У Росії вродили пшениця і мільйонери

  1. Стіна-пятірядка
  2. Пшениця б'є радянські рекорди
  3. Як натрейдіть мільйон
  4. Криголами побудують без України
  5. Великий банк бачить тебе
  6. повітряні мантри
  7. Краудфандінг по-російськи

Минулого тижня найгарячішою темою в російських ЗМІ стала передбанкрутному ситуація компанії «ВІМ-Авіа», в результаті якої десятки тисяч людей могли «зависнути» за кордоном, але не в хорошому сенсі цього слова. Але і без цього пресі було про що писати - це і рекордний урожай зернових, і не менш рекордний урожай на мільйонерів, і інші цікаві теми.

Стіна-пятірядка

Стіна-пятірядка

«Московський комсомолець» пише про те, що Росія починає будівництво загородження на адміністративному кордоні України з Кримом. Стіна повинна з'явитися до 20 грудня цього року. Такий термін визначений лотом на сайті держзакупівель від Прикордонного управління ФСБ Росії в Республіці Крим. Ціновий стелю - 212 млн. Руб.

Згідно з проектом, паркан буде являти собою загороджувальні полотно із сітчастих зварних решіток. Висота над рівнем землі - 2,1 м, для виключення можливості підкопу огорожа повинна йти на 30 см в грунт. У верхній частині споруди будуть встановлені антивандальні панелі і колючий дріт. Огорожа повинна витримувати температуру від мінус 60 до плюс 65, вітер силою до 30 м / с, бути захищеним від корозії і довговічним - гарантійний термін повинен складати від 10 років. Загальна довжина, зазначена в замовленні, - 49,5 км, а саме будівництво намічено в Красноперекопському районі на адміністративному кордоні з Херсонщиною.

«Саме цей момент і викликав найбільше запитань. Перекопський перешийок, по якому і проходить (адміністративна. - В. С.) межа між Україною і Кримом, не перевищує 10 кілометрів (в найширшому місці), а середня ширина і зовсім близько 8 кілометрів. Звідки ж майже 50 км загороджень? Користувачі соціальних мереж висувають версію, що паркан побудують в 5 рядів, щоб точно ніхто не зміг через нього пройти. Але, як з'ясувалося, в документації до замовлення вказано, що загороджувальні конструкції будуть встановлюватися також для «охорони об'єктів різного призначення», тому не виключено, що новим парканом обнесуть не тільки кордон, а й інші будівлі, що належать ФСБ Росії », - пише МК .

Пшениця б'є радянські рекорди

Пшениця б'є радянські рекорди

Російські ЗМІ повідомляють про рекордний урожай, який, за розрахунками Мінсільгоспу, дозволить РФ в 2017-2018 рр. повернути світове лідерство з експорту пшениці. Однак великий урожай обіцяє не тільки доходи, а й проблеми. Зокрема, підвищується тиск на внутрішній ринок через низькі закупівельні ціни на зерно. (У нас, до речі, виникають подібні труднощі, крім того, надлишки сільгосппродукції, яку не вдається збути, часто ніде зберігати.)

«Мінсільгосп розраховує, що в 2017-2018 рр. Росії вдасться повернути світове лідерство з експорту пшениці - очікується, що він підвищиться на 20% (до 30 млн. Т). В цілому експорт продовольства планується збільшити з $ 17 млрд. До $ 20 млрд. Такі прогнози в Мінсільгоспі роблять на тлі очікувань історичного рекорду по урожаю зерна (понад 127 млн. Т), хоча ще тиждень тому відомство давало вельми стримані оцінки. Додатковий стимул для експорту влади бачать в механізмі обнулення тарифів на перевезення зерна з віддалених регіонів (наприклад, Сибіру і Уралу) в південні порти - його розраховують запустити вже з жовтня », - пише« Комерсант ».

Як пояснив міністр сільського господарства Олександр Ткачов, планується, що РЖД зробить 10% -ву знижку на перевезення зерна з регіонів з великим логістичним плечем, а решта субсидує держава - для чого буде потрібно 3 млрд. Руб. Це допоможе «зняти» з ринку 3 млн. Т надлишків зерна і послабити тиск на виробників. Цікаво, що спочатку прогнози відомств були нижче через холодного літа.

«Експорт зерна перевищив на третину показники минулого року, вивезено понад 10 млн. Т зерна, в тому числі майже 8 млн. Т пшениці», - пояснив Олександр Ткачов, додавши, що Росія може повернути в цьому сільськогосподарському році світове лідерство з експорту пшениці. У минулому сільськогосподарському році Росія поступилася першістю США, експортувавши 27,1 млн. Т проти американських 28,1 млн. Т », - нагадує видання.

Як інформують «Ведомости», в Мінсільгоспі навіть почали давати сміливі обіцянки, що в 2017-му Росія збере рекордний в історії урожай зерна, більше, ніж було зібрано в Радянському Союзі в 1978 р (127 млн. Т). Так, прогноз аналітичного центру «СовЕкон» - 133 млн. Т, «ПроЗерно» - 132 млн. Т. Але гендиректор Інституту кон'юнктури аграрного ринку (ІКАР) Дмитро Рилько пояснює, що мова йде тільки про РРФСР, а не про все СРСР, т . к. по Союзу тоді було зібрано 237 млн. т. до речі, прогноз Мінсільгоспу США (USDA) набагато скромніший, ніж у російських відомств, - 125,3 млн. т, з них 81 млн. т пшениці. Але USDA, безумовно, не враховує Крим, а за фактом це зерно також піде в російську скарбничку.

Як натрейдіть мільйон

Як натрейдіть мільйон

Хоча реально наявні доходи росіян тільки зараз припинили падіння після трьох років зниження, декому все ж вдається розбагатіти. «Комерсант» повідомляє, що в 2016 р швидкість росту числа людей, здатних вільно інвестувати суму в $ 1 млн., Виявилася в Росії найвищою в світі. Про це свідчить свіжий звіт про стан світового багатства World Wealth Report консалтингового агентства Capgemini. Причина - відновлення цін на сировину і стрибок біржових індексів. Хоча і акції російські мільйонери стали купувати частіше.

«Кількість доларових мільйонерів-росіян і їх добробут в 2016 р збільшилися майже на 20% після того, як в 2015 р скоротилися на 1,8% - свідчать дані щорічного звіту про світовий багатстві консалтингової компанії Capgemini. Середньорічний номінальний курс рубля в 2016 р становив 66,9 руб ./$ проти 60,7 руб ./$ в 2015 р, в результаті їх реальне карбованцеве добробут збільшилася більш ніж на 20%, а в доларовому вираженні - перевищило $ 1 трлн ., що можна порівняти з обсягом ВВП країни в $ 1,3 трлн. Відзначимо, реальні наявні доходи громадян РФ в цілому в 2016 р скоротилися на 5,9%, а число бідних виросло на 0,3 млн. Чоловік (до 19,8 млн. Чол.). За даними РАНХиГС, в 2016 р своє матеріальне становище як погане або дуже погане оцінювали 26% пенсіонерів, 24% людей без освіти і 22% жителів сіл », - пише видання.

Темпи зростання числа громадян, кожен з яких має в своєму розпорядженні мінімум $ 1 млн. Для вільного інвестування, в Росії за 2016 року майже втричі перевищили середньосвітовий показник (7,5%). Друге місце зайняла Бразилія (10,7%, до 164 тис. Чол.). Надзаможними в Росії в 2016-му були 182 тис. Чол., Що, втім, забезпечило їй тільки 15-е місце в світі. Перше місце у США з чисельністю мільйонерів 4,8 млн. Чол., Друге - у Японії (2,9 млн. Чол.), А третє - у Німеччині (1,3 млн.).

Журнал «Експерт» пояснює, як саме цим заповзятливим російським громадянам вдалося так швидко наростити капітали. Справа в тому, що 2015 року для біржового індексу РТС ознаменувався падінням на 1,35%, зате наступний привів до бурхливого «ралі» - на 56,19%, з 745,3 до 1164,15 п. П. До цього, в грудні 2014 р Центробанк різко підняв процентну ставку до 17%, і курс долара стрибнув до 80 руб. за одну у. е.

Так ось, найкмітливіші інвестори конвертувалися в той момент в рублі і зайшли в російські акції або індекс ММВБ / РТС. Як з'ясувалося два роки по тому, коли рубль зміцнився і ситуація стабілізувалася, цей крок був повністю виправданий. Багатьом інвесторам завдяки цьому вдалося перескочити з середнього класу в вищий. Ну а відновлення сировинного ринку послужило додатковою базою для зростання добробуту.

Криголами побудують без України

Криголами побудують без України

«Атомфлот» шукає виконавця замовлення на будівництво плавучого дока для ремонту споруджуваних атомних криголамів ЛК-60. За даними «Коммерсанта», в Росії вибір верфей для масштабного будівництва обмежений, тому поспіль можуть отримати іноземні будівельники, в т. Ч. Китаю, Німеччини і навіть Хорватії:

«ФГУП« Атомфлот »(управляє атомними криголамами) початок вибір верфі, яка побудує плавучий док для поточного ремонту споруджуваних на Балтзавода (входить в Об'єднану суднобудівну корпорацію - ОСК) криголамів ЛК-60« Арктика »,« Сибір »і« Урал ». «Атомфлот» в майбутньому знадобляться потужності для докування - огляду і ремонтів, але в старий плавучий док ФГУП вони не помістяться, стверджують співрозмовники "Комерсант" в галузі. За словами джерела "Комерсант", знайомого з проектом, вартість дока складе «8 млрд. Руб. плюс-мінус 2 млрд. руб. »в залежності від місця будівництва».

Головну складність представляють габарити дока - в Росії всього кілька верфей, що володіють потужностями для його споруди. За даними «Коммерсанта», переговори йдуть з Балтзавода, що будується «Роснефтью», ГПБ і «Роснефтегаз», верф'ю «Зірка» в Примор'ї і заводом «Залив» в Керчі (підконтрольний структурі групи «Ак Барс»). Замовлення принесе невеликий прибуток, але завантажить потужності: він буде виконуватися близько двох років. Точні параметри дока не розкриваються, але, виходячи з розмірів ЛК-60 (довжина 170 м, ширина 34 м), док буде близько 40 м в ширину і до 200 м в довжину. За проектом, він повинен бути зданий в 2020-2022 рр., Плаваючі тимчасові рамки пов'язані з термінами будівництва та отриманням криголамів.

Спочатку турбіни для криголама «Арктика» повинен був випробувати Харківський турбінний завод, але через конфлікт між країнами співробітництво було розірвано, і випробувальний стенд довелося будувати на «Кіров-Енергомаш». В результаті здача криголама зрушена з 2017-го на 2019 р Навіть із запізненням криголам, судячи з усього, буде добудований, як і інші кораблі, але вже, на жаль, без участі українських заводів і верфей.

Великий банк бачить тебе

Великий банк бачить тебе

Російські банки до кінця 2017 р планують створити єдину базу, що дозволяє в онлайн-режимі отримувати чорні списки клієнтів, яким відмовили в обслуговуванні.

За словами співрозмовників «Известий», які написали про новації, вона спростить процес отримання кредитними організаціями чорних списків відмовників і звітності перед регулятором. Фігурантам чорних списків не вдасться потрапити на обслуговування в банк, якщо їм відмовили в іншій фінустанові. За словами експертів, чим легше банку отримувати списки відмовників, тим легше контролювати факти «міграції» недобросовісних клієнтів.

Зараз банки отримують чорні списки від територіальних установ регулятора кілька разів на день по пошті і захищеними каналами зв'язку. Повідомлення приходять в заархівіруваних файлах. Про отримання переліків відмовників банки зобов'язані звітувати ЦБ на наступний день, що не дуже зручно. Нововведення дозволить банкам отримувати всю необхідну інформацію в своєму особистому кабінеті, який буде створений на сайті Центрального банку. Природно, виникає питання цифрової безпеки, але розробники стверджують, що ризиків втрати інформації в особистих кабінетах не буде, зате недобросовісним позичальникам стане важче мігрувати в інші банки.

повітряні мантри

повітряні мантри

Глава російської авіакомпанії «Перемога» Андрій Калмиков в інтерв'ю РБК розповів про те, як на галузь вплинув колапс перевізника «ВІМ-Авіа» і чи можна було його уникнути. На його думку, пояснюється все просто.

«В останні роки постійно виповнюється одна і та ж мантра - квитки дорогі, квитки дорогі, квитки дорогі. Постійно знижувати вартість квитків при зростаючих витратах на паливо, на аеропортове обслуговування, на ТОіР (техобслуговування і ремонт. - РБК.) І т. Д. Можна, тільки закінчується все це дуже сумно. В результаті ось і виходить така історія, коли потім тисячі пасажирів по всьому світу не можуть вилетіти додому через банкрутство авіакомпанії. Чудес не буває - економіка мантрам не підкоряється. Або спочатку треба співати мантри про дешевий авіагас, низькі аеропортові збори і т. Д. Ну і вже заодно про дешеві квартири, дешеві машини, дешеві продукти », - переконаний Калмиков.

При цьому сама «Перемога», яку, до речі, лають всі кому не лінь за поганий сервіс на борту, відкриває нові недорогі напрямки між російськими містами.

«Нещодавно ми зв'язали Красноярськ з Новосибірськом (час у дорозі - одна година п'ять хвилин). Ніхто не вірив, що буде хороший пасажиропотік. За фактом ми бачимо завантаження, близьку до 100%. Як тільки з'являється можливість літати дешево, починається рух.

В принципі кількість людей, яким треба у справах летіти з Красноярська в Новосибірськ, невелика. Абсолютно точно їх менше 189 осіб в день, які перевозить наш літак. Але як тільки з'являється низький тариф, він починає стимулювати попит. Людина думає: а чому б на вихідні не злітати? На поїзді на уїк-енд НЕ змотатися - занадто довго. На літаку цей формат працює. Прилетіти - подивитися місто, сходити в місцевий бар або на концерт - і полетіти.

При цьому переліт собі може дозволити майже будь-хто. Таких напрямів у нас буде все більше, тому що ми бачимо величезний потенційний попит. Найпотужніший внутрішній ринок досі не розкритий, тому що ціни на перельоти залишалися досить високими », - розповів глава« Перемоги ».

І як тут не згадати історію з не відбувся виходом лоукостера RyanAir на український ринок? Але раз ірландців в нашому небі поки немає, чому б не почати стимулювати внутрішній туризм дешевими перельотами між нашими містами?

Краудфандінг по-російськи

Краудфандінг по-російськи

У Росії все більшої популярності набирає таке явище, як краудфандінг, інформує «Московський комсомолець». Тобто збір грошей в інтернеті на реалізацію ідей і проектів різних людей. Правда, видання стверджує, що часто замість реальної допомоги талантам такі заходи перетворюються на банальне шахрайство. З огляду на схожий менталітет наших народів, варто звернути увагу на методи «краудфандеров», щоб не потрапити на ту ж вудку.

«Суть західного проекту краудфандінга більш ніж гуманна: допомогти талановитим, але позбавленим комерційної жилки людям зібрати кошти на свій винахід, книгу, фільм або гаджет. При цьому одержувачі коштів або донатори - персони приватні, а фінансові відносини між ними суто добровільні, тобто, за великим рахунком, мало що регулюються законодавством.

Після завершення проекту і досягнення мети його автором все донатори, тобто жертводавці, повинні отримати хоч якісь дивіденди від твору потенційного генія. По завершенні процесу кожен донатор отримає свій екземпляр творіння, і всі будуть раді і щасливі від спільної допомоги один одному. Саме так і відбувається з рухом краудфандінг на Заході. Але ось в Росії проект з самого початку привернув увагу не тільки талановитих винахідників, а й громадян, що бажають заробити на наївних.

Комерсанти Рунета моментально оцінили можливості краудфандінга і зрозуміли, як можна швидко збагатитися на інтернет-зборах. Час показав, що кращими жертводавцями виявилися жінки, особливо ті, які завзято і наполегливо борються за власні права. У Рунеті навіть з'явився вираз на цю тему: грамотно осідлати конячку фемінізму », - пише МК.

Як приклад видання наводить історію письменниці Катерини Романівської, яка після флешмобу на тему сексуального насильства # ЯНЕБОЮСЬСКАЗАТЬ почала збирати гроші на створення «тривожного кільця». Цей прилад дозволяв би жінкам послати сигнал родичам і службі порятунку за допомогою одного натискання кнопки.

Кампанія зі збору коштів пройшла на ура, і на створення кільця було перераховано 250 тис. Дол. Проте в результаті продукт так і не був створений: Романовська поскаржилася, що китайські виробники її підвели, а ідею вкрали конкуренти - схожий гаджет вже проводиться в США. Чи потрібно говорити, що гроші жертводавцям ніхто і не подумав повернути? Так що перш ніж переводити гроші стартаперам або, враховуючи нашу специфіку, волонтерам, добре б отримати хоч якісь гарантії того, що кошти будуть використані за призначенням.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

Звідки ж майже 50 км загороджень?
Людина думає: а чому б на вихідні не злітати?
І як тут не згадати історію з не відбувся виходом лоукостера RyanAir на український ринок?
Але раз ірландців в нашому небі поки немає, чому б не почати стимулювати внутрішній туризм дешевими перельотами між нашими містами?
Чи потрібно говорити, що гроші жертводавцям ніхто і не подумав повернути?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: