм, зокрема, записи про розташування файлів. Невірні записи в реєстрі можуть з'явитися, наприклад, при некоректному видаленні програми. І тоді користувач може зіткнутися з помилкою 0xc000007b. Вручну перевірити весь реєстр неможливо, оскільки в ньому зберігається величезна кількість параметрів. Зате є програми, які це роблять.

Однією з кращих в цій галузі є CCleaner. Ця програма не тільки перевіряє реєстр, але і чистить «сміттєві» файли і оптимізує систему . Проведіть очищення і спробуйте запустити додаток знову.

Важливо! Навіть CCleaner може помилятися. Перед запуском очищення краще зробити точку відновлення системи.

3.8. Оновлення Visual C ++ для Visual Studio 2012

Робота додатків залежить не тільки від них самих, але і від встановлених в системі компонентів Visual C ++ для Visual Studio 2012. Причому їх зв'язок з помилкою 0xc000007b визнають навіть співробітники Microsoft. Спробуйте оновити дані компоненти по цим посиланням .

3.9. Ще 2 способи усунути помилку 0xc000007b

Деякі «фахівці» рекомендують відключити на час антивірусну програму. На мій погляд, це крайній захід, адже при відключенні антивіруса захист вашого комп'ютера помітно знижується. Я б не рекомендував так робити без попереднього сканування на віруси самої програми / гри.

І тут ми плавно переходимо ще до однієї потенційної причини помилки. Ця причина - зламаний софт, зокрема гри. Пірати не завжди можуть грамотно обійти вбудовані розробником захисту. Як наслідок, зламана гра може глючити. Так що можливо все, що вам потрібно - це встановити ліцензійну копію гри. Те ж саме відноситься і до Windows, до речі: якщо використовувати «кривий» активатор, можна запросто отримати таку помилку. А ще проблеми можуть бути через установки ОС з так званих збірок. Автори збірок змінюють системні параметри на свій смак, а також видаляють з них окремі файли. У такій ситуації має сенс спробувати перевстановити операційну систему з офіційного образу.

Але навіть ліцензійні програми іноді відмовляються запускатися з тим же самим повідомленням. Хороший приклад - помилка при запуску програми 0xc000007b Мафія 3. Чи грішать цим поширювані через Steam продукти. Щоб виправити ситуацію, спробуйте видалити гру і заново перевстановити її засобами Steam'а - система при цьому перевірить правильність установки.

Тепер ви знаєте добрий десяток способів, як вирішити проблему 0xc000007b при запуску програми або гри. Залишилися питання? Задавайте їх у коментарях!

1. Що таке помилка 0xc000007b і чому вона з'являється?
1. Що таке помилка 0xc000007b і чому вона з'являється?
Залишилися питання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: