Порядок в будинку: як прибрати неприємний запах з відра для сміття

Відро для сміття.

Фото: pixabay.com

Сміття дуже швидко накопичується, і ми не встигаємо стежити за станом сміттєвого відра. Незважаючи на сміттєві пакети, залишки їжі так чи інакше прилипають до відра і з часом з'являється неприємний запах.

Щоб позбутися від запаху, деякі господині рекомендують насипати на дно сміттєвого контейнера харчову соду, проте її теж доведеться міняти, а для цього соду потрібно буде регулярно висипати з контейнера і все одно промивати відро. Є спосіб простіше і ефективніше.

Додайте пару крапель ефірного масла на ватяну кульку і покладіть його на дно контейнера, під пакет зі сміттям. Кулька буде нейтралізувати неприємні запахи.

Крім того, у масла є ще пара переваг

  • Лимонне масло - одне з найпопулярніших засобів для ароматизації приміщення і найчастіше застосовується для усунення неприємних запахів.
  • Масло чайного дерева або грейпфрута активно бореться з поширенням бактерій.
  • Олія м'яти відлякує гризунів і комах і стане в нагоді для заміських будинків.

Ватяні кульки можна використовувати і в ванній кімнаті для невеликих сміттєвих контейнерів, призначених для засобів гігієни. Шарик досить міняти раз в тиждень або по мірі того, як запах буде випаровуватися.

Нагадаємо, навіщо потрібно обов'язково обрізати куточок у посудній губки - експерти пояснили. Крім цього, яку небезпеку несе губка для миття посуду .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: goodhouse.ru

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: