Безкоштовні векторні зображення

 1. Безкоштовні векторні зображення - де ж ви?
 2. Векторна графіка скачати безкоштовно - топ 30 сайтів
 3. 2. Векторні картинки Freedesignfile
 4. 3. Безкоштовні вектори Vintage
 5. 4. Векторний кліпарт BrandEPS
 6. 5. Безкоштовні векторні зображення Vector4Free
 7. 6. Векторні картинки Vector.Me
 8. 7. Векторний кліпарт Freepik
 9. 8. Безкоштовні векторні зображення FlatIcon
 10. 9. Векторні картинки Fudgegraphics
 11. 10. Векторний кліпарт FreeVectors.net
 12. 11. 1001FreeDownloads
 13. 12. Безкоштовні векторні зображення DryIcons
 14. 13. Векторні картинки Snap2Objects
 15. 14. Векторний кліпарт Vectorportal
 16. 15. DeviantArt
 17. 16. Векторні картинки Dafont
 18. 17. Безкоштовні векторні зображення FontSpace
 19. 18. Brands of the World
 20. 19. Векторні картинки Spoongraphics
 21. 20. Векторний кліпарт Vecteezy
 22. 21. DesignContest
 23. 22. Векторний кліпарт Free Vector Archive
 24. 23. Векторні картинки All-Silhouettes.com
 25. 24. VectorStock
 26. 25. Безкоштовні векторні зображення FreeVector
 27. 26. Векторний кліпарт All Free Download
 28. 27. Векторні картинки Vectorish
 29. 28. Spread
 30. 29. Векторний кліпарт Pixabay
 31. 30. Безкоштовні векторні зображення Dribbble
 32. Вам також можуть бути цікавими статті

Вам знайоме відчуття, коли при створенні нового дизайну на створення будь-яких елементів просто не вистачає ні сил, ні натхнення? У таких ситуаціях на допомогу дизайнерові приходять безкоштовні векторні зображення. Так-так, використання таких ресурсів це ні в якій мірі не ознака халтури і байдужого ставлення до замовлення, а скоріше спосіб оптимізації трудовитрат і скорочення часу на виконання.

Так-так, використання таких ресурсів це ні в якій мірі не ознака халтури і байдужого ставлення до замовлення, а скоріше спосіб оптимізації трудовитрат і скорочення часу на виконання

Безкоштовні векторні зображення - де ж ви?

Загалом, так чи інакше, всі ми час від часу користуємося безкоштовною векторною графікою. І хороший вибір безкоштовних ресурсів - включаючи безкоштовні шрифти і вектори - може стати рятувальним кругом для будь-якого дизайнера.

На жаль, найчастіше пошук того, що вам потрібно, стає заняттям не для людей зі слабкими нервами через захаращених, заплутаних сторінок, або комерційних ресурсів, які обмежують можливість скачування і підсовують під ніс довірливому користувачеві платні картинки замість бажаних безкоштовних векторів.

Щоб допомогти вам уникнути такого негативного досвіду, ми зібрали добірку з 30 кращих сайтів, які пропонують безкоштовні векторні зображення, які ви можете завантажити у вільному доступі.

Отже, перейдемо безпосередньо до нашого списку і розглянемо, які сайти порадують нас безкоштовними векторами «без реєстрації і смс».

Векторна графіка скачати безкоштовно - топ 30 сайтів

1. Vexels

Vexels

Раніше відомий як VectorOpenStock, Vexels як і раніше містить тисячі безкоштовних векторних зображень і дизайнів, зібраних в категорії для зручності користувачів. Нова фішка, яку додали на сайт - це онлайн-редактор , Який дозволяє налаштовувати векторні дизайни в браузері, створювати і налаштовувати макети, додавати нові елементи і змінювати такі речі, як кольору і текст початкових кодів. Це може бути досить корисним, оскільки дозволяє вставити всі зміни онлайн і скачати з сайту вже готовий проект замість окремих початкових кодів.

2. Векторні картинки Freedesignfile

Векторні картинки Freedesignfile

Freedesignfile постійно оновлюється і поповнює колекцію високоякісних векторів. Це відмінне місце для швидкого пошуку елементів векторного дизайну і цілих векторних зображень, готових до редагування в Ілюстраторі. Всі зображення безкоштовні для особистого використання, так само багато хто з них можна використовувати в комерційних цілях.

3. Безкоштовні вектори Vintage

Безкоштовні вектори Vintage

Цей ресурс досить тематичний і підійде для створення ретро дизайнів різного роду. Vintage - відмінне джерело старовинних ілюстрацій з антикварних каталогів, книг і журналів, які ретельно конвертувати в безкоштовні векторні зображення і зробили доступними в форматі PDF і PSD. Вибір на сайті не такий великий, але для такої вузької ніші спектр напрямків і бібліотека векторних зображень є досить великими.

4. Векторний кліпарт BrandEPS

Векторний кліпарт BrandEPS

BrandEPS це відмінний сайт з чудовими логотипами і іконками. На сайті в даний момент знаходиться понад 9 000 фірмових логотипів і більше 3000 фірмових іконок. Це відмінне місце, якщо вам швидко треба зробити логотип в форматі SVG, JPG і PNG, оскільки скачування в цих форматах відбувається в безкоштовному відкритому доступі.

5. Безкоштовні векторні зображення Vector4Free

Безкоштовні векторні зображення Vector4Free

Колекція Vector4Free не така велика - трохи більше 1500 безкоштовних векторів. Вона набагато менше, ніж у багатьох інших сайтів, представлених тут, але якість пошуку і розмітка вище усіляких похвал, тому тут дуже легко знайти те, що ви шукаєте. Усі векторні зображення безкоштовні для особистого використання, але якщо ви планіреуте використовувати зображення для комерційних проектів, радимо обов'язково перевіряти їх ліцензію.

6. Векторні картинки Vector.Me

Me

Vector.Me містить колекцію з понад 280 000 векторних зображень. Пошукова система сайту не інтегрована з пошуком безкоштовних векторів в мережі, але зате на сайті є велика кількість унікальних продуктів власної розробки. На сайті так само є окремі розділи логотипу і іконок, так що ан одному ресурсі можна знайти все, що вам потрібно.

7. Векторний кліпарт Freepik

Векторний кліпарт Freepik

Безкоштовні векторні зображення з'являються на цьому сайті сотнями щодня. Freepik називає себе «провідною пошуковою системою безкоштовних векторних проектів». Сайт створено для того, щоб допомогти вам знайти безкоштовну векторну графіку, ілюстрації, іконки, PSD і фотографії. В цілому на сайті є понад мільйон безкоштовних векторів і фотографій, які можна завантажити у форматі AI, EPS або SVG.

8. Безкоштовні векторні зображення FlatIcon

Безкоштовні векторні зображення FlatIcon

Flaticon - найбільша пошукова система безкоштовних векторних зображень в світі
На сайті є понад 107 150 безкоштовних векторних іконок. Його база даних заповнена безкоштовними зображеннями, доступними в форматах PNG, SVG, EPS, PSD і BASE 64, тому, незалежно від типу векторного зображення, який ви шукаєте, ви, ймовірно, знайдете його тут.

9. Векторні картинки Fudgegraphics

Векторні картинки Fudgegraphics

Fudgegraphics - це творчий блог, створений дизайнером Францом Джецем. Вибір і кількість продуктів невеликі, але все тут зроблено в високій якості, в тому числі колекція з кращих безкоштовних векторних файлів із використанням ефекту бризок, доступних онлайн, тому його безперечно варто включити в топ ресурсів з безкоштовними векторними зображеннями.

10. Векторний кліпарт FreeVectors.net

net

FreeVectors.net - це легко проглядається каталог безкоштовної векторної графіки і векторних кліпартів. Сам по собі сайт має структуру веселого спільноти любителів векторів, які діляться. Коментують і завантажують безкоштовну векторну графіку. Останні додані вектори відображаються в верхній частині сторінки, і всі вони безкоштовні для особистого використання.

11. 1001FreeDownloads

1001FreeDownloads

1001FreeDownloads - це швидка і проста у використанні мережу кращої безкоштовної графіки для дизайнерів. З тисячами безкоштовних векторів поряд з фотографіями, кистями, градієнтами, PSD, шрифтами, а також високоякісною графікою, створеної власними силами, вам не буде потрібно багато часу, щоб знайти потрібний вам вектор.

12. Безкоштовні векторні зображення DryIcons

Безкоштовні векторні зображення DryIcons

DryIcons представляє колекцію з понад 5000 високоякісних веб-і векторних іконок в 77 категоріях. Цей сайт створює унікальні зображення і добірки іконок, векторну графіку і веб-шаблони. Всі доступні матеріали можна скачати у вільному доступі з безкоштовною ліцензією.

Це означає, що ви можете використовувати іконки DryIcons, векторну графіку і веб-шаблони на будь-якому сайті, додатку або в будь-якій формі загальнодоступною презентації відповідно до деякими основними умовами і положеннями, які ви знайдете на сайті.

13. Векторні картинки Snap2Objects

Векторні картинки Snap2Objects

Snap2Objects це сайт з фотореалістичними продуктами Apple, які ідеально підходять для створення макетів або превью. Це хороший сайт з великою кількістю безкоштовних векторних зображень. Навігація сайту не дуже зручна у використанні, так як він зроблений у вигляді блогу, і вам знадобиться досить багато часу, щоб переглядати добірки і знаходити потрібні матеріали. Проте, в цьому місці можна знайти безліч дорогоцінних каменів, включаючи відмінні вектори міст (Нью-Йорка, Парижа, Лондона, Москви і Токіо).

14. Векторний кліпарт Vectorportal

Векторний кліпарт Vectorportal

Vectorportal містить безліч безкоштовних векторних малюнків, які дизайнери можуть використовувати як в особистих, так і в комерційних проектах. Простота навігації просто разюча. Ви можете відфільтрувати пошук, використовуючи список, що розкривається категорій або панель пошуку. На сайті досить велика бібліотека безкоштовних векторних зображень і ви обов'язково знайдете тут щось корисне.

15. DeviantArt

DeviantArt

DeviantArt - одна з найбільших спільнот художників і дизайнерів в Інтернеті, повна безкоштовних і корисних матеріалів, включаючи вектори. Однак знайти те, що вам потрібно в цьому скупченні хаосу, може бути досить складно. Панель пошуку і посилання «Ресурси і зображення» можуть звузити коло пошуку, і, без сумніву, допоможуть вам знайти потрібні безкоштовні векторні зображення.

16. Векторні картинки Dafont

Векторні картинки Dafont

На цьому ресурсі зібрані дуже корисні монохромні версії логотипів соціальних мереж. Шрифти Dingbat - це, по суті, колекції невеликих векторних ілюстрацій. Просто введіть потрібну літеру в Illustrator CS6, щоб перетворити її в об'єкт. Не всі шрифти безкоштовні для комерційного використання, тому перед пошуком перевірте ліцензійні фільтри.

17. Безкоштовні векторні зображення FontSpace

Веб-сайти зі шрифтами, як правило, більш зручні для користувача і приємні для перегляду, ніж сайти з безкоштовними векторними зображеннями. FontSpace, зокрема, володіє відмінним призначеним для користувача інтерфейсом, де ви можете побачити, безкоштовний чи шрифт для комерційного використання, просто навівши на нього курсор.

18. Brands of the World

Brands of the World

На цьому сайті ви знайдете логотипи майже кожної великої компанії в світі з високою роздільною здатністю. Brands of the World - безцінний ресурс, якщо ви розробляєте дизайни для корпоративних клієнтів і не хочете чекати, коли хтось надішле вам якісні вихідні логотипів їх партнерів. Ви можете просто знайти його тут.

19. Векторні картинки Spoongraphics

Векторні картинки Spoongraphics

Spoongraphics це особистий блог, який належить дизайнерові Крісу Спунер. Сайт містить велику кількість добре зроблених оригінальних дизайнів. Більшість кращих дизайнів можна знайти в авторських статтях і вибірках.

20. Векторний кліпарт Vecteezy

Векторний кліпарт Vecteezy

Vecteezy це один з кращих ресурсів безкоштовних векторів в світі. Незважаючи на велику популярність, якість зображень досить різний, і на сайті немає фільтрів за якістю. Тому вам, можливо, доведеться витратити час, пробираючись через посередні вектори, перш ніж знайти те, що можна використовувати ля проектів. Проте результат часто виправдовує себе і коштує витраченого часу, тому що тут є досить якісна унікальна безкоштовна векторна графіка.

21. DesignContest

DesignContest

Якщо хочете знайти хороший безкоштовний шаблон для принта футболки - це хороший гарне місце для пошуків. DesignContest складний для навігації, і якщо ви просто шукаєте безкоштовні векторні зображення, то доведеться повозитися. Тим не менш, він пропонує добре продумані безкоштовні шаблони принтів для футболок та різні безкоштовні іконки, і елементи в нижньому правому меню.

22. Векторний кліпарт Free Vector Archive

Векторний кліпарт Free Vector Archive

Великий векторний сайт з відмінними можливостями перегляду і хорошою навігацією. Ви можете шукати за кольором, теми, популярності або розширенню файлу. В цілому, відмінне місце для пошуку безкоштовних векторів.

23. Векторні картинки All-Silhouettes.com

com

Незважаючи на те, що тут досить багато реклами і докучливих роликів, сайт перевершує багато інших безкоштовні портали, присвячені векторному мистецтву по навігації і структурі. В рамках навігації все чітко позначено, досить швидкий скрол і загальна швидкість завантаження зображень, а так само є сортування за типами, де вектори знаходяться в вигляді тематичних колекцій, а не окремих зображень.

24. VectorStock

VectorStock

Основним бізнесом VectorStock є бібліотека недорогих векторних зображень, але вона також містить значну колекцію безкоштовних векторів. Всі вони доступні в форматі EPS, і на сайті досить легко прости реєстрацію для того щоб почати завантаження.

25. Безкоштовні векторні зображення FreeVector

Безкоштовні векторні зображення FreeVector

Завдяки колекції з більше 16 000 безкоштовних наборів векторів, доступних для завантаження, у вас є досить хороший шанс знайти те, що ви хочете на сайті FreeVector. Щоб полегшити життя користувачам, на сайті створили зручну сітку категорій, а так само досить значну колекцію векторних логотипів.

26. Векторний кліпарт All Free Download

Векторний кліпарт All Free Download

Колекція сайту містить близько 190 000 векторів для некомерційного використання. На сайді ви можете шукати за 15 наявними тегами, що значно спрощує навігацію.

27. Векторні картинки Vectorish

Векторні картинки Vectorish

Vectorish це місце для пошуку елементів векторної графіки, що підходять для конкретного використання. Використовуйте категорії в меню заголовка для пошуку потрібних вам векторів.

28. Spread

Spread

Spread пропонує різні безкоштовні вектори в таких категоріях: фони, елементи дизайну, ілюстрації, рамки, орнаменти, листівки, шаблони і логотипи.

29. Векторний кліпарт Pixabay

Векторний кліпарт Pixabay

Pixabay - це не тільки сховище для видатних зображень загальнодоступного користування, а й ресурс з великою кількістю безкоштовних векторних зображень.

30. Безкоштовні векторні зображення Dribbble

Безкоштовні векторні зображення Dribbble

Dribble - дивовижне, добре відоме співтовариство дизайнерів з усього світу, де вони час від часу обмінюються безкоштовної векторною графікою.

Вам також можуть бути цікавими статті

Featured images are Designed by Freepik

Безкоштовні векторні зображення - де ж ви?
Безкоштовні векторні зображення - де ж ви?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: