Анжела Шкіцкая: як вибрати ведучого на весілля в Кривому Розі

«Я не можу нести відповідальність за те, в якому настрої прийдуть гості на ваше весілля. Але я несу повну відповідальність за те, в якому настрої вони підуть! »- каже Анжела Шкіцкая, ведуча атмосферних подій і яскравих заходів, харизматична співачка і талановита поетеса.

»- каже Анжела Шкіцкая, ведуча атмосферних подій і яскравих заходів, харизматична співачка і талановита поетеса

А чи потрібен ведучий взагалі? І чим він відрізняється від тамади, який із задоволенням влаштує для вас ошатну «п'янку» без зайвих зусиль і креативу ?! Адже саме ця людина буде створювати настрій, генерувати позитивні емоції в ваш найголовніший день в житті.

Вибір провідних в Кривому Розі дійсно величезний, але, як і в кожній сфері професіоналів, які дійсно роблять свою роботу на відмінно, дуже мало. Справжній профі - це людина, яка не тільки пише креативні сценарії, має харизму, почуттям гумору, вмінням імпровізувати і запалювати зал, але ще і сам підбирає звуковий супровід, а також має вокальні дані.

Провідна на весілля Кривий Ріг - що важливо враховувати при виборі?

· Портфоліо. Кожен ведучий має в архіві - фото і відеоматеріали своїх успішно проведених заходів. Портфоліо повинне справити на вас позитивне враження. Досвідчений ведучий не буде приховувати свій досвід роботи і з задоволенням відповість на всі ваші запитання. Анжела Шкіцкая проводить заходи більше 5 років і 2-3 рази в тиждень бере в руки мікрофон. За ці роки вона була провідною понад 700 яскравих і незабутніх урочистостей, в кожне з яких вона вклала своє серце і душу.

· Дата. Найпопулярніші дати, як правило, завжди бронюються заздалегідь, а у затребуваного ведучого все може бути розписано на півроку вперед. Тому, якщо ви вже визначилися з датою - сміливо починайте пошук свого ведучого. Найкраще це зробити за 3-6 місяців до призначеної дати весілля.

· Відгуки. Реальна оцінка роботи ведучого - це думка клієнтів, які скористалися послугами проведення заходу і написали відгук про його роботу. Довіра більше викликають відгуки, які написані живою мовою зі смайликами, а не шаблонним текстам. Відгуків повинно бути не менше 10 і це повинен бути перевірений весільний сервіс - https://wedplay.com/1140-zhivaya-muzyka-i-veduschaya-na-prazdnik.html#otzyv

А чи потрібен ведучий взагалі?
І чим він відрізняється від тамади, який із задоволенням влаштує для вас ошатну «п'янку» без зайвих зусиль і креативу ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: